Izklaide

9.dec
Pirmos koncertus Latvijas dievnamos piedzīvojusi Ziemassvētku noskaņu programma „ES TICU...”, kurā komponista Valta Pūces vadībā apvienojušies izcili mūzikas profesionāļi – brīnumskaistās balss īpašniece, operdziedātāja Inga Šļubovska Kancēviča, vijoļspēles meistars Raimonds Ozols, flautas burve Dita Krenberga un pats Valts Pūce pie taustiņinstrumentiem. Niansētā, gaiša miera piepildītā programma un izcilais mūziķu sniegums radīja īsto Ziemassvētku sajūtu, kas šobrīd dabā mazliet pietrūkst. To pēc koncerta atzina daudzi skatītāji. Programmā skan tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, instrumentāli skaņdarbi un komponista Valta Pūces oriģināldarbi ziemīgās noskaņās. Ziemassvētku programma „Es ticu” izskanēs vēl šonedēļ - 13.decembrī Doles-Ķekavas ev.lut baznīcā; 14. decembrī Valmierā, Sv. Sīmaņa baznīcā; 15. decembrī Kuldīgas Sv. Annas baznīcā, pēc tam 17. decembrī Ogres Sv.Meinarda Romas katoļu baznīcā; 19. decembrī Piņķu Sv.Jāņa ev.lut baznīcā; 20. decembrī Baltezera baznīcā, 21.decembrī Mazmežotnes muižā, 22. decembrī Rīgas Lutera baznīcā Torņkalnā un 23. decembrī Madonas kultūras namā
 
9.dec
Šo svētdien, 15. decembrī, TV3 ēterā būs skatāms pēdējais trešās sezonas šova X faktors raidījums un noskaidrots uzvarētājs. Mīlēts un nīsts, skatīts un apspriests – iksfaktors pārņēmis talantu fabriku un okartes akadēmiju nišu, interneta vidē no muzikālajiem notikumiem pagaidām zaudējot vien Eirovīzijai.
 
9.dec
Šogad jaunais gads Liepājā tiks sagaidīts savijoties latviskām tradīcijām ar leģendāru pasaules roku. 31. decembrī no pulksten 23.00 laukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars" norisināsies svētku koncerts, kurā veco gadu pavadīsim latviešu etnogrupas "Tautumeitas" pavadībā un jauno - 2020. gadu iesāksim jaudīgi ar Lielbritānijas tribute* grupu "Killer Queen".
 
9.dec
Sākoties korporatīvo ballīšu laikam, Jaungada sagaidīšanas priekšnojautām, iepirkšanās trakumam, slēpošanas un slideno ceļu sezonai, grupa "Labvēlīgais tips" parūpējusies par attiecīgu muzikālo noformējumu un laiž klajā jaunu dziesmu "IA jeb Operācija i - 2. daļa".
 
9.dec
Latvijas un Igaunijas iedzīvotāji šogad Ziemassvētku dāvanu iepirkšanos plāno vienu līdz divas nedēļas pirms svētkiem, tikmēr kaimiņi Lietuvā atzīst, ka par dāvanām sāk rūpēties līdz ar pirmo Ziemassvētku reklāmu parādīšanos veikalos, liecina “Kesko Senukai Latvia” veiktais pētījums par Ziemassvētku dāvanu iegādes paradumiem Baltijā. Lielākā daļa Baltijas valstu iedzīvotāju izvēlas iepirkties veikalos, savukārt vidēji 22% dāvanas iegādājas tiešsaistē.
 
8.dec
"Kādu laiciņu atpakaļ, mēs saviem Facebook sekotāji lūdzām, lai iesūta savas problēmas. Kopumā mēs saņēmam 100 dažādu problēmu, no kurām izvēlējāmies viss svarīgākās un atrisinājām tās," stāsta "Pusnakts šova septiņos" veidotāji. Lūk arī problēmas un to risinājumi.
 
8.dec
ASV populārajā izklaides raidījumā "Saturday Night Live" (SNL) komiķi izsmējuši šonedēļ plašu popularitāti iemantojušo video, kur, baumojot par ASV prezidentu Donaldu Trampu, pieķerti citu lielvalstu līderi, un šajā skečā kā "neveiksminieku galdiņa", pie kura jāpārsēžas Trampam, kad viņu atgrūž Francijas, Kanādas un Lielbritānijas līderi, galvenais personāžs izraudzīts Latvijas prezidents Egils Levits.
 
8.dec
Šā mēneša astroloģiskais fons ir samērā draudzīgs, un gada nogalē varam paveikt labus darbus.
 
7.dec
Somu blogere Sara, kura popularizē pozitīvu domāšanu un sevis mīlēšanu, savā Instagram publicējusi vairākas foto kolāžas, kurās bez "fotošopa" pieskāriena pierāda, ka izskats foto var mainīties no stājas, bildes uzņemšanas leņķa un pat bikšu vai peldkostīma biksīšu jostas vietas augstuma.
 
7.dec
Vakar, 5. decembrī Kino Citadele režisora Māra Martinsona romantiskā komēdija "Jaungada taksometrs 2" mirdzošā svētku gaisotnē, kas bija piepildīta ar smiekliem un jokiem, pulcēja pirmizrādes viesus un visu filmā iesaistīto aktieru ansambli, atklājot filmas ceļu uz kinoteātriem ne tikai Latvijā. Anglijā un Īrijā filmas pirmā daļa ir skatāma no šodienas un otrā jau decembra beigās.
 
7.dec
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
6.dec
Piektdien notika grāmatas par modes dizaineru duetu MAREUNROL'S atklāšana. "Modes būtība ir runāt par laicīgām lietām un idejām, tādējādi virzot pasauli, ne tikai radīt drēbes," uzskata MAREUNROL'S (Mārīte Mastiņa - Pēterkopa un Rolands Pēterkops). Grāmata MAREUNROL'S veidota kā radoša dienasgrāmata. Personisks stāsts par divām personībām, kas ir kopā gan dzīvē, gan radošajā darbā. Par to, kā top mode, tērpi teātra, operas izrādēm un filmām; kā rodas un tiek īstenotas idejas.
 
6.dec
"Pateicamies visiem par pacietību situācijā ar naudas atgriešanu par biļetēm uz Grigorija Ļepsa koncertu "Arēnā Rīga", kas tika atcelts sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu. Vēlamies paziņot, ka apakšuzņēmēju maksājumu atgriešanas process ir noslēdzies, un pirmdien 9.decembrī "Biļešu Serviss" tīklā sāksies naudas atmaksa par minētā koncerta biļetēm," ziņo pasākuma organizētāji.
 
6.dec
Kā jau minēju, dienu fonu nosaka Mēness novietojums zodiakā. Ja Mēnestiņš Auna zīmē, var būt vairāk strīdu un jāuzmanās no spontānas rīcības. Ja Mežāzī vai Vērsī, tad var pievērsties nekustamā īpašuma vai saimnieciskajiem jautājumiem, ja Skorpionā, tad virmos kaislības utt.
 
6.dec
Horvātijas galvaspilsēta Zagreba vēlā rudenī rada nepārvaramu sajūtu, ka atrodies... Rīgā. Pirmkārt, tā liek domāt dāsnais lietus – Zagrebā tā ir novembra beigās, bet daba izskatās kā Rīgā oktobra sākumā. Otrkārt – vecpilsēta, cilvēki, kafejnīcas, veikalu zīmoli... viss kaut kā saprotami un līdzīgi.
 
6.dec
Brīvība, neatkarība, godaprāts un plašs pasaules redzējums īsumā raksturo Strēlnieka zīmes pārstāvjus. Viņi ir noskaņoti vērtējoši un filozofiski.