Ceturtdiena, 30.novembris

redeem Andrejs, Andrievs, Andris

arrow_downwardKarš Ukrainā

Kopējais Vidusāzijas migrantu skaits Krievijas okupētajās Ukrainas teritorijās pārsniedz 100 000 cilvēku, pavēstīja Ukrainas Bruņoto spēku paspārnē izveidotais Nacionālās pretošanās centrs (CNS).
12:52 Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 30. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Krievijas militārais formējums "Espanjola", kas ietilpst Aizsardzības ministrijai pakļautajā privātajā militārajā kompānijā "Redut", savās rindās uzņem sievietes ne tikai kā snaiperes, mediķes un sakarnieces, bet arī triecienvienībās, vēsta tīmekļa izdevums "Važnije Istorii".
Vakar, 18:35 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījia Krievijas 2024. gada budžetu, kas būtiski palielina federālos izdevumus, jo īpaši, plānoti rekordlieli aizsardzības izdevumi, vēsta UNIAN.
Vakar, 11:30 Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 29. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Krievijas aviācijas nozare turpina saņemt piegādes no Krievijas uzņēmuma "Avia FED Service", kas savukārt lielāko daļu rezerves daļu iegādājās no Ukrainas. Tas tiek apspriests portāla “Svarīgie stāsti” (Važniji istoriji) izmeklēšanā. Kara laikā "Avia FED Service" apgādāja Krievijas Aizsardzības ministriju, "Rostec" un prezidenta Putina lidojumu vienību ar rezerves daļām vismaz 650 miljonu rubļu vērtībā (2022. gada 2023. gada jūlijs), raksta "The Insider".
28.nov Portāls nra.lv
Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes priekšsēdētāja Kirillo Budanova sieva Marianna saindēta ar smagajiem metāliem un atrodas slimnīcā, vēsta ukraiņu tīmekļa izdevums "Babeļ", atsaucoties uz avotu izlūkdienestā.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 28. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
28.nov Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Tīmekļa platformā "Telegram" kanālā "Путь домой" ("Ceļš mājās") paziņojumā, kas pirmdien publicēts mobilizēto Krievijas karavīru radinieku vārdā, izteikta neierasti asa diktatora Vladimira Putina kritika, vēsta "Radio Brīvība".
27.nov Ziņu aģentūra LETA
Ukrainā notiekoša kara dēļ Latvijā nokļuvusī Olga ir apliecinājums Latvijas valsts aparāta gatavībai atrast līdz 100 miljoniem eiro gadā palīdzībai bēgļiem, bet nespējai izlemt un atbildēt, vai palīdzība vērsta uz šo cilvēku piesaistīšanu Latvijai un kur nu vēl latviešu kopienai.
27.nov Arnis Kluinis
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 27. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
27.nov Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Aizvadītajā naktī un svētdienas rītā Krievijā noticis dronu uzbrukums piecos apgabalos - Maskavas, Tulas, Kalugas, Brjanskas un Smoļenskas, paziņoja Krievijas Aizsardzības ministrija.
26.nov Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 26. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
26.nov Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Krievijas karaspēks naktī uz sestdienu palaidis rekordlielu "Shahed-131/136" tipa bezpilota kaujas lidaparātu uz Ukrainu, īpaši mērķējot uz Kijivu, paziņoja Ukrainas Gaisa spēki.
25.nov Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 24. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
24.nov Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Krievijas politiķis, partijas "Taisnīgā Krievija" līderis un Valsts domes deputāts Sergejs Mironovs un viņa sieva adoptējuši Hersonas apgabalā krievu okupācijas laikā nolaupītu ukraiņu meitenīti, vēsta tīmekļa izdevums "Važnije istorii".
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas telekanāls TCH pārraidīja ziņu sižetu, kura galvenais varonis bija Ukrainā dzīvojošais latvietis Alvis Lukša. Drīz pēc masveida Krievijas iebrukuma Ukrainā viņš jau atradās frontē, palīdzot Ukrainas militārpersonām. Tur viņš iemācījās ukraiņu valodu un tika smagi ievainots.
23.nov Portāls nra.lv
Kremlis trešdien paziņoja, ka nav mainījis savu politiku apžēlot ieslodzītos apmaiņā pret karošanu Ukrainā, vietējiem medijiem ziņojot par "sātanistu" slepkavas atbrīvošanu šīs politikas ietvaros.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas armijas trieciena rezultātā Krievijas okupētajā Donbasā dzīvību zaudējuši 25 krievu karavīri, kas bija sapulcējušies uz svētku pasākumu, vēsta britu raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz ukraiņu avotiem, savukārt Krievijas mediji vēsta, ka triecienā dzīvību zaudējusi aktrise Poļina Meņšiha.
22.nov Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 22. novembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
22.nov Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV