Citi

16:30
Šī nozare ir radījusi vienu no konsekventākajiem negatīvo rezultātu kopumiem zinātnes vēsturē. Vairāk nekā 60 gadus pētnieki ir mēģinājuši atrast vienu pārliecinošu pierādījumu, lai atbalstītu domu, ka mēs dalāmies Visumā ar citām saprātīgām būtnēm. Neskatoties uz šiem gadu desmitiem ilgajiem pūliņiem, viņiem nav izdevies izveidot nekādu kontaktu.
12:15
Draugi un tuvinieki negrasās padoties un turpina meklēt pazudušo Sergo Tvauri, kurš sestdien kopā ar vēl bariņu cilvēku ar ūdens motocikliem devās izbraucienā no Kaltenes uz Roņu salu un pazuda. Iepriekš jau ziņots, ka izbrauciena laikā pazuda divi vīrieši, vienam no braucējiem izdevās paša spēkiem izpeldēt krastā, bet otru vīrieti diemžēl vēl nav izdevies atrast, vēsta "Degpunktā".
11:30
Paša meita Madara Straume bija pēdējais cilvēks, ar ko kontaktējās kādreizējais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, kurš 10. jūlija rītā izlēma izbeigt dzīvi, metoties zem vilciena, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Viņš aizgāja no mājām neatvadījies" izdevumā "Kas Jauns".
10:30
Pagājušajā sestdienā 65 gadu vecumā mūžībā devās bijusī Saeimas priekšsēdētāja Ingrīda Latimira, kuru sabiedrība savulaik iepazina kā Ingrīdu Ūdri. Tuvākie draugi zinājuši par viņas veselības likstām, taču Ingrīdas pēkšņā nāve ir smags trieciens visiem, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Sieviete, kas prata svinēt dzīvi" izdevumā "Privātā Dzīve".
9:20
“Ticam, ka viss ir kārtībā!” Draugi nepadosies un turpinās jūrā pazudušā ūdens motociklista Tvauri Sergo meklēšanu, bet viņiem nepieciešama palīdzība.
8:20
Rakstnieks Jurģis Liepnieks sociālaja vietnē "X" komentējis traģēdiju Baltijas jūrā, kuras rezultātā bezvēsts pazudis Latvijas ūdens motociklists.
Vakar, 14:15
"Ilgais ceļš kāpās" ir 1981. gada Latvijas PSR daudzsēriju televīzijas seriāls, melodrāma, lasāms interneta dzīlēs.
Vakar, 12:15
Divi vīrieši brīvdienās pazuda jūrā ar ūdens motocikliem. Viens no vīriešiem pats izpeldēja krastā, savukārt otra pazudušā cilvēka meklēšanu operatīvie dienesti ir noslēguši, vēsta "Degpunktā".
Vakar, 11:30
Traģiski mirušā kādreizējā Saeimas priekšsēdētāja Jāņa Straumes meita Madara Edgara Orlova materiālā "Kārtīgs vecis ar siltu rokasspiedienu" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka pēdējā laikā Straume bijis nomākts.
Vakar, 10:30
Krievijas televīzija turpina barot savus pilsoņus ar viszemākās kvalitātes propagandu, izdomājot jaunus iemeslus, kāpēc parastam Krievijas iedzīvotājam vajadzētu vēlēties ņemt rokās ieročus un doties nogalināt cilvēkus kaimiņvalstī, raksta "prozoro.net.ua".
Vakar, 9:20
"Esmu no ģimenes tagad palicis vienīgais," Gitas Vīksnes materiālā "Es arī varēju būt tajā mašīnā" izdevumā "Privātā Dzīve" saka 24 gadus vecais ugunsdzēsējs, fitnesa treneris un spēka trīscīņas rekordists Reinis Ratnieks. 25. jūnijā autoavārijā uz Liepājas šosejas bojā gāja visa viņa ģimene.
Vakar, 4:00
Saeimas priekšsēdētājas Daigas Mieriņas liktenī ir kāds traģisks nospiedums – sāpīgs notikums, kas mainīja sievietes dzīvi un rūdīja viņas raksturu, vēsta žurnāls "Ieva".
15.jūl
Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.
15.jūl
Liepājā pie Ziemeļu mola jūrā bija ienesti četri jaunieši uz piepūšamā matrača un saviem spēkiem netika krastā. Viņiem paveicās – četrotni izglāba Jūras spēku patruļkuģis. Vēl vairākiem jauniem cilvēkiem nesen palīdzība sniegta Rīgas jūras līcī – Vecāķos. Raidījuma “Degpunktā” rīcībā ir divu glābšanas operāciju video.
15.jūl
Latvijā ir četri nacionālie parki – Gaujas, Ķemeru, Slīteres un Rāznas. Visi iekļauti arī Eiropas Savienības aizsargājamo dabas teritoriju tīklā “Natura 2000”. Un tieši par beidzamo no uzskaitītajām nozīmīgajām teritorijām radījumā “Bez Tabu” vēršas rēzekniete Tatjana.
15.jūl
Uz cenu zīmēm izlasāms ne viens vien "brīnums". Šoreiz piedāvājumā ir saldējums ar "indi".
14.jūl
Kolorādo štata (ASV) ugunsdzēsēji sociālajos medijos dalījušies ar video, kā nepieskatīts suns naktī savas ziņkāres dēļ aizdedzināji māju, raksta "UPI".
14.jūl
Vietnē "X" publicēta fotogrāfija no lidostas "Rīga" - bildē redzams, ka pasažieru sagaidītāju pulkā stāv pornogrāfisko video vietnes "Pornhub" [it kā] "pārstāvis" un aicina uz modeļu kastingu.
14.jūl
Atrast labu, zinošu, motivētu darbinieku nav vienkāršs uzdevums - par to pārliecinājušies daudzi darba devēji.
14.jūl
Nesenās traģiskās avārijas uz Latvijas ceļiem raisījušas plašas diskusijas, kurš vainīgs. Pārliecības dažādas, bet daļa uzskata - vainīgi ir tie, kas brauc pārāk lēni, pat nesasniedzot atļauto braukšanas ātrumu.
13.jūl
Kādā zemnieku saimniecībā Saulkrastu pusē vienā no angāriem izcēlās ievērojams ugunsgrēks, vēsta "Degpunktā".
13.jūl
Vienlaikus zaudēt svaru, uzlabot garastāvokli un pašsajūtu? Izrādās, ka ir pavisam vienkārša metode, kā to paveikt!