Izklaide

14.jan
Rīgas VEF Kultūras pilī no pagājušās nedēļas līdz pat 20. janvārim risināsies koncertsērija Melodiju serpentīns. Skolas gadi – sākotnēji plānoto dažu koncertu vietā klausītāju atsaucības dēļ to būs uz pusi vairāk. Viens no galvenajiem šajā programmā ir dziedātājs Andris Ērglis.
 
13.jan
Vēl pirms kāda laika tika vēstīts, ka entuziasti radījuši robotus, kas, piemēram, var dejot mūzikas ritmā. Tagad to jaunākās versijas varētu piegādāt arī pasūtītos sūtījumus.
 
11.jan
Apvienība “Latgalīšu Reps” nāk klajā ar jaunu skaņdarbu, klausītāju vērtējumam nododot videoklipu “Atver durovys”.
 
11.jan
Pagājušajā gadā dzimušajiem mazuļiem visbiežāk dotie vārdi bijuši zēniem Roberts, savukārt meitenēm – Sofija, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) apkopotā statistika no Iedzīvotāju reģistra.
 
11.jan
Šo sestdien, 12. janvārī, klubā “Četri Balti krekli” notiks Latvijas aktīvākās (un laikam gandrīz vienīgās) regeja grupa “Riga Reggae” dziesmas “Māri Kur Anna” video klipa, aicinot cilvēkus “lasīt starp rindām”.
 
11.jan
Lai gan Ķīnā dzīvojot pietiekami daudz latviešu un dažiem tur esot savs bizness, manā uztverē aizbraukt uz šo valsti tomēr nav nekas ikdienišķs. Gan lielā attāluma, gan valodu barjeras, gan arī politisko atšķirību dēļ, ar kurām mūs nereti biedē masu mediji. Visu šo iemeslu dēļ redzēt gribējās, tomēr ceļojums uz Ķīnu nebija manā prioritāšu sarakstā līdz brīdim, kad negaidot sapratu – būs vien uz turieni jābrauc.
 
11.jan
Uzņemot viesus un našķojoties ar īpašiem gardumiem, Līgatnes dabas taku lācenīte Ilzīte šodien, 11. janvārī, svin savu pilngadību un par godu šim notikumam dabas takās plānots īpašs svētku pasākums.
 
11.jan
14 mēnešus vecs suņuks vārdā Ķirbis kļuvis par zvaigzni Anglijā, kur apkārtējie ievērojuši, ka viena no mīļākajām zvēriņa nodarbēm ir braukšana ar skeitbordu.
 
10.jan
Multimākslinieks Kaspars Bindemanis aizvien vēl nav sevi atradis kā ģimenes cilvēku ilgstošās attiecībās. Kāpēc? Tā viņam jautā STV raidījumā Starp mums runājot.
 
10.jan
Postmetāla brigādes latvju zemē pēdējā laikā savairojušās kā turku kebabnīcas, taču ir arī pa kādai vērā ņemamai.
 
10.jan
Kāda ģimene Austrālijā riskējusi ar dzīvību un iemūžinājusi sevi draudīgās putekļu vētras fonā.
 
10.jan
«Veidojot savu solo darbu, atklāju, cik sarežģīti ir no horeogrāfa skatpunkta pārslēgties uz dejotāja skatpunktu. Un otrādi – jo es šajā procesā esmu abi divi. Tas man ļāva saprast, kas šīs dejas izrādes tapšanā ir svarīgāks – un tas ir horeogrāfs. Un jāatzīst, ka man kā horeogrāfei ar to dejotāju ir grūti strādāt,» saka dejotāja un jaunā horeogrāfe Alise Madara Bokaldere.
 
10.jan
Ceturtdien Saseksas hercogiene Megana viesojās Londonas labdarības organizācijā "Smart Works", kas palīdz ilgstošām bezdarbniecēm atrast darbu. Jaunākajos foto redzams prinča Harija sievas grūtnieces vēderiņš, kas liecina par pirmdzimtā drīzu nākšanu pasaulē.
 
9.jan
Ja pieskaita darbošanās grupā “Fact” periodu, tad Ģirtu Rozentālu jeb Ozolu pilnīgi droši var dēvēt par pašmāju repa pionieri.
 
9.jan
Portāls "Mashable" savus lasītājus iepazīstinājies ar nākotnes robotu vārdā Valkers. Viņš ne vien var atvērt mājas durvis, atpazīt sejas, bet pat spēlēt klavieres.
 
8.jan
ASV bijušā viceprezidenta Dika Čeinija meita kongresmene Liza Čeinija asi reaģējusi uz aktiera Kristiana Beila runu "Zelta globusu" ceremonijā, kur viņš pateicās sātanam par iedvesmu Dika Čeinija lomas atveidošanā filmā "Vice".
 
8.jan
Viens no aizgājušā gada interesantākajiem albumiem, kurš atzīmēts arī ar iekļaušanu Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas “Zelta mikrofons” alternatīvās vai indīmūzikas kategorijas Top 5.