Izklaide

17.jun
Vasara ir īstais laiks Latvijas brīvajiem saimniekiem ķerties pie sievas meklēšanas! Jā – tieši tā, klāt šova “Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas iepazīšanās raidījums, kurš TV3 būs skatāms šovakar, 17. jūnijā plkst. 21:00. Šajā raidījumā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie 10 brašiem, staltiem, darbīgiem, krietniem un pats galvenais – brīviem Latvijas saimniekiem, kas gatavi iepazīties!
 
17.jun
Pēdējos mēnešos kaleidoskopiskā ātrumā mainās ne tikai Latvijā valdošie laika apstākļi, bet arī par tiem vēstošās TV personības. Daži gan ar kaut ko iekrīt acīs uzreiz. Piemēram, kā jaunais LNT laika ziņu cilvēks Mārtiņš Spuris – viņš arī perspektīvās grupas Franco Franco bundzinieks.
 
16.jun
Sestdien ar rekonstruētā vēsturiskā Igaunijas bruņuvilciena „Brīvība” ierašanos Cēsu dzelzceļa stacijā atklāta Cēsu kauju simtgadei veltītā nedēļa.
 
15.jun
Vasara patiesi ir trakumu laiks, kad cilvēkiem itin viegli sanāk iekulties dažādās nepatikšanās!
 
15.jun
Vasaras saulgriežu vakarā, 21. jūnijā, Kocēnu novada pašvaldība aicina no tuvākām un tālākām malām sanākt Jāņa bērnus, lai no plkst. 21.00 Kokmuižas promenādē kopā izdzīvotu un tvertu saulgriežu burvību caur senlatviešu rituāliem, dziesmām un dančiem, kā arī meistarklasē darinātu savu īpašo vainagu.
 
15.jun
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Viktors (14211), savukārt no sieviešu vārdiem – Ludmila (13441).
 
14.jun
Sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
14.jun
Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Džūkstes pasaku muzeju 22. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 ielūdz uz Līgo ieskaņas pasākumu Ķemeru Nacionālā parka Dunduru pļavās un turpat netālu esošajā Džūkstes pasaku muzejā. Pasākumā ikviens varēs uzzināt, vai tiešām “visa laba jāņuzāle” pīšanai vainagos, iemācīties uzpīt dabai draudzīgus vainagus, kā arī apgūt senas un mazāk senas rotaļas un spēles jestrākai saulgriežu svinēšanai.
 
14.jun
Jūrmalas pilsēta aicina uz Līgo pasākumiem 23. jūnijā, kas sāksies ar atjaunotās Mellužu estrādes atklāšanu un turpināsies ar līksmu līgošanu Mellužu parkā un Kauguru pludmalē.
 
14.jun
Pirms kāda laika "Pusnakts šovā septiņos" viesojās grupa "Instrumenti", kas mēģināja atminēt paši savas dziesmas. Vai tas izdevās?
 
14.jun
Austroungārijas karaliene Elizabete (Sisī), Edinburgas hercogs Filips Mauntbatens, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs, britu rakstnieki Lorenss un Džeralds Dareli... Kura vieta Eiropā saistās ar šo cilvēku dzīvi un darbiem? Pieņemu, ka daži uzminēs – tā ir Grieķijai piederošā Korfu sala. Zaļākā no Grieķijas salām, kas skaisto skatu kolekcionāriem sagādās īstenu saldēdienu.
 
14.jun
Jau vairākus gadus līgotāji, kuriem tuvāka ir tradicionālā Jāņu svinēšana, pulcējas Rīgas augstākajā kalnā - Dzegužkalnā, kur arī šogad iedzīvotāji gaidīti Jāņu nakts svinībās, aicinot kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu iepazīt latviešu tautas tradīcijas ar vainagu pīšanu, uguns iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām. Ieeja pasākumā ir bez maksas.
 
13.jun
Viesnīcā "Radisson Blu Latvija" mobilo sakaru operators "Latvijas mobilais telefons" iepazīstināja ar paveikto dronu tehnoloģiju attīstībā.
 
13.jun
Šokolādes alus kūka pavisam noteikti būs lielākais pārsteigums svētku galdā, sola "Rimi gardēži".
 
13.jun
Šodien, 13. jūnijā pie klausītājiem nonāk nodibinājuma "Fonds Līdzskaņa" ceturtā izdotā dziesma "Kukurūzas bērni". Dziesmas autori un izpildītāji ir Katrīna Dimanta, Reinis Briģis, Ira Krauja, Ilona Balode-Ūdre, Diana Payton, Monta Ķimene, Ingars Viļums.
 
12.jun
Tuvāku un tālāku apkaimju rīdzinieki ir aicināti ielīgot svētkus netipiskā vietā - pašā Maskavas forštates viducī - Līksnas ielā 26, kur 20. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 20.00 ar saviem labumiem tirgosies mājražotāji un amatnieki, rosīsies radošu darbnīcu vadītāji un svētku vainagu pinēji.
 
12.jun
Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” 12. jūlijā aicina uz brīvdabas koncertu “Kartupeļu ziedonis”, kas notiks līdzās kulturālo kartupeļu laukam Pārventas parkā, Kuldīgā. Šīs vasaras notikums ir jauna koncertu cikla sākums, un šogad koncertā uzstāsies “Kartupeļu bigbends” mūziķa Goran Gora (Jānis Holšteins-Upmanis) vadībā.
 
12.jun
“Īstens burvis ir saulgriezis - saulgriežu laikā viņš kopā ar visu dzīvo radību piedalās saules iegriešanā, kā arī pats griežas pa saulei”, par dziesmu “Burvis” stāsta Imants Daksis.
 
12.jun
Pagājušās nedēļas nogalē kādā rančo Kalifornijas štatā notikusi aktiera Krisa Prata un publicistes Katrīnas Švarcenegeres kāzu ceremonija.