Izklaide

1.dec
Svētdien Ventspils Lielajā laukumā notika svētku egles iedegšanas pasākums.
 
1.dec
Šodien Siguldā, "Fischer slēpošanas centrā", atklāta distanču slēpošanas sezona, informēja SIA "Siguldas sporta serviss" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Santa Bludova.
 
30.nov
Pārnākot mājās, šajā aukstajā laikā gribas nesteidzīgi iemalkot ko siltu un gardu. Atkal kafiju vai paciņtēju – nu cik var? Nav taču nekur jāskrien, jo īpaši nedēļas nogalē, tāpēc varam savu vakara dzērienu nesteidzīgi pagatavot un tikpat nesteidzīgi izbaudīt. Tas sasilda, palīdz aizgaiņāt dienas nogurumu un spriedzi.
 
30.nov
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Vladimirs (17075), savukārt no sieviešu vārdiem – Baiba (6069).
 
30.nov
Piektdien pēc divu gadu ilgas renovācijas apmeklētājiem tika atvērta Igaunijas Jūras muzeja jaunā ekspozīcija, piedāvājot aplūkot īstu 700 gadus vecu kuģa vraku un vēl citus 50 interaktīvus eksponātus.
 
30.nov
Anekdotes sagavotas no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
29.nov
Tatarstānas vēstures lieciniece ir ne tikai tās galvaspilsēta Kazaņa, bet arī Bolgara vai Bulgāra un noteikti – Svijažska. Neredzēt Bolgaru – Zelta ordas galvaspilsētu, neapmeklēt upes vidū uzbūvēto pērli Svijažsku nozīmē nepiedzīvot šo valsti. Pirmā no šīm skaistākajām Tatarstānas vietām atrodas 180–190 kilometru no Kazaņas, otrā – aptuveni 30 kilometru attālumā.
 
29.nov
Aizvadītajā nedēļā mazliet pārsteidzoši šovu pameta divas meitenes no Aijas Auškāpas komandas – Anna Krista Ostrovska, kā arī pēc nodziedātās glābējdziesmas – Elīna Evelīna Jansone. Savukārt otro nedēļu pēc kārtas simpātiju balvu ieguva jaunais un biklais dziedātājs – Klāvs Ozols, ko “Betsafe” bukmeikeri šobrīd uzskata par galveno favorītu uz uzvaru “X faktorā”.
 
29.nov
Par 80. gadu beigu supergrupu “Jumprava” joprojām ir interese, pēc tās joprojām ir pieprasījums – to apliecināja arī ceturtdien “Arēnā Rīga” notikušais, pilnībā izpārdotais grupas koncerts.
 
29.nov
Šodien visā pasaulē cilvēku pūļi dodas uz veikaliem, lai par īpašām atlaidēm iegādātos dažādas mantas "Melnajā piektdienā".
 
29.nov
28.novembrī arēnā "Rīga" notika grupas "Jumprava" jubilejas koncerts.
 
28.nov
Grīdenieku ozols atrodas Kuldīgas novada Rumbas pagastā. Tā apkārtmērs ir 8,07 metri.
 
28.nov
Šis gads pagājis jaunās dziedātājas Patrisha (īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) zīmē – sociālie tīkli un interneta vietnes ik pa laikam tiek gluži vai pārpludināti ar ziņām par viņas gaitām. Nekāds brīnums, jo tikai 18 gadus jaunā Patrisha ir pirmā un pagaidām vienīgā dziedātāja no Latvijas, kurai kabatā ir līgums ar ierakstu gigantu “Universal Music”. Kā tas šajā moderno tehnoloģiju laikmetā ierasts Rietumu pasaulē, koncerna ļaudis talantīgo meiteni bija noskatījuši interneta vietnē “Instagram”, kur Patrīcija publicēja savas dziesmas.
 
28.nov
Ar diviem koncertiem Latvijā decembrī viesosies slavenais zviedru pianists Roberts Velss – 17. decembrī Rīgā, “Hanzas peronā”, bet 18. decembrī Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars”.
 
28.nov
Kāda 51 gadu veca kūku meistare Anglijā pārsteigusi savus sekotājus- dāma radījusi ļoti neparastu suni-kūku.
 
27.nov
“U2”, “Radiohead”, “Coldplay”, vēl kāda – šajos laikos nav nemaz tik daudz tādu grupu, kuru jaunāko studijas veikumu ar interesi gaidītu praktiski visa mūzikas pasaule, neraugoties uz to, vai esi attiecīgās grupas fans vai varbūt tieši otrādi. Par “Coldplay” astoto studijas albumu tika runāts ilgu pirms tā iznākšanas, un pietika tikai ar dažiem vēstījumiem no grupas nometnes, lai šo interesi uzkurinātu vēl vairāk.
 
27.nov
Šīs nedēļas nogalē ar diviem koncertiem Latvijā viesosies Lietuvas regeja grupa “Ministry Of Echology” - 29. novembrī Rīgā, “Tallinas Pagalmā” un 30. novembrī Cēsīs, “Fonoklubā”. Šajos koncertos kaimiņi prezentēs savu jaunāko studijas albumu “Mixed Feelings”.
 
27.nov
Seniore Velta Zaharāne, kas šoruden nosvinējusi 95. dzimšanas dienu un nupat oktobrī svētīja arī savu vārdadienu, ir spirgta, moža un ar gaišu prātu apveltīta. Mūža novakarē viņai rūp ne vien četri mazbērni un deviņi mazmazbērni, bet arī luterāņu draudze.
 
27.nov
Šo sestdien, 30. novembrī, Kaņepes Kultūras centrā savu jauno albumu "Zucker Tanzaclub" prezentēs igauņu džezfanka grupa “Estrada Orchestra”.