\\Autori

ttautaruna.lv

Vakar, 21:32
Organizācija "Dzīvnieku SOS" savā Facebook lapā dalījusies ar jaunumiem par izglābtās aklās kaķenītes Noras likteni.
 
Vakar, 19:33
Daugavpilī kāda sieviete satraukusies, ka kaimiņiene ilgstoši cietsirdīgi izturas pret nelielu suni, kuram nesen apritējis gads. No kaimiņienes rīcības cieš gan suns, gan apkaimes iedzīvotāji, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
Vakar, 19:00
Dagmāra Legante sociālajā mikroblogošanas vietnē "Instagram" publicējusi attēlus, kuros demonstrē savu jauno frizūru.
 
Vakar, 18:00
Pasaulslavenais amerikāņu aktieris Nikolass Keidžs pārsteidzis fanus savas jaunās filmas "Running With The Devil" pirmizrādē. Aktieris kļuvis gluži neatpazīstams.
 
Vakar, 17:20
Ar vēzi slimā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka esot pamodusies no komas un sākusi patstāvīgi elpot. Tā raksta "Komsomolskaja pravda", atsaucoties uz saviem avotiem mediķu aprindās.
 
Vakar, 15:13
Rīgas centrā, iepretim Satiksmes ministrijai, iespaidīgu avāriju pieredzējis kāda “BMW” šoferis, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 14:29
Dažādās mājaslapās un sociālajā tīklā “Facebook” masveidā reklamē kārtējo tievēšanas “superlīdzekli”. Ļaundaru mahinācijās nu ierauta televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, vēstīja "Bez Tabu".
 
Vakar, 13:12
Ar vēzi slimās krievu aktrises Anastasijas Zavorotņukas vīrs Pjotrs Černiševs tika manīts vienā no Maskavas klīnikām.
 
Vakar, 12:04
”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Magone Burka šobrīd iesaistījusies publiskā strīdā pati ar savu mammu. Magones otrā dēla tēvam Ventim Vītolam, kurš labi pazīstams ar abām un savulaik padzīvojis saimniecībā, kura nu nokļuvusi strīda epicentrā, ir, ko teikt, raksta skaties.lv.
 
Vakar, 11:33
Slavenā dziedātāja Anna Sedokova, kurai ir romantiskas attiecības ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu, sociālajos tīklos publicējusi ierakstu, kad liek uzdot jautājumu, vai abi nav pašķīrušies?
 
Vakar, 9:29
TV šova ”Saimnieks meklē sievu” iespaidīgākā un visspilgtākā dalībniece Jeļeņa, kura neslēpa, ka sevis uzlabošanas procedūrām iztērējusi aptuveni 10 000 eiro, Gitas Vīksnes materiālā "Atklāti par Saimniekšova aizkulisēm" izdevumā "Privātā Dzīve" stāsta, ka naudu operācijām sākusi krāt no 16 gadu vecuma.
 
Vakar, 7:00
Nedēļas sākumā krievu mediji plaši ziņoja par to, ka smagā stāvoklī slimnīcā nonākusi populārā aktrise Anastasija Zavorotņuka. Kamēr ģimene klusē par aktrises veselības stāvokli, tikmēr viņas draugi atklājuši jaunu informāciju, raksta "lenta.ru".
 
Vakar, 3:05
Latvijas Loto skaitļu loterija Loto 5 iepriecinājusi pāri no Jūrmalas ar 5 000 eiro laimestu, informē "latloto.lv".
 
18.sep
15. septembrī ap plkst. 13.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī, pa Kroņu ielu, automašīna ''Volkswagen Caddy'' brauc nepārliecinoši, policijai ierodoties notikuma vietā, automašīnas vadītāja to bija apturējusi, bloķējot satiksmi, raksta "ventasbalss.lv".
 
18.sep
Pirms pāris dienām Rīgā, Dreiliņu mikrorajonā, kāda automašīna palikusi bez visiem četriem riteņiem un atstāta “uz klučiem”, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
18.sep
82 gadus vecs pacients Ventspils slimnīcā, atrodoties otrā stāva palātā, nolemj pamest ārstniecības iestādi, neizmantojot durvis. Pensionāra radiniece uzskata, ka viss noticis izrakstīto medikamentu iespaidā, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
18.sep
Šonedēļ Labklājības ministre Ramona Petraviča informēja, ka tiks samazināts bezdarbnieku pabalsta izmaksas apmērs un laiks. Iespējams, tas pamudinājis par pabalstu sistēmu Latvijā izteikties arī Saeimas deputātu Jāni Dombravu.
 
18.sep
Kuzja un Muris ir kaķi, kas dzīvo Rīgas domē. Tagad tie mitinās Rīgas vicemēra amatā ievēlētās Annas Vladovas kabinetā, vēsta "LTV 7".
 
18.sep
Vienā no Alla Pugačovas fanu veidotajām grupām foto vietnē Instagram publicētas fotogrāfijas, kolāžu no kurām izveidojuši dziedātājas fani. Ir redzams melnbaltu fotgrāfiju arhīvs, raksta "lady.mail.ru".
 
18.sep
Netālu no ģimenes lauku īpašuma Rojas novadā negadījumā esot cietusi reklāmista Ērika Stendzenieka automašīna "Land Rover", vēstīts Edgara Orlova materiālā "Avārijā smagi cieš reklāmista auto" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
18.sep
Diagnoze "smadzeņu audzējs" krievu aktrisei Anastasijai Zavorotņukai tika uzstādīta Vācijā. Tur ārsti šā gada aprīlī viņai veica operāciju, kuras laikā veikta galvaskausa trepanācija jeb atvēršana, lai tiktu klāt audzējam.
 
18.sep
Trešdienas rītā tika publicēta ziņa par to, ka dzejnieces un šova "Saimnieks meklē sievu" dalībnieces Magones Burkas māte Ginta veltījusi meitai skarbus vārdus. Pati Magone nav palikusi atbildi parādā un publicējusi savu versiju par notikušo.