\\Autori

ttautaruna.lv

14:02
Advokāts Aleksandrs Dobrovinskis paziņojis, ka Krievijas aktieris Mihails Jefremovs bojāgajušā šofera Sergeja Zaharova ģimenei samaksājis 3 miljonus rubļu (33 000 eiro).
 
13:09
Smags noziegums nedēļas sākumā noticis Pierīgā – Muceniekos. Ar šaujamieroci konflikta laikā nogalināts vīrietis, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
13:00
Valdība lēmusi, ka uz reliģisku organizāciju rīkotajiem dievkalpojumiem pulcēšanās ierobežojumi neattiecas, tomēr liela daļa sabiedrības ir neizpratnē, kāpēc "dievkalpojumi nav uzskatāmi par privātu vai publisku pasākumu." Šo situāciju skaidro arhibīskaps Jānis Vanags.
 
12:09
Savā Instagram profilā multimākslinieks Kaspars Blūmanis - Blūms jeb Kašers dalījies ar skaistām un stilīgām ģimenes fotogrāfijām, kurās stāsta, kā iepazinies ar savu līgavaini Jāni. Pāra bildēs redzams arī jaunais ģimenes loceklis.
 
11:30
Kā zināms, pagājušonedēļ Covid-19 infekcija Latvijā paņēma divus vienas ģimenes locekļus - Lieni un viņas tēvu. Lienes brālis Kalvis intervijā medijam "IR" piekrita pastāstīt par ģimenes traģisko zaudējumu.
 
10:30
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook publicējis aicinājumu cilvēkiem pulēties viņa partijas dibināšānā.
 
9:20
Influenceris un par interneta huligānu sauktais Armands Jaunzems jeb Armis nesen uztetovējis uz rokas savas iecienītās izklaides vietas “Andrejostas kvartāls” logo, pretī saņemot dzērienu atlaides.
 
7:00
Pagājušās darba nedēļas izskaņā Rīgas sabiedriskajā transportā noticis incidents, kura laikā kāds pasažieris “no visas sirds” izvicināja dūres, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
0:03
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1934. gadā dzimušo Nadeždu Burunovu. Sieviete 20. oktobrī plkst. 17.30 izgājusi no savas dzīvesvietas Rīga, Riekstu ielā, un devusies uz veikalu, un līdz šīm brīdim nav atgriezusies mājās.
 
Vakar, 22:01
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1992. gadā dzimušo Aļonu Kurakinu, kura šī gada 10.oktobrī izgājusi no savas dzīvesvietas Strenču novada Seda, Tirgus ielā un līdz šīm brīdim nav atgriezusies mājās. Sievietei ir grūti komunicēt, jo ir vājdzirdīga.
 
Vakar, 21:11
Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2006. gadā dzimušo Igoru Krastiņu, kurš šā gada 20. oktobrī ap pulksten 11.00 izgājis no savas dzīvesvietas Rīgā, Čiekurkalna 1. šķērslīnijā, un līdz šim brīdim nav atgriezies mājās.
 
Vakar, 17:02
Ar mīlestības pilnu ierakstu sociālajos tīklos dalījies dziedātājs, producents un aizrautīgs ceļotājs Sandis Kiops, kurš dzimšanas dienā sveicis savu mīļoto - uzņēmēju Dainu Laukmani.
 
Vakar, 16:30
Princis Harijs atkāpies no karaliskās dzīves, lai “pasargātu Meganu,” atklāj viņa draugs JJ Chalmers, kurš bijis viens no retajiem, kas šo lēmumu atbalstījis.
 
Vakar, 15:40
"Reaģējot uz šīs dienas Tieslietu ministrijas ziņu, ka uz reliģisku organizāciju rīkotajiem dievkalpojumiem pulcēšanās ierobežojumi neattiecas, jo "dievkalpojumi nav uzskatāmi par privātu vai publisku pasākumu”, sapratu, ka beidzot ir pienācis laiks man mainīt profesiju," savā Instagram profilā raksta Ralfs Eilands.
 
Vakar, 14:49
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa amatpersonas, uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu meklē attēlā redzamos vīriešus.
 
Vakar, 12:44
Krievijas humorists Maksims Galkins sociālajos tīklos publicējis foto ar Allu Pugačovu, kas tapusi pirms 18 gadiem.
 
Vakar, 12:15
Sakarā ar Covid-19 inficēšanās gadījumu palielināšanos, arī pieprasījums veikt testus ir lielāks. Tieši rindu dēļ cilvēki, kas izjūt simptomus, netiek pie testa veikšanas pat nedēļu, tādā veidā apdraudot apkārtējos.
 
Vakar, 11:30
Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana sociālajos tīklos reaģējusi uz kādas komentētājas viedokli, ka Sana ir līdzīga Jāņa tagadējai sievai uzkraiņu izcelsmes dziedātājai Annai Sedokovai.
 
Vakar, 10:30
Slavenais Holivudas aktieris Džefs Bridžess paziņojis, ka viņam atklāta limfoma.
 
Vakar, 9:20
Latvijas iedzīvotājs Matīss joprojām ir Covid-19 pozitīvs. Ar savu saslimšanas pieredzi viņš dalījās Māras Rozenbergas materiālā "Latvijas Radio".
 
20.okt
Mazajai Keitai ir divi gadiņi. Meitenīte bija ļoti gaidīts bērniņš un piedzima 38 grūtniecības nedēļā. Nākamajā dienā pēc Keitas dzimšanas ārsti paziņoja, ka meitenītei ir ģenētiska saslimšana – Dauna sindroms, stāsta labdarības organizācija Ziedot.lv.
 
20.okt
Princis Harijs un Megana Mārkla kopā ar dēlu Ārčiju nolēmuši Ziemassvētkus svinēt Kalifornijā, ASV, bet uz Lielbritāniju doties vairākas dienas vēlāk, ziņo "Vanity Fair".