Pirmdiena, 20.maijs

redeem Salvis, Selva, Venta

arrow_downwardKarš Ukrainā

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 20. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Kopējā summa trīs miljardu eiro apmērā, kas iegūta no peļņas no iesaldētajiem Krievijas aktīviem, tiek uzskatīta par "pārāk niecīgu", salīdzinot ar Ukrainas vajadzībām. Šādu viedokli intervijā izdevumam "Politico" paudis tieslietu ministrs Deniss Maļusks.
Vakar, 14:10 Portāls nra.lv
Berlīne apzināti ierobežo ieroču piegādes Ukrainai, īstenojot savu politiku attiecībā uz Krieviju. Šie Berlīnes Humbolta universitātes politikas zinātnes profesora Herfrīda Munklera vārdi, pēc, ukraiņu mediju (tostarp "prozoro.net.ua") vēstītā, šokējuši ukraiņus.
Vakar, 10:12 Portāls nra.lv
Astrologs Vlads Ross pronozē, kad varētu beigties pilna mēroga karš Ukrainā. Pēc viņa teiktā, tas notiks pavasarī, bet ne šogad, vēsta UNIAN.
Vakar, 8:20 tautaruna.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 19. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Izraēlas sabiedrība ar milzu pārsvaru atbalsta Ukrainu, bet valdība pieturas pie politikas, kas paredz labu attiecību uzturēšanu ar Krieviju, intervijā aģentūrai LETA sacīja Jeruzalemes Ebreju universitātes profesors Ichaks Brudnijs.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā ir ne tikai reģionāls konflikts, bet ir izvērties par pasaules karu, kurā vienā pusē ir autoritāri režīmi, bet otrā – demokrātija, teikts "The Telegraph" rakstā.
18.mai Portāls nra.lv
Bijušais ASV armijas Eiropā komandieris Bens Hodžess uzskata, ka Krievijas draudu - izmantot kodolieročus - pamatā nav patiesa apņēmība tos izmantot, vēsta UNIAN.
18.mai Portāls nra.lv
Krievijai šobrīd nav plānu ieņemt Harkivu, piektdien, atrodoties vizītē Ķīnā, apgalvoja Krievijas diktators Vladimirs Putins.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas Drošības dienesta pretizlūkošana Kijivā novērsa četrus teroraktus, kuriem bija jānotiek 9. maijā. Vairāku posmu specoperācijas rezultātā galvaspilsētā aizturēti Krievijas aģenti, kuri labi zināma būvniecības tīkla lielveikalos un pie vienas kafejnīcas uzstādīja sprādzienbīstamus priekšmetus, vēsta UNIAN.
17.mai Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 17. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
17.mai Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Krievijas kara blogeri izplatījuši internetā video, kurā redzams, kā no daudzstobru raķešu palaišanas iekārtas "Grad" tiek veikta apšaude no publiska ceļa Belgorodas apgabalā.
15.mai Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 15. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
15.mai Ziņu aģentūra LETA, NRA.lv
Atsākot uzbrukumus pie Harkivas, Krievijas galvenais stratēģiskais mērķis tomēr arvien varētu būt pilnībā okupēt četrus citus Ukrainas reģionus, otrdien intervijā TV3 pieļāva Zemessardzes komandieris, brigādes ģenerālis Kaspars Pudāns.
14.mai Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 14. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
14.mai Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Ukrainas ģenerālštābs paziņojis, ka situācija Harkivas apgabalā ir sarežģīta un Krievijas karaspēks guvis taktiskus panākumus Volčanskas pilsētas tuvumā.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Krievijas armija šobrīd ir par 15% lielāka nekā tad, kad tā iebruka Ukrainā, sacīja NATO spēku pavēlnieks Eiropā, ASV armijas ģenerālis Kristofers Kavoli, ziņo "Business Insider".
12.mai Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 12. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
12.mai Ziņu aģentūra LETA, NRA.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 11. maijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
11.mai Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
ASV piektdien paziņoja par jaunu 400 miljonu dolāru lielu militāro palīdzību Ukrainai.
10.mai Ziņu aģentūra LETA