Izklaide

16.feb
Jau šo sestdien, 16. februārī, notiks Latvijas Televīzijas rīkotā šova "Supernova 2019" fināls, kurā noskaidrosim Latvijas pārstāvi 64. Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies Telavivā, Izraēlā.
 
15.feb
Piektdien, 15. februārī, Latvijas Radio 1. studijā notika Maestro Raimonda Paula un dziedošā aktiera Andra Bērziņa jaunās literāli muzikālās kompozīcijas „… Jūs arī varat paspēt kaut ko vēl padarīt” pirmatskaņojums. Programma ar 12 dziesmām īpaši rakstīta Andrim Bērziņam.
 
15.feb
Viens no Lietuvas kultūrvēsturiskajiem novadiem ir Dzūkija ar neoficiālo galvaspilsētu Alītu. Ja gribas baudīt dabu un kā eremītam izvairīties no cilvēku biežņas, tad Dzūkija jeb Dainava ir piemērotākā atpūtas (arī aktīvās) vieta. Ceļojumu var sašaurināt līdz Dzūkijas nacionālā parka teritorijai. Starp citu, lielākais nacionālais parks Lietuvā! Kāpēc Dzūkija? Daudzi Latvijas iedzīvotāji brauc uz Druskininkiem. Lūk, no šīs iecienītās kūrortpilsētas Dzūkijas nacionālo parku var ar roku aizsniegt.
 
15.feb
Fotogrāfi iemūžinājuši skandalozā mūziķa Andra Kiviča koncertu bārā "Paldies Latiņam". Koncertā Andris nekautrējās publiski apliecināt jūtas pret mīļoto Lieni Skulmi.
 
15.feb
Valentīndiena nebūtu pilnīga bez sveiciena no "Transleitera". "Šogad vēlamies uzmundrināt visus, kuri 14. februāri sagaida divvientulībā ar "plaukstiņu". Nesatraucies, brāl. Plaukstiņa tev liks noreibt ne tikai no mīlas. Plaukstiņa tevi izklaidēs visa vakara garumā un sasildīs. Lai laimīgs plaukstas lieluma pavasaris, draugi," raksta dziesminieki.
 
14.feb
Ārvalstu preses fotogrāfi iemūžinājuši, kā Valentīndiena tiek svinēta citviet pasaulē.
 
14.feb
Kā liecina veikalu tīkla “top!” veiktā aptauja - 62% Latvijas iedzīvotāju plāno atzīmēt visu mīlētāju dienu 14.februārī un vairāk nekā 70% no respondentiem, kuri plāno svinēt šos svētkus, ir pārliecināti, ka galvenais šajā dienā ir kopā būšana.
 
14.feb
Sena paruna vēsta, ka vīrieša mīlestība iet caur vēderu, tāpēc, lai, svinot Valentīndienu, izdotos pārsteigt mīļoto ar sātīgu un garšīgu mājās gatavotu maltīti, pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone piedāvā divas receptes Mīlestības svētku svinētājiem. Lai arī receptes izstrādātas, domājot par to, kā svētkos īpaši iepriecināt stiprā dzimuma pārstāvjus, gardos ēdienus noteikti novērtēs arī dāmas!
 
14.feb
Latvijas valstspiederīgajiem ceļojumi, lietišķi braucieni vai citu valstu apmeklēšana ģimenes apstākļu dēļ ir kļuvusi vienkāršāka gan mainītas ieceļošanas kārtības, uzlabotas dokumentu kārtošanas, gan cita veida palīdzības sniegšanas dēļ. Piemēram, Baltkrievijā un Uzbekistānā uz noteiktu laika periodu var ieceļot bez vīzas, Mongolijā vīzu var saņemt lidostā Ulanbatorā, kā arī ir valstis, uz kurām vīzu var noformēt tiešsaistē.
 
14.feb
Dārzkopības institūts no 20. līdz 22. februārim aicina uz izstādi "101 ābols Latvijai", kuras laikā varēs iepazīt Latvijā audzētās ziemas ābolu šķirnes, kā arī zinātnieku lekcijās gūt atbildes uz jautājumiem par ābeļu un bumbieru audzēšanu.
 
14.feb
Jau šo sestdien, 16. februārī, notiks Latvijas Televīzijas rīkotā šova "Supernova 2019" fināls, kurā noskaidrosim Latvijas pārstāvi 64. Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies Telavivā, Izraēlā. Kā ierasts, arī šogad šovs izpelnījies lielu skatītāju atsaucību un pamatīgi saviļņojis sociālos tīklus, lietotājiem spriežot par to, kurš pelnījis nest Latvijas vārdu pasaulē. Lai gan žūrijas pārstāvji uzskata, ka favorītus nosaukt ir grūti, to tomēr uzņēmušies "Betsafe" bukmeikeri, kas par galvenajiem favorītiem starp 8 finālistiem uzskata Samantu Tīnu (dziesma Cutting the Wire) , kuras izredzes iegūt pirmo vietu vērtētas ar 25% lielu iespēju, "Double Faced Eels" (Fire) un "Carousel" (That Night) - abu šo apvienību izredzes pārstāvēt Latviju Eirovīzijā novērtētas ar 20%.
 
14.feb
Sievietes Valentīndienā visbiežāk vēlas saņemt saderināšanās gredzenu, turpretim vīrieši - izdzēst šo dienu no kalendāra, liecina pētījumu aģentūras SKDS un "Beteodati.lv" veiktās aptaujas dati.
 
13.feb
Jau pavisam drīz pasaulē nāks prinča Harija un viņa sievas Meganas Mārklas pirmdzimtais. Visu gaidību laiku dāma demonstrējusi savu lielisko stila izjūtu.
 
13.feb
Anglijā kārtējo reizi apskatāmi iespaidīgi darbi, kas veidoti no lego klucīšiem.
 
13.feb
Viens no lielākajiem kinoteātriem Latvijā "Forum Cinemas" pirms dažām dienām no sava repertuāra izņēmis Andreja Ēķa režisēto komēdiju "Klases salidojums" un šodien tas izdarīts ar filmu studijas "Rija" jaunāko veikumu multfilmu "Lote un pazudušie pūķi". Filmu veidotāji par situāciju ir sašutuši, tikmēr kinoteātrī skaidro – šāds lēmums saistīts ar kino industrijā piekoptā ekskluzivitātes principa neievēršanu, tā šovakar informē "LNT ziņas".
 
13.feb
«Kas var būt labāk par to, kā Visu mīlētāju dienā «palaist gaisā» filmu par draudzību un mīlestību, par to, ka man vairs nekad nebūs 16,» saka mūziķis Juris Kaukulis. Rīt, 14. februārī, Latvijā sāk izrādīt režisora Andreja Ēķa jaunāko filmu Klases salidojums, kurā viņš atveido mūžīgi jaunu rokeri ar pielūdzējām visās aizkulisēs un problēmu pašam izveidot pilnvērtīgas attiecības.
 
13.feb
Līdz ar Gastronomijas paviljona renovāciju un Gastro tirgus atklāšanu Rīgas Centrāltirgus nav zaudējis savu šarmu, drīzāk ieguvis jaunu – hipsterīgu vaibstu. Kopš oficiālās atklāšanas aizvadītajā sestdienā šo jaunā koncepta ēdināšanas vietu apmeklējuši tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu, apmeklētāju straumei nenorimstot līdz vēlam vakaram.
 
13.feb
Kāds pāris Anglijā par savu mājdzīvnieku izvēlējušies ne vien dalmācieša šķirnes suni, bet arī cūku.
 
13.feb
Britu karalienes Elizabetes II laulātais draugs, 97 gadus vecais Edinburgas hercogs Filips pēc janvārī izraisītās avārijas nolēmis vairs nevadīt automašīnu.
 
13.feb
30 gadus vecais Kevins Krautgartners pārsteidzis interneta lietotājus, publicējot simtiem ainavu attēlu, kas vairāk līdzinās mākslas darbam nevis parastam foto.