Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardIzklaide

Pavasarī Rīgā uzstāsies ievērojamais mūsdienu klasiskās mūzikas itāļu komponists un pianists Fabricio Paterlini – tas notiks 13. aprīlī koncertzālē “Palladium”, kuru līdz šim vairāk bija ierasts apciemot alternatīvākas mūzikas koncertu apmeklējumos.
24.jan Sandris Vanzovičs
videocam
Klajā nācis videoklips dziedātāja un šova “X Faktors” vadītāja Markus Rivas jaunākajai dziesmai angļu valodā ar nosaukumu “Forever”. Singls ir kvalitatīvs, enerģisks, ritmisks, dejojams un – amerikānisks.
24.jan Sandris Vanzovičs
Kinoteātrī “Forum Cinema” 2. februārī gaidāma filmu studijas “Animācijas brigāde” pirmās pilnmetrāžas leļļu animācijas filmas “Lielais Indriķis” pirmizrāde. Pirms un pēc tās būs iespēja tikties ar filmas radošo komandu, kuri sniegs ieskatu filmēšanas radošajā procesā. 
23.jan Sandris Vanzovičs
Lai jūs nemulsina izpildītāja un arī albuma svešie vārdi - K. B. Meier ir pašmāju mūziķis, kurš darbojies vairākās instrumentāli vokālās grupās, līdz 2015. gadā uzsācis solo gaitas. 2020. gadā izdevis debijas albumu “Broken” angļu valodā, savukārt aizpērn tapis EP “Mājas” – nu jau latvju mēlē. Un arī “durns” ir pašmāju vārds, ja nu 21. gadsimta paaudze to nezina. “
23.jan Sandris Vanzovičs
Dzintaru koncertzālē 6.augustā uzstāsies Krievijā par "ārvalstu aģentu" pasludinātais humorists Maksims Galkins, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Danute Vareikaite.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Svētdien, 22.janvārī, tika pārraidīta šova "Lietuvos Balsas" jeb Lietuvas "The Voice" jaunākā epizode, kurā "Blind Audition" ietvaros uzstājās arī latviešu dziedātāja DIONA. Žūrijas locekļi ilgi ieklausījās dziedātājas priekšnesumā, tomēr trīs no četriem žūrijas pārstāvju krēsliem pagriezās, vēloties DIONU savā komandā.
23.jan Portāls nra.lv
Jau šo otrdien, 24. janvārī, klubā “Melnā Piektdiena” notiks koncerts ar trīs ļoti nopietnu ārzemju smagās mūzikas apvienību dalību – par grūti pateikt, vai galvenie publikas pievilinātāji būs vācu ekstremālā metāla grupa “Heaven Shall Burn”, leģendārie floridiešu “nāvinieciņi” “Obituary” vai angļu metālkoristi “Malevolence”.
22.jan Sandris Vanzovičs
Eklektiskā roka grupa “Dani Ryan” laidusi klajā jaunu dziesmu “World”, kas tiks iekļauta topošajā trešajā studijas albumā. Šim gabalam tapis visai interesants videokips.
22.jan Sandris Vanzovičs
Astrologi izskaitļojuši vairākas zodiaka zīmes, kuras februārī spēs īstenot visus savus sapņus. Viņu vēlmju, cerību un sapņu īstenošana padarīs viņus ļoti laimīgus, vēsta portāls unian.net.
22.jan Portāls nra.lv
Lai veicinātu Latvijas mūzikas apriti straumēšanas vietnēs, “Zelta mikrofons” sadarbībā ar “Elektrum” šogad sācis apkopot iknedēļas straumētāko ierakstu topu. Laba un apsveicama lieta, jo digitālā vide sen kļuvusi par centrālo laukumu, kur notiek klausītāju satikšanās ar mūziku, taču vienlaikus tā atklāj šokējošus rezultātus – mūsu jaunās paaudzes muzikālā gaume ir, maigi izsakoties, diezgan atbaidoša.
22.jan Sandris Vanzovičs
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Strads un Bulis, Burkovska un Dzērve, Breģe un Egliņa, Kuzma un Vecumnieks
21.jan Santa Raita
Pirmajās balsojuma dienās Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” tautas balsojumā par “Elvi gada dziesmu” platformā tv3.lv jau nobalsojuši vairāki tūkstoši klausītāju, mudinot mūziķu fanus aktīvi iesaistīties cīņā par vienīgo “ZM” nomināciju, kur uzvarētāju nosaka sabiedrība.
20.jan Sandris Vanzovičs
Klubā “Depo” 3. februārī ar vērienīgu Latvijas pankroka grupu koncertu tiks atzīmēta starptautiskā panku diena, kas pazīstama arī kā “Sid Vicious Day” jeb Sida Višeza diena.
20.jan Sandris Vanzovičs
Janvāra izskaņā kanāls TV3 uzsāks muzikālā šova “Balss maskā” trešās sezonas filmēšanu, lai jau februārī priecētu skatītājus ar jaunām un neparastām maskām, košiem priekšnesumiem un mīklainiem pavedieniem, lai atklātu rūpīgi glabāto noslēpumu – “Kas slēpjas zem maskas?”
20.jan Sandris Vanzovičs
Šā brīža skandalozākais vārds pašmāju hiphopā un ne tikai – apvienība “Goda vārds”, kuras sastāvā ir duets M. Sencis (pirmais vārds oriģinālajā un necenzētajā versijā ir tas, ar ko apzīmē vieglas uzvedības sievietes) un Grandmasters Neons, un kuri savās parastajās reperu gaitās sevi piesaka kā Ods un Goča.
19.jan Sandris Vanzovičs
Koncertu kalendāram pievienojies vēl kāds nozīmīgs notikums: 5. maijā koncertzālē “Palladium” atgriezīsies elitāra superzvaigzne, maģiskais roka ģitāras virtuozs Stīves Vejs (Steve Vai). Biļetes uz koncertu būs pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 20. janvāra, pulksten 13.
19.jan Sandris Vanzovičs
Pērn lielu alternatīvās mūzikas cienītāju interesi izpelnījās Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē rīkotie koncerti ciklā “Ceļabiedri”, tāpēc prieks, ka pašvaldības Ziemeļrīgas kultūras apvienība nolēmusi šo projektu turpināt arī 2023. gadā.
19.jan Sandris Vanzovičs
videocam
Nupat apritē nonākusi dziesma “Ar vēju matos” – tā ir veltījums un dāvana “Rodeo” motosportistiem, faniem un atbalstītājiem motokluba 25 gadu jubilejā. To radījis un izpilda Arvis Sanders – divpadsmitkārtējo Latvijas čempionu motokrosā “Rodeo” vadītājs un arī pats motobraucējs.
18.jan Sandris Vanzovičs
Leģendārais mūziķis Igo nolēmis arī šogad turpināt savu 60 gadu jubilejas tūri ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā. Pirmais koncerts tās ietvaros notiks jau 10. februārī kultūras centrā “Ulbrokas Pērle”.
18.jan Sandris Vanzovičs
videocam
Ar jaunu dziesmu “Mēness” un nopietnāku vizuālo veidolu pie klausītājiem atgriezusies sintī popa grupa “Effekts”. Iedvesma dziesmai gūta no japāņu rakstnieka Haruki Murakami romāna “1Q84”.
18.jan Sandris Vanzovičs
Ar klausītāju un žūrijas balsojuma palīdzību noskaidrotas 15 dziesmas, kas turpinās sacensību par 2022.gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu Latvijas Radio 2 aptaujā "Muzikālā banka".
17.jan Portāls nra.lv