Dzīvesstils

18.jun
Vai tici skaitļu spēkam? Vai vēlies uzzināt, ko skaitļi var atklāt par tavu personību, likteni un ikdienas notikumiem? Nepalaid garām jauno raidījumu "Skaitļu maģija", kas ik darbdienu būs pieejams portālā 1188play!
17.jun
Kardioloģe atklāja savu iecienītāko pēcpusdienas uzkodu, ko iesaka tiem, kas vēlas stiprināt savu sirdi.
17.jun
Ir klāt vasara un laiks piedzīvojumiem. Ukraiņu astrologi prognozē, ka šajā vasarā trim zodiaka zīmēm īpaši veiksies romantiskā ziņā, tās atradīs savu īsto un vienīgo.
16.jun
"Parade" astrologi apkopojuši informāciju un noteikuši katrai zodiaka zīmei tās veiksmīgāko vasaras dienu! Uzziniet, kura būs jūsu laimīgā diena!
14.jun
Pieņemot vasaras izaicinājumu, esmu nolēmusi oktobrī dzert kāzas kādā no pasakainajām siltzemju salām!
12.jun
Rihards Jānis Karlsons ir “uzzīmējis” sev uz kājas saldējuma "Karlsons" bildi.
11.jun
Dabas vērotājs Vilis Bukšs savā blogā aprakstījis iespējamos laikapstākļus jūnijā un ieskatījies ar turpmākajos vasaras mēnešos - jūlijā un augustā.
10.jun
Jūsu bērna peldkostīma krāsa var ietekmēt viņa drošību peldbaseinā vai pludmalē. Tā norāda ūdens drošības eksperti, kuri ir rūpīgi izpētījuši, kā peldkostīma tonis var ietekmēt bērna redzamību zem ūdens.
9.jun
Simtgades loterija atnesusi 10 000 eiro lielu laimestu 43 gadus vecai rīdziniecei, kura strādā ēdināšanas nozarē. Veiksminiece ir aizrautīga makšķerniece, kura laimestu atklājusi zem pludiņa simbola, informē "latloto.lv".
28.mai
Sociālajā vietnē "TikTok" popularitāti izpelnījies kāds video, kurā vīrietis stāsta par Latvijā saņemto algu.
27.mai
Ķirurgs, Krievijas Pedagoģijas universitātes Medicīnas fakultātes pasniedzējs Aleksandrs Umnovs sarunā ar medijiem pastāstīja, kā mainās dzīve tiem cilvēkiem, kuri atsakās no alkohola, vēsta "TopNews".
27.mai
Cilvēki uzskata, ka ceriņiem piemīt maģiskas īpašības, tāpēc pie mājas bieži tiek stādīti ceriņu krūmi. Tiek uzskatīts, ka sezonas laikā mājās ir jānes ceriņu pušķis, taču liela nozīme ir ceriņu krāsai, vēsta UNIAN.
27.mai
Ķermeņa higiēnas ievērošana ir ļoti svarīga, un tai ir jābūt regulārai. Tomēr atklājums daudziem būs fakts, ka ikdienas ziepju lietošana ir piemērota tikai trim ķermeņa daļām.
27.mai
Pēdējais pavasara mēnesis, jo īpaši tā otrā puse, nesīs daudz pozitīvu pārmaiņu, taču trīs zodiaka zīmēm veiksies vairāk nekā citām. Tās ķers veiksmi aiz astes un izbaudīs šo periodu, vēsta UNIAN.
26.mai
Simtgades loterija un veiksme iepriecinājusi kādu vīrieti no Cēsu novada, kurš strādā pašvaldībā, vēsta "latloto.lv".
26.mai
Mēs visi zinām, ka ir neveselīgi produkti un ēdieni, kuru regulāra lietošana uzturā izraisa veselības problēmas. Bet ir arī saraksts ar pārtikas produktiem, kas tiek uzskatīti par veselīgiem, taču patiesībā tie var būt daudz kaitīgāki, vēsta prozoro.net.ua.
26.mai
Pētījums liecina, ka sarkanās gaļas aizstāšana ar zivīm, piemēram, siļķēm, sardīnēm un anšoviem, varētu glābt 750 000 dzīvību gadā un palīdzēt pārvarēt klimata krīzi, vēsta "The Guardian".
25.mai
Ir vairākkārt dzirdēts, ka suņu pastaigu vietās tiek izmētātas desas, kurās saspraustas adatas un naglas.
25.mai
Maija vidū trīs zodiaka zīmju dzīve būtiski mainīsies pozitīvā virzienā, kas uzlabos viņu garastāvokli uz ilgu laiku, vēsta "Meta".
20.mai
Kādam igaunim piektdien, 10. maijā, skaitļu izlozē "Eurojackpot" izdevies atminēt 5+1 skaitli, informē "latloto.lv".
19.mai
Svara zaudēšana ir sarežģīts un izaicinošs process, taču vai esat kādreiz domājuši, kur paliek tauki, kad zaudējam svaru? Patiesību atklāj portāls "Eat This, Not That".
19.mai
Āboli, pēc daudzu domām, ir visnekaitīgākie augļi, ko var ēst pat mazi bērni. Tomēr pat šādam produktam ir savi ierobežojumi, vēsta "prozoro.net.ua".