\\Autori

ttautaruna.lv

13:44
Valsts policija un CSDD uzsākusi kampaņu ”Agresīva braukšana atstāj rētas”, kā mērķauditorija ir autovadītāji līdz 34 gadu vecumam. Kampaņas videoklipā agresīvs autovadītājs pārvietojas ar BMW markas automašīnu. Šis fakts saniknojis BMW īpašnieku, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
12:51
Kā liecina ieraksts sociālajā tīklā facebook, tad šobrīd tiek meklētas mājas pirms vairākām nedēļām mūžībā aizgājušā leģendārā sportista Jāņa Lūša mīlulim.
 
12:09
Dezinfekcijas brigādes strādnieks, kas veica apkopes darbus dzīvojamajā kompleksā "Dārza kvartāli", paziņoja, ka 74 gadus vecais Krievijas humorists Jevgēnijs Petrosjans un viņa sieva 30 gadus vecā sieva Tatjana Bruhunova dzīvo atsevišķi, vēsta "Komsomoļskaja pravda".
 
9:20
Krāpšanā apsūdzētais eksdiplomāts Rūdolfs Brēmanis nievājoši izteicies par saslimušo ar Covid-19. Tas izraisīja režisores Žaklīnas Cinovskas dusmas.
 
7:00
Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana foto vietnē Instagram komnetējusi savas attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti.
 
Vakar, 20:39
Dzīvnieku aizsardzības biedrība ''Liberta'' brīdina Pāvilostas iedzīvotājus uzmanīt savus kaķus un nelaist tos nepieskatītus ārā. Pāvilostā pašlaik notiekot bez pajumtes esošo kaķu ķeršana un iemidzināšana. Diemžēl, iespējams, šādi mūžībā aizgājis arī kādas iedzīvotājas kaķis.
 
Vakar, 19:28
Svetlana visu mūžu viņa ir strādājusi medicīnā, pēdējos 15 gadus viņa ir medmāsa Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas Neonatoloģijas nodaļā rūpējoties par jaundzimušajiem, ar sievietes stāstu dalās labdarības organizācija Ziedot.lv.
 
Vakar, 18:48
Modes eksperte un TV raidījumu vadītāja Maija Silova atklājusi vienu no šīs sezonas modes tendencēm.
 
Vakar, 18:00
Latviešu pazīstamais astrologs Kristaps Baņķis ar sociālo tīklu palīdzību brīdinājis piektdien, kad gaidāms aptumsums, nelietot alkoholu.
 
Vakar, 12:09
Krievijā sociālajos tīklos pamatīgu vētru sacēlis kāds video, kurā estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs redzams, reklamējot prezervatīvu.
 
Vakar, 11:00
Mūziķis Andris Kivičs kopā ar mīļoto Lieni, kura šobrīd ir pāra pirmās kopīgās atvases gaidībās, publicējuši ārkārtīgi skaistus foto no atpūtas.
 
Vakar, 10:30
DzAB "Ķepu-ķepā" vadītāja Gundega Bidere informē, ka no kāda dzīvokļa tika izņemti 20 kaķi. Visi novārguši, slimi. Situācija diezgan traģiska, tāpēc sabiedrību aicina iesaistīties un palīdzēt.
 
2.jun
Latviešu anestezioloģe Kristīne Pitkeviča, kura strādā Berlīnes Sirds centrā, saņēmusi nāves draudus pēc savā “Facebook” profilā publicētās ziņas par bērna nāvi Vācijā, kurš nebija vakcinēts, vēsta LTV "Panorāma".
 
2.jun
Dziedātāja Olga Rajecka publicējusi kadru no Vasarsvētkiem, kurus atzīmēja aizvadītajā svētdienā.
 
2.jun
Pazīstamā dziedātāja Marta Kukarane sociālajā tīklā Instagram atzinusi, ka ikdienā "cīnās ar vecumu" un cenšas "apmānīt īstenību". Mākslinieces sekotāji gan norāda, ka sieviete ir skaista un viņai nav ko slēpt.
 
2.jun
Mūziķis Andris Kivičs sagatavojis pārsteigumu saviem sekotājiem.
 
2.jun
Modele un TV raidījumu vadītāja Māra Sleja parādījusi, kādus zilumus un sasitumus guvusi pēc nakts filmēšanās.
 
2.jun
Prieka un lepnuma pilnu mirkli piedzīvojusi bijusī mūziķa Andra Kiviča sieva Madara, kura soctīklos dalījusies ar foto no abu jaunākās meitas bērnudārza izlaiduma.
 
2.jun
Jau kādu laiku aktrise Lelde Dreimane ir jaunās attiecībās. Šo faktu gan viņa iepriekš jau ir apstiprinājusi, taču mīļotā vārdu nosaukt izvairījās. Kā izrādās, Leldes jaunais draugs ir hokejists, vēstīts Vitas Zvaigznītes, Kristapa Saulīša materiālā "Daiļā aktrise uzsākusi kopdzīvi ar hokejistu" izdevumā "Kas Jauns".
 
2.jun
Vairāki cilvēki sociālajā tīklā instagram pauduši sajūsmu par video, kas pirmdien iemūžināts Bolderājā.
 
2.jun
Skandalozā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova foto vietnē Instagram publicējusi bildi ar, iespējams, savu atklātāko špagatu.
 
2.jun
Dziedātājs Intars Busulis Agneses Meieres materiālā "Šeit esmu laimīgāks" izdevumā "Ieva", runājot par Krievijas šovbiznesa zvaigznēm, atklāj, ka viņi ir ļoti interesanti cilvēki.