Izklaide

14.nov
Aktriese Ieva Florence - Vīksne sociālajā bilžu vietnē Instagram dalījusies ar atraktīvu kadru, kurā redzama kopā ar vīru aktieri Oskaru Florencu-Vīksni.
 
14.nov
Vērts redzēt un dzirdēt: Rubiķis un Kinča, Anže un Doveika, Ķibilds un Madernieks
 
13.nov
Grupa “Franco Franco” nākusi klajā ar jaunu skaņdarbu “Vētra”, kuram tapis arī alegorisks videoklips.
 
13.nov
Pasauli (vismaz Ameriku) šobrīd pārņēmis repa pēc skaita nez kurais vilnis, tomēr tā ir jauno mūzika – uz skatuves reti gadās redzēt padzīvojušus reperus, jo daļu no viņiem prasti nošauj jau agrā jaunībā, bet daļa ātri vien kļūst klausītājiem neinteresanta.
 
13.nov
Līdz pat 2. decembrim turpināsies pieteikumu iesniegšana Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai “Zelta Mikrofons 2021”, kas šogad svin 25 gadu jubileju. Arī šoreiz aizvadītajā gadā izdotos ierakstus izvērtēs žūrija, taču šoreiz pēc mazliet citādākiem kritērijiem.
 
13.nov
Sākot ar šovakaru, trīs dienas uz Rēzeknes namu fasādēm varēs apskatīt Elitas Patmalnieces brīvdabas fantāziju "Sapnis Rēzeknē", uzzinājām pilsētas pašvaldībā.
 
13.nov
Rimi un Norstat veiktajā aptaujā 33% Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka Latvijas neatkarības pasludināšanas dienas svētku vakariņās galdā cels ēdienus no Latvijā ražotiem produktiem. Vairums jeb 46% iedzīvotāju plāno tērēt no 21 līdz 40 eiro, lai sarūpētu svētku maltīti.
 
12.nov
Turpinot Latvijas Televīzijas (LTV) koncertu ciklu “Koncerts Z studijā”, tā rudens sesijas otrajā koncertā uzstāsies grupa “Triānas parks”. Koncerts būs skatāms sestdien, 14. novembrī, pulksten 21.15 LTV1 un Replay.lv tiešraidē.
 
12.nov
Jauniņās norvēģietes Astrīdas Smeplasas (23) jeb Astrid S karjerā pagaidām nav lielu panākumu, taču nav šaubu, ka tādi būs – ja jau pie viņas muzikālās izaugsmes virzības ķēries varenais koncerns “Universal”.
 
11.nov
Austrāliešu pētnieki Dienvidāfrikā uzgājuši divus miljonus gadu senu galvaskausu, kas piederot cilvēka “brālēnam”, vēsta BBC.
 
11.nov
Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš piedāvā ieskatīties sava trešā solo albuma materiālā, publicējot tā pirmo vēstnesi - skaņdarbu "Pilsētas pulss". Starp citu, viņš to prezentēja tieši savā vārdadienā.
 
11.nov
Lai gan kovidkrīzes dēļ ekoloģiskās mūzikas ansamblim “Ducele” nācās pārtraukt šoruden jau iesākto tūri un pārcelt plānotos koncertus uz 2021. gadu, vismaz ar jau izdoto albumu “Trīs no Pārdaugavas” neviens riebīgs “kovids” vairs neko padarīt nevar, jo tas jau ir izdots, un, kā to atzīmējis ansambļa līderis Arnis Veisbārdis, ir gana laba dāvana Lāčplēša dienai, 18. novembra Latvijas neatkarības dienas svinībām un Ziemassvētkiem. “Ieprieciniet sevi un savus vecākus, savus vecvecākus, kuriem vēl atmiņā ir "Trīs no Pārdaugavas" dziesmas no jaunības laika un brieduma gadiem, kad viņi slepus klausījās šīs aizliegtās grupas ierakstus!” aicina Arnis Veisbārdis.
 
11.nov
Džo Baidenam ieņemot ASV prezidenta amatu, viņš kopā ar ģimeni pārcelsies uz Balto namu Vašingtonā. Ģimenes neatņemama sastāvdaļa ir arī suņi. Uz Balto namu pārcelsies arī pirms pāris gadiem no patversmes paņemtais suņu puika Meidžors un vācu vilku suns Čemps, kurš Baidenu ģimenē ir jau 12 gadus.
 
10.nov
Jau kādu laiciņu ar dziesmām klausītājus aplaimo dziedātāja un dziesmu autore Monta Strūberga, kura nu beidzot laidusi klajā arī debijas EP jeb minialbumu. Tajā ir apvienotas līdz šim, aptuveni gada laikā, ierakstītās un izdotās sešas Montas dziesmas latviešu valodā, tostarp divi dueti - viens ar Zigfrīdu Muktupāvelu pašas Montas dziesmā “Mans draugs”, bet otrs ir Gata Mūrnieka dziesma “Kamēr mēness rītu gaida”, kura arī ieskaņota ar Gati. “Šis minialbums būs tāds kārtīgs atskaites punkts par paveikto. Esmu no tiem, kas nespēj nosēdēt mierā savā radošajā darbībā un, paveicot vienu, uzreiz ķeros pie tālākā. Līdz šim esmu zinājusi jau vismaz nākamās trīs dziesmas, kādas tiks ieskaņotas, kādi būs vizuālie noformējumi utt. Esmu jau uzsākusi darbu pie nākamajām dziesmām un potenciālā lielā albuma,” sola Monta.
 
10.nov
Divu dziesmu ierakstam atkal apvienojusies leģendārā armēņu izcelsmes amerikāņu grupa “System Of Down”, kas tādejādi vēlas pievērst uzmanību uzbrukumiem Armēnijai. Grupas autortiesības pilnībā tiks novirzīta “Armēnijas fondam”.
 
10.nov
Atzīmējot ārkārtas situācijas atgriešanos, grupa "Židrūns" laidusi klajā dziesmu "Vai?". Tā veidota pirmās ārkārtas situācijas laikā ar pārdomām: "Vai šis nav tas laiks, kādu mēs piesaucām?".
 
9.nov
Noslēgusies jauno mūziķu konkursa Ondo.lv trešā kārta, kurā uzvarējusi dziedātāja Evelīna Krama. Viņa balvā tikusi 1000 eiro, kurus varēs izmantot jaunu ierakstu radīšanā, kā arī videoklipu veidošanā.
 
9.nov
Pagājušās nedēļas nogalē klajā nācis pašmāju mūziķa Chris Noah (Krists Indrišonoks) minialbums “Distance Deluxe”, kas ir 20. martā iznākušā EP “Distance” papildināta versija. Līdzās tajā iekļautajām dziesmām ierakstā atrodams singls “This Is The Night”, tā akustiskā “dzīvā” versija, kā arī fanu iemīļotās dziesmas “River” akustiskāka versija.
 
9.nov
Saistībā ar ārkārtējo situāciju, starptautiskais dokumentālā kino festivāls "Artdocfest/Riga" pārcelts uz nākamā gada aprīli, informē "Baltijas fokusa" programmas un simpozija kuratore Kristīne Briede.
 
9.nov
Savulaik popmūzikā bija diezgan strikta hierarhija: popmūzikas karaliene Madonna – viņas troņmantiniece Kailija Minoga – popmūzikas princese Britnija Spīrsa. Bet tas bija ļoti sen, krietni pirms billiju ailišu laikmeta. Taču minētā trijotne arī nav devusies pensijā, kam dzīvs pierādījums ir 6. novembrī klajā nākušais augumā miniatūrās austrālietes Kailijas Minogas pēc skaita piecpadsmitais studijas albums. Saprotams, ka pēdējos gados Kailijai vairs tik labi nav veicies kā 80. gadu beigās, 90. gadu pirmajā pusē un arī gadsimtu mijā, lai gan – austrāliete ik pa laikam atdzimst kā fēnikss no pelniem, ko apliecināja arī iepriekšējais albums “Golden”, kas ieņēma pirmo vietu Apvienotās Karalistes topā un arī citviet.