shopping_cart€0.00

Drukāto izdevumu abonēšana

Persona
Piegādātājs
 
Neatkarīgā

Neatkarīgā

Nacionāls dienas laikraksts, kas par galveno vērtību uzskata cilvēku un tā sociālās vajadzības. Zinoši žurnālisti un eksperti piedāvā aktuālo notikumu analīzi un likumsakarības.
Abonēt mēnesī €8.45
 
Sporta Avīze

Sporta Avīze

Vadošais sporta žurnāls Latvijā. Tuvāk. Dziļāk. Atklātāk. Komentāri un sporta notikumu analīze, intervijas ar sportistiem un stāsti no viņu profesionālās ikdienas aizkulisēm, praktisko sporta padomu sadaļa gan iesācējiem, gan amatieriem. Žurnāls lasītājiem sniedz atbildes uz jautājumiem – kā un kāpēc.

Par žurnāla "Sporta Avīzes" 2020. gada abonēšanu interesēties SIA "Izdevniecība Dienas Mediji" klientu servisā, tālrunis 67000624.

Abonēt mēnesī €3.75
 
Vakara Ziņas

Vakara Ziņas

Brīvdienu žurnāls, kura oriģinālmateriāli tiek veidoti, balstoties uz kvalitatīvu, aktuālu un vispusīgu informāciju, piedāvā daudzveidīgu lasāmvielu – smeldzīgus un patiesus dzīvesstāstus, reportāžas un intervijas. Ejam ciemos pie Latvijā populāriem ļaudīm un apceļojam pasauli, iepazīstam jaunus vaļaspriekus, sekojam līdzi stila un modes jaunumiem, izzinām laba izskata noslēpumus. Izdzīvojam dažādu attiecību līkločus un mīlestības kaislības, kas aktuālas līdz pat sirmam vecumam.
Abonēt mēnesī €3.85
 
Praktiskā Astroloģija

Praktiskā Astroloģija

Vienīgais astroloģijas žurnāls Latvijā. Profesionāli skaidrojumi par astroloģijas iespējām sadzīvē, biznesā un sirdslietās. Intriģējoši noslēpumi un leģendas – cits skatījums uz to, ko zinām vai nojaušam, praktiski padomi, kā dzīvot saskaņā ar sevi un pasauli. Kalendāri saimniekotājiem, uzņēmējiem un dārzkopjiem, veiksmīgākie laiki skaistumkopšanai, atslodzei un kaitīgo ieradumu atmešanai.
Abonēt mēnesī €1.55