Izklaide

6.aug
No piektdienas līdz svētdienai, no 9. līdz 11. augustam, Rīgā viesosies Liepājas teātris, lai Dailes teātrī parādītu četrus iestudējumus.
 
6.aug
11.augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00 visi Vecmīlgrāvja iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz kārtējiem Mīlgrāvja krastmalas svētkiem “Krāsaini sapņi”, kuri, kā ierasts, tiks svinēti Vecmīlgrāvī, Meldru ielas bērnu laukumā.
 
6.aug
Kāds četrus mēnešus veca suņa īpašnieks uzņēmis video, kurā redzams, kā viņa mīlulis cenšas nogaršot brokoli, taču, acīmredzot, nav lielā sajūsmā par šo dārzeni.
 
5.aug
Uz apakšveļas zīmola "Victoria's Secret's" mēles pirmo reizi izies transpersona - modele, kura piedzima kā vīrietis - 22 gadus vecā brazīliešu modele Valentina Sampaio.
 
5.aug
Labdarības fonds "Novum Riga Charitable Foundation" sadarbībā ar Latvijas Bērnu dzirdes centru aicina ikvienu piedalīties pirmsskolas labdarības akcijā “Palīdzēsim dzirdēt!”, kuras laikā visi savāktie ziedojumi tiks novirzīti augstas kvalitātes digitālo dzirdes aparātu iegādei. Akcija norisināsies no 5. līdz 31. augustam, lai palīdzētu vairākiem skolas vecuma bērniem pilnvērtīgi uzsākt jauno mācību gadu.
 
5.aug
Nedēļas nogalē Liepājā norisinājās jau devītais festivāls Summer Sound, kuru divu dienu laikā kopumā apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.
 
5.aug
Zviedru melodiskā “death metal” kvintets “Amon Amarth” pastāv no 1992. gada. Šajā laikā pagūts izdot 11 studijas albumus, no kuriem paši veiksmīgākie ir tieši abi pēdējie – “Jomsviking” (2016) un šā gada maijā klajā nākušais “Berserker”, kuri dzimtās zemes topā ierindojās piektajā vietā, savukārt Vācijā, Austrijā un Šveicē iekārtojās pat Top 3. Dziesmas ir par mitoloģiskām un vēsturiskām vikingu tēmām, bet stilistiski “Amon Amarth” (kaut kādā elfu valodā šis nosaukums nozīmējot “liktenīgais kalns”) tomēr neiekļaujas “viking metal” rāmjos: sākotnēji tā skanēja pat diezgan norvēģiski blekmetāliski, taču pēdējos albumos strauji kļuvusi melodiskāka.
 
4.aug
Arvien vairāk ir sieviešu, kuras viskarstākajos pasaules nostūros dara visbīstamāko darbu, kam nepieciešama speciāla sagatavotība, - viņas ir slepenās aģentes. Vienā no vismīklainākajiem speciālajiem dienestiem, leģendārajā Izraēlas “Mossad” 40 procenti aģentu ir sievietes, 24 procenti no viņām strādā augstā amatā. Sievietēm, kuras izvēlas šo ceļu, ir jāatbilst ārkārtīgi augstajiem speciālo dienestu standartiem.
 
4.aug
Talija Olvino ir "Mis Venecuēla 2019" uzvarētāja. Pirmo reizi konkursā ļauts piedalīties arī sievietēm no "tautas", kuras ķermeņa apmēri neatbilst modeļu parametriem.
 
4.aug
Mūzikas un mākslas festivālu "Laba Daba", kas notika Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki", katru dienu apmeklējuši aptuveni 3000 cilvēku, informēja festivāla organizatore Gundega Turnele.
 
4.aug
Žurnāliste un bloga "Ageless" autore Una Ulme svētdienas rīta saviem sociālā tīkla facebook sekotājiem pastāstījusi par ceļojuma aprakstu, kuru publicējusi kāda tūrisma firma.
 
4.aug
Līgatnes pagasta Ratniekos šonedēļ notiek jau 11.mūzikas un mākslas festivāls Laba Daba.
 
3.aug
Saldējums ir neatņemama vasaras sastāvdaļa. Tik pat liels gardums vasarā ir arī arbūzs. Izmēģini vienkāršo saldējuma recepti, lai apvienotu abus gardumus!
 
3.aug
Vairums Latvijas iedzīvotāju šogad izklaides pasākumiem nevar atļauties tērēt vairāk līdzekļu nekā pirms gada, liecina pētījumu kompānijas SKDS aptauja par iedzīvotāju iespējām izklaidēties ar esošajiem finansiālajiem līdzekļiem.
 
3.aug
23.augustā plkst.19.00 jau ceturto reizi Balvos norisināsies pasākums "Mūzika saulrietam", kurš neparasts ar to, ka par koncertzāli pārtaps Balvu ezers, skatuve būs plosts, sēdvietas – laivas, stāvvietas - ezera krasti.
 
3.aug
Ar jaunu galveno skatuvi, izpārdotām telšu pilsētiņām un vilcienu reisiem, ievērojamu apmeklētāju skaita pieaugumu un lieliskiem koncertiem noslēgusies festivāla Summer Sound pirmā diena.
 
3.aug
Šo sestdien, 3.augustā, sākot no plkst. 8:00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies “Gaļas, alus un siera dienas” tirdziņš, kura laikā tirgus apmeklētāji varēs iegādāties brieža gaļas produkciju, dabiski raudzētu un nepastarizētu kvasu un alu, mājas sierus, pašceptu maizīti, kā arī citu amatnieku un mājražotāju sarūpētos gardumus.
 
3.aug
Šī vasara bijusi dažnedažādu notikumu piesātināta, un arī augusts solās būt tikpat spraigs - Rīgā gaidāmi vairāki brīvdabas pasākumi, kuros ikviens atradīs kaut ko savām interesēm atbilstošu. Zinātkārie un tie, kuri ar inovācijām ir uz “tu”, varēs izzināt tehnoloģiju, zinātnes un biznesa pasauli festivālā iNOVUSS, izturīgākie piedalīties diennakts basketbola turnīrā “Krastu mačs”, savukārt garšas kārpiņas varēs palutināt Latvijā lielākajās augu valsts svinībās jeb Vegānfestivālā, bet izdejoties - latviskajā zaļumballē “Vēl mirkli vasarā”, kas notiks Mežaparkā.
 
3.aug
Kāds mākslinieks ASV radījis unikālus darbus- viņš apgleznojis kailu sievietes ķermeni ar krāsām, kas redzamas viens UV staru gaismā.