Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardtautaruna.lv / Autori

Ar īstu varonību izcēlies kaķis vārdā Rūperts, kurš spējis nogalināt odzi. Tomēr gluži bez sekām tas nav palicis - odze savu indeszobu paguvusi ielaist varonīgā kaķa ķepā.
Vakar, 12:38 tautaruna.lv
Dziedātāja Liene Šomase pauž pateicību augstākiem spēkiem, ka viņas un uzņēmēja Mārtiņa Samuļa meita Gabriela izglābusies pēc iekļūšanas patiešām smagā auto katastrofā, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Mūziķes meitiņa cieš autoavārijā" izdevumā "Kas Jauns".
Vakar, 12:15 tautaruna.lv
Mēs, kas valodu apgūstam no piedzimšanas brīža, vairāku blakus esošu mīkstinātu burtu izrunāšana nesagādā grītības, tomēr sveštautiešiem dažu vārdu izrunāšana šķiet kā neiespējamā misija.
Vakar, 11:38 tautaruna.lv
Maestro Raimondam Paulam ir jau 88 gadi, un viņš aizdomājies par to, ka koncertiem jāliek punkts, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Redzes dēļ domā beigt muzicēt" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 11:30 tautaruna.lv
Igaunijas galvaspilsētas iedzīvotāja Ļubova "Facebook" grupā "Kur Igaunijā garšīgi paēst" restorānu atsauksmēs pastāstīja, ka iegādājusies pankūkas ar šķiņķi un sieru, taču mājās viņu gaidījis pārsteigums, vēsta "Postimees".
Vakar, 10:30 tautaruna.lv
"Nra.lv" jau rakstīja, ka Holivudas zvaigzne Kristena Stjuarte plāno uzņemt filmu Latvijā. Ziemā aktrise manīta Ikšķilē, bet šoreiz pusdienojusi kādā jūrmalas ciema kafejnīcā un ēdusi zivju zupu.
Vakar, 9:47 tautaruna.lv
Mikroblogošanas vietnē "X" publicēts video no Rīgas, kas piesaistījis daudzu vietnes lietotāju uzmanību. Pats ieraksta autors pēc redzētā video uzdod jautājumu: "Kā var tā dzīvot?"
Vakar, 9:20 tautaruna.lv
Astrologs Alakhs Nirandžans uzskata, ka Krievijas prezidents tuvākajā laikā savu mērķi nesasniegs. Viņaprāt, šis periods Putinam būs grūts un smags, vēsta prozoro.net.ua.
Vakar, 8:20 tautaruna.lv
Smagi slimam senioram Siguldas novada sociālais dienests atsaka transporta pakalpojumu nokļūšanai sanatorijā, kur pieteiktas svarīgas ārstnieciskās procedūras, vēsta "Bez Tabu".
Vakar, 7:00 tautaruna.lv
Latvijas pārstāvis Eirovīzijas 2024 dziesmu konkursā Dons kļuva par vienu no dalībniekiem, kas publiski atbalstīja Ukrainu, raksta Ukrainas medijs UNIAN.
Vakar, 3:30 tautaruna.lv
Uzņēmēja Elīna Didrihsone ar vīru aizbraukuši uz Dubaiju. Kā viņa informē savus sekotājus "Instagram," tas ir ne tikai atpūtas brauciens, tostarp, lai nosvinētu vīra 30. dzimšanas dienu, bet savs laiks tiks veltīts arī darbam.
Vakar, 2:30 tautaruna.lv
Pērn oficiāli šķirta 14. Saeimas deputāta Jāņa Reira un viņa sievas Guntas Reires, Valsts prezidenta kancelejas vadītājas, laulība. Tikai tagad abi komentējuši laulības šķiršanu, vēstīts Paulas Ivanovas materiālā "Šķīruši laulību. Kā sadalīta manta?" izdevumā "Kas Jauns".
Vakar, 1:30 tautaruna.lv
Mūziķis Laimis Rācenājs apstiprina grandiozus jaunumus privātajā dzīvē, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Apprecējies un 65 gados sagaidījis astoto bērnu" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 0:30 tautaruna.lv
Bijušais basketbolists Kaspars Kambala ar savu sievu Olgu viesojās “STV Pirmā!” raidījumā "Kad viņas satiekas", kur atklāti runāja par Kaspara alkohola atkarību.
20.mai tautaruna.lv
Katrīne Vasiļevska raidījumā “Slavenības. Bez filtra” uz sarunu ir aicinājusi mūziķi Horenu Stalbi, lai noskaidrotu, kā viņam klājas pēc uzbrukuma Dobelē. Lauztās kājas dēļ viņš šobrīd saskaras ar grūtībām pārvietoties un ir kļuvis empātiskāks pret cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Lai arī piedzīvotais atstājis rūgtu pieredzi, Horens neslēpj, ka turpinās palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem.
20.mai tautaruna.lv
Šovā “Slavenības. Bez filtra”, taisoties izbraukt uz izpletņlēkšanu Dubaijā, Nauris nav pārāk priecīgs par Elīnas čammāšanos - kā parasti viņa nesteidzas. "Steigas" vidū pēkšņi kāds zvana pie durvīm - ieradusies viesnīcas apsardze, kura bez ierunām nolēmusi uzlikt Elīnai lielu sodu par noteikumu neievērošanu...
20.mai tautaruna.lv
Aizvadītajās brīvdienās Rīgā norisinājās Rīgas "Rimi" maratons, kura laikā pilsētā tika noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi. Sabiedrība sadalījusies divās karojošās pusēs - vieni saka, ka maratons ir svētki un satiksmes ierobežojumi ir attaisnojami, otriem apgrūtinājums ikdienas dzīvei šķiet pārāk liels.
20.mai tautaruna.lv
Dziedātājs Roberto Meloni, kā pats saka, sūdzās reti, bet arī pacietīgiem cilvēkiem kādreiz var būt mērs pilns. Šoreiz runa ir pasūtītu ēdienu "Bolt" aplikācijā un apkalpošanas servisu.
20.mai tautaruna.lv
“Luminor Bank” ekonomists Pēteris Strautiņš pēdējā laikā piedzīvo vienu uzbrukumu pēc otra. Aprīlī bija "saķeršanās" ar sudrabkaiju, nesen - ar medni.
20.mai tautaruna.lv
Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Rijādā revanša cīņā par vakanto pasaules čempiona jostu svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) versijā pēc punktiem zaudēja austrālietim Džeijam Opetaijam.
20.mai tautaruna.lv
Kādam igaunim piektdien, 10. maijā, skaitļu izlozē "Eurojackpot" izdevies atminēt 5+1 skaitli, informē "latloto.lv".
20.mai tautaruna.lv
Lai gan pavisam drīz Dailes teātris noslēgs sezonu un aktieri varēs doties pelnītā atpūtā, skatuves māksliniecei Olgai Dreģei domas par atvaļinājumu nenāk ne prātā, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Atpūsties negrasās pat vasarā" izdevumā "Privātā Dzīve".
20.mai tautaruna.lv