Izklaide

17.jan
Leģendārā seriāla aktrise Džoana Kolinsa poti pret Covid-19 saņēmusi vienā dienā ar Elizabeti II un princi Filipu, raksta "The Mirror". Aktrise kadru no potēšanas publicējusi sociālajā bilžu vietnē Instagram.
 
17.jan
Dziedātāja Madonna pēdējo nedēļu laikā pabijusi 5 valstīs, tā, iespējams, pārkāpjot Covid - 19 pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus, vēsta "The Mirror".
 
17.jan
Apvienojoties grupas “CanZone” un Milleru-Balandīnu ģimenes muzikālajiem spēkiem, jaunas vēsmas ieguvusi latviešu tautasdziesma „Bēdu, manu lielu bēdu”. Tai tapis arī zīmīgs vizuālais atainojums.
 
17.jan
Leģendārais aktieris Brūss Viliss beidzot komentējis situāciju, kad viņam lūgts pamest aptieku, jo aktierim uz sejas nav bijusi aizsargmaska, raksta "The Mirror"
 
17.jan
Bijušais Latvijas BMX riteņbraucējs, divkārtējais olimpisko spēļu čempions Māris Štrombergs soctīklos sajūsminājis sekotājus ar sirsnīgu video, kurā vizina dēlu ar riteni.
 
17.jan
Šī nedēļa pagāja Maestro jubilejas zīmē, ienesot šajos drūmajos kovidlaikos vismaz kādu devu svinību prieka – par gaišumu burtiskā nozīmē parūpējās ziema.
 
17.jan
«Es esmu viena no tiem, kas par pandēmijas izraisīto situāciju nesūdzas, bet mēģina tajā saskatīt pozitīvo. Es šai laikā esmu piedzīvojusi daudz jauna un arī darījusi to, ko līdz šim nebiju darījusi,» saka Dailes teātra aktrise Anete Krasovska.
 
17.jan
Iesākuši nedēļu ar Ilzītes, Kura Nekad Neguļ Savā Dzimšanas Dienā, jeb Līgatnes dabas taku lācenes Ilzītes 20 gadu jubilejas svinībām un Ojāra, Ar Kuru Visi Grib Uztaisīt Selfiju Un Ielikt To Feisbūkā, jeb Raimonda Paula 85 gadu jubilejas svinībām, latvju bāleliņi cerēja, ka arī turpmākā nedēļa noritēs tikpat jauki, taču cerības bija veltas.
 
16.jan
Šonedēļ Latvijā beidzot iestājusies kārtīga ziema ar sniegu un salu. Skaistas ziemas ainavas fiksētas arī Siguldā.
 
16.jan
Megana Mārkla arī jaunā koronavīrusa pandēmijas laikā rūpējas par savu fizisko formu, raksta "Daily Star".
 
16.jan
Dizainere un bijusī grupas "Spice Girls" dalībniece Viktorija Bekhema publicējusi vēstuli sev nākotnei žurnālā "British Vogue", atklājot detaļas par savu personīgo dzīvi, raksta "E! News".
 
16.jan
Klajā nācis grupas “Dead Can Dance” dibinātāja, solista un multiinstrumentālista Brendana Perija jaunākais soloalbums “Songs Of Disenchantment - Music From The Greek Underground”.
 
16.jan
Žurnāliste un grāmatas "Skaistumam nav gadu" autore Una Ulme vietnē Instagram dalījusies ar vērtīgu padomu attiecībā uz skaistumkopšanu.
 
16.jan
Krievijas dziedātājas Dima Bilans pēdējā laikā pārsteidz savus fanus ar dīvainām aktivotātēm sociālajos tīklos. Tagad Bilans piedzīvojis iespaidīgas vizuālās pārvertības.
 
16.jan
Daudzviet pasaulē, tostarp Latvijā, šodien un rīt notiks ziemojošo ūdensputnu uzskaite. Lai ziemojošo ūdensputnu vērošana izdotos, Latvijas Ornitoloģijas biedrība ir sagatavojusi praktiskus ieteikumus, ko ieteicams ņemt vērā, pirms doties dabā, informē Latvijas Ornitoloģijas biedrības komunikācijas speciāliste Kitija Balcare.
 
16.jan
Latvijas Televīzijas laika ziņu moderatore Ramona Salmiņa sociālajā vietnē Instagram sajūsminājusi sekotājus ar skaistiem foto un iedvesmojošiem vārdiem, kas veltīti ziemai.
 
16.jan
Keita Midltone un princis Viljams esot bijuši slepeni saderinājušies vairākas nedēļas pirms paziņoja ģimenei priecīgos jaunumus, raksta "The Mirror".
 
16.jan
Viesnīcas "Hotel ROMA" vadītāja Linda Mūrniece- Freiberga soctīklos publicējusi video no tukšās viesnīcas.
 
16.jan
Šonedēļ 85. jubileju atzīmēja maestro Raimonds Pauls. Arī daudzi populāri mūziķi un sabiedrībā pazīstami cilvēki veltīja maestro sirsnīgus un cieņas pilnus sveicienus. Ar sirsnīgu video dalījies arī žurnālists Arnis Krauze.
 
16.jan
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Pauls un Briežkalns, Brauns un Matvejevs, Grāvelis un Kučinska, Harmss un Deigelis.
 
15.jan
No pirmā acu uzmetiena nezināmā grupa “Inde Indive” izrādījās nezināma tikai šo rindu autoram, ak, piedodiet – šī komanda savu darbību sākusi jau 2005. gadā, kopīgus spēkus apvienojot Edgaram Vylcānam (tieši tā rakstās viņa uzvārds), Uģim Vilcānam, Aleksandram Vēveram un Jurģim Jakovelam.