Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardtautaruna.lv / Autori

Kārtējo reizi sociālajā tīklā facebook ievietots brīdinājums par krāpniekiem, kuri mēģina apmānīt līdzcilvēkus. šoreiz iedzīvotāji tiek brīdināti par aizdomīgiem telefonzvaniem.
16:30 tautaruna.lv
Saulkrastos, Rīgas ielā, pēc divu automašīnu sadursmes viens no spēkratiem piezemējās grāvī uz jumta. Pagaidām zināms, ka negadījums noticis apdzīšanas manevra laikā, vēsta “Degpunktā”.
15:15 tautaruna.lv
2022.gada izskaņā dziedātāja Adriana Miglāne paziņoja par šķiršanos no vīra. Viesojoties mūziķa Andra Kiviča youtube raidījumā "No Bullshit Experience ar Andri Kiviču" dziedātāja atklājusi, kad sašķobījušās viņas attiecības ar vīru.
14:15 tautaruna.lv
Nesen internetā parādījās informācija, ka Krievijas šovbiznesa zvaigzne Dmitrijs Nagijevs pārskaitījis iespaidīgu summu, kas tiks novirzīta Krievijas armijas vajadzībām. Informāciju komentēja arī pats Nagijevs.
12:15 tautaruna.lv
Joprojām tiek meklēts 2002. gadā dzimušais Helvijs Kursītis, kurš pēdējo reizi redzēts naktī no 31. decembra uz 1. janvāri Maskavas ielā 264 Rīgā, Ķengaragā. Organizācija "bezvests.lv" publicējusi aktuālo informāciju šajā lietā.
11:30 tautaruna.lv
Jau vairāk nekā gadu mūziķis Sandis Kiops dzīvo Spānijā un neslēpj, ka atgriezties Latvijā negrasās, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Spānijā sācis strādāt par fitnesa treneri" izdevumā "Privātā Dzīve".
10:30 tautaruna.lv
Kāds Latvijas iedzīvotājs mikroblogošanas vietnē Twitter atklājis, ka rindā uz procedūru Rīgas 1.slimnīcā gaidījis gandrīz četrus gadus.
9:20 tautaruna.lv
Dažādu pilsētu iedzīvotāju domubiedru grupas sociālajā vietnē “Facebook” pārpludināja kādas Liepiņu Kikas palīgā saucieni. Sieviete esot daudzbērnu mamma, kurai nepieciešamas zāles, pārtika, piena maisījums, vēsta raidījums "Bez Tabu".
7:00 tautaruna.lv
Aizvadītās nedēļas nogalē mūziķis Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē twitter publicēja vairākus ierakstus, kurā dalījās ar informāciju par alkohola tirdzniecības noteikumiem Lietuvā. Pēc publicētā mūziķis saņēmis arī kādu visai neparastu uzaicinājumu.
5:00 tautaruna.lv
Līdzīgi kā citās ģimenēs, arī princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla parūpējušies par sirsnīgām Ziemassvētku dāvanām saviem mīļajiem un sev. Tiesa, kā izrādās, tad 2020.gadā princim Harijam nācies izmest kādu dāvanu, ko viņš saņēmis no savas mīļotās sievas.
4:00 tautaruna.lv
Laikā, kad liela daļa sabiedrības mēģina savilkt galus, vairākumam valsts un pašvaldību sektora darbinieku algas no šā gada janvāra tiek būtiski palielinātas. Par to sašutumu neslēpj daudzi, tostarp, dziedātājs Viktors Lapčenoks, vēstīts Laumas Lapsas, Edgara Orlova materiālā "Lielākas algas politiķiem - pareizi vai netaisnīgi?" izdevumā "Privātā Dzīve".
3:00 tautaruna.lv
Žurnālists Lato Lapsa sociālajos tīklos dalījies ar foto kadriem no savas mājas sētas, parādot klimata pārmaiņu radīto postu.
2:00 tautaruna.lv
Dziedātājs Andris Ērglis, kas nesen nosvinēja 40 gadu jubileju, atklāj - daudzi viņam jautā, kur viņš ir pazudis, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Man ir sargeņģelis" izdevumā "Privātā Dzīve".
1:00 tautaruna.lv
Par policijas un tiesu darba nolaidību un nekonsekvenci ir dzirdēti visādi brīnumi, bet šis "sit pušu" visu iepriekš dzirdēto.
Vakar, 22:30 tautaruna.lv
Gatavu un saldētu pārtikas produktu īpatsvars pieaug, jo tas ir vienkārši un ātri. Bet vai tie ir bagāti ar uzturvielām un ogļhidrātiem? "MSN Health" nosauc saldētus pārtikas produktus, kurus nevajadzētu pirkt veikalā.
Vakar, 21:30 tautaruna.lv
Odesas apgabalā uz Ukrainas – Moldovas robežas pie vīrieša atrasti 2,5 miljoni Krievijas rubļu, kurus viņš iepakotus zeķēs mēģinājis nogādāt Moldovā, ziņo unian.net.
Vakar, 20:30 tautaruna.lv
Saskaņā ar jauno "All About Cats" ziņojumu, popmūziķes Teilores Sviftas mīļotā skotu kaķene Olīvija Bensone ir trešais bagātākais mājdzīvnieks pasaulē, raksta portāls "Lrytas".
Vakar, 19:30 tautaruna.lv
Sabiedrībā nerimst sašutums par "Rīgas satiksmes" biļešu iegādes jauno sistēmu - daudziem nav pa spēkam saorientēties - vieni raud, citi izvēlas iet ar kājām.
Vakar, 19:00 tautaruna.lv
Internetā publicēts video, kurā Sanktpēterburgas ātrās ēdināšanas restorāna apmeklētāji uzbrukuši darbiniekiem pārāk ilgas apkalpošanas dēļ. Viens no jauniešiem piedraudējis ēdināšanas darbiniekam ar izvarošanu, ja viņš neiedos spaini ar vistu.
Vakar, 18:30 tautaruna.lv
photo_camera
Deviņus gadus vecā Molllija Sampsone no Merilindas ASV pludmalē atradusi 15 miljonus gadus vecu "objektu", ziņo "UPI".
Vakar, 17:30 tautaruna.lv
Rimnejas pilsētā Dienvidvelsā, iespējams, dzīvo paši veiksmīgākie cilvēki pasaulē. Viena mēneša laikā šajā pilsētā kopumā 435 cilvēki ieguva dažādus loterijas "People’s Postcode" laimestus, vēsta "Daily Star".
Vakar, 16:30 tautaruna.lv
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele jau agrā jaunībā nolēma, ka būs politikā. Protams arī politikā ir savas intrigas, greizsirdības un nenovīdības. Taču neviens viņu nesagatavoja sabiedrības komentāru jūrai par viņas izskatu un ģērbšanās stilu, satura un izklaides portāla 1188.lv kampaņā “Mobings. Anonīmo uzbrukums.”, atklāj I. Viņķele.
Vakar, 16:00 tautaruna.lv