Izklaide

6.dec
Latvijas iedzīvotāji svētku svinēšanai plāno tērēt vidēji 200 eiro, kas ir 17% no mājsaimniecības ikmēneša ienākumiem. Tas ir par 30 eiro vairāk nekā pērn. Mūsu valstī dzīvojošie joprojām ir gatavi atvēlēt svētku tēriņiem lielāku daļu no saviem ikmēneša ienākumiem nekā kaimiņvalstī Igaunijā, teju visās Ziemeļvalstīs, Nīderlandē un Vācijā aptaujātie cilvēki, liecina šī gada Ferratum Ziemassvētku barometra rezultāti.
 
6.dec
Decembra sākumā kāzas svinēja indiešu aktrise Prijanka Čopra un mūziķis Niks Džonass. Greznajā kāzu ceremonijā īpašu uzmanību piesaistījis līgavas plīvurs, kas bijis vairāk nekā 20 metrus garš.
 
6.dec
Saseksā, Anglijā, iemūžināts, kā izskatās kāda ģimenes māja, kas izrotāta Ziemassvētkiem.
 
5.dec
Šo piektdien, 7. decembrī, Liepājas klubā „Fontaine Palace” uzstāsies „AC/DC Tribute.lt” – slavenās austrāliešu grupas līdzinieki no Lietuvas.
 
5.dec
Amerikāņu smagmetāla grupas “Disturbed” septītais studijas albums tika gaidīts ar lielu nepacietību, bet, kas sagaidīts, - par to mazliet vēlāk.
 
5.dec
«Man Ziemassvētku sajūta atnāk reizē ar fonda Viegli koncertiem. Kad mēģinājumu process ir aiz muguras, ir labi padarīta darba sajūta, un tie tiešām mums visiem ir svētki,» saka dziedātāja, grupas Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine.
 
5.dec
Slavenais krievu daiļslidotājs Jevgēņijs Pļuščenko kopā ar dēlu piedalījies ledus izrādē Sanktpēterburgā.
 
5.dec
Ir zināmi visi dalībnieki, kuri piedalīsies Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2019" divos pusfinālos un TV tiešraidēs cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. No 33 dalībniekiem, kuri novembrī piedalījās otrajā atlases kārtā, uzstājoties žūrijas priekšā, dalībai konkursā izvēlēti 16 pretendenti.
 
5.dec
Pasaulē vadošā Kanādas ceļojumu lapa flightnetwork.com Slīteres Nacionālā parka Kolkas raga pludmali iekļāvusi 2018. gada pasaules neskartāko pludmaļu TOP 50. Viena no neparastākajām Latvijas pludmalēm ierindota augstajā 20. vietā.
 
5.dec
Latvijas lidsabiedrība airBaltic pagājušajā nedēļas nogalē saņēma 14. Airbus A220-300 lidmašīnu, un tagad visi 14 mīlētāko Latvijas pilsētu vārdi rotā jaunās Airbus A220-300 lidmašīnas. Par godu Latvijas simtgadei airBaltic vēlas veicināt Latvijas atpazīstamību starptautiski, nosaucot 14 savas Airbus A220-300 lidmašīnas mīlētāko Latvijas pilsētu vārdos.
 
5.dec
Kāds saimnieks uzstādījis video novērošanas kameras, lai noskaidrotu, kā viņa sunim nemitīgi izdodas izmukt no būra. Apskati video, kurā redzams, cik suņuks patiesībā ir attapīgs.
 
5.dec
Ne visai veiksmīgi kādam pārim no Anglijas beigusies saderināšanās Ņujorkā. Bildinājuma laikā kungam no rokām izslīdējis gredzens, kurš iekritis ielas notekā. Tiesa, policija pēc tam pamanījusies gredzenu atrast un nogādāt atpakaļ pārim.
 
4.dec
Diezgan pieticīgā Losandželosā notikušā ceremonijā laulības ostā iestūrējuši režisors Kventins Tarantīno un dziedātāja Daniela Pika.
 
4.dec
Pēc divus gadus ilgušām sarežģītām sarunām Andželīnas Džolijas un Breda Pita nolīgtajiem juristiem izdevies vienoties par aizbildniecības tiesībām uz pāra sešiem bērniem, trīs no kuriem ir adoptēti.
 
4.dec
Decembrī gaidāms konkurss "Mis Visums", kurā par skaistākās sievietes titulu sacentīsies sievietes no visas pasaules.
 
4.dec
No novembra beigām taustāmā veidā pieejams dziedātāja Jāņa Bukuma jeb grupas “Jānis Bukums” trešais studijas albums – līdz šim (un arī tagad) tas bija bez maksas lejuplādējams grupas mājas lapā.
 
4.dec
Otrdien, 4.decembrī, notikusi "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" satikšanās pēcpusdiena.
 
4.dec
Teātra un kino aktieris Gundars Āboliņš intervijā žurnālam Santa atklājis, ka visu mūžu cīnās ar lieko svaru – viņam ir gan resnās, gan tievās drēbes, un ik pa laikam tiek sākta stingra diēta.
 
4.dec
"Viens pats mājās" ir filma, kura nu jau teju katrus Ziemassvētkus tiek demonstrēta TV. Kā izrādās, tad leģendārā svētku filma uzņemta kādā ēkā Ilinoisas štatā ASV. Medijs "The Sun" publicējis video, kurā redzams, kā ēka izskatās krietnu laika sprīdi pēc filmas uzņemšanas.