tautaruna.lv / Autori

15:15
Savā ziņā neplānoti, Dons devies uz Valku, lai piepildītu Jāņa Cimzes Valkas ģimnāzijas devītās klases beidzēju sapni. Izlaidumā Dons izpildījis savuu "Eirovīzijas" dziesmu Hollow.
12:18
Smaga avārija otrdien piedzīvota uz Tīnūžu šosejas, kur četru automašīnu sadursmē bojā gāja viens cilvēks, savukārt cieta vēl četri, vēsta "Degpunktā".
12:13
Civilās aviācijas aģentūra ap pulksten 11 informēja, ka 4 kilometrus no lidostas Rīga no radariem ir pazudis vispārējās aviācijas lidaparāts. Cilvēkus šī ziņa uztrauca ne pa jokam.
11:30
TV un radio dīva Baiba Sipeniece-Gavare Evijas Kalnbērzas materiālā "Braucot pa Daugavu, atzīstas blēņās" izdevumā "Privātā Dzīve" pastāstījusi, ka saņēmusi darba piedāvājumu no TET televīzijas.
10:30
Vietnē "TikTok" populārs kļuvis video, kurā redzams, kādu skatu ierauga tūristi, ierodoties Rīgā.
9:20
Bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajos tīklos dalījusies ar nelāgu pēcgaršu, kas radusies pēc Latvijas kūrortpilsētas Jūrmalas apmeklējuma.
8:20
Pēc smagas slimības 11. jūnijā mūžībā devās režisore Zane Kreicberga. Pirms aiziešanas mūžībā viņa paspēja piepildīt, kā pati nodēvēja, savu mūža sapni.
7:00
Siguldas novada Gaujā iespaidīgas liesmas nopostīja kādas trīsstāvu mājas pirmā stāva mitekli, vēsta "Degpunktā".
2:00
Kāds mikroblogošanas vietnes "X" lietotājs dalījies ar skatu, ko iemūžinājis tirdzniecības centra "Origo" iekšpusē. Viņš jautā, vai tas ir normāli.
1:00
Dziedātājs Intars Busulis sociālajos tīklos, publicējot pašbildi, runā ne tikai par savām veselības likstām, bet pievērš uzmanību arī pārmaiņām izskatā.
Vakar, 18:30
Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Graudiņu ģimene kopīgi pavada laiku kādā SPA Palangā. Ģimenes galva ar atvasēm izbauda baseina un pirts priekus, bet mamma Kerkira dodas uz īpašu dzintaru masāžu.
Vakar, 17:30
Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Liedeskalnas sētā valda nesaskaņas - mūziķis Kapteinis Reinis, atbraucot talkot, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda milzu nekārtība, turklāt tam visam pa vidu drēbju kalnos tiek atrasti arī kaķa izkārnījumi.
Vakar, 14:09
Influenceris Amuna Davis “Instagram” ziņo par sava drauga Jāņa (zināms kā dragkvīna Janīna) nelaimi – viņu uz gājēju pārejas notriekusi automašīna.
Vakar, 12:15
Brīvdienās noslīkušo cilvēku statistikai diemžēl pievienojās vēl trīs cilvēki. Šajā peldsezonā, no 15. maija, glābēji no ūdenstilpēm izcēluši jau 15 mirušus cilvēkus. Daļa bojāgājušo oficiālajā statistikā nemaz nenonāk, vēsta "Degpunktā".
Vakar, 11:30
"Tāds kā nevienam," par nupat atklāto komponista Raimonda Paula sievas Lanas pieminekli Lāčupes kapos saka kapu apmeklētāji, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Mīļajai Lanai sarūpējis skaistas mūža mājas" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 11:09
"Facebook" Māra neslēpj sašutumu par tiesībsargājoši iestāžu attieksmi pret vardarbību veikušām personām - nepilngadīgs dēls ir cietis no uzbrukuma - slīcināts tualetes podā, viņam draudēts ar pistoli un nazi, kā arī ticis aplaupīts, bet aizturētos vaininiekus grasās atbrīvot.
Vakar, 10:30
Dziedātāja Samanta Tīna rīkos savu nometni, kurā, kā pati saka, vēlas dalīties ar savu pieredzi un praksēm, kuras viņai ir palīdzējušas beidzot sadzirdēt sevi, ieklausīties sevī un atrast sevi, piedot sev un citiem.
Vakar, 9:20
Politiķis Ainārs Šlesers dēlam Ričardam, kurš šogad kandidēja Eiroparlamenta vēlēšanās, ieteicis pagaidām atturēties no intervijām, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 8:20
Vēstures zinātņu doktors, Hārvardas universitātes Ukrainas Zinātniskā institūta direktors un profesors Sergejs Plohijs uzskata, ka pēc Vladimira Putina nāves izolētajai Krievijai būs ļoti smags laika posms, kurā sabrukšana var kļūt par daļu no šī stāsta, vēsta UNIAN.
Vakar, 7:00
25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".
Vakar, 4:30
Tramvaja pasažieris pamanīja vīrieti, kurš paslepus filmē un fotografē apkārt esošās meitenes un sievietes, taču brīdī, kad tiek pieķerts, izliekas, ka neko nav darījis, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.
Vakar, 0:30
Keita Midltone, kura martā paziņoja, ka viņai ir vēzis, savas slimības dēļ, iespējams, nekad vairs neatgriezīsies pie karaliskajiem pienākumiem, žurnālam "Us Weekly" stāsta kāds avots.