Izklaide

17.mar
Džeimss Ganns klusām atjaunots supervaroņu kinofranšīzes "Guardians of the Galaxy" ("Galaktikas sargi") trešās daļas scenārista un režisora amatā.
 
16.mar
Šarmantais aktieris Džordžs Klūnijs kopā ar sievu Amalu piedalījies labdarības pasākumā Edinburgā.
 
16.mar
22 gadus vecais Eliass ir drosminieks, kurš saviem sekotājiem demonstrē, kādus trikus var veikt, atrodoties uz troses, kas pārvilta pār aizu.
 
16.mar
Šī gada rudenī skatītāji varēs vērot jaunu latviešu seriālu ar komēdijas un fantastikas elementiem par mīlestību līdz nāvei un pat pēc tās. Līdzās Inārai Sluckai, Dārtai Danevičai un uzlecošajai zvaigznei Ilvai Centerei, kurai uzticēta galvenā loma, uz ekrāniem būs redzams arī Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars un Ģirts Jakovļevs. Jaunākā informācija liecina, ka šobrīd tiek meklēti slaveno aktieru dubultnieki.
 
15.mar
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Ilona (6664), savukārt no vīriešu vārdiem – Jāzeps (1467).
 
15.mar
13.marta vakarā Latvijas Nacionālajā operā ar krāšņu koncertu savu jubileju svinēja dziedātāja Kristīne Zadovska. Koncerta pirmajā daļā uz skatuves kopā ar gaviļnieci kāpa viņas kolēģi Liene Kinča, Sonora Vaice, Samsons Izjumovs un Georgs Onjani, lai izdziedātu skaistākās ārijas no Verdi operas “Nabuko”, Bizē “Karmenas”, duetu no Delība operas “Lakmē”, Dalilas āriju no Sensānsa operas “Samsons un Dalila”, kā arī fragmentus no Čaikovska operas “Pīķa dāma”. Šajā koncerta daļā pie LNO diriģenta pults stājās Maestro Gintars Rinkēvičs. Koncerta pirmo daļu vadīja Valters Krauze. Savukārt koncerta otrajā daļā, kurā skanēja latviešu komponistu Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna un Zigmara Liepiņa skaņdarbi. Kristīnes viesi bija dziedātāji Daumants Kalniņš, Zigfrīds Muktupāvels un Ingus Pētersons, kā arī Akustisko ģitāru trio un Radio kora grupa. Klausītāji varēja izbaudīt gan Gudulas dziesmu no Z.Liepiņa operas “Parīzes Dievmātes katedrāle”, gan fragmentus no J.Lūsēna un N.Beļska dziesmu cikla “Kā maigi dzelošs rožu krūms”, R.Paula sarakstīto Aukles dziesmu no izrādes “Atjautīgā aukle” un “Dzimšanas diena mūsu māsiņai” no mūzikla “Meža gulbji”. Īpašu pārsateigumu bija sarūpējuši aktieri Andris Keišs, Gundars Āboliņš un Artūrs Skrastiņš, kuri Kristīnei Zadovskai pievienojās Z.Liepiņa dziesmā “Vienīgā”. Šajā koncerta daļā pie diriģents pults stājās Jānis Liepiņš, bet koncerta otrās daļas vadītāja lomā iejutās aktieris Gundars Āboliņš.
 
15.mar
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas"
 
15.mar
Aizvadītajā nedēļā vairāki pasaules mediji publicēja attēlus, kuros ASV prezidents Donalds Tramps redzams kopā ar sievu Melāniju Trampu. Tiesa, dāmas sejas vaibsti šoreiz izskatījušies manāmi sveši. Kamēr izteiktas versijas, ka tā, iespējams, ir Melānijas dubultniece, tikmēr pats prezidents apgalvo, ka pie vainas esot fotogrāfiju apstrādes programma, kuras dēļ sieva izskatoties savādāk nekā ierasts.
 
15.mar
Aplam ražīgā latvju ekstremālā metāla komanda “Stagnant Project” savu jaunāko veikumu bija laidusi klajā jau pagājušā gada pirmajā pusē, taču līdz apskatniekam tas pa digitālajiem džungļiem atceļoja relatīvi nesen, Latvijas Metālmūzikas Gada balvai iesniegtos ierakstus vērtējot.
 
15.mar
Alternatīvā metāla apvienība “Harta” publicējusi singlu latviešu valodā "Atrunas". Šai dziesmai tapis arī videoklips.
 
15.mar
Jāteic godīgi – Baltkrievija ilgus gadus nebija iekļauta manu ceļojumu galamērķī. Par šo valsti zināju vispārīgo informāciju, bet padziļinātu interesi tā man neradīja.
 
15.mar
Šodien notiks Latvijas valsts simtgades programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" spēlfilmas "1906" pirmizrāde kinoteātros, informēja Nacionālā kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.
 
15.mar
Alternatīvā roka grupa "Pūķa Gars" laidusi klajā sava trešā albuma priekšvēstnesi - dziesmu "Laimes zaldāts". Atzīmējot savu desmito pastāvēšanas gadu, grupa aicina 5. aprīlī apmeklēt arī sava debijas mūzikas video prezentāciju, kas notiks klubā "Republika".
 
14.mar
Vakar galerijā "Daugava" notika Kaspara Zariņa izstādes "Prieka gēns" atklāšana.
 
14.mar
28 gadus vecā īru milzeņa (augums – 1,96 m!) Endrjū Hoziera-Birna jeb vienkārši Hozier otrais studijas disks tika gaidīts ar lielu nepacietību, kam par iemeslu bija debijas albuma "Hozier" (2014) sensacionālie panākumi – gan Apvienotajā Karalistē, gan Amerikā tas bija Top 3, kā arī diezgan cerīgais pērn septembrī izdotais EP "Nina Creed Power", kuru par vienu no saviem iemīļotākajiem ierakstiem nodēvējis pat eksprezidents Baraks Obama.
 
14.mar
Jaunais LMT oriģinālseriāls ar izcilu aktieru sastāvu izklaidēs skatītājus jau šī gada rudenī. Attiecību drāmu 10 sērijās ar komēdijas un fantastikas elementiem par mīlestību līdz nāvei un pat pēc tās izdzīvos Latvijā iemīļoti aktieri. Līdzās Inārai Sluckai, Dārtai Danevičai un uzlecošajai zvaigznei Ilvai Centerei, kurai uzticēta galvenā loma, uz ekrāniem būs redzams arī Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars un Ģirts Jakovļevs.
 
13.mar
No 18. līdz 23. martam savu 11. dzimšanas dienu atzīmēs alternatīvās kultūras kafejnīca "Ļeņingrad", kas bāzējas padomjlaiku interjera pagrabā pie Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojuma.