Izklaide

21.mai
No 20.maija apmeklētājiem atvērts arī Latvijas Dabas muzejs. Skatāmas muzeja ekspozīcijas un divas izstādes - mākslinieces Ievas Jaundālderes personālizstāde "Lidojums", kuras centrā ir mākslinieces ģimenē pārmantotā putnu mīlestība, bet Latvijas un pasaules dzīvnieki iemūžināti Māra Puķīša fotogrāfijās izstādē "No oda līdz zilonim".
 
21.mai
Lidlaukā Spilve Rīgā 11. jūnijā notiks autokoncerts ar grupu Labvēlīgais Tips, Astro’n’out, Pienvedēja Piedzīvojumi un Rīgas Modes uzstāšanos.
 
20.mai
Lai arī kopš sestdienas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgie var brīvi ceļot starp visām trim Baltijas valstīm, Lietuvas pierobežā tūristu pieplūdumu vēl nejūt, atzina tūrisma nozares pārstāvji.
 
20.mai
Pasaules slavenais dīdžejs un hitu radītājs Kelvins Heriss atklājis, ka piedzīvojis tuvu nāves brīdi, kad slimnīcā apstājusies viņa sirds.
 
19.mai
No šodienas kinoteātris "Splendid Palace" ierobežotā apjomā atsāks demonstrēt kino seansus, kas būs pieejami 25 apmeklētājiem zālē, pauž speciāliste Laura Jansone. Apmeklētājiem jārēķinās, ka pie ieejas viņiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra.
 
18.mai
Influencere un hokejista Kaspara Saulieša bijusī sieva Katrīne Sauliete ar zīmīgu foto devusi mājienu, ka viņas dzīvē ienācis īpašs cilvēks.
 
18.mai
Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" šodien atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu, norāda "airBaltic" pārstāve Alise Briede.
 
17.mai
Slavenā Kardašjanu klana fani ir pārliecināti, ka viena viena no māsām - Hloja Kardašjana jau nedēļām slēpj grūtniecības vēderu ar brīva apģērba palīdzību, vēsta "Mirror".
 
17.mai
21 gadu vecajai Stefai no Lielbritānijas, kura kļūs par vetārsti, mājās ir veselas 12 žurciņas, kuras spēj radīt mākslas darbus.
 
17.mai
Vakar, 16.maijā, laukumā pie Ādažu vidusskolas veiksmīgi aizvadīts Latvijā pirmais autokoncerts. Ievērojot visas valstī notiektās drošības prasības, koncertu un papildkoncertu klātienē vēroja vairāk kā 200 klausītāju. "Man šī noteikti bija viena no emocionālākajām solo uzstāšānās reizēm, kurā mijās vēlme koncertēt un mākslinieciski realizēties ar klausītāju "dzīvās kultūras" vakuumā uzlādēto enerģiju. Šī radošā sinerģija bija jūtama katrā koncerta sekundē. Esot uz skatuves šādos apstākļos, nāk atklāsme par to cik liela svētība ir darīt savu sirdslietu un dalīties ar to. Katrs smaids bija jūtams pat caur auto stiklu, pīpināšana un auto gaismu zibšņi aplausu vietā - labākais novērtējums un motivācija turpmākajiem darbiem. Paldies ikkatram, kurš bija kopā ar mani šinī jaunatklātajā pasaulē, kuru esam nosaukuši par "autokoncertu"," gandarīts saka ģitārists Mārcis Auziņš. Latvijā pirmo autokoncertu organizēja kompānija "Forte Productions" sadarbībā ar Ādažu novada pašvaldību un Kultūras centru. "Esmu ļoti gandarīts par mūsu komandas veikumu. Viss organizācijas process darbojās kā lielisks Šveices pulksteņa mehānisms. Auto koncerta koncepts, ko pirmie ar Mārci Auziņu esam aizsākuši Latvijā, šobrīd ir labākā dzīvo koncertu alternatīva, ko varam piedāvāt. Protams, ir pilnīgi skaidrs, ka šis nav ilgtermiņa risinājums, jo projektam ir lielas tehniskās izmaksas - valsts noteiktie drošības pasākumi prasa pietiekoši lielus finansiālus un cilvēku resursus. Šajā gadījumā mums ļoti paveicās ar sadarbības partneriem - Ādažu novada pašvaldību un kultūras centra komandu, kuri uzklausīja mūsu ideju un piekrita šo izaicinājumu pilno pasākumu kopīgi realizēt," saka pasākuma producents Jānis Kļaviņš.
 
16.mai
Fitnesa modele Paula Freimane sajūsminājusi savus sekotājus ar skaistiem kadriem no rapšu lauka.
 
16.mai
Pēc labi padarīta darba Lielajā Talkā pienāks laiks atvilkt elpu un atgūt spēkus, nobaudot bļodiņu siltas, spēcinošas zupas. Tādēļ “Mežpils alus” sadarbībā ar restorānu “TEX MEX” piedāvā gardu meksikāņu zupu, kuru iespējams pagatavot arī uz ugunskura. Pie zupas labi garšos načo čipsi vai paštaisīti grauzdiņi.
 
16.mai
Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu pakāpeniski samazināt Covid-19 dēļ ieviestos pulcēšanās ierobežojumus, Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) apsaimniekotās dabas takas un skatu torņi no šodienas atkal būs pieejami apmeklētājiem, informēja DAP sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Rēna.
 
16.mai
«TOP 10» notikumi kultūrā - ko vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt.
 
16.mai
No 2020.gada 19.maija kinoteātris "Splendid Palace" ierobežotā apjomā atsāks demonstrēt kino ekskluzīvos seansos - tikai ar 25 apmeklētājiem zālē! Šie seansi pēc ilgā pašizolācijas perioda būs kā emocionāls kino plāksteris visiem tiem, kas ilgojas pēc lielā ekrāna.
 
16.mai
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
15.mai
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Inese (12274), savukārt no vīriešu vārdiem – Ēriks (5663).
 
15.mai
No sestdienas, 16.maija, Ķīpsalas izstāžu centra stāvlaukumā sāks darboties Drive in Kino jeb iespēja baudīt filmas jebkurai gaumei, sēžot savā auto. Komēdijas, drāmas, romantika un asa sižeta filmas un, protams, multfilmas no lielākajām starptautiskajām filmu studijām. Drive in Kino Ķīpsala piedāvās baudīt divus līdz četrus seansus dienā. Brauc vienatnē vai sasēdini savējos - vienai automašīnai jāiegādājas tikai viena biļete.
 
15.mai
Reizi dienā, kā norāda uztura speciāliste, kādu kārumu parasti prasās ikvienam. Turklāt, ja šī uzkoda ir kā launags pēc kura paredzēta sportošana, tad sirdsapziņas pārmetumiem te nav vietas – visu enerģiju, ko uzņemsiet, pēcāk arī iztērēsiet. 
 
14.mai
Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu pakāpeniski samazināt Covid-19 dēļ ieviestos pulcēšanās ierobežojumus, Dabas aizsardzības pārvaldes (turpmāk - Pārvalde) apsaimniekotās dabas takas un skatu torņi sākot no šīs nedēļas nogales atkal būs pieejami apmeklētājiem.
 
14.mai
Uzvaras parkā, Rīgā joprojām parka apmeklētājus priecē krāšņi saziedējušās sakuras.