Slavenības

10.jūl
Dailes teātra aktieris Andris Bulis aizvadītajā nedēļā pārsteidza daudzus, pēkšņi paziņojot, ka oficiāli tiek šķirta viņa 18 gadus ilgusī laulība. Ieraksts Facebook pārsteidza daudzus, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Martas Kalniņas materiālā "Bulis pēkšņi paziņo, ka šķiras" izdevumā "Privātā Dzīve".
10.jūl
Latviešu žurnāliste Inese Supe sociālajā tīklā Facebook stāsta, kā norit viņas cīņa ar vēzi.
10.jūl
Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja publiski dalījusies ar ziņu, ko saņēmusi no "Raimonda Paula". Kamēr ieraksta autore to utzvēra kā joku, komentētāju reakcija gan bija dažāda.
10.jūl
Aktrise Ināra Slucka viesojās raidījuma “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomās par attiecību beigām un vienas valodas atrašanu attiecībās. Tāpat aktrise atklāj savas personīgās pieredzes un uzskatus, kas atspoguļo viņas skatījumu uz dzīvi un attiecībām.
10.jūl
Dziedātāja Dināra Rudāne viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas", kur dalās ar pieredzi par bērnu audzināšanu. Dināra atklāj, ka ir stingra mamma un cenšas mācīt meitai, kā neraudāt par niekiem, un vēlas, lai meita kļūtu emocionāli stipra un spētu pārvarēt nelielas grūtības bez liekām asarām.
10.jūl
Mūziķis Ralfs Eilands vietnē "X" aizsācis spraigu diskusiju - vai patiesi izlaidumi daudziem šķiet nevajadzīgs pasākums?
9.jūl
Lieliskā aktrise Indra Burkovska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”. Viņa ikvienu ne tikai žilbina ar savu lielisko talantu, bet arī savu mūžīgo skaistumu. Gadi nevienam nestāv uz vietas un cienījamā aktrise neslēpj – ir jāmāk ar godu novecot.
9.jūl
Divu meitiņu vecāki un raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Vents un Elīna Strautmaņi pēc ilgāka laika izbauda laiku divatā, bez bērniem nesteidzīgi airējot pa upi. Atpūtas laikā pāris dalās sarunās, kurām ikdienā neatliek laika un Vents atklāj, ka baudot dabu, nemaz par savām atvasēm nedomā.
9.jūl
Latvijas populārākā krišnaīta Uģa Kuģa sieva Linda raidījumā "Ģimene burkā" dalās ar savu pieredzi par dzīvi pirms Krišnas apziņas. Linda atklāj, ka viņas dzīve pirms šīs garīgās prakses bija ļoti skumja un tukša. Tāpat viņa stāsta, kā Krišna ir mainījis viņas dzīvi, sniedzot tai dziļāku nozīmi un piepildījumu.
9.jūl
Režisors, Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis vietnē "Facebook" pēc ziņām par kārtējiem Krievijas pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā uzdod jautājumu pie varas esošajām partijām.
9.jūl
Estrādes dīva Alla Pugačova, izlasot ziņas par Krievijas armijas sabombardēto bērnu slimnīcu Kijivā, nespēja klusēt.
9.jūl
Šogad būs jau seši gadi, kopš mūžībā pēc ilgstošas cīņas ar vēzi 30 gadu vecumā tika aizsaukts tautā mīlētais mūziķis Valters Frīdenbergs. Pagājušajā nedēļā viņa draudzene Kristīne Paegle sarunu festivālā "Lampa" dalījās atmiņās par mūziķa pēdējām dienām, vēstīts Barbas Mednes materiālā "Atklāj vēl nezinamo par mūziķa nāvi" izdevumā "Privātā Dzīve".
9.jūl
Vakar tika ziņots, ka jaunievēlētais Eiropas Parlamenta deputāts Vilis Krištopans kopā ar Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna un Francijas galēji labējās līderes Marinas Lepēnas domubiedriem piedalījies jaunas EP politiskās grupas "Patrioti Eiropai" izveidošanā.
9.jūl
Pēc vakardienas notikumiem Kijivā, kur tika sabombardēta bērnu slimnīca, sociālie tīkli visā pasaulē mutuļo - cilvēki izsaka savas domas, kas visbiežāk raksturojamas ar vārdiem: atriebties, nelieši, slepkavas, necilvēki, briesmoņi. Tomēr, lai cik ļoti mums visiem būtu žēl bojāgājušo un cietušo bērnu, diemžēl mēs nevaram neko mainīt, tikai pateikt savas sajūtas.
9.jūl
TV3 žurnālistam Robertam Blasam treniņš sporta zālē beidzies ar slimnīcu, operāciju, kruķiem un sabeigtu vasaru, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Mani saspieda kā knisli" izdevumā "Privātā Dzīve".
8.jūl
Raidījuma "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Katy Tindemark tiekas ar dzimtas matricu speciālisti Kerkiru Graudiņu, lai saprastu, kā tikt galā ar dzimtas lāstu sieviešu līnijā. Katy vecmāmiņa savu dzīvību atņēma pati, mamma nomirusi dzemdībās, tāpēc Katy ir satraukta, vai arī viņas dzimtā, jo īpaši meitai, nedraud tikpat traģisks liktenis.
8.jūl
Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova kopā ar saviem diviem bērniem pārvāksies no Kipras uz Latviju, raksta "15min.lt". Viņas vīrs, humorists Maksims Galkins ģimenei pievienosies vēlāk.
8.jūl
Uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone savus sekotājus sociālajos tīklos informē gan par savām veiksmēm, gan neveiksmēm. Tā Elīna atklājusi, cik sarežģīta sitiācija izveidojusies ar maisiņiem, kas tika ražoti viņas veikalam "Elyndi".
7.jūl
Bijusī izglītības ministre Anita Muižniece vietnē "X" aizsākusi kādu interesantu diskusiju.
6.jūl
Seriāls "Draugi" tika filmēts 90. gados un 2000. gadu sākumā. Tas ir daudzu pasaules iedzīvotāju iecienīts komēdijseriāls. Tajā filmējušies tādi slaveni aktieri kā Dženifere Anistone, Līdza Kudrova, Metjū Perijs, Deivids Švimmers, Kortnija Koksa, Mets Leblāns. Seriāls bija par šo sešu draugu draudzību, taču bez galvenajiem aktieriem, šajā seriālā parādījās arī citas slavenības.
6.jūl
Slavenā britu dziedātāja Lilija Allena nolēmusi pievērsties jaunam "biznesam". Viņa tiešsaistē tirgo savas bildes, raksta "Daily Star".
6.jūl
Psiholoģe Diāna Zande viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”. Sarunas laikā viņa dalās savās pārdomās par leģendāro filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kurā atveidoja rotaļīgo Lāsmiņas tēlu. Diāna atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc filmas un ko viņa iemācījusies no Lāsmas tēla atveidošanas.