Svētdiena, 24.septembris

redeem Agris, Agrita

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardIzklaide

Spilgtā pašmāju dziedātāja Patrisha izdevusi romantisku dziesmu deju klubu grīdām “Tikai savā iztēlē”, kā arī sūta rudenīgus sveicienus saviem klausītājiem, kas satikti vasaras koncertos visā Latvijā.
11.sep Sandris Vanzovičs
No 16. septembra sestdienu vakaros pulksten 20.40 TV3 ēterā būs skatāms jauns izklaidējošs šovs “Nu, nopietni?”.
11.sep Sandris Vanzovičs
Sekojot līdzi aktuālajiem sporta notikumiem pasaulē un pašmāju sportistu panākumiem, grupa “Olas” laidusi klajā patriotisku singlu un videoklipu ar nosaukumu “LV”.
10.sep Sandris Vanzovičs
No šīs nedēļas “Prāta Vētras” vinilu kolekcijai pievienojas pavasarī iznākušais četru dziesmu mini albums “Pagalmi”.
10.sep Sandris Vanzovičs
Jau 16. septembrī Liepājas kultūras namā “Wiktorija” grupa “Bad Habits” uzsāks koncertprogrammas “Atmiņu klade” tūri. Tuvojoties pirmajam tūres koncertam, grupa izdevusi arī jaunu dziesmu - kaverversiju labi pazīstamajai grupas “100. debija” dziesmai “Man dimantu nav”.
10.sep Sandris Vanzovičs
Īru elektropopa zvaigzne Rošīna Mērfija noliegusi medijos izskanējušos apgalvojumus, ka viņas ierakstu kompānija "Ninja Tune" ienākumus no jaunā albuma "Hit Parade" ziedos transpersonu organizācijām.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Šo svētdien, 10. septembrī, koncertzālē “Palladium” pirmo reizi Rīgā uzstāsies īru modernās alternatīvās mūzikas celmlauži – skaļie rokeri “Gilla Band”.
9.sep Sandris Vanzovičs
Par vienu no šīs vasaras koncertsezonas lielākajiem pārsteigumiem var kronēt Agra Semēvica “100. debijas” aktīvo koncertēšanu, kas pagājušajā sestdienā vainagojās ar kāpšanu uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves, kur lielajos sadziedāšanās svētkos izpildīja savu leģendāro hitu “Man dimantu nav”.
9.sep Sandris Vanzovičs
Ar dziesmu “Neizdzīvotie sapņi” pie klausītājiem atgriežas dziedātāja Aleksandra, aicinot klausītājus uzdrīkstēties realizēt savas kvēlākās ieceres.
8.sep Sandris Vanzovičs
No 17. septembra Latvijas koncertzālēs būs skatāma aktiera Gundara Āboliņa un pianista Andreja Osokina literāri muzikālā kompozīcija “Sajūtu spēles”, kas pirmatskaņojumu piedzīvoja šovasar Melngalvju namā Osokina Brīvības festivālā Ukrainai. Koncertsērija tiks uzsākta Rīgā kultūrtelpā “Ola Foundation” un turpināsies Rēzeknē, Valmierā, Talsos un citviet.
8.sep Sandris Vanzovičs
Šo sestdien, 9. septembrī, Mūzikas namā “Daile” pie skatītājiem atgriežas izrāde “Nestāstot. Spāņu kamermūzika. Deja. Agra Daņiļeviča dzeja”, kas pavasarī guva nedalītu publikas un kritiķu atzinību.
8.sep Sandris Vanzovičs
Līdz ar kolorītā Čikāgas blūzmeņa Khalif Wailin’ Walter uzstāšanos  kultūrtelpa “M/Darbnīca” uzsākusi izglītojošu Blūza ciklu. Šomēnes tajā tiks piedāvāti vēl citi neparasti un arī starptautiski muzikālie projekti.
7.sep Sandris Vanzovičs
Nauris Puntulis, Renārs Zeltiņš, Kaspars Daugaviņš un citi sabiedrībā atpazīstami cilvēki kopā ar grupu “Citi Zēni” radījuši hitu “Cits līmenis”, lai novēlētu veiksmi Latvijas basketbola izlasei. Dziesma tika laista apritē pirms izšķirošās ceturtdaļfināla spēles, taču nav šaubu, ka veiksme mūsējiem noderēs arī turpmākajās gaitās.
7.sep Sandris Vanzovičs
Šo ceturtdien, 7. septembrī, “Arēnu Rīga” satricinās bijušais britu grupas “One Direction” dalībnieks Luī Tomlinsons. Stāsta, ka kvēlākie viņa fani esot ieņēmuši vietu pie arēnas ieejas durvīm jau iepriekšējā vakarā.
7.sep Sandris Vanzovičs
Klavieres, kuras britu mūziķis Fredijs Merkūrijs izmantoja savu slavenāko dziesmu komponēšanai, un dziesmas "Bohemian Rhapsody" oriģinālmanuskripts trešdien tika pārdoti izsolē Londonā par vairāk nekā trim miljoniem britu mārciņu (vairāk nekā trim miljoniem eiro). 
7.sep Ziņu aģentūra LETA
Angļu rokgrupa "Rolling Stones" nākammēnes laidīs klajā jaunu albumu, un tas būs kopš 2005.gada grupas pirmais studijas albums ar pilnīgi jaunām kompozīcijām, trešdien pavēstīja grupas vadošais vokālists Miks Džegers.
6.sep Ziņu aģentūra LETA
Lai gan aizkulisēs cirkulēja dažādas runas par Latvijas Radio 2 gada vērtīgākās popa un roka dziesmas aptaujas „Muzikālā banka” fināla šova norises vietu, apstiprināts, ka šis pasākums joprojām tiks rīkots Daugavpilī.
6.sep Sandris Vanzovičs
Latīņu un svinga ritmi, franču šansons, hiphops, džezs un kora mūzika mazliet neierastākā skanējumā profesionālas radošās komandas sniegumā – sagatavošanā ir jauns mūzikls “Zum Zum”.
6.sep Sandris Vanzovičs
Mūzikas namā “Daile” 2. septembrī tika atzīmēts liels notikums - pianists Kristaps Vanadziņš prezentēja savu jauno albumu “Portreti”, pie viena atklājot arī tāda pat nosaukuma solo tūri.
5.sep Sandris Vanzovičs
Šo piektdien, 8. septembrī, “Arēna Rīga” uzstāsies leģendārā baltkrievu alternatīvā rokgrupa “Bi-2” - kopā ar Latvijas simfonisko orķestri Gunta Kuzmas vadībā.
5.sep Sandris Vanzovičs
Briestot grupas “Bermudu Divstūris” lielkoncertam “Arēnā Rīga” 1. septembrī, bija garām pasprucis fakts, ka tajā plašākai publikai pirmoreiz tiks atrādīts arī “bermudu” jaunais minialbums jeb EP. Tajā iekļautie gabali tika iepīti kopējā koncerta repertuāra katlā, līdz ar to publika droši vien pat īsti nepamanīja, kura no izskanējušajām dziesmām bija pavisam jauna, bet kura vienkārši mazāk zināma. Taisnības labad arī apskatnieks nepiefiksēja, cik gabalu no jaunā EP arēnā izskanēja, bet tas arī nav svarīgi.
4.sep Sandris Vanzovičs
Jau piektdien, 8. septembrī, plkst. 21.00, pie kanāla TV6 skatītājiem nonāks šova “Lauku sēta” jaunā jubilejas sezona, kurā 12 dalībnieki cīnīsies par iespaidīgo naudas balvu – līdz pat 10 000 eiro. Šogad ir noticis negaidīts pavērsiens dalībnieku sastāvā – seši dalībnieki izmēģinās savus spēkus “Lauku sētā” pirmo reizi, savukārt seši jau būs redzēti kādā no aizvadītajām šova sezonām.
4.sep Portāls nra.lv