\\Autori

ttautaruna.lv

0:04
Latviešu blogere, influencere un Instagram modele Agnija Grigule sevi nolēmusi palutināt ar spa ampeklējumu Viļņā, Lietuvā.
 
Vakar, 22:42
Pasaulslavenajai tenisistei Serēnai Viljamsai nesenā intervijā jautāts par Meganas Mārklas lēmumu, vēsta tabloīds "E!".
 
Vakar, 17:27
Kādas ģimenes ķilda Mežciemā tikai veiksmīgas sakritības dēļ beigusies bez traģēdijas – policistiem izdevies apturēt kādu jaunu sievieti, kura centusies padarīt sev galu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 15:20
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa aizturējusi kādu vīrieti aizdomās par draudu izteikšanu uzspridzināt autoservisa telpas, kā arī nodedzināt dzīvojamo māju Valmierā.
 
Vakar, 15:00
Šī gada rudenī mediji vēstīja, ka mūžībā devies raidījumu "Atslēgas" un "Adreses" veidotājs Mārtiņš Ķibilds. Šodien tapis zināms, ka viens no raidījumiem piedzīvojis nelielas izmaiņas.
 
Vakar, 14:59
Dzīvnieku patversme "Ulubele" sociālajā tīklā Facebook dalījusies ar sirdi plosošu ierakstu, kurā stāsta, kā cilvēciskā faktora dēļ gāja bojā viens no patversmes iemītniekiem.
 
Vakar, 13:11
Nedēļas nogalē Rīgas mikrorajonā Imantā izcēlies bīstams ugunsgrēks, kas izpostījis divus dzīvokļus un pakļāva briesmās tuvākos kaimiņus, kā arī paša mitekļa saimniekus, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 12:19
Mūziķa Andra Kiviča sieva Liene sociālajā tīklā instagram ne vien paspēj publicēt jaunākos foto no pāra ikdienas gaitām, bet arī atbildēt uz fanu jautājumiem.
 
Vakar, 12:09
Kā izrādās, kāda afēriste Krievijā pārdevusi miljonāram tikšanos ar balerīnu Anastasiju Voločkovu. Vīrietis par randiņu ar zvaigzni samaksājis 100 000 eiro. Šo faktu atklāja pati Voločkova savos memuāros, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
Vakar, 11:57
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos pavestījis, ka viņam jāierodas policijā sniegt paskaidrojumus. Kā izrādās, izdevniecības "Rīgas Viļņi" žurnālisti vērsušies pie drošības iestādēm sakarā ar Kiviča publiski izteiktajiem draudiem par publisku izrēķināšanos ar viņiem.
 
Vakar, 11:21
Pagājušajā nedēļā Valsts policijā saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Liepājā, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem bija nepieciešama policijas palīdzība, jo sākotnējā informācija liecināja par to, ka būs jāsavalda agresīvs pacients.
 
Vakar, 7:00
Vitauts autoostā pamanījis kādu sievieti, kura uzrunājusi gados vecus cilvēkus. Ja sarunas sākumā pensionāram novēlēts laimīgs 2020. gads, tad sarunas noslēgumā jau no seniora tiek lūgta nauda. Kā norāda aculiecinieks, sieviete izvēlas tādus sarunas biedrus, kuri ir pensijas vecumā vai arī nespēj sevi pasargāt, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
20.jan
Honkongas aviosabiedrība likusi pasažierei veikt grūtniecības testu pirms lidojuma, vēsta BBC.
 
20.jan
Portālā "ziedot.lv" publicēts lūgums palīdzēt 15 gadus vecajam Aleksandram.
 
20.jan
Janvārī uzņēmēja Marika Ģederte devuies uz Malaiziju un saviem sekotājiem vietnē Instagram ļauj ieskatīties viņas ceļojumā. Šoreiz uzņēmēja pārsteigusi sekotājus ar neparastu kadru no ceļojuma.
 
20.jan
Aizvadītās nedēļas nogalē Kiviču pāra fanus aplaimoja priecīga vēsts- laulātie gaida savu pirmdzimto. Kamēr vieni spriež, vai gaidāms puisītis, vai meitene, tikmēr pati Liene saviem sekotājiem pastāstīja, cik daudz stāstīs par grūtniecību.
 
20.jan
Pavisam svinīgi mūziķis Andris Kivičs paziņojis, ka viņa jaunā sieviņa vairs nav saucama par Lieni Skulmi, bet gan Lieni Kiviču, ko pierāda iegūtie personas apliecinošie dokumenti.
 
20.jan
Latviešu vieglatlēte Laura Ikauniece sociālajos tīklos publicējusi video, kurā parāda, cik smagi trenējas sporta zālē.
 
20.jan
Festivāla laikā Floridā mūžībā devies ASV kantri dziedātājs Dāvids Olnijs, raksta britu raidsabiedrība BBC.
 
20.jan
Šova "Saimnieks meklē sievu" dalībniekam Gunāram no Balviem pēc filmēšanās katra diena ir kā svētki - viņam ir neskaitāmas pielūdzējas un ne tikai no Latvijas, bet arī no Krievijas, raksta "skaties.lv".
 
20.jan
Zemgales rajona tiesa Tukumā piespriedusi 80 stundas piespiedu darba kādam 8.klases skolēnam, kurš pieķerts pie automašīnas stūres 1,48 promiļu reibumā un bez autovadītāja apliecības, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.
 
20.jan
Piektdienas rīts izvērtās ļoti neparasts liepājniecei Zandai Grebei. Viņa ilgi sapņojusi jūrā atrast pudeli ar vēstījumu, un nu tas ir izdevies, raksta portāls "liepājniekiem.lv".