Pirmdiena, 22.aprīlis

redeem Armanda, Armands

arrow_downwardtautaruna.lv / Autori

Kļūdīties var jebkurš, un izņēmums nav TV. Kāds vērīgs skatītājs TV raidījumā "Rīta panorāma"ir pamanījis, ka divas ģitāras savstarpēji saslēgtas ar vienu kabeli. ir skaidrs, ka elektriskās ģitāras šādā veidā neskan.
5:00 tautaruna.lv
Iztērēt daudz naudas nav liela māksla, bet trīs cilvēku ģimeni paēdināt visās nedēļas darbdienās, iztērējot vien 25 eiro, tā gan ir liela māksla.
4:30 tautaruna.lv
Mērija Holenbeka bija pārbijusies, kad savā mājā pamanīja nelūgtu viesi - 2,4 metrus garu aligatoru, raksta medijs "UPI".
3:30 tautaruna.lv
Sieviete vērsās pēc juridiskās palīdzības pie advokātes Glorijas Allredas, kura iepriekš pārstāvēja seksuālās uzmākšanās upuru intereses, raksta Business Insider.
2:30 tautaruna.lv
Bijusī modele Vikija Rebeka 1979. gadā pēc dalības filmā "Moonraker", kas bija 11. Džeimsa Bonda filmu sērijā, iemantoja slavu. Diemžēl modele ātri vien pazuda no starmešu gaismām un ieslīga narkotiku atkarībā, ziņo "Daily Star".
1:30 tautaruna.lv
Nīderlandes kroņprincese 2022. gadā Amālija aizbēga uz Spāniju, lai izvairītos no draudiem viņas drošībai, šonedēļ ziņoja vietējie mediji, īsi pirms viņa oficiāli debitēja valsts pasākumā.
Vakar, 21:43 tautaruna.lv
Kāds vīrietis, mūzikas un dzēriena pavadīts, nedēļas ieskaņā Ragaciemā uzrāpās sakaru tornī, lai sakārtotu domas. Versijas par iemesliem, kāpēc vīrietis kāpa tornī, izstāsta vietējais Ragaciema iedzīvotājs Toms raidījumam “Degpunktā”.
Vakar, 20:27 tautaruna.lv
Kādas maiznīcas īpašniece sociālajos medijos brīdinājusi ikvienu klientu, kas pēdējā laikā pie viņas iegādājies svaigi ceptas mazītes, lai tās ēd uzmanīgi. Izrādās, ka, iespējams, nejauši kādā no maizītēm ir iecepts dimants, raksta "UPI".
Vakar, 19:45 tautaruna.lv
Vakanču portāli ir pilni dažadiem darba piedāvājumiem. Dažas vakances aizpildās ļoti ātri, bet dažreiz īstā kandidāta un īstās darba vietas meklējumi nenorit tik raiti. Kādu kandidāti gan samulsinājusi noskatītās darba vietas atbilde.
Vakar, 19:12 tautaruna.lv
37 gadus vecā britu realitātes televīzijas šova "1000 mārciņu māsas" zvaigzne Tammija Sleitone nesen demonstrēja savu jauno augumu pēc liela svara zaudēšanas.
Vakar, 18:42 tautaruna.lv
Kādai sievietei Arizonā izvirzītas apsūdzības par mēģinājumu saindēt savu vīru, viņa rīta kafijai pievienojot virtuves balinātāju. Vīrietis nojauta, ka kaut kas nav kārtībā, un viņam izdevās iegūt pierādījumus par slepkavības mēģinājumu.
Vakar, 18:09 tautaruna.lv
Mums katram ir savs viedoklis un redzējums par notikumiem, lietām un procesiem. Un tādēļ nereti sanāk kašķis uz līdzenas vietas, it sevišķi, ja neviena no pusēm nav gatava piekāpties.
Vakar, 17:45 tautaruna.lv
Oregonas štata (ASV) amatpersonas bija nolēmušas, ka ir nepieciešams Imahas upē papildināt zivju resursus un ielaist tajā lašu mazuļus. Ideja teju tika realizēta, taču notika ķibele un zivis tika ielaistas nepareizajā ūdenstilpē, raksta "UPI".
Vakar, 17:09 tautaruna.lv
“Atklāti sakot, tieši šajā momentloterijā piedalījos tāpēc, ka man patīk suņi,” atzīst loterijas "Ķepas" veiksminiece 47 gadus vecā Jeļena, kas strādā kādā Rīgas veikalā. Viņai pašai ir buldogs, vēsta "Latloto".
Vakar, 16:42 tautaruna.lv
Nedēļas laikā Ukrainas galvaspilsētā Kijivā slimnīcā nogādāti trīs bērni ar narkotiku reibuma pazīmēm, vēsta UNIAN.
Vakar, 16:11 tautaruna.lv
1969. gadā skolnieces rakstīta eseja atklāj daudz interesantu faktu. Tai laikā 11 gadus vecā meitenīte prognozēja, kāda varētu izskatīties nākotne. Interesanti, ka viņas pareģojumi ir daļēji piepildījušies, norāda "The Sun".
Vakar, 15:46 tautaruna.lv
"Vivi" vilcienu vārds tiek locīts teju ik dienu - jaunos vilcienus ļoti bieži turpina vajāt kādas likstas, kuru dēļ pasažieru pārvadājumi kavējas. Vietnē "X" publiskota fotogrāfija ar vilciena tablo, un tur lasāmais raisījis daudziem smaidu.
Vakar, 15:05 tautaruna.lv
Latvijā jaunākais publiski zināmais meteorologs Martins Bergšteins vietnē "X" vēstījis laika prognozi aprīļa izskaņai.
Vakar, 13:45 tautaruna.lv
Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas vīrs Imants Freibergs laidis klajā savu autobiogrāfiju "Dari, kas jādara", kurā atklāti iepriekš nezināmi fakti par Freibergu pāra attiecībām, vēstīts Intas Mengišas materiālā "10 noslēpumi par eksprezidentes laulības dzīvi" izdevumā "Kas Jauns".
Vakar, 13:08 tautaruna.lv
2024. gada marts kļuvis par siltāko visā laikapstākļu novērošanas vēsturē, ziņo Euractiv.
Vakar, 12:40 tautaruna.lv
2022. gada vidū krievu aktieris un šovmenis Sergejs Svetlakovs paziņoja, ka ir pārdevis savu māju Jūrmalā, kur periodiski dzīvoja kopā ar ģimeni. Nesenā intervijā viņš paskaidroja, kā tas notika.
Vakar, 12:09 tautaruna.lv
Bezpajumtnieki Rīgā atklāj, ka iedzīvotāji joprojām ļoti daudz sadzīves atkritumu tvertnēs izmet dzērienu iepakojumus, par kuriem varētu atgūt samaksāto naudu, vēsta "Bez Tabu".
Vakar, 11:43 tautaruna.lv