Izklaide

20.jūl
Kādā no Ķīnas zooloģiskajiem dārziem lemūri veldzējas ēdot ledainus augļus.
 
19.jūl
Francijas pilsētā Avinjonā jau 72. reizi norisinās starptautiskais teātra festivāls Festival d'Avignon. Tur aizvadīta arī lietuviešu režisorsa Oskara Kornusova izrāde ''Tartiufas''.
 
19.jūl
Jautri kadri fiksēti pirms kārtējās Eiropas Komisijas tikšanās, kur EK prezidents Žans Klods Junkers sabužina matus ES budžeta komisāram Ginteram Otingeram.
 
19.jūl
«Manam festivālam nav nekāda sakara ar politiku. Iespējams, kādam gribas to pievilkt klāt, bet – neizdosies. Jo mūs, kas satiekamies uz vienas skatuves, vieno tikai mīlestība un draudzība,» apgalvo spožā estrādes dīva Laima Vaikule.
 
19.jūl
Kāds pāris Floridā iztērējis 15 000 ASV dolāru, lai viņu māja burtiski kļūtu par nīderlandiešu mākslinieka Vinsenta van Goga slaveno gleznu “Zvaigžņotā nakts”.
 
19.jūl
Amerikānņu dziedātāja Mailija Sairusa un austrāļu aktieris Liams Hemsvorts atsaukuši savu saderināšanos pēc tam, kad viņiem radušās nesaskaņas par to, kad radīt pēcnācējus, raksta “Mirror”.
 
19.jūl
Lai dažādas veselības likstas netraucētu baudīt mūziku, mākslu un lielisko Positivus festivāla atmosfēru, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina festivāla apmeklētājus domāt un rūpēties par savu veselību.
 
19.jūl
Trešdien un ceturtdien dziedātāji Atis Ieviņš, Aija Andrejeva, Agnese Rakovska, Ieva Kerēvica, Ingus Pētersons, Vidzemes kamerorķestris Kaspara Ādamsona vadībā un Jāņa Strazda vadībā cītīgi gatavojās vasaras lielkoncertam, kas šo piektdien, 20.jūlijā, notiks Ikšķiles estrādē. Koncertā skanēs populāras dziesmas no dziedātāju repertuāra - gan solo, gan negaidītos duetos un trio. Koncerta programmā iekļautas dziesmas „Zīlīte", „Kā senā dziesmā", „Ar mīlestības pinekļiem", Kerijas dziesma no R.Paula mūzikla „Māsa Kerija", „Vienaldzības", „Laika dziesmiņa", „Sasala jūriņa" un daudz citi pazīstami un iemīļoti skaņdarbi. Biļetes uz koncertu vēl var iegādāties Biļešu paradīzē, kā arī koncerta dienā - tā norises vietā.
 
19.jūl
Fotogrāfi fiksējuši, kā zooloģiskajā dārzā Novosibirskā uzvedas maijā dzimušie manulas jeb savvaļas kaķi.
 
18.jūl
"The Sun" vēsta, ka pētniekiem izdevies atrast Krievijas karakuģi, kas nogrimis pirms 113 gadiem. Izteikti pieņēmumi, ka tajā joprojām atrodas tajā paslēptās milzu bagātības.
 
18.jūl
Par Helsinkos notikušo ASV prezidenta Donalda Trampa un Krievijas prezidenta Vladimira Putina tikšanos karikatūras un foto kolāža radījuši arī interneta jokdari. Viņu vēstījums ir skaidrs – Tramps ir zem Putina tupeles!
 
18.jūl
Festivālā Abū Dabī šajā nedēļā arābu pasaules pārstāvji novērtējuši tajā pasaules daļā pieejamās dabas veltes. Šoreiz izvēlētas arī, viņuprāt, gardākās dateles.
 
18.jūl
Grupas dalībnieki Renārs Kaupers, Kaspars Roga, Māris Mihelsons un Jānis Jubalts šodien preses konferencē aicināja atbalstītājus uz koncertu ierasties, izmantojot velosipēdus, sabiedrisko transportu, vai arī pēc iespējas vairāk koplietojot privātos transportlīdzekļus, lai turnejas laikā radītu iespējami mazāku kaitējumu videi. Tāpat apmeklētāji tika aicināti drukātu biļešu vietā pirms koncertiem uzrādīt elektroniski iegādātās biļetes savos viedtālruņos.
 
18.jūl
No 27. līdz 29. jūlijam Ventspilī norisināsies starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games festivāls jeb GGFEST. Šis būs septītais gads grandiozajam pasākumam, kurš laika gaitā atzīts par vienu no vērienīgākajiem ielu sporta un kultūras starptautiskajiem festivāliem Eiropā.
 
18.jūl
Kopš svētdienas Jelgavā, pretim Jelgavas pilij, top skatuve, uz kuras sestdien, 21.jūlijā uzstāsies grupa "Prāta vētra", raksta "Jelgavas Vēstnesis".
 
18.jūl
Otrdien, 17.jūlijā, Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā pirmo reizi noticis suņu peldēšanas pasākums. Tas organizēts par godu jaunas vietnes suņu staidzināšanai un pieskatīšanai Rover.com palaišanai.
 
18.jūl
Kāda dāma Anglijā pēc 17 kopdzīves gadiem "saņēmusi" negaidītu dāvanu no mīļotā, vēsta ārvalstu mediji.
 
17.jūl
Princis Harijs ar sievu Meganu ieradās uz Dienvidāfrikas cilvēktiesību aizstāvim Nelsonam Mandelam veltītā izstādē Londonā. Saseksas hercogiene bija tērpusies 600 britu mārciņu vērtā tērpā.
 
17.jūl
Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs “Akropole”, kurā aktīvi turpina ritēt būvniecības darbi, līdztekus virknei modes un dzīvesstila veikalu un iespaidīgai izklaides zonai piedāvās arī plašu un daudzveidīgu ēdinātāju klāstu, iepriecinot apmeklētājus arī ar jaunām un Latvijā līdz šim nebijušām kafejnīcām un restorāniem. Kopumā “Akropolē” būs teju 20 kafejnīcu un restorānu.
 
17.jūl
Kembridžas hercogienes Ketrīnas māsa Pipa Midltone jau šogad sagaidīs savu pirmdzimto. 2017.gada maijā viņa apprecējās ar miljonāru Džeimsu Metjūsu.
 
17.jūl
Jau rīt, 18. jūlijā, koncertzālē Palladium (Marijas ielā 21, ieeja no Pērses ielas) sāks darboties Positivus apročošanas punkts, kur būs iespējams apmainīt 3 DIENU festivāla biļetes atvieglojot rindas un kustību pie festivāla ieejas. Aproces Rīgā būs iespējams apmainīt arī ceturtdien un piektdien. Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi.