Izklaide

21.jan
Krievijas TV dīva Ļera Kudrjavceva saviem Instagram sekotājiem atklājusi, ka guvusi nopietnu traumu.
 
21.jan
Jaunā gada sākumā dziedātāja Liene Šomase pārsteidza ar iespaidīgām vizuālajām pārvērtībām, nokrāsojot matus spilgti rozā krāsā. Mazliet vairāk nekā nedēļu vēlāk dziedātāja tikusi pie jaunas matu krāsas.
 
21.jan
Filips Kirkorovs ir sašutis par Lietuvas Iekšlietu ministrijas lēmumu uz pieciem gadiem aizliegt viņam iebraukt šajā valstī. Krievijas estrādes karalis ir apņēmības pilns un nevēlas pievilt fanus, kuri gaida viņa turneju šajā Baltijas valstī.
 
21.jan
Daudzskaitlīgā hiphopa apvienība “Kreisais Krasts” varētu ar dalībniekiem nodrošināt kādas četras vai piecas pilntiesīgas grupas, bet ik pa laikam tajā iesaistītie izsprūk sologaitās.
 
20.jan
Rīgas jūras līcis no Kaltenes līdz Rojai.
 
20.jan
Šo sestdien, 23. janvārī, Latvijas Televīzijas koncertciklā “Koncerts Z studijā” pirmo reizi izskanēs nevis konkrētas grupas vai solistu priekšnesums, bet gan komponista darbi. Mārtiņa Brauna smeldzīgās, huligāniskās un visiem mīļās dziesmas izpildīs solisti Ieva Sutugova, Atis Ieviņš un Zane Gudrā, bet pie klavierēm sēdīsies pats komponists.
 
20.jan
Pasākumu producente Rūta Reinika Preisa atklājusi, kā iepazinusi mātes mīlestību.
 
20.jan
27. janvārī ar jaunu sezonu skatītājus priecēs 360TV šovs "Pasaki to skaļi”, kuru dziedātājs Lauris Reiniks vadīs kopā ar šarmanto Elīnu Fīrmani (agrāk Doļģi).
 
20.jan
Pašmāju alternatīvā roka grupa “Sever” laidusi klajā video klipu savam jaunam singlam „The Disease”. Pāris dienās eksplozīvais klips savācis jau teju 10 000 skatījumu.
 
19.jan
Etnomūzikas grupas “Svīres” debijas albums tapis 2020. gada vasarā sadarbībā ar skaņu režisoru Kasparu Bārbalu (studija "Lauska").
 
19.jan
Šogad balvas "Zelta mikrofons" pretendentu vidū nav izteiktu līderu, informēja balvas pārstāve Ilze Pleša.
 
19.jan
Ar klausītāju un žūrijas balsojuma palīdzību noskaidrotas 15 fināla dziesmas, kas turpinās sacensību par 2020. gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu Latvijas Radio 2 aptaujā “Muzikālā banka”. Balsojuma otrajā kārtā līdz 26. janvārim tīmekļa vietnē muzikalabanka.lv ikvienam reizi dienā ir iespēja pievienot papildu balsis. Uzvarētājs tiks noskaidrots jau šī mēneša beigās – “Muzikālās bankas 2020” tiešraides apbalvošanas ceremonijā 30. janvārī plkst. 21.15. Pandēmijas dēļ finālšovs notiks bez klātienes skatītājiem, tāpēc krāšņo ceremoniju aicinām vērot LTV1, sabiedrisko mediju portālā lsm.lv un „Muzikālās bankas” Facebook kontā, vai klausīties Latvijas Radio 2.
 
19.jan
Latviešu aktieris Egils Melbārdis sociālajā vietnē Instagram atklāj, ka, neskatoties uz lielo aukstumu, viņš turpina strādāt.
 
19.jan
Uzņēmēja Linda Mūrniece- Freiberga sociālajā vietnē Facebook dalījusies ar ierakstu, kurā aicina palīdzēt fotogrāfei Madarai Repšei.
 
19.jan
Instrumentālais “doom / sludge / psychedelic metal” trio “Saturn’s Husk” priecē klausītājus jau no 2014. gada. Grupas diskogrāfijā šis ir ceturtais ieraksts – aiz “The Great Malefic” (2015), “Maree Noire” (2017) un “Untitled 12” (2018).
 
18.jan
Daudas ūdenskritums ir viens no ainaviski izcilākajiem Vidzemes ūdenskritumiem. Ūdens krīt pār divām Amatas svītas smilšakmeņu kāplēm/kaskādēm. Augšējā ir 0,5 m augsta, apakšējā — 1,8 m augsta. Daudas ūdenskritums atodas uz Ziemeļiem no Siguldas Daudas upes gultnē Gaujas nacionālajā parkā.
 
18.jan
Šogad Rīgu piemeklējusi viena no bargākajām ziemām pēdējo piecu gadu laikā. Bet tas netraucē iedzīvotājiem pavadīt laiku ārā un nodarboties ar dažādiem ziemas sporta veidiem, kā arī vienkārši izbaudīt ziemas skaistumu.
 
18.jan
Pirmdien, 18. janvārī, klajā nācis mūziķes Lindas Leen jaunākais singls “Blue Monday”. Pēcsvētku melanholija un kopā būšana, kas spēj dziedēt, ir šīs gaiši pilnskanīgās dziesmas galvenais motīvs.
 
18.jan
76 gadus vecais Meganas Mārklas tēvs Tomass Mārkls apgalvo, ka jaunā dokumentālā filma ietvers vēl neredzētus mājas video no Meganas bērnības un tās saturs fokusēsies uz Mārklas bērnību un aktrises karjeras pirmsākumiem, raksta "The Mirror".
 
18.jan
Jau šo otrdien, 19. janvārī, tiešraidē no RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6, tiks paziņoti balvas “Zelta Mikrofons” nominanti – Top 5 iekļuvušie. Ikviens interesents varēs pasākumu no pulksten 14 vērot portālā www.skaties.lv, kā arī “Zelta Mikrofona” Facebook lapā.
 
18.jan
Lietuvas Ārlietu ministrija aicinājusi neielaist valstī Krievijas estrādes dziedātāju Filipu Kirkorovu.
 
18.jan
Lai gan nedēļas nogalē termometra stabiņš noslīdēja līdz pat -20 un vairāk grādiem, tas netraucēja cilvēkus doties baudīt ziemas skaistās ainavas un ļauties arī slēpošanas priekiem. Latvijā populāri cilvēki soctīklos dalījušies ar kadriem no atpūtas.