Izklaide

17.sep
Saistībā ar ierobežojumiem Krievijas pilsoņu ieceļošanai Latvijā tiek atcelti iepriekš plānoti koncerti.
 
17.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Krauze un Muktupāvels, Bulajevs un Veismanis, Sareika un Apkalna, Tropa un Šļubovska
 
17.sep
Ar harismātiskās LP jeb Lauras Pergolici, leģendārā Stinga un supergrupas “The Cure” koncertiem “Arēnā Rīga” (attiecīgi 20. un 24. septembrī, kā arī 6. oktobrī) atsākas lielo Rietumu mākslinieku iekštelpu koncertu sezona. Divi no tiem ir tā saucamie pārceltie – skaidrojām aizkulises, kā šajos jaunajos laikos sokas ar lielkoncertu organizēšanu.
 
16.sep
Jau no nākamās pirmdienas, 19. septembra, kanālā TV3 būs skatāms jauns sarunu šovs “Zilonis studijā”. Tā vadītāji būs pazīstamie ētera cilvēki Agnese Drunka un Oskars Lepers.
 
16.sep
No šā gada 11. novembra līdz 9. decembrim norisināsies koncertsērija “Art of Riga Jazz”, kuras ietvaros džeza piekritējus priecēs spāņu dziedātāja un tromboniste Rita Payés, slavenais amerikāņu basģitārists Richard Bona kopā ar kubiešu pianistu Alfredo Rodriguez, kā arī itāļu jaunā džeza apvienība “XY Quartet”.
 
16.sep
Aktuālāks nekā jebkad top jauns koncertstāsts, veltīts Latvijas valstij tās dzimšanas dienā: ciklā “ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā” piedzīvotas jau daudzas programmas, un šī gada valsts svētku koncerti aizsāksies 4. novembrī Ogres kultūras centrā.
 
15.sep
Dziedātāja Aminata izdevusi singlu “Afrodīte”, ko papildina košs un ļoti sievišķīgs video.
 
15.sep
Amerikāņu alternatīvā metāla brigāde “Five Finger Death Punch” jeb “5FDP” turpina iesākto studijas lieldarbu ražošanas tempu – viens albums divos gados.
 
15.sep
Dziedātāja un tekstu autore Inese Ērmane ar komponistu Jāni Strazdu radījuši apcerīgu un romantisku dziesmu «Runā ar mani». Tai  tapis arī videoklips, kas filmēts romantiskajā Ieriķu dzirnavu dabas takā, savukārt kadri par kopīgajiem brīžiem ir Ineses ģimenes filmēti viņai mīļās vietās.
 
15.sep
Šodien Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā notika 30. maijā dzimušās lūsenītes vārda došanas svinības kopā ar zoodārza lūšu aizbildņiem Jēkabpils novada pārstāvjiem.
 
15.sep
Šo piektdien, 16. septembrī, mākslas centrā “Noass” notiks Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” ģimeņu folkloras studijas “Garataka” 10 gadu jubilejas koncerts “Plostu dārzus darināj’”.
 
14.sep
Mūziķa Arta Dvarionas dibinātais projekts Lapsene klausītājiem nodevis savu jaunāko dziesmu “Ēnu kabinets (Kas dārzā)”. Šoreiz tā tapusi sadarbībā ar Latvijā pieprasīto producentu DJ Rudd (Rūdolfs Budze).
 
14.sep
Ar jauniem stāstiem par ģimenes īpašajiem draugiem dzīvniekiem pie skatītājiem atgriezīsies raidījums “Es mīlu savu mīluli” - tas TV3 ēterā sestdienās būs skatāms jau no 17. septembra.
 
14.sep
Jaunizveidotā un mazliet vēl topošā izklaides vieta “Vagonu Hall” (Vagonu ielā 21) ielūdz uz mākslinieces Laimdotas Malles instalācijas “ooze” atklāšanu 29. septembrī. Izstāde būs skatāma tikai sešas dienas.
 
14.sep
Pirms kādiem četriem gadiem slavenā amerikāņu grūvmetāla un metālkora apvienība gandrīz, gandrīz ar koncertu pietauvojās Rīgā. Jau bija panākta pat aptuvena vienošanās par uzstāšanos koncertzālē “Palladium”, taču kaut kas pajuka – tobrīd grupā sākās iekšējās problēmas ar sastāvu.
 
13.sep
Džons Maikls Osborns, viņš arī Ozijs, pilnā vārdā Ozijs Osborns, viņš arī Tumsas Princis (Prince Of Darkness). Viņam 3. decembrī apritēs 74 gadi un nav šaubu, ka apritēs, jo Ozijs ir nemirstīgs. Nupat viņš laidis klajā savu pēc skaita 13. soloalbumu, atkal liekot par sevi skaļi runāt visai mūzikas pasaulei un atkal iekarojot prestižāko topu tabulas.
 
13.sep
Nedēļas nogalē, no 16. līdz 18. septembrim, Koncertzālē “Cēsis” norisināsies  starptautiskais festivāls “Čello Cēsis”, ar kuru ik rudeni tiek atklāta jaunā koncertsezona.
 
13.sep
Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gada dienā muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” aicina uz svētku lielkoncertu, lai svinētu brīvību un stiprinātu latvisko garu. Ir arī kādi intriģējoši jaunumi – no grupas sastāva nozudis Kārļa Auzāna vārds.
 
13.sep
Šo otrdien, 13.septembrī, VEF Kultūras pilī izskanēs Mārtiņa Kantera (exRuskis) jaunās koncertprogrammas „Glezna” pirmais koncerts.
 
13.sep
Jau nākamnedēļ, 23. septembrī, tiks atklāta pianista Andreja Osokina jaunās koncertprogrammas “Osokins – Šopēnam” koncerttūre, kas turpināsies dažādās Latvijas zālēs.
 
13.sep
"Emmy" godalgu ceremonijā pirmdien Losandželosā prestižo labākās drāmas balvu saņēmis ASV televīzijas kanāla HBO seriāls "Succession".
 
12.sep
Šo ceturtdien, 15. septembrī, sava pēdējā studijas albuma “In Cauda Venenum” veicināšanas tūres ietvaros koncertzālē “Palladium” uzstāsies viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām “Opeth”. Šis koncerts arī ietilpst pārcelto sērijā – tam vajadzēja notikt jau martā.