Izklaide

30.jun
Kovidtrakuma pašā pandēmiskākajā brīdī, marta beigās, savu trešo studijas albumu klajā laida Kuldīgas tvīpopa apvienība "Stūrī Zēvele" – nav brīnums, ka daudziem tas pasprucis garām nepamanīts. Līdz šim izdevniecības “Nabamusic” paspārnē izdoti albumi “Labrīt” (2014) un “Labdien” (2016), tāpēc ar interesi jāgaida, kāds būs potenciālā ceturtā albuma nosaukums – varbūt “Čau” vai “Sveiki”?
 
29.jun
Starptautiskais improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi 2020” savu 20 gadu jubileju šogad atzīmēs gan jūlija sākumā, gan gada nogalē. No 2. līdz 4. jūlijam uzstāsies talantīgākie latviešu džeza mākslinieki, bet gada nogalē notiks ārzemju zvaigžņu lielkoncerti, un savu programmu piedāvās arī Raimonds Pauls.
 
29.jun
Jaunā viļņa šlāgergrupa (tā viņi paši sevi piesaka) “Čipsis un Dullais” klausītājiem likuši priekšā savu otro pilna garuma studijas albumu, kura prezentācijai vajadzēja noritēt maija vidū Tallinas kvartāla koncertangārā “Tu jau zini kur”, bet tagad tā pārcelta uz 18. septembri.
 
29.jun
Pēc Covid-19 dēļ noteikto ceļošanas ierobežojumu atcelšanas Igaunijā atgriežas tūristi no Latvijas un Somijas, Igaunijas sabiedriskajai raidorganizācijai ERR pastāstījusi Uzņēmējdarbības attīstības fonda (EAS) tūrisma attīstības direktore Līna Marija Lepika.
 
28.jun
3.jūlijā plkst. 22.00 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā norisināsies brīvdabas kino vakars, kurā tiks izrādīta filma "Sapņu komanda 1935".
 
28.jun
Mēdz teikt, ka viena no Latgales pērlēm ir trakais Tartaks. Upe, kas spēj pārsteigt pat pieredzējušus laivotājus. Pēc 20 uz ūdeņiem pavadītām stundām varu apliecināt, ka visi šie nostāsti atbilst patiesībai ar uzviju. Taču... man nākas teikt, ka Tartaks ir ne vien ekstrēmākā, bet arī romantistākā Latvijas upe vairāku iemeslu dēļ.
 
28.jun
Liepājas unikalitāte slēpjas koka arhitektūrā un sarkano ķieģeļu celtnēs. Tik plaša un labi saglabājusies koka arhitektūra nav nevienā citā Latvijas pilsētā
 
28.jun
Daudzkārtējs riteņbraukšanas čempions Sergejs Daševskijs savās mājās būvē riteņus un iekļuvis Krievijas rekordu grāmatā ar vismazāko riteni.
 
27.jun
Krievijas humorists Maksims Galkins savā Instagram profilā dalījies ar sirsnīgu video, kurā redzama viņa meita Ļiza. Tas, ko Ļiza izdara video beigās pamatīgi pārsteidzis pašu Galkinu.
 
27.jun
Dziedātāja Aminata Savodogo savā Instagram profilā publicējusi vasarīgus kadrus, kuros redzama pludmalē.
 
27.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Grūbe un Subatnieks, Lūsēns un Brauns, Rudāne un Paškevičs
 
27.jun
Šajā nedēļā ar jaunu dziesmu – «Putnu būrītim jumts norauts» –, ko varēs dzirdēt Latvijas Radio 2 un citās mūzikas straumēšanas vietnēs un radiostacijās, sevi piesaka jauns duets – aktrise un dziesminiece Raimonda Vazdika un šovmenis, mūziķis un grupas «Dziļi violets» solists Nauris Brikmanis.
 
26.jun
Indīroka grupa „Ārpilsētas Sakars” izdevusi jaunu dziesmu un video “All It Took”, kas ir vēstnesis gaidāmajam debijas albumam.
 
26.jun
Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad 1.jūlijā darbu atsāks kinoteātris "Forum Cinemas".
 
26.jun
Pievēršot uzmanību mentālās veselības nozīmei, biedrība „Ogle” 4. jūlijā rīkos minifestivālu. Šis pasākums norisināsies Rīgā, Sporta 2 kvartālā, kur visas dienas garumā būs iespējams apmeklēt sarunas un lekcijas par mentālo veselību, kā arī vērot un klausīties muzikālus priekšnesumus.
 
26.jun
Pirms astoņiem gadiem izveidotā grupa “Nekad” sevi piesaka kā tumšā hārdkora trio, kuras stilistikā esot sastopamas arī “hardcore punk”, “crust punk” un “sludge” iezīmes.
 
25.jun
 Sākot ar trešdienu, interesentiem atkal atvērts Parīzes Eifeļa tornis, tomēr vienīgi tiem, kas paši ir gatavi kāpt pa torņa kāpnēm, ir apvilkuši maskas un sasnieguši 11 gadu slieksni.
 
25.jun
Vieglāka un gaisīgāka apģērba izvēle vasaras sezonā ir gluži dabīga – vēlamies nomest kādu biezāku kārtu un beidzot sajusties brīvāk. Kopā ar siltākiem saules stariem arī mūsu ikdienā ienāk vieglums, zināms gaisīgums un siltums, kas ļauj nēsāt atvērtus apavus, kleitas un svārkus. Vasarai lieliski piestāv televīzijas sievietēm “STV Pirmā!”, kā arī iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” izaicinājums – ļauties sievišķībai un jūnijā 30 dienas tērpties svārkos un kleitās. Kā atmodināt sievišķību un izvēlēties tērpus savienojumus, kas īpaši aktuāli būs tieši šajā vasaras sezonā? Ieteikumos dalās stilistes Anita Altmane un Juliya Verbickaya.
 
25.jun
Jau 30. jūnijā pulksten 19.10 kanāla “ReTV”, kā arī 1. jūlijā pulksten 22 televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” ēterā nonāks jauns šovs “Ģimenes sarunājas”, kurā TV šova vadītāju lomās debitēs Nauris Brikmanis ar sievu Aiju.
 
25.jun
Kas ir “Grupa Harijs”? Nav ne jausmas. Izlodājot internetu, izdevās atrast vien to, ka “”Grupa Harijs” ir, iespējams, Liepājas mazāk zināmā, bet ļoti elegantā un allaž jautrā grupa, kas sastāv no sešiem liepājniekiem un diviem Latgales pārstāvjiem”, bet, ja nu kādam ir vēlme, tad vairāk par viņiem var uzzināt, arhīvos noklausoties Dambja stūrēto raidījumu “Bitīt’ matos”, kurā šie jaunieši viesojās ar interviju.