Izklaide

3.apr
Pēc ilgāka pārtraukuma festivālu "Zemlika" ieskandējošās sērijas pasākumi atgriežas Rīgā: 6. aprīlī Ģertrūdes ielas teātrī uzstāsies kaliforniešu eksperimentālā roka apvienība "Xiu Xiu".
 
3.apr
Jau šoruden vērienīgākais muzikālais šovs "X Faktors" atgriezīsies pie TV skatītājiem ar 3. sezonu, tādēļ aicinām dziedošos talantus no visas Latvijas pieteikties dalībai šovā un jau maijā piedalīties reģionālajās atlasēs.
 
2.apr
Šo piektdien, 5. aprīlī, ar jaunu programmu koncertzālē “Cēsis” viesosies pazīstamais islandiešu mūziķiem Högni Egilsons. Vienīgajā šī pavasara koncertā Baltijā varēs dzirdēt viņa jaunākos skaņdarbus balsij un stīgu kvartetam, kā arī populārākās dziesmas no debijas solo albuma “Two Trains”.
 
2.apr
“Riga Jazz Club” uzsācis jaunu koncertsēriju "Rising stars of r'n'b, soul & funk", kas popularizēs šos amerikāniskos, taču pie mums joprojām visai pasvešos mūzikas stilus. Kā nākamais šajā sērijā - amerikāņu multiinstrumentālists Kventins Mūrs, kurš svētdien, 7. aprīlī, uzstāsies Latvijas 1. Rokkafejnīcā.
 
2.apr
Ar skatītāju pārpildītiem koncertiem un stāvovācijām risinās komponista Jāņa Lūsēna 60. dzimšanas dienai veltītie koncerti, kuru kulminācija gaidāma īstajā svētku dienā - 7. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra arēnā.
 
1.apr
Savulaik 1. aprīlis jeb Joku diena bija pārbagāta ar presē publicētiem un/vai TV tiražētiem jociņiem, taču pēdējos gados visi kļuvuši aplam nopietni. Taču nav jau tā, ka humors latvju zemē būtu izbeidzies, – ir virkne jaunās paaudzes komiķu.
 
1.apr
Lai gan šīs dienas datums – 1. aprīlis – liek domāt, ka grupas nosaukums ir izdomāts, un arī albuma, kura nosaukums tulkojumā ir “Šūpuļdziesmas Ļeņina mazbērnu bandai”, patiesībā nemaz nav, viss ir pa īstam.
 
1.apr
Eiropas Aeronavigācijas drošības organizācija (EUROCONTROL) publicējusi pārskatu par Eiropas aviācijas nozares attīstību. Ir nosauktas arī piecas lielākās aviokompānijas, kas veic visvairāk lidojumu Eiropā vienā dienā. Pirmajā vietā ir Ryanair ar 1811 lidojumu dienā, otrajā vietā ir Lufthansa ar 1335 lidojumiem dienā. Trešajā vietā - easyJet UK ar 1321 lidojumu dienā, bet attiecīgi ceturtajā Turkish Airlines ar 1100 lidojumiem un piekto vietu ieņem aviosabiedrība SAS ar 769 lidojumiem.
 
1.apr
Kā ik gadu, arī šogad 1. aprīlī Lursoft apkopojis interesantākos pērn reģistrēto uzņēmumu nosaukumus.
 
1.apr
No 12. līdz 14. aprīlim izstādē “Auto 2019” e-mobilitātes ekspozīcijā interesenti varēs apskatīt Latvijā radītu elektrisko pilsētas mikroautobusu “OPP”, kura pārbūvi ir veikusi Andra Dambja inženieru komanda.
 
31.mar
Vakar "Arēnā Rīga" notika dziedātājas Laimas Vaikules 65 gadu jubilejas koncerts "Laima Vaikule& Freedom Ballet".
 
31.mar
Šodien plkst.12 ikviens cilvēks, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un reliģiskās pārliecības, tiek aicināts ierasties Lilastes pludmalē (pretī Ziemeļu ielai), lai piedalītos pasākumā - pavasara emociju peldē „SWIMs 2019”.
 
31.mar
Kāda kundze samaksājusi 600 dolārus, lai izglābtu suņuku Henriju, kurš lauztās muguras dēļ spiests pārvietoties ratiņkrēslā.
 
31.mar
Ceremonijā piektdien Bruklinas arēnā "Barclays Center" Rokenrola slavas zālē uzņemti Dženeta Džeksone, Stīvija Niksa, "The Cure", "Roxy Music", "Radiohead", "The Zombies" un "Def Leppard".
 
31.mar
ASV sabiedrības dāma Kima Kardašjana šonedēļ viesojas Parīzē, kur kārtējo reizi pārsteigusi ar tērpa izvēli.
 
30.mar
Šonedēļ norisinās Rīgas modes nedēļa, kurā demonstrēti satriecoši mūsu valsts dizaineru radīti tērpi.
 
30.mar
Augstas klases adījumu ražotājs, modes un tekstila dizaina zīmols AMERI knitwear, kurš vairākkārt nominēts un saņēmis atzinību virknē konkursu, tostarp arī Ekonomikas ministrijas godalgu kategorijā 2011.gadā kā “Labākais rūpnieciskais dizains”, pirmoreiz debitējis prestižās Rīgas Modes nedēļas ietvaros. Zīmola skati apmeklējušas arī vairākas sabiedrībā zināmas personas.
 
30.mar
Joki no "Vakara Ziņas".
 
29.mar
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Vija (5763), savukārt no vīriešu vārdiem – Dairis (837).
 
29.mar
Ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji, jautāti, vai ir bijuši Polijas galvaspilsētā Varšavā, atbildētu apstiprinoši, piebilstot – caurbraucot. Taču Varšava ir noteikti tā vērta, lai pilsētu nevis izskrietu cauri, bet apskatītu tās ievērojamākās vietas, piemēram, atjaunoto Vecpilsētu.