tautaruna.lv / Autori

16.jun
26 gadus vecais Francisko Rivera strādā 20 minūtes dienā un pelna līdz 40 tūkstošiem dolāru mēnesī. Un šos pasīvos ienākumus viņš var saņemt visu gadu, bez pārtraukuma, raksta CNBC Make It.
16.jun
Nav jau nekāds noslēpums, ka vīriešiem bieži ir svarīgākas nodarbes par atkritumu iznešanu, plauktiņa pieskrūvēšanu, aizkaru stangas pielikšanu vai spuldzītes nomainīšanu.
16.jun
Pavisam neparasts un tai pat laikā ļoti nopietns incidents noticis Indijā. Televīzijas tiešraides laikā Indijas premjeram Narēndram Modim, dodot zvērestu, aiz muguras paradījies nezināms dzīvnieks, raksta "UPI".
16.jun
Mums visiem ir sava neaizmirstamā bērnības garša. Savā tviterkontā Lauris Reiniks uzsācis atmiņu stāstus par saldajiem ēdieniem, kuri palikuši prātā no bērnības.
16.jun
Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis nesen atklāja, ka viņam jau labu laiku traucē kāds no viņa tetovējumiem. Konsultējoties ar tuvākajiem draugiem, viņš nolēma, ka no tetovējuma atbrīvosies.
16.jun
Slavenā kanādiešu dziedātāja Selīna Diona sniedza savu pirmo interviju vairāku gadu laikā, kurā viņa pastāstīja par savu cīņu ar neārstējamu slimību – rigiditātes sindromu.
16.jun
"Rail Baltica" projekts nokļuvis apspriežamo tēmu dienaskārtībā. Izsakās daudzi - kā vajadzēja būtu, kā jābūt, taču īsti risinājuma jau nav - izmaksu tāme teju aug pa dienām, bet naudas nav.
16.jun
Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs vietnē "Facebook" paziņojis par fotogrāfa karjeras beigām. Negāciju un ķengu esot bijis tik daudz, un viņam tā sakusi šķist pārāk nomācoša darba blakne.
16.jun
Bijušais premjers, tagad Saeimas deputāts Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") viņa vadītās valdības laikā neesot bijis informēts par to, ka dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projektā nepieciešams nacionālo valstu finansējums.
16.jun
Radošā producente, dzejoļu autore projektā "Ričijs Rū" Rūta Reinika-Preisa vietnē "Facebook" paudusi savu sašutumu par kādu koncertu.
16.jun
70 gadu vecumā mūžībā devies mūziķis Kolins Gibs, ziņo medijs "The Sun".
16.jun
Sarkandaugavā esošajā Tilta, Duntes ielas un Ganību dambja krustojumā satiksmes organizācijas izmaiņas veiktas pagājušajā gadā. Nu tur uzstādītas kameras, ar kurām pašvaldības policija fiksē ceļa zīmju neievērotājus, vēsta "Bez tabu".
16.jun
11 gadus vecais Boriss Kiprijanovičs apgalvoja, ka iepriekšējā dzīvē dzīvoja uz Marsa kā marsietis, taču tagad atdzimis uz Zemes. Iemesls reinkarnācijai bijis ļoti nopietns - viņam esot jābrīdina Zemes iedzīvotāji, raksta "Daily Star".
16.jun
"Parade" astrologi apkopojuši informāciju un noteikuši katrai zodiaka zīmei tās veiksmīgāko vasaras dienu! Uzziniet, kura būs jūsu laimīgā diena!
15.jun
Tagad 36 gadus vecā dziedātāja ir lieliskā formā. Tomēr Adele atzīst, ka viņa joprojām koriģē savu figūru ar koriģējošās veļas palīdzību.
15.jun
Supermodele Naomi Kempbela pirmo reizi atklāja to, ka viņas bērni piedzima, pateicoties surogātmātei. Visi par to jau baumoja, jo Kempbelas pirmais bērns piedzima, kad viņai bija 50 gadi (viņai tagad ir 54 gadi), un viņa pati netika redzēta stāvoklī, taču iepriekš Kempbela nekad publiski nerunāja par surogātmāti.
15.jun
Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".
15.jun
Ar kaimiņiem var paveikties un var arī nepaveikties. Otrajā variantā varat no viņiem sagaidīt brīnumu lietas. Japānā atgadījies pavisam savdabīgs notikums. Uzņēmums, saņemot kaimiņu sūdzības, spiests nojaukt vēl nepabeigtu daudzdzīvokļu namu, raksta "UPI".
15.jun
10 gadus vecais Džesins kopā ar septiņus gadus veco brāli Liamu un deviņus gadus veco brālēnu Keidenu bija nolēmuši doties nelielā ekspedīcijā. Bērni nelielajā pārgājienā atrada kaut ko iespaidīgu - dinozauru fosiliju, raksta "UPI".
15.jun
Kādas tik blēņas mazi bērni nesadara pieredzes un zināšanu trūkuma dēļ - viens, labu gribēdams, nezāles atbrīvo no tikko stādītām puķēm, cits mammai uzdāvina zemeņu ziedu pušķīti.
15.jun
Zagļi pagājušajā nedēļā apzaguši kādu īpašumu Bauskas pusē, Vecsaules pagastā. Nozagto preču vērtība pārsniedz 5000 eiro. Īpašnieki grib brīdināt citus un aicina turēt acis vaļā. Varbūt izdodas atklāt noziedzniekus un atgūt pazudušās mantas, vēsta "Degpunktā".
15.jun
Seriāla "Kā es satiku jūsu māti" (How I Met Your Mother) aktieris Niks Paskāls šobrīd atrodas apcietinājumā kādā Teksasas (ASV) cietumā. Viņš tiek apsūdzēts slepkavības mēģinājumā, raksta "Daily Star".