Izklaide

25.nov
Grupa “Neon Saturdays” laidusi klajā savu jaunāko singlu latviešu valodā - dziesma “Nemirstīgs” radusies no pārdomām par individuālo mērķu sasniegšanu un savas lomas meklējumiem.
 
24.nov
Torija Eimosa – šīs amerikāņu dziedātājas, dziesmu autores un pianistes vārds komentārus neprasa.
 
24.nov
"Positivus" festivālā nākamā gada jūlijā Rīgā uzstāsies hiphopa mākslinieks "A$AP Rocky", informē festivāla rīkotāji.
 
23.nov
Lai gan šķita, ka Lanas del Rejas (īstajā vārdā Elizabete Vūlridža Grānta) komerciālo panākumu straumei drīz vajadzētu sākt apsīkt, dziedātājas jaunā albuma panākumi šo pieļāvumu sagāž kā vilka nopūsto divu bezrūpīgo sivēnu celtās mājiņas: “Blue Banister” savā iznākšanas nedēļā Britu salās sabija otrajā vietā, piekāpjoties tikai vecmeistaram Eltonam Džonam, toties apsteidzot “Duran Duran” un pat “Biffy Clyro” jaunos darbus.
 
23.nov
Īpatnējā un ļoti darbīgā sintīroka grupa “Dani Ryan” izdevusi koncertalbumu “Performance (Live In Riga)”, kas jau skatāms interneta vietnē YouTube.
 
23.nov
Jau mazliet pat nojucis skaits, cik reižu pārcelti Ainara Mielava tūres “220 volti” koncerti: pirmoreiz tie tika izsludināti uz mūziķa 60 gadu jubileju un albumam “220 volti” klajā nākot, bet tas bija 2020. gada septembrī…
 
22.nov
Šo ceturtdien, 25. novembrī, ar pianista Krista Saržanta un vairāku citu pašmāju mūziķu kopīgu uzstāšanos turpināsies “LV džeza sērija 2021”, kurā tiešraidē tiek piedāvāti latviešu džeza mūzikas izpildītāju koncerti leģendārajā Latvijas Radio 1. studijā.
 
22.nov
Rokenrola slavas zālē uzņemtais grupas “Depeche Mode” mūziķis Deivs Gahans var palepoties ar vairākiem platīna statusu ieguvušiem albumiem, un nu šim sarakstam pievienojies vēl kāds ieraksts ar vārdu - “Imposter”, kas tapis sadarbībā ar producentu un remiksētāju apvienību “Soulsavers”.
 
22.nov
No 29. novembra pirmdienās kanālā 360TV būs skatāms jauns ģimeņu attiecību šovs “Ķibeles mūsmājas”, kurā ekspertu lomas uzticētas mūždien dzīvīgajai juriste Ievai Brantei, kolorītajai “X-faktora” sievai Margaritai Kolosovai un modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam.
 
20.nov
Lai gan jaunākais Ivo Fomina albums “Cilvēks” nāca klajā maijā, mūziķim ir iekrājies vēl daudz klausītājiem sakāmā – nupat viņš izdevis singlu “Dienā, kad pārstās līt”, kā arī gatavojas lielkoncertam Liepājā.
 
20.nov
Grupa “DivDiv” laidusi klajā singlu “Sarkanais paklājs”, kam tapis arī videoklips. Jaunajā rokdziesmā saklausāmas atsauces uz 90. gadiem un apspēlēta juku laiku tematika, taču tajā var saklausīt arī simbolisku 2021. gada problemātiku. Ieraksts veikts koncertzālē “Lielais Dzintars” Liepājā.
 
20.nov
Uzņēmuma „Karavela” (kādreiz „Kaija”) īpašnieks Andris Bite TV24 raidījumā "Kārtības rullis" apgalvoja, ka vidējam latvietim vispār ir ļoti maz draugu.
 
19.nov
Klajā nākusi jauna lietuviešu dīdžeja un producenta Dynoro dziesma “Swimming In Your Eyes” ar norvēģu indīmūzikas un elektroniskās mūzikas dziedātāju Emīliju Adamsu pie mikrofona - stila ziņā tā varētu pamatīgi pārsteigt viņa klausītājus.
 
19.nov
Pašmāju grupas “FunCOOLio” otrais studijas albums izdots zem pašu leibla “Funcoolio Records”. Ieraksts ir pieejams straumēšanas platformās, taču īstiem analogās skaņas cienītājiem ir iespēja pasūtīt fizisku albuma kopiju arī vinila platēs vai kasetēs, izmantojot grupas lapu “Bandcamp” vietnē.
 
19.nov
Šo sestdien, 20. novembrī, Kuldīgas restorānā-klubā “Bangerts” plānots grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” akustiskais koncerts.
 
18.nov
Šodien Latvija svin svētkus. Tos var svinēt arī doties izbraucienā ar velosipēdu vai pastaigā ar kājām, izbraucot vai izstaigājot Latvijas kontūru savā pilsētā vai novadā. Neatkarīgā apkopojusi 10 šādus maršrutus Latvijā un ārpus tās.
 
18.nov
Pulksteņi svētdien knapi pietikšķinājās un piedzeguzējās pie atzīmes 23 stundas, 59 minūtes un 59 sekundes, kā nomājdirnējušies, nomājpirdušies un visādi citādi nogribējušies latvju bāleliņi uzreiz spruka ārā, lai atzīmētu komandantstundas beigšanos un zaļā lokdauna iestāšanos.
 
17.nov
Latvju hiphopa grupa “ReQi” (it kā tik neizrunājamais un atmiņā nepaliekošais nosaukums patiesībā ir ļoti vienkāršs – tas ir saīsinājums no “Redz, kur ir”) izdevusi debijas albumu ar 12 oriģinālkompozīcijām.
 
17.nov
Ieraksta formātā dienasgaismu ir ieraudzījis Jāņa Šipkēvica muzikāls lielformas skaņdarbs “Tālavas taurētājs”. Tas komponēts 2016. gadā tērpu un skaņu poēmai ar tādu pašu nosaukumu, kura savulaik tapusi sadarbībā ar modes dizaineru duetu “Mareunrol’s”.
 
17.nov
Grupa “Sudden Lights” publicējusi video un izdevusi dzīvā izpildījuma versiju dziesmai “Klusumi”, kas ir viens no priekšnesumiem, kas skatāms grupas koncertierakstā “Sudden Lights. Dzīvajā no Auss”.
 
17.nov
Šīs nedēļas karstākā rokmūzikas ziņa: 26. maijā klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies ekstravagantā mūsdienu smagā un alternatīva roka dīva Diamante. Šis būs mūziķes pirmais koncerts Latvijā un norisināsies “UK / Europe Dream” turnejas ietvaros.
 
17.nov
Grupa “Iļģi” savā 40. dzimšanas dienas gadā un Latvijas dzimšanas dienas mēnesī laiž klajā opusu – latviešu folklorā garāko dziesmu – “Mēs deviņi bāleliņi”. Kā pirmais vēstnesis no digitālā albuma ir radio singls “Vai tu mumsim līdzi nāksi?”