shopping_cart€0.00

Drukāto izdevumu abonēšana

Persona
Piegādātājs
 
Neatkarīgā

Neatkarīgā

Nacionāls dienas laikraksts, kas par galveno vērtību uzskata cilvēku un tā sociālās vajadzības. Zinoši žurnālisti un eksperti piedāvā aktuālo notikumu analīzi un likumsakarības.

No 2020.gada 1.janvāra "Neatkarīgā Rīta Avīze" ceturdienās kopā ar "TaVa Programma"! TV un radio programmas, filmu un seriālu anotācijas, 22 krustvārdu mīklas!

Abonēt mēnesī €9.10
 
Vakara Ziņas

Vakara Ziņas

Brīvdienu žurnāls, kura oriģinālmateriāli tiek veidoti, balstoties uz kvalitatīvu, aktuālu un vispusīgu informāciju, piedāvā daudzveidīgu lasāmvielu – smeldzīgus un patiesus dzīvesstāstus, reportāžas un intervijas. Ejam ciemos pie Latvijā populāriem ļaudīm un apceļojam pasauli, iepazīstam jaunus vaļaspriekus, sekojam līdzi stila un modes jaunumiem, izzinām laba izskata noslēpumus. Izdzīvojam dažādu attiecību līkločus un mīlestības kaislības, kas aktuālas līdz pat sirmam vecumam.
Abonēt mēnesī €3.95
 
Kā Būt Laimīgai

Kā Būt Laimīgai

Žurnāls, kas piedāvā dažādus ceļus, pa kuriem ejot uzlabot savas dzīves kvalitāti. Gan ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem, gan praktiskiem ieteikumiem. Žurnāls, kas liks ieskatīties sevī, aicinot uz atklātu sarunu, un… darboties. Žurnāls “Kā būt laimīgai” iznāks vienu reizi ceturksnī.
Abonēt numurs €3.98