Izklaide

9.feb
Šodien, plkst. 19:00 Daugavpilī notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgākās dziesmas finālšovs “Muzikālā Banka 2018”. Par gada vērtīgākas dziesmas titulu cīnīsies 15 kompozīcijas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Ceremonijas tiešraidei varēs sekot līdzi LTV1 un Latvijas Radio 2. Finālšova laikā skatītāji un klausītāji ar balsojuma zvaniem varēs ietekmēt pusi no kopvērtējuma rezultātiem.
 
8.feb
Izvēloties mobilo telefonu, lietotāji visbiežāk primāri vērtē tā veiktspēju, taču arī ierīces krāsai ir nozīme. 2018.gadā Latvijā visvairāk pieprasīti bija viedtālruņi melnā, zelta un zilā krāsā, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Turpretim pasaulē jau vairākus gadus pieprasītākie ir mobilie telefoni melnā un baltā krāsā. Kādas ir aktuālās krāsu tendences mobilo telefonu tirgū, kas mūs sagaida nākotnē un ko simbolizē katra krāsa, skaidro tehnoloģiju eksperti un krāsu terapeite Elita Goldmane.
 
8.feb
Nīgri ļautiņi rauc pieres: kāpēc mums svinēt svešus svētkus, piemēram, ķīniešu Jaungadu un Valentīndienu? Bet svētku un laba vēlējumu, tāpat kā mīlestības, jau nekad nevar būt par daudz!
 
8.feb
Karēlija nelaiž vaļā. Saprotu tos, kuri tur atgriežas. Nedēļu ilgs Karēlijas apceļojums var iecirst āķi lūpā, jo... Solovku arhipelāgā var pagūt vien iemīt pēdu, Kižos, Sortavalā un tās apkaimes Ruskealas marmora klintīs, Petrozavodskā un Kondopogā – apsildīt degunu, iepriecēt acis, sajust. Ne visur arī vajag uzkavēties ilgāk. Tas gan ir atkarīgs no gadalaika, laikapstākļiem, personīgā noskaņojuma, apmeklējuma mērķa un vietējo cilvēku attieksmes. Par pēdējo uzreiz pateikšu – varbūt viņi ir nedaudz noslēgti un atturīgi, taču man gadījās sastapt labvēlīgus un atsaucīgus cilvēkus Karēlijā.
 
8.feb
No 8. līdz 10.februārim 21.Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla laikā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina apskatīt ievērojamākos tūrisma objektus, baudīt aktīvu atpūtu visai ģimenei un, atbilstoši ledus festivāla tēmai “Kino”, vērot kino Jelgavas muzejos un ekspozīcijās.
 
7.feb
Kamēr smagās mūzikas pasaule gaida vācu industriālās metālmūzikas ģēniju „Rammstein” sesto studijas albumu, kuram veikalu plauktos vajadzētu parādīties aprīlī, šīs grupas ģitārists Rihards Kruspe paguvis izdot jaunu albumu ar savu projektu “Emigrate”.
 
7.feb
Slavenību fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs nesen publiskoja video, kurā pauda savu pārliecību, ka jebkurš cilvēks vienu reizi mūžā ir krāpis kādu no saviem partneriem.
 
7.feb
Šodien HBO izplatījis pirmās 14 oficiālās godalgotā seriāla Troņu spēle/ Game of Thrones 8.sezonas fotogrāfijas. Pasaules pirmizrāde notiks 14. aprīlī
 
7.feb
Policisti Teksasā kārtējo reizi palīdzējuši nelaimē nonākušam dzīvniekam. Šoreiz ar segas palīdzību noķerts kaķēns, kurš uzrāpies augstu kokā un pēc tam nokritis.
 
7.feb
Janvāra beigās Krievijā noticis kārtējais skaistumkonkurss, kurā kā ierasts dāmas vienā no sacensību posmiem defilējušas peldkostīmā.
 
7.feb
Jau pavisam drīz, 11. februārī, klubā “Melnā piektdiena” uzstāsies norvēģu “Shining” – ļoti īpatnēja grupa, kas savā mūzikā pamanās samiksēt džezu, progresīvo roku un “heavy metal”, turklāt bagātinot to visu ar saksofona skanējumu.
 
6.feb
Uzsēdušies uz viļņa, ko radīja kopā ar hiphopa veterānu Ozolu ierakstītais un 2017. gada beigās izdotais albums “Semestris”, duets “Tehnikums” nav licis ilgi gaidīt un gada nogalē licis uz letes savu jaunāko studijas garadarbu.
 
6.feb
«Šis ir unikāls notikums Berlīnes kinofestivāla vēsturē – šī ir trešā filma par suņu meiteni Loti, un trešo reizi tā iekļauta Berlīnes kino festivāla programmas Generation konkursa programmā,» saka pilnmetrāžas animācijas filmas Lote un pazudušie pūķi producents Vilnis Kalnaellis. Filmu studijas Rija un Igaunijas studijas Eesti Joonisfilm sadarbībā tapušās filmas pirmizrāde Berlīnē būs 11. februārī, bet no 22. februāra to būs iespējams redzēt arī Latvijā.
 
6.feb
Šodien, 6. februārī, Jelgavā, Pasta salā aktīvi norit ledus skulptūru veidošanas darbi. Tēlnieki, strādājot pāros jeb komandās, pārvērš ledus blokus ar kino saistītos tēlos un objektos. Būvniecībai katra komanda izmanto vienu lielo (200 x 100 x 50 cm) un astoņus mazos ledus blokus (100 x 50 x 25 cm). Lielās ledus skulptūras ir tapšanas procesā un tiks veidotas līdz pat 8. februārim. Festivāla apmeklētājus sagaida 15 lielās ledus skulptūras, lielākā no tām sasniegs teju 4 metru augstumu, kā arī 30 mazās skulptūras, kuras mākslinieki veidoja pirmdien. Papildu konkursa darbiem Jelgavas viesi varēs novērtēt “Ledus vīni” ledus bāru, kurš ir festivāla lielākais objekts izmantotā ledus daudzumā. Tāpat apskatīt varēs foto skulptūras, ledus slidkalniņus, ledus labirintu bērniem un daudz ko citu.
 
6.feb
Pilsētskicēšana jeb Urban Sketching Dzelzceļa muzejā - iespēja gan lieliem, gan maziem izmēģināt skicēšanu "dzīvajā" un papildināt savu skiču kolekciju ar dzelzceļa motīviem – lokomotīvēm, vagoniem, stacijas pulksteni, dispečera pulti, drezīnām, miniatūru dzelzceļa modeli. Piedalīties aicināti gan iesācēji, gan jau ar pieredzi, laipni lūgtas arī ģimenes ar bērniem.
 
6.feb
Jaunmoku pilij piemīt mājīga aura, kas ir saskaņā ar telpu grezno dizainu – senlaicīgām mēbelēm, unikālām podiņu krāsnīm, kolonnām un komfortu, ko rada dažādā rakstura telpas – no omulīgiem stūrīšiem līdz greznām svinību zālēm.
 
6.feb
Otrdien mūžībā devies basģitārists un ilggadējs Latvijas Televīzijas skaņu režisors Ilvars Zālītis, liecina video režisora Gunta Lēmaņa ieraksts sociālajā tīklā "Facebook".
 
6.feb
Šovasar Latvijā norisināsies starptautisks skaistumkonkurss "Ms/Mrs. Elite Beauty Queen", un pasākuma organizatori atklājuši jau otro dalībnieci no Latvijas. Tā būs skropstu pieaudzēšanas meistare un dēliņa mamma Ilona Strautniece.
 
6.feb
Dziedātājs Andris Kivičs iedziedājis dziesmu kopā ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi "Tā mēs mirdzam, tā mēs gaistam".