Izklaide

11.nov
Improvizācijas un džeza mūzikas koncertsērijas "Art Of Riga Jazz" ietvaros šīs nedēļas nogalē, 15. un 16. novembrī, Latvijas Radio 1. studijā koncertēs džeza pasaulē labi pazīstamais ģitārists Čārlijs Hanters un dziedātāja Lūsija Vudvarda.
 
11.nov
Valstī problēmu ir daudz un Jānis Skutelis metās vienu no tām risināt. Viņš piedāvā Top 10 teikumus, pēc kuru pateikšanas nebūtu ieteicams piemiegt ar aci. Vērts ieklausīties un zināt!
 
10.nov
Kosmētikas ražošanas industrija visā pasaulē arvien aug un attīstītās, un arī Latvijas uzņēmumi neatlaidīgi realizē jaunas idejas, investē inovatīvos risinājumos un pārsteidz ar konkurētspējīgiem produktiem. Par to varēs pārliecināties Baltijā vērienīgākajos skaistuma industrijas svētkos – izstādē Baltic Beauty 2019 (ekspozīcijā Magnetic Latvia), kas šogad savu 15. dzimšanas dienu svinēs no 8. līdz 10. novembrim Ķīpsalas izstāžu zālē.
 
9.nov
Šonedēļ galerijā M. Māksla atklāta visai neparasta pazīstamās grāmatu mākslinieces Gitas Treices gleznu izstāde, kurā aplūkojama pazudušo/atrasto dzīvnieku portretu galerija.
 
9.nov
Numerologi ir aprēķinājuši, kādi produkti uzturā būtu piemērotāki atbilstoši katra cilvēka dzimšanas datiem un tiem atbilstošajai planētai. Šos ieteikumus var likt lietā tad, kad gaidāms stresa pilns, saspringts periods un nepieciešams mobilizēt organismu.
 
9.nov
"Instrumenti" piedāvā noklausīties jaunāko singlu "Patiesībai" no maijā izdotā albuma "Cilvēks", kas nupat saņēmis "Austras balva" nomināciju kā "Latvijas Gada labākais albums 2019".Jānis Šipkēvics: ""Patiesībai" ir veltījums īstai draudzībai, kas pieņem otru pilnībā un patiesi. Tā ir himna pacietīgai, lēnprātīgai mīlestībai. Kā novēlējums katrai cilvēciskai būtnei nekad nepārtraukt meklējumu, patiesības šķetināšanas, īstenības izzināšanas, piedošanas procesus. Un, kļūstot arvien zinošāki, mēs arvien labāk spējam iejusties otra ādā, izprast, izskaidrot un nepārmest atšķirīgumu. Mēs būsim ļoti laimīgi, ja šīs skaņas kalpos kā savienojuma frekvence visiem, kurus urda nemiers."
 
8.nov
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Jevgeņijs (2983), savukārt no sieviešu vārdiem – Nellija (1185).
 
8.nov
Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
8.nov
Ceturtdienas vakarā VEF Kultūras pilī valdīja īpaši sirsnīga gaisotne, jo dziedātājs Normunds Pauniņš, atzīmējot savu 50 gadu jubileju, pulcēja savus mūzikas ceļabiedrus un draugus. Samtainā baritona sniegumu visu vakaru pavadīja grupa "Otra puse", Olga Stupiņa, Inta Gudovska un Anita Levša, daudzi dueti izskanēja kopā ar brīnišķīgo dziedātāju Antru Stafecku.
 
8.nov
Ar nožēlu paziņojam, ka sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu noteikt Grigorijam Ļepsam liegumu ieceļot Latvijā, dziedātāja koncerts, kas bija paredzēts 2020. gada 23. februārī "Arēnā Rīga", ir atcelts, paziņo koncerta organizatori.
 
8.nov
Ņemot vērā ārlietu ministra aktivitātes ar Krievijas dziedātāja Grigorija Ļepsa iekļaušanu melnajā sarakstā, parādījušās bažas arī par citu kaimiņzemes mūziķu iespējamo uzstāšanos Rīgā. Uz Diānu Arbeņinu tas neattiecas – viņa būs!
 
8.nov
Ā, jūs neesat neko dzirdējuši par čolitām? Tas nekas, pirms pirmā Bolīvijas brauciena arī es par tādām neko nezināju. Par cholitas nedaudz, pavisam nedaudz aizskarošā žargonvārdā sauc Bolīvijas iedzimtās, neliela auguma, pamatīgas miesasbūves sievietes, parasti kečvu vai aimaru tautības, ar kupliem svārkiem un melnām katliņcepurēm galvā – tik nelielām, ka, šķiet, kuru katru mirkli tās novelsies un aizripos kā tāds rausītis no lapsas.
 
8.nov
Amerikāņu dziedātāja un arī aktrise Šerila Krova savā daiļradē pieskārusies dažādiem mūzikas stiliem – popam, rokam, blūzam, džezam, arī kantrī. Pēdējā no minētajiem viņa debitēja 2013. gadā, izdodot albumu “Feels Like Home”, taču jau nākamo albumu “Be Myself” (2017) kritiķi atkal sliecās likt rokmūzikas nišā.
 
8.nov
Filmas Dvēseļu putenis, kas tapusi pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, ceļš uz lielajiem ekrāniem nav bijis rozēm kaisīts. Tā piedzīvoja gan A. Grīna mantinieku neapmierinātību, gan uzņemšanas komandas maiņu, gan finansiālas peripetijas un tomēr spēja to visu pārvarēt un iznākt uz ekrāniem tai paredzētajā laikā – 2019. gada novembrī (sākotnēji gan bija plānots 2018. gada 18. novembris – uz Latvijas valsts simtgadi).
 
7.nov
Arvien biežāk šķietami harmoniskas ģimenes attiecības satricina digitālās tehnoloģijas. Viedierīču lietošana kļuvusi par vēl vienu tēmu, kurā vecākiem un jauniešiem ir grūtības rast kopīgu valodu. Samsung Skola nākotnei veiktā aptauja* liecina, ka 39% Latvijas jauniešu nav pārliecināti, ka citi ģimenes locekļi nepublicēs sociālajos tīklos jaunieša foto bez viņa piekrišanas un katram trešajam jaunietim ir bijis kauns par vecāku komentāru viņa sociālo tīklu profilā. Tas viss būtu vienkārši novēršams, ja ģimenē notiktu sarunas par digitālo tehnoloģiju lietošanu.
 

Rīgas namu pārvaldnieks