Izklaide

11.jūl
Lielo izmēru lēdiju elks uz skatuves Lizzo (īstajā vārdā Melisa Viviana Džefersone) ir tiešām pārsteidzoša: gan ar savu stilu, gan uzvedību, gan dziedāšanas prasmēm, gan mūziku, gan – pie velna politkorektumu! – dzīvsvaru, ko var visā krāšņumā aplūkot arī uz šī CD vāciņa – Lizzo ar kompleksiem neslimo.
 
11.jūl
Dziesmas “Mīlestība ir” pamatā ir dzejolis no Guntara Rača tāda paša nosaukuma gaidāmās grāmatas, kas nāks klajā 22. augustā. Grāmatas atvēršana tiks atzīmēta ar lielkoncertu Dzintaru koncertzālē. Biļetes jau ir pieejamas. Koncertā piedalīsies grupas “bet bet” un “Saldās sejas”, savus hitus dziedās Ivo Fomins, Katrīna Bindere un citi.
 
11.jūl
"Rīgas satiksme" informē, ka piektdien pirms un pēc Eda Šīrana koncerta Lucavsalā tiks organizēts speciāls trolejbusa maršruts.
 
11.jūl
Sestdien, 13. jūlijā, pulksten 20 Cēsu Pils parka estrādē notiks gadskārtējie un vairāku paaudžu klausītāju allaž gaidītie komponista Imanta Kalniņa (78) mūzikas svētki Imantdienas. Šogad tiek piedāvāta īpaša programma, kas veidota divu nozīmīgu jubileju zīmē.
 
10.jūl
No 2019. gada 11. jūlija līdz 29. septembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma muzeja trīsdesmit gadu jubilejai veltīta izstāde “REDZĒTS – NEREDZĒTS – IZREDZĒTS”.
 
10.jūl
Plānots, ka popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana koncertu Lucavsalā apmeklēs vairāk nekā 50 000 cilvēku, šodien medijus informēja koncertaģentūras "L Tips Agency" pārstāve Līva Toniņa.
 
10.jūl
Tā stunda ir situsi – jau piektdien, 12. jūlijā, Lucavsalā notiks pasaulē patlaban pieprasītākā popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana koncerts! Par šo pasākumu viss it kā jau būtu aprakstīts un izlasīts, tomēr ir viena neliela nianse: akurāt 12. jūlijā Šīrans laiž klajā savu jaunāko studijas albumu (mūzikas veikalā “Randoms” tas gan bija pieejams jau nedēļas sākumā), līdz ar to interesanti, vai tas koncertā dienā būs nopērkams arī dziedātāja T-kreklu un citu nieku tirgotavās Lucavsalā. Pieņemsim, ka būs, ja ne, tad nākamajā dienā pēc koncerta uz veikalu!
 
10.jūl
Jau šo piektdien Lucavsalā notiks viens no gada gaidītākajiem koncertiem. Latvijā uzstāsies Eds Šīrans. Ieeja koncerta teritorijā apmeklētājiem tiks atvērta jau no plkst. 16.00.  
 
10.jūl
Naktī uz trešdienu Holivudā notikusi jaunākās multfilmas "Karalis lauva" pirmizrādi, kuru kā ierasts apmeklējušas vairākas pasaules klases slavenības.
 
10.jūl
Kādā Lielbritānijas veterinārajā klīnikā nonāca savainots spilgti dzeltens putns, kuru garāmgājēji noturēja par kādu eksotisku lidoni. Pēc nelielas vannas atklājās, ka tā ir ar karija garšvielu nokrāsojusies kaija.
 
9.jūl
Diez vai saldummīļiem nepieciešams īpašs iemesls, lai sevi lutinātu ar kārumiem, bet 11. jūlijā to var darīt, atzīmējot Starptautisko šokolādes dienu.
 
9.jūl
Nākamgad Līgo svētkos būs piecas brīvas dienas, liecina šodien valdībā apstiprinātais Labklājības ministrijas (LM) rīkojuma projekts par darba dienas pārcelšanu 2020.gadā.
 
8.jūl
Diezgan unikāls notikums: ansamblis “Saldās sejas”, kura pirmsākumi meklējami 80. gadu vidū Liepājā, un kuras dibinātāju vidū savulaik bijuši Zigfrīds Muktupāvels, Ivo Fomins, Tomass Kleins, Guntars Račs, Ainars Virga un citi, beidzot, pēc 34 gadiem, izdevuši pirmo studijas albumu!
 
8.jūl
Amerikāņu mūzikas zvaigzne Stīvijs Vonders paziņojis, ka viņam paredzēta nieres pārstādīšanas operācija.
 
8.jūl
Šo piektdien, 12. jūlijā, Latvijas un arī kaimiņvalstu mūzikas mīļotāju ceļi vedīs uz Lucavsalu – tur notiks vienīgais patlaban pieprasītākā popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana koncerts Baltijas valstīs.
 
8.jūl
Jau šonedēļ, 12. – 13. jūlijā, Bauskas pilskalna estrādē risināsies ikgadējais kantrimūzikas festivāls. Pie tā stūres ierasts redzēt šīs mūzikas guru Uldi Ozoliņu, taču nu jau otro gadu viņš producenta lomu dala ar Mārtiņu Jātnieku – mūziķi, kurš nebaidās sevi dēvēt arī par lauksaimnieku.
 
8.jūl
Pērn Latvijā kafiju ik dienas dzēra 80,8% iedzīvotāju, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Latvijas iedzīvotāju veselību ietekmējošo paradumu pētījums par 2018.gadu.