\\Autori

ttautaruna.lv

21:22
Aculieciniek, kurš pats kaušļiem licis izbeigt savas darbības, fiksējis, kā uz šosejas divi autovadītāji izkaujas.
 
19:31
Aculiecinieki ziņo, ka Skrīvēros uz labības lauka aizdedzies graudu kombains.
 
19:01
Krievu humorists un TV raidījumu vadītājs Maksims Galkins ticis pie iespaidīga motocikla.
 
18:31
Piektdienas pēcpusdienā noticis ceļu satiksmes negadījums Rīga, uz Mūkusalas rotācijas apļa.
 
18:01
Latvijas šovu zvaigzne Violeta Stepanova, kura pašlaik dzīvo un strādā Dānijā atzīst, ka ir mainījusies un ir "100% dabīga".
 
16:30
Amerikāņu modele un aktrise Deizija Kolmena 23 gadu vecumā izdarījusi pašnāvību.
 
12:13
Latviešu basketbolista Jāņa Timmas līgava dziedātāja Anna Sedokova vietnē Instagram dalījusies ar bildi, kurā iemūžināta kopā ar mīļoto. Faniem gan radās neizpratne par Annas foto.
 
10:30
Uz Meiju ceļa Jelgavā jau kādu laiku tiek veikti remontdarbi. Viens no strādniekiem, kurš šeit veic ūdens un kanalizācijas tīklu ierīkošanu, ceturtdienas rītā pamanīja lielu, tumšu pleķi – tieši uz gājēju celiņa. Strādnieks sākotnēji nesaprata, kā tas uzradies, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
9:20
Dabas vērotājs Vilis Bukšs raksta, ka laika apstākļi šodien, 7.augustā, ļauj prognozēt, kāda būs gaidāmā ziema.
 
8:51
Keita Midltone jūtoties satriekta, ka jaunajā grāmatā par princi Hariju un Meganu viņa ar vīru aprakstīti kā vēsi un atturīgi attiecībās ar Saseksas hercogiem, vēsta "Daily Mirror".
 
3:00
Dziedātāja Antra Stafecka vietnē Instagram palepojusies ar iespaidīgu sēņu ražu.
 
Vakar, 22:21
Aculiecinieki ziņo, ka ceturtdien noticis negadījums Latgalē, kur dzīvību zaudējis riteņbraucējs.
 
Vakar, 20:39
"Vairākus gadus daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī pie sievietēm ar garīgām problēmām dzīvoja četri suņi, vairākus gadus kaimiņi juta nepatīkamo aromātu kas nāk no dzīvokļa, klausījās suņu rejās, kaucienos, bet neviens neko nedarīja... Līdz šim.." ierakstu soctīklos iesāk dzīvnieku aizsardzības biedrība ''Liberta'' Liepājā.
 
Vakar, 19:02
Par "dziedošo policistu" sauktais mūziķis un arī policists Nikolajs Puzikovs soctīklos atrādījis jaunās policijas formas.
 
Vakar, 16:15
Keita Midltone pievienojās Meganas sveicējiem viņas 39. dzimšanas dienā, kuru dāma atzīmēja 4. augustā, taču eksperti analizējuši izvēlēto sveiciena veidu sociālajos medijos, vēsta "Daily Mirror".
 
Vakar, 15:01
31. jūlijā Valsts policija saņēma informāciju no aculieciniekiem par to, ka Krimuldas novada Krimuldas pagastā, Raganā, daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā kādam vīrietim nodarīti miesas bojājumi – iedurts plaušu rajonā. Tāpat policija tika informēta, ka vainīgā persona atrodas uz vietas un ir aizturēta.
 
Vakar, 14:44
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis meklē attēlā redzamo personu.
 
Vakar, 13:09
Krievijā sācies tiesas process, kurā tiek izskatīta aktiera Mihaila Jefremova lieta. Aktieris izraisīja traģisku avāriju Maskavas centrā, raksta "cosmo.ru".
 
Vakar, 12:54
TV personība Aivis Ceriņš mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar informāciju, ka, iespējams, Covid-19 uzliesmojums Murjāņu Sporta ģimnāzijā saistīts ar nometni Igaunijā.
 
Vakar, 12:44
Šobrīd televīzijā tiek pārraidīta populārā šova "Ekstrasensu cīņas" 20. sezona, kurā piedalās arī divi dalībnieki no Latvijas. Savu viedokli par redzēto šovā paudis mūziķis Lauris Reiniks.
 
Vakar, 12:08
Pēc tam, kad kļuva zināms, ka Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha noslēdz sportistes karjeru, par to izteicās daudzi. Tostarp, viedoklis ir arī politiķim Aldim Gobzemam.
 
Vakar, 10:30
Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" pārstāve Baiba Bicēna mikroblogošanas vietnē Twitter publicējusi fotogrāfijas, kurās redzams, kā politiķis Oļegs Burovs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.