Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardIzklaide

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē arvien turpinās postošās augusta vētras seku likvidēšanas darbi, taču pamatdarbi drošai parka apmeklēšanai šonedēļ noslēgušies un jau nedēļas nogalē parks ir atvērts apmeklētājiem.
16.sep Portāls nra.lv
Kad šogad sesto reizi pēc kārtas (!) Latvijas pārstāvji aizblieza garām starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināla mērķim, uzvirmoja karstas diskusijas, vai vispār piedalīties šajā konkursā vai vismaz ko mainīt tā nacionālās atlases jeb “Supernovas” formātā. Taču izrādās, ka neko mainīt nevajag - ar “Supernovu”, tāpat kā ar valdību, viss esot labākajā kārtībā…
16.sep Sandris Vanzovičs
Atklājot savas 25. dzimšanas dienas sezonu, kanāls TV3 šo piektdien, 15. septembrī, pulksten 21.15 piedāvā skatītājiem grupas “Dagamba” vērienīgo koncertu “Bach Against the Machine”, kas izskanēja 3. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē.
15.sep Sandris Vanzovičs
Lai gan šķiet, ka grupa “Very Cool People” ar saviem īsfilmu cienīgajiem humorpilnajiem videoklipiem vairs nevienu nepārsteigs, mūziķi to pamanās izdarīt atkal un atkal.
15.sep Sandris Vanzovičs
Grupa “The Sound Poets” 13. un 14. oktobrī ielūdz uz albuma “Tavs stāsts” desmitgades koncertiem mūzikas namā “Daile” un Liepājas kultūras namā “Wiktorija”.
14.sep Sandris Vanzovičs
Uz vasaru pauzi paņēmušais, bet nu atdzimušais Latvijas Radio 5 turpina iepazīstināt ar jauniem raidījumiem, īpaši izceļot muzikālā satura daudzveidību. No šīs nedēļas LR5 ēterā sācis skanēt smagās mūzikas raidījums „Smagssvars”, ko vadīs Tomass Beķeris.
14.sep Sandris Vanzovičs
No 23. septembra kanāla “TV3 Plus” skatītājiem tiks piedāvāts Latvijā vēl nebijis muzikālais šovs – “Hits 300 minūtēs”.
14.sep Sandris Vanzovičs
Dons atgriezies pie klausītājiem ar kārtējo spēcīgo un personīgo (un stilīgo) balādi, pie viena jau laicīgi izziņojot savu lielkoncertu. Tas notiks nākamā gada 17. augustā stadionā “Daugava” – mazākas ietilpības koncertvietas vismaz Rīgā dziedātājam jau sen vairs var nepiedāvāt!
13.sep Sandris Vanzovičs
No otrdienas, 12. septembrī, var pieteikt dziesmas Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un dziesmu izpildītāju konkursam “Supernova”. Tas nozīmē, ka, neskatoties uz diskusijām par nepieciešamību Latvijai vispār piedalīties Eirovīzijā, šīs mūziķu sacensības tomēr atkal notiks.
13.sep Sandris Vanzovičs
Latvija izvirza "Oskara" balvas konkurencei spēlfilmu "Mana brīvība", informē Nacionālā kino centra (NKC) pārstāve Agnese Zapāne.
13.sep Portāls nra.lv
Telekanāla MTV Video mūzikas balvu (VMA) ceremonijā otrdien triumfēja amerikāņu mūziķe Teilore Svifta, saņemot vakara galveno balvu par savas dziesmas "Anti-Hero" video.
13.sep Ziņu aģentūra LETA
Ģitārists Gints Smukais kopā ar savu amerikāņu kolēģi Aienu Ītanu Keisu (Ian Ethan Case) publicējis Amerikā filmētu skaņdarba “Aftershocks” videoklipu. No 5. līdz 8. oktobrim Latvijā notiks abu mūziķu kopīgie koncerti.
12.sep Sandris Vanzovičs
Noslēdzot vasaras koncertsezonu, šo sestdien, 16. septembrī, “ar nolūku kliedēt rudenīgas rūpes” kopīgā koncertā uzstāsies ansamblis “Juuk” un Juris Simanovičs ar grupu “Bez grēka ieņemtie”, turklāt rudenīgo rūpju kliedēšanai atrasta pavisam interesanta vieta - bijušais Pasaules tirdzniecības centrs “Rīga”.
12.sep Sandris Vanzovičs
Šīs nedēļas sākumā ar debijas singlu “Mākoņi” sevi pieteikusi jaunā dziedātāja Sabīne Mustermane, pie viena izdodot arī videoklipu, kas aicina atcerēties bērnību.
12.sep Sandris Vanzovičs
Spilgtā pašmāju dziedātāja Patrisha izdevusi romantisku dziesmu deju klubu grīdām “Tikai savā iztēlē”, kā arī sūta rudenīgus sveicienus saviem klausītājiem, kas satikti vasaras koncertos visā Latvijā.
11.sep Sandris Vanzovičs
No 16. septembra sestdienu vakaros pulksten 20.40 TV3 ēterā būs skatāms jauns izklaidējošs šovs “Nu, nopietni?”.
11.sep Sandris Vanzovičs
Sekojot līdzi aktuālajiem sporta notikumiem pasaulē un pašmāju sportistu panākumiem, grupa “Olas” laidusi klajā patriotisku singlu un videoklipu ar nosaukumu “LV”.
10.sep Sandris Vanzovičs
No šīs nedēļas “Prāta Vētras” vinilu kolekcijai pievienojas pavasarī iznākušais četru dziesmu mini albums “Pagalmi”.
10.sep Sandris Vanzovičs
Jau 16. septembrī Liepājas kultūras namā “Wiktorija” grupa “Bad Habits” uzsāks koncertprogrammas “Atmiņu klade” tūri. Tuvojoties pirmajam tūres koncertam, grupa izdevusi arī jaunu dziesmu - kaverversiju labi pazīstamajai grupas “100. debija” dziesmai “Man dimantu nav”.
10.sep Sandris Vanzovičs
Īru elektropopa zvaigzne Rošīna Mērfija noliegusi medijos izskanējušos apgalvojumus, ka viņas ierakstu kompānija "Ninja Tune" ienākumus no jaunā albuma "Hit Parade" ziedos transpersonu organizācijām.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Šo svētdien, 10. septembrī, koncertzālē “Palladium” pirmo reizi Rīgā uzstāsies īru modernās alternatīvās mūzikas celmlauži – skaļie rokeri “Gilla Band”.
9.sep Sandris Vanzovičs
Par vienu no šīs vasaras koncertsezonas lielākajiem pārsteigumiem var kronēt Agra Semēvica “100. debijas” aktīvo koncertēšanu, kas pagājušajā sestdienā vainagojās ar kāpšanu uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves, kur lielajos sadziedāšanās svētkos izpildīja savu leģendāro hitu “Man dimantu nav”.
9.sep Sandris Vanzovičs