Izklaide

9.dec
Seksisma skandālā pirmdien nokļuva "Ballon d'Or" futbola balvu ceremonija. Prestižais apbalvojums pirmoreiz tika piešķirts arī sieviešu kategorijā, to saņemot norvēģietei Adai Hegerbergai, tomēr pēc emocionālas uzvarētājas uzrunas franču dīdžejs Martins Solveigs pēkšņi aicināja viņu patverkot.
 
8.dec
Pasaules līmeņa skaistumkonkurss “Mrs. Elite Beauty Queen 2019”, dalībnieču kategorija 20+ (20 - 45 gadi), Latvijā notiks no 2019. gada 28.jūlijam līdz 2. augustam. Šova fināls notiks 1. augustā. Tajā piedalīties dalībnieces no vismaz 30 pasaules valstīm, piemēram, ASV, Indijas, Venecuēlas, Šrilankas, Beļģijas, Nīderlandes, Krievijas, Ukrainas, Somijas, Baltkrievijas, Latvijas u.t.t. Šova finālā uzstāsies Latvijā populāri dziedātāji un dejotāji. Kopā ar dalībniecēm Latvijā ieradīsies konkursu Nacionālie direktori, draugi un ģimenes locekļi, kā arī žurnālisti.
 
8.dec
Priekšmeti, kas bija piederējuši mirušajam dziedātājam Frenkam Sinatram un viņa ceturtajai sievai Barbarai, ir pārdoti izsolē Ņujorkā par 9,2 miljoniem ASV dolāru (8,1 miljonu latu), piektdien paziņoja izsoļu nams "Sotheby's".
 
8.dec
Ziemassvētku gardās klasikas recepti piedāvā gardezi.lv.
 
8.dec
Par veģetāriešiem sevi uzskata 5% Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
7.dec
Daudzi ceļotāji, kuri apmeklē Izraēlu, iebrauc arī teritorijās, kuras pēc starptautisko likumu normām neskaitās gluži Izraēla. Vai nu tās ir «okupētās teritorijas» (Jeruzalemes vecpilsēta, tas ir, Austrumjeruzaleme), vai Palestīnas pašpārvaldes teritorijas (visbiežāk Betlēme un Jērika). Bieži vien tūrists pat nepamana, ka vairs neatrodas «īstajā» Izraēlā, jo naudas vienības tās pašas un arī viss pārējais ne ar ko īpaši neatšķiras. Šeit es nerunāju par Gazas sektoru, kas ir stingri no Izraēlas atdalīts sektors, uz kuru Izraēla arī nepretendē. Tiesa, arī šajā gadījumā ir jārunā par Gazas sektoru Izraēlas nospraustajās robežās, nevis kā tas bija noteikts 1947. gada ANO rezolūcijā. Pašreizējais Gazas sektors ir apmēram divas reizes mazāks nekā Palestīnas arābiem atvēlētā teritorija saskaņā ar ANO Palestīnas sadalīšanas plānu starp arābiem un ebrejiem.
 
6.dec
Savā šī gada noslēdzošajā minitūrē pa Baltijas valstīm devusies poļu “stoner rock” grupa “Weedpecker”, kas šo piektdien, 7. decembrī, viesosies arī Jelgavas “Melno Cepurīšu Balerijā”.
 
6.dec
Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus neuzglabāt mājās nolietotos mobilos tālruņus un neizmest tos sadzīves atkritumu konteineros, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu turpina kampaņu “Visu cieņu vecajam telefonam!”. Lielākos klientu apkalpošanas centrus visā Latvijā apceļo īpaša izstāde, kurā apskatāmi vecie telefoni, ko pārstrādei nodevuši sabiedrībā zināmi cilvēki. Izstāde ir piestājusi arī LMT klientu centrā Liepāja, kur papildināta ar slavenu liepājnieku telefoniem.
 
6.dec
Zelta globusa" nominācijās šogad dominē filma "Vice" par bijušo ASV viceprezidentu Diku Čeiniju, kas izvirzīta sešām balvām, tostarp kategorijā "labākā komēdija".
 
6.dec
No 15. decembra Mākslas akadēmijā norisināsies ikgadējā studentu mākslas darbu izstāde, gadatirgus un labdarības akcija JARMARKA. Šogad izstādes sauklis iemantojis nosaukumu "Māksla ir modē!", novēlam katram kaislīgam mākslas mīļotājam atrast savu modes lietu!
 
6.dec
IzdotsLatvijas lidsabiedrības airBaltic kalendārs jaunajam gadam, kurā tradicionāli 12 mēnešu un vāka fotogrāfiju modeļu veidolā iejutušās airBaltic darbinieces.
 
6.dec
Vakar "Vīna studijā" notika mākslinieces Elitas Patmalnieces jaunākās personālizstādes "PIETUVOTIES" atklāšana, uz kuru pulcējās arī sabiedrībā zināmas personas.
 
6.dec
Latvijas iedzīvotāji svētku svinēšanai plāno tērēt vidēji 200 eiro, kas ir 17% no mājsaimniecības ikmēneša ienākumiem. Tas ir par 30 eiro vairāk nekā pērn. Mūsu valstī dzīvojošie joprojām ir gatavi atvēlēt svētku tēriņiem lielāku daļu no saviem ikmēneša ienākumiem nekā kaimiņvalstī Igaunijā, teju visās Ziemeļvalstīs, Nīderlandē un Vācijā aptaujātie cilvēki, liecina šī gada Ferratum Ziemassvētku barometra rezultāti.
 
6.dec
Decembra sākumā kāzas svinēja indiešu aktrise Prijanka Čopra un mūziķis Niks Džonass. Greznajā kāzu ceremonijā īpašu uzmanību piesaistījis līgavas plīvurs, kas bijis vairāk nekā 20 metrus garš.
 
6.dec
Saseksā, Anglijā, iemūžināts, kā izskatās kāda ģimenes māja, kas izrotāta Ziemassvētkiem.
 
5.dec
Šo piektdien, 7. decembrī, Liepājas klubā „Fontaine Palace” uzstāsies „AC/DC Tribute.lt” – slavenās austrāliešu grupas līdzinieki no Lietuvas.