\\Autori

ttautaruna.lv

11:30
Politiķa Alda Gobzema paziņojums par šķiršanos no sievas devis augsni dažādām runām un minējumiem par šķiršanās iemesliem, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Gobzems šķiras! Kāpēc?" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
11:01
Lai gan attiecības starp brāļiem Hariju un Viljamu ir saspringtas, vectētiņa - prinča Filipa - nāve ieviesusi tajās savas korekcijas, raksta The Telegraph.
 
10:30
“Atvēru acis, man istaba mājas tālākajā stūrī, viss dzīvoklis mirgoja,” tā par nakts notikumiem stāsta vietējā iedzīvotāja Mežaparkā, kur nodedzināts “BMW” markas spēkrats, ar kuru, visticamāk, pārvietojās Romāna Bezzubova slepkavas.
 
9:20
Uzņēmēja, žurnāliste un pasniedzēja Ieva Lejiņa jeb Ieva Adamss, kura savulaik bija pazīstama kā “radiogeiša”, atklāj, ka viņai veikta nopietna operācija un patlaban lielāko daļu laika viņa pavada guļus, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Sāpēja tā, ka nevarēju vairs paiet" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
7:30
Astrologi atklājuši, kuras zodiaka zīmes mīl greznību un tiek uzskatītas par lieliem naudas tērētājiem. Dārgas lietas un komforts šiem cilvēkiem ir vitāli svarīgs, raksta "rsute.ru".
 
Vakar, 20:43
Bolderājā kāds ”Mercedes” vadītājs pēkšņi iebraucis pretējā joslā un izraisījis smagu avāriju, vēsta raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 20:18
Lai gan dabas vērotājs Vilis Bukšs vairāk pazīstams ar savām prognozēm par laika apstākļiem, šoreiz Bukšs brīdina cilvēkus par to, ka aktivizējušās ērces.
 
Vakar, 19:30
Dziedātāja Samanta Tīna sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar video, pie kura komentārā atklāj, kas notiek viņas darba aizkulisēs.
 
Vakar, 18:44
Krievu mūziķis un producents Valērijs Meladze paziņojis, ka ar sievu, dziedātāju, bijušo grupas "VIA Gra" dalībnieci Albinu Džanabajevu, sagaidījuši pasaulē ierodamies bērniņu.
 
Vakar, 18:00
Mūziķis Markus Riva, kurš šobrīd atrodas ASV, sociālajā vietnē Instagram dalījies ar video, kurā redzams diezgan pikantā veidā mazgājam automašīnu.
 
Vakar, 17:31
Šodien, 15. aprīlī, savu 72. dzimšanas dienu svin krievu estrādes zvaigzne Alla Pugačova.
 
Vakar, 17:17
"Ceļošana pandēmijas apstākļos ir iespējama un droša. Pērn vasarā izmantoju apciemot draudzeni Toskānā, tagad visa ģimene esam pie draugiem Spānijā, Andalūzijas reģionā," savā Instagram profilā raksta žurnāliste, TV personība Una Ulme.
 
Vakar, 16:13
Tiek ziņots, ka Elizabete II ir ģimenei teikusi, lai atsakās no militāro tērpu vilkšanas prinča Filipa bērēs, lai nemulsinātu princi Endrjū un princi Hariju, raksta "Mirror".
 
Vakar, 15:14
MFD veselības grupas galvenā ārste ginekoloģijā Ingrīda Circene kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Preses klubs" paudusi viedokli par vakcinācijas procesu Latvijā.
 
Vakar, 14:30
Rīgā ieradies sprinteris, pasaules rekordists 100 m un 200 m sprinta distancēs, kā arī īsā sprinta stafetē Useins Bolts.
 
Vakar, 13:09
Infektologs Uga Dumpis mikroblogošanas vietnē Twitter izraisījis plašu diskusiju, paužot viedokli par vakcinācijas ātruma nozīmi Covid-19 pandēmijas apturēšanai.
 
Vakar, 12:09
Slavenā pieaugušo filmu aktrise Railija Rīda atradusi savu otro pusīti. Tas ir parkūrists no Latvijas Pāvels Petkuns.
 
Vakar, 11:45
Infektoloģe Angelika Krūmiņa kanāla Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" skaidroja, vai, ja tagad cilvēks ir vakcinēts ar viena veida vakcīnu, vai revakcionējoties varēs izmantot citu.
 
Vakar, 11:30
Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji aktīvi diskutē par policijas šodien sniegto informāciju, ka uzbrukumā futbola aģentam Romānam Bezzubovam izmantotā automašīna "BMW X5" aizvadītajā naktī, visticamāk, atrasta sadegusi Mežaparkā.
 
Vakar, 10:30
Valsts policija ir noskaidrojusi trešdienas rītā Rīgā, Purvciemā, nošautā cilvēka personību un izvērsusi plašus uzbrucēju meklēšanas pasākumus. Nošautais ir futbola aģents Romāns Bezzubovs.
 
Vakar, 9:20
Māksliniece, aktrise un miljonāra Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina ieviesusi pārmaiņas gan izskatā, gan nomainījusi vārdu, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Ir jādzīvo tālāk, un tas nav vienkārši" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 7:00
Šobrīd internetā strauji izplatās dažādi video, kuros tuvplānā tiek filmētas sejas maskas, apgalvojot, ka tajās dzīvo tārpi. Valsts zinātniskā institūta ”Bior” pētniece atklāj, ka tā nav patiesība un tas nemaz nav iespējams, vēsta raidījums "Bez Tabu".