\\Autori

ttautaruna.lv

21:00
Video novērošanas kamera fiksējusi brīdi, kad kāds vīrietis iesit lācim, aizstāvot savu draudzeni, raksta portāls "The Sun".
 
20:20
Holivudas aktrise Gvinetas Paltrova šonedēļ, 27. septembrī, atzīmēja savu 50. dzimšanas dienu.
 
19:40
67 gadus vecais Tovsons no ASV ir viens laimīgs un veiksmīgs cilvēks. Iegādājoties trīs loterijas biļetes, visas vienlaicīgi ir bijušas veiksmīgas, ziņo "UPI".
 
19:20
Cilvēki, kuriem pēc ēšanas rodas ievērojamas cukura līmeņa svārstības asinīs, jūtas vairāk izsalkuši. Šī iemesla dēļ viņi dienas laikā apēd vairāk nekā citi, ziņo Nature.
 
18:40
Džordžs un Amala Klūni ir vecāki piecus gadus veciem dvīņiem Ellai un Aleksandram, informē portāls "People".
 
18:20
Latvijas mežos jau kādu laiciņu atpakaļ atkal ir sākušas augt sēnes. Līdz ar to krājumus ziemai gatavo visi meža velšu cienītāji, kā arī tradicionālā sēņu izstāde, kas dēļ sēņu trūkuma mežos bija atcelta, tomēr notika.
 
17:20
Stjuarts Tomijs Cimato sociālajā medijā "TikTok" nosauc piecus "nerakstītus likumus", kurus vajadzētu ievērot ikvienam lidmašīnas pasažierim.
 
16:56
Pirms divām nedēļām Dailes teātrī notika jaunās sezonas atklāšanas pirmizrāde – kostīmdrāma “Farinelli un karalis”. Tuvojas jau arī nākamā vērienīgā pirmizrāde. Situācija ir nedaudz biedējoša, jo biļetes tiek izpirktas pat mēnešiem uz priekšu, TV3 raidījumā “900 sekundes” norāda Dailes teātra direktors Juris Žagars.
 
16:40
Magone no šova „Slavenības. Bez Filta” atklāj, ka vēlas atbrīvoties no uzvārda Burka, kas viņai nesis ļoti daudz nepatīkamu brīžu, tostarp arī skolas laikā. „Bonusā” vēl klāt nācis fakts, ko sieviete arī nekad nav slēpusi, ka viņa nākusi no nelabvēlīgas ģimenes. Savdabīgs uzvārds un sociālais statuss padarījis skolas laiku izaicinošu. Turklāt emocionāli pāri nodarīt atļāvušies ne tikai skolēni, bet arī pedagogi.
 
16:00
Ir pienācis laiks, kad Latvijā aizsargājamie lielie tritoni dodas ziemot, tāpēc bieži vien tie šķērso ceļu. Pētnieks Vilnis Skuja "Facebook" nācis klajā ar aicinājumu.
 
15:20
Zinātnieki veikuši jaunu pētījumu par alu. Tajā noskaidrots, ka šis dzēriens var atstāt pozitīvu iespaidu uz veselību, vēstīts "The Sun".
 
15:00
Santa jau vairākus gadus dzīvo Rīgā, Kartupeļu ielā, taču nu pienācis brīdis, kad sadzīves atkritumus viņa baidās izmest piemājas konteineros. Santu pamatīgi pārbiedēja žurku bariņš, kas bezbēdīgi rosījies vienā no konteineriem, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
14:20
Ilgstoši ķermeņa masas indekss (ĶIM) tika uzskatīts par labas veselības noteicēju jeb aprēķinot auguma un svara attiecību, iespējams, noskaidrot vai jums ir liekais svars.
 
14:00
Šodien, 2022. gada 1. oktobrī, Latvijā notiek kārtējās – 14.Saeimas – vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti.
 
13:00
Karaļnama eksperti princim Endrjū prognozē visai drūmu nākotni, ziņo "The Sun".
 
12:40
Raidījuma "Četri uz koferiem" jaunā sezona devusies pie skatītājiem. Pirmais šīs sezonas ceļojums bija uz Rumāniju.
 
12:00
Krievijas prezidents Vladimirs Putins jau sācis aizmirst vārdus ar datumus, atsaucoties uz bijušā Ukrainas vēstnieka ASV un ārpolitikas jautājumu eksperta Valērija Čalija teikto, vēsta UNIAN.
 
11:20
Lai gan jau šobrīd iespējams apskatīt teorētiskas prognozes par to, kādi laikapstākļi gaidāmi šajā ziemā, meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter norādījis, kāpēc šādām prognozēm nevar ticēt.
 
10:00
Muzikants Gunārs no Veclaicenes pagasta savā pastkastītē saņēma nudien negaidītu vēstuli no Zvērināta tiesu izpildītāja. Izrādās, nokavēta soda samaksa, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
9:20
"Bustle" astrologi nosauc, kurām trīs horoskopa zīmēm pastāv vislielākā iespēja kļūt "stāvus" bagātām. Šīs horoskopa zīmes "pievelk" naudu.
 
Vakar, 21:17
Kāda saimniece ir smagi vīlusies – nopērkot paprikas stādus un visu vasaru tos audzējot, viņa rudenspusē pie paprikas netika. Raža ir laba, bet tie vis nav saldie, bet gan ļoti asie čili pipari – pēc fotogrāfijas spriežot varētu būt vieni no stiprākajiem – habanero.
 
Vakar, 19:22
Kolumbiešu dziedātājas Šakiras liktenis karājas mata galā: dziedātājai draud līdz pat astoņu gadu cietumsods pēc tam, kad viņa saņēma aicinājumu stāties tiesas priekšā par apsūdzībām nodokļu krāpšanā 14,5 miljonu eiro vērtībā, raksta Glavred.