Dīvaini

7.jūl
Pirmo reizi jūras barības ķēdē ir atrasti sīki stikla šķiedras fragmenti, ko plaši izmanto mazu laivu izgatavošanai visā pasaulē.
7.jūl
Piektdienas vakarā plkst. 22.30 Turcijā debesīs fiksēts spožs bolīds, kas varētu būt krītošs meteors. Martins Bergšteins īsi pēc plkst. 11 vakarā spožu uzliesmojumu piefiksējis Jelgavā.
7.jūl
Vācijas realitātes šovu zvaigzne, modele Terēzija Fišere nolēma veikt vairākas operācijas, lai uzlabotu savu vizuālo tēlu. 32 gadus vecā modele neveica standarta plastiskās operācijas, kas ienāk prātā, domājot par šādām procedūrām. Viņa kopumā astoņas reizes gulās uz operācijas galda, lai pagarinātu kājas, raksta "The Sun".
6.jūl
Zinātnieki ir atklājuši milzu salamandrai līdzīga zvēra fosilijas ar asiem ilkņiem, kas valdīja ūdeņos pirms pirmo dinozauru ierašanās, vēsta abc.com
6.jūl
Ilha da Queimada Grande sala, kuru visbiežāk dēvē arī par Čūsku salu, atrodas pie Brazīlijas krastiem Atlantijas okeānā. Šī ir viena no pasaulē bīstamākajām salām, pateicoties tur esošajiem iemītniekiem, vēsta "Daily Star".
6.jūl
Šī gada piecos mēnešos īstenoti 4195 krāpšanas gadījumi un lielākā daļa jeb 2448 no tiem bijuši saistīti tieši ar telefonkrāpšanu, informē Finanšu nozares asociācija.
5.jūl
Ja var ticēt mikroblogošanas vietnē "X" paustajam, tad Nacionālajos bruņotajos spēkos vārdu "krievija" raksta ar mazo burtu, tādējādi paūžot savu attieksmi pret šo valsti.
3.jūl
Izrādās, ka ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem var rasties sajūta, ka tik skaistu kūku ir grēks sagriezt un apēst.
2.jūl
Ir lietas, ar ko nelepojamies, un ir lietas, kas, iespējams, ir notikušas tikai un vienīgi ar jums - tātad ekskluzīvas.
1.jūl
LTV 1.kanālā nesen bija iespēja noskatīties filmu "Ezera sonāte". Vērīgākie skatītāji gan pamanījuši kādu dīvainību.
1.jūl
Kad ciemos brauc bērni, mēs spējam būt radoši un pūlamies vaiga sviedros, lai sagādātu priecīgu notikumu. Tomēr ne vienmēr viss iet kā pa diedziņu - reizēm sanāk pārcensties.
30.jun
Desmitiem tūkstošu cilvēku krāsainos kostīmos sestdiena devās gājienā praida parādē Londonas centrā, tomēr solidaritātes demonstrāciju aizēnoja atsevišķu grupu un cilvēku protesti.
30.jun
Astoņas medmāsas iesūdzējušas tiesā savu darba devēju par seksuālu uzmākšanos un dzimuma diskrimināciju saistībā ar politiku, kas ļauj transpersonām izmantot savas sieviešu ģērbtuves, ziņo medijs „Sky News”.
29.jun
Saskaņā ar Starptautiskās Kodolieroču atcelšanas kampaņas „Ican” grupas aprēķiniem, globālie izdevumi kodolieročiem 2023. gadā ir pieauguši par 13 procentiem un šobrīd sasniedz rekordaugstu līmeni – 91,4 miljardi ASV dolāru, ziņo irishtimes.com.
29.jun
Gandrīz puse šveiciešu iebilst pret nākamā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkošanu viņu valstī, liecina aptauja, kuras rezultāti sestdien publicēti laikrakstā "Blick".
29.jun
Daudzi Nevadas (ASV) iedzīvotāji bija pārsteigti debesīs pamanot neparastu, košu objektu. Cilvēki uzreiz steidza izteikt dažādus pieņēmumus, kas bija tas, kas bija manāms tumšajās debesīs. Daudzi apgavoja, ka tie varētu būt citplanētieši, bet kā ir patiesībā?
29.jun
Anna Lū Dozjēra no Vašingtonas bija devusies uz lietot preču veikalu Klintones pilsētā. Veikalā viņa pamanīja glītu vāzi par ļoti pieticīgu cenu. Sieviete to iegādājās un pēcāk atklāja, kas tā patiesībā ir par vāzi, raksta "UPI".
29.jun
Slavens smadzeņu ķirurgs Rahuls Jandials atklāj, kas notiek ar mūsu smadzenēm, kad cilvēks dodas mūžībā. Izrādās, ka mūsu smadzenes vēl pāris minūtes pēc nāves var būt dzīvas, raksta "Daily Star".
29.jun
Veikalu plauktos daudzviet pasaulē atrodamas Dienvdkorejas uzņēmuma "Samyang" nūdeles "Buldak". Tās ir īpašas ar to, ka ir diezgan asas. Šīs nūdeles tiek tirgotas arī Latvijā. Dānija nākusi klajā ar paziņojumu, ka šīs nūdeles vairs netiks tirgotas vietējos veikalos, raksta "UPI".
28.jun
Trešdien, aptuveni trīs stundas pirms rītausmas, tika paralizēta Dienvidkorejas Inčonas starptautiskā lidosta, jo Ziemeļkoreja sava dienvidu kaimiņu virzienā kārtējo reizi bija palaidusi ar atkritumiem pildītus balonus, sacīja lidostas pārstāvis.
28.jun
Dienvidāfrikas zinātnieki ievadījuši radioaktīvu materiālu dzīvu degunradžu ragos, lai tos būtu vieglāk atklāt robežpunktos novatoriskā projektā, kura mērķis ir ierobežot malumedniecību.
28.jun
Somija plāno jau nākamnedēļ piedāvāt profilaktisku vakcināciju pret putnu gripu atsevišķai sabiedrības grupai, kas strādā ciešā saskarē ar dzīvniekiem, 25. jūnijā paziņoja veselības aizsardzības iestādes. Tādējādi Somija kļūst par pirmo valsti pasaulē, kas spērusi šādu soli.