Piektdiena, 29.septembris

redeem Miķelis, Mihails, Miks, Mikus, Miģelis

arrow_downwardtautaruna.lv / Autori

Žurnālists Lato Lapsa mikroblogošanas vietnē "X" uzrunā līdzcilvēkus, aicinot palīdzēt kādamnelaimē nonākušam dzīvniekam.
2:30 tautaruna.lv
Žurnāls Medības sociālajā tīklā Facebook publicējis kāda aculiecinieka video, kurā redzams, kā mežā vilks seko cilvēkam.
1:30 tautaruna.lv
Mūziķis Markus Riva mikroblogošanas vietnē "X" dalījies ar pārdomām par Latvijas sabiedrību.
0:30 tautaruna.lv
Mūziķis Viktors Zemgals, viesojoties "Kad viņas satiekas" studijā atzīst, ka fanu uzvedība esot pārsteigusi ne tikai viņu, bet sievu arī. Pirms vairākiem gadiem viņš saņēmis zvanu no kādas anonīmas sievietes, kura uzdevusies par viņa dzīvesbiedri.
Vakar, 18:30 tautaruna.lv
Slavenais šefpavārs un uzņēmējs, "Pica Lulū" līdzīpašnieks Elmārs Tannis pandēmijas laikā uzsāka jaunas attiecības ar daiļu blondīni Ilonu. Sarunu šovā "Kad viņi satiekas" Tannis Andrim Bulim atklās, ka bildinājums izvērties veiksmīgs - jūlijā gaidāmas varenas kāzas.
Vakar, 17:30 tautaruna.lv
Tviterkonvoja izveidotājs Reinis Pozņaks mikrovietnē "X" dalās savās pārdomās par notiekošo ministrijā.
Vakar, 16:30 tautaruna.lv
Aizvien biežāk no skolotājiem nākas dzirdēt sūdzības par dažu skolēnu uzvedību - necieņas izrādīšana pret skolotājiem un klasesbiedriem, atklāta smēķēšana, skolas inventāra demolēšana, lamāšanās, kaušanās. Turpretī skolotājam nav praktiski nekādu iespēju ietekmēt notiekošo, jo var saņemt bargu rājienu no skolēna vecākiem, direktores un duievs vien zina vēl no kā, jo pārkāptas būs bērna tiesības.
Vakar, 15:15 tautaruna.lv
Astronumerologs Kristaps Baņķis vietnē "X" publicējis aicinājumu saviem sekotājiem.
Vakar, 14:15 tautaruna.lv
Valmierā kāda sieviete jau vairākas naktis nespēj gulēt, jo baidās par savu un sava īpašuma drošību. Strīds ar radiniekiem aizgājis tiktāl, ka draudi izrēķināties lēnām sāk piepildīties. Sieviete stāsta, ka ļaundari vienā dienā pamanījās izliet benzīnu pa mājas priekšnama grīdu, taču šodien aizdegās garāža un saimniecības ēka, vēsta “Degpunktā”.
Vakar, 13:15 tautaruna.lv
"Mamma ļoti gribēja atveseļoties, bet nesanāca. Viņa tā arī neatguvās. Viņai vienkārši nepietika spēka," pauda Monikas meita rakstniece Baiba Zīle Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Viņai vienkārši nepietika spēka" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 12:15 tautaruna.lv
Vienmēr un visur aktīvais dziedātājs Ralfs Eilands vasarā pēkšņi pieklusa un fani jau sāka bažīties, vai ar Ralfu nav noticis kas nelāgs, vēstīts Gitas Vīksnes, Evijas Kalnbērzas materiālā "Kur pazudis Ralfiņš?" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 11:30 tautaruna.lv
Sociālajā tīklā Facebook publicēta informācija par ko dīvainu Bolderājas kapos. Vietējos brīdina par vīrieti, kas izliekas par priesteri.
Vakar, 10:30 tautaruna.lv
Žurnālists Lato Lapsa, kas ne reizi vien ir kritiski izteicies par bijušo Rīgas mēru Mārtiņu Staķi, komentējot par Staķim uzlikto sodu 500 eiro apmērā, izmantojis pat rupjus vārdus.
Vakar, 9:20 tautaruna.lv
Mārtiņš un Karīna no Liepājas puses kopā ir kopš skolas laikiem. Šovasar pāris nolēmis apstiprināt savas attiecības oficiāli un augustā apprecējušies. Tomēr, kā par nelaimi, izplānotās kāzas gan nebijušas tādas, kādas cerētas. Pamatīgu vilšanos sagādājis ēdinātājs, vēsta "Bez Tabu".
Vakar, 7:00 tautaruna.lv
Svinēšana reizēm var izspēlēt dažādus jokus. Tā gadījies arī kādam motokrosa līdzjutējam - puisis tā aizsvinējies, kas no motokrosa trases mājas atrast vairs nav spējis.
Vakar, 5:00 tautaruna.lv
Otrdienas, 19. septembra, rītā uz šosejas Sigulda-Ķegums, netālu no Glāžšķūņa, notika letāls negadījums. Motocikla vadītājs uzskrēja briedim, kas, visticamāk, negaidīti šķērsoja ceļa braucamo daļu, vēsta "Degpunktā".
Vakar, 4:00 tautaruna.lv
Influencere un uzņēmēja Diāna Kubasova cietusi negadījumā ar paraplānu, vēstīts Laumas Lapsas, Gitas Vīksnes materiālā "Skaistule pārvietojas ratiņkrēslā" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 3:00 tautaruna.lv
Viesojoties pie uzņēmējas Elīnas Didrihsones mammas, Katrīne Vasiļevska viņai vaicā par sajūtām, kādas viņa sajutusi uzzinot, ka meita ir stāvoklī. Mamma atklāj, ka sākumā bijusi šokēta par šo jaunumu, bet pavisam savādāka reakcija bijusi Elīnas tēvam, kurš par gaidāmajiem jaunumiem bija uzzinājis internetā, vēl pirms meitas oficiālā paziņojuma ģimenei.
Vakar, 2:00 tautaruna.lv
Viesojoties "Kad viņas satiekas" studijā, aktieris Ainārs Ančevskis kopā ar raidījuma vadītājām šķetinās jautājumu par tēva lomu. Atminoties, ka pēc mammas nāves par tēva labāko draugu kļuvis alkohols, aktieris tā arī nekad dziļām sarunām ar viņu neesot pievērsies, nemaz nerunājot par tik vienkāršiem, bet grūti sakāmiem vārdiem "Es mīlu tevi".
Vakar, 1:00 tautaruna.lv
Mikrovietnē "X" rakstniece Dace Rukšāne raisījusi līdzcilvēkos diskusiju, atklājot par sevi nezināmu faktu.
27.sep tautaruna.lv
Arvien vairāk Latvijā mazdārziņu saimnieki sāk audzēt arbūzus un rudenī raugās, kas no ražas sanācis. Kādas saimniecības izaudzētais patiesi pārsteidzis līdzcilvēkus.
27.sep tautaruna.lv
Ja vēl pirms gadiem desmit tika uzskatīts, ka Latvijas mežos lāčus būs grūtāk atrast kā citplanētiešus, tad pēdējo gadu laikā lāčus redz šur un tur.
27.sep tautaruna.lv