\\Autori

ttautaruna.lv

15:14
Populārā latviešu "jūtūbere" Evelīna Pārkere publicējusi attēlus, kuros atklāj, kā izskatās, kad viņu mācot garlaicība.
 
14:05
Internetu saviļņojusi kāda Malaizijas fermas kaza, kuru dēvē par izskatīgāko kazu pasaulē, raksta "Time"
 
12:17
Katrīnas Gupalo dziesmas "SVĀRKI?" videoklipā piedalījušās vairāk kā 100 meitenes, un katrai no tām, filmēšanas komanda vēlējusies radīt neaizmirstamu piedzīvojumu - atkārtot slaveno mirkli no kinofilmas «Septītā gada drudzis», kur Merilinai Monro, stāvot virs pazemes metro lūkas, svārki aizplīvo pa gaisu. Klipa pamatā ir jautājums par balansu starp sievišķību un spēku, starp maigumu un spēju būt par savas dzīves noteicēju.
 
11:46
Britu mediji piefiksējuši, ka Saseksas hercogiene Megana "publiski kurn" par savu jauno dzīvi kopš ir britu karaļnama sastāvdaļa.
 
11:18
Vien divus mēnešus vecais Ārčijs jau izbauda britu karaliskās ģimenes dzīvesveidu. "The Sun" publicējis izmaksas, kas saistītas ar prinča Harija un viņa sievas Meganas pirmdzimtā gaidībām, kā arī, cik nodokļu maksātāju naudas tiek tērētas dēlēna rotaļlietām. Summas pārsteidz!
 
11:04
Kāda sieviete sūdzas par, viņasprāt, sliktu attieksmi Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā.
 
10:04
„Kaspersky” ir konstatējis viltotu lietotni, kas ir izstrādāta, lai maldinoši liktu lietotājiem domāt, ka tā ir sertificēta „FaceApp” versija, bet patiesībā inficē upuru ierīces ar reklāmprogrammatūras moduli, ko sauc „MobiDash”.
 
Vakar, 23:00
Instagram konts Sadursme publicējis kāda aculiecinieka video, kurā mašīna izripo uz braucamās daļas un atduras pret citu stāvošu mašīnu. Šoreiz cilvēkus sadusmojusi filmētāja un līdzcilvēku bezdarība šādā situācijā.
 
Vakar, 21:00
Austrālietis Davids dalījies ar attēlu no lidmašīnas, kas izsaucis asas debates soctīklos, raksta ārvalstu mediji.
 
Vakar, 20:03
ASV kāds pāris, kuri laulībā pavadījuši 71 gadu, nomiruši vienā un tajā pašā dienā ar 12 stundu starpību, raksta "Daily Mirror".
 
Vakar, 19:14
Kāds vīrietis Korejā izgatavojis speciālu atbalsta ierīci zivīm, kad viņa zelta zivtiņas mirušas no urīnpūšļa traucējumiem, raksta "Daily Mirror".
 
Vakar, 18:16
Monika Levinska, kura pasaulē kļuva pazīstama pēc skaļā seksa skandāla ar Bilu Klintonu, pēc daudzajiem gadiem spējusi par situāciju pajokot.
 
Vakar, 17:44
Sociālajā vietnē Facebook parādījies jauns krāpniecības veids, kādā ļaundari cenšas izvilināt lietotāju paroles.
 
Vakar, 16:52
Daudzus pasžierus ceļojumā no Edinburgas uz Ibizu pārbiedējuši kādas vecpuišu ballītes dalībnieki, kuri lidojuma laikā uzvedušies agresīvi, raksta "Daily Mirror".
 
Vakar, 16:40
Liverpūlē kāda sieviete uzstādījusie sev pie mājas putnubiedēkli, kas izskatās pēc ceļu policistes ar radaru, informē "SWNS.com". 
 
Vakar, 16:26
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknis meklē 2004. gadā dzimušo Elizabeti Mileiko, kura šī gada 19. jūlijā ap pulksten 19.30 izgājusi no savas dzīvesvietas Olaines novadā, Stūnīšos un līdz šim brīdim nav atgriezusies.
 
Vakar, 15:00
Vasara ir laiks, kad jaunieši izmanto skolas brīvlaiku, lai gūtu pirmo darba pieredzi vai nopelnītu kādam savam sapnim. Kāds vīrietis soctīklos dalījies ar pozītīvu pieredzi, kad sastapis šādus jauniešus un aicina arī citiem viņus atbalstīt.
 
Vakar, 14:00
Ukrainā kāds 11 mēnešus vecs bērns izkritis no piektā stāva loga, taču pārsteidzošā kārtā palicis dzīvs, vēsta "The Sun".
 
Vakar, 13:48
Megana Mārkla nekad nav satikusi prinča Harija vecvecmammu, taču karaliskās ģimenes locekļi joprojām stingri pieturas pie viņas noteikta likuma, raksta Daily Mirror.
 
Vakar, 13:12
Facebook konts "Pilsēta cilvēkam" dalījies ar kāda Dānijas projekta attēliem, kuros redzamas atšķirības, cik daudz vietas aizņem 80 cilvēki, ja tie pārvietojas ar sabiedrisko transportu, riteņiem vai savām automašīnām.
 
Vakar, 11:27
Dziedātājs Andris Kivičs un māksliniece Liene Skulme lidmašīnā nofilmējuši, kā tās salons "dūmo".
 
Vakar, 9:23
Austrālijā televīzijas raidīju vadītājs Devids Kempbels stāsta, ka viņa četrgadīgais dēls domā, ka ir princeses Diānas reikarnācija un atklāj dažādas detaļas par viņas dzīvi, raksta "Daily Mirror".