Cilvēki, kas iedvesmo

Cilvēki, kas iedvesmo

Ar vērienu pirmizrādi piedzīvo daudzsēriju filmas "Nelūgtie viesi" otrā sezona

Lauma Ozola

Kinoteātrī "Forum Cinemas" 29. janvāra vakarā tika aizvadīts daudzsēriju filmas "Nelūgtie viesi" otrās sezonas atklāšanas pasākums, kurā pulcējās radošā komanda kopā ar saviem atbalstītājiem, ģimenēm un draugiem, pie skatītājiem Tet TV+ platformā seriāls nonāks 31. janvārī.

Latvija var lepoties! No Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajām spēlēm atgriezušies pirmie medaļnieki

Lauma Ozola

Rīgas starptautiskajā lidostā ar prieka asarām, plakātiem un ziediem 25. janvārī tika sagaidīti pirmie sportisti, kuri pārstāvēja Latviju Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas līdz 1. februārim norisināsies Dienvidkorejas provincē Gangvonā.

Dziedātāja Katrīna Gupalo: Laiks paskrien tik ātri, ka nav kam sevi žēlot vai taupīt

Lauma Ozola

“Agrāk man bija ļoti lielas bailes no skatuves, likās, ka nekad nespēšu tās pārvarēt. Bija tik ļoti bail, ka gribēju izlauzt sev roku, lai tikai nekāptu uz tās,” sarunas gaitā atklāj dziedātāja Katrīna Gupalo.

Sporta lielākais notikums "Trīs Zvaigžņu balva 2023" pierāda, ka aizvadīts grandiozs sporta gads

Lauma Ozola

Aizvadītais 2023. gads sportā ir ierakstīts vēstures lappusēs, jo Latvijas hokeja izlase Pasaules hokeja čempionātā ieguva bronzas medaļas. Tāpat Latvijas vārds izskanēja basketbolā, kur Latvijas valsts vienība Pasaules kausā izcīnīja godpilno 5. vietu, kas vēsturiski ir augstākais panākums Latvijai.

Zināmi Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpisko spēļu karognesēji. Latvijas vēsturi rakstīs Amēlija Kotāne un Olivers Mūrnieks

Lauma Ozola

Jau tūlīt pat Latvijas sportistu delegācija dosies uz Dienvidkorejas provinci Gangvonu, lai nestu Latvijas vārdu pasaulē. Jaunieši ir atdevuši šim brīdim ne tikai sviedrus un asaras, bet arī vairākus gadus, izaugot par sportistiem, kas pazīst uzstādīto mērķi.

Māra Upmane – Holšteine: Šokējoši īsa ir uzvaras garša

Lauma Ozola

Vienā no grupas “Astro’n’out” iemīļotākajām dziesmām soliste Māra Upmane – Holšteine dzied: “Vienmēr bail. No pirmajiem soļiem un lidojumiem. Reizēm šķiet, spēka nepietiks. Nāksies krist un spēcīgi nobrāzties.” Taču tajā pašā laikā mūziķe šajā dziesmā dzied un jau gadiem “Tici sev!”.

Sabiedrībā pazīstami cilvēki vēl laimīgu Jauno gadu un dalās savās Vecgada atziņās

Lauma Ozola

Tā ir laime, ja zini, kur iet. Kādi mērķi paspārnē un sapņi azotē. Tomēr māksla nav zināt, kur iet. Māksla ir iet. Tā ir mana pārliecība par aizgājušo gadu un pārliecība, sagaidot Jauno. Lai 2024. gadā Laimes māte lutina! Esiet laimīgi!

Liene Dambiņa: Tas ir cilvēcības apliecinājums, ka mēs pamanām un atsaucamies “palīgā” saucienam

Lauma Ozola

Akcija “Eņģeļi pār Latviju”17. decembra vakarā Vecrīgas sirdī – Rātslaukumā piedzīvoja savu sešpadsmito brīnumu. Šā gada mērķis bija uzstādīts un zināms jau laikus.

Gundega Roze: Nevarēju ļauties bezcerībai

Lauma Ozola

Šoreiz mainītās lomās. Šoreiz žurnāliste, rakstniece, raidījuma “Māmiņu sarunas ar Gundegu Rozi” vadītāja neuzdod jautājumus, bet gan atbild uz tiem. Un atbild godīgi. Ieskatoties savas dzīves dārgumu lādē, lai atklātu pašu skaistāko, kas nozīmē arī vērtīgāko šodien.

Bīskaps Pēteris Sproģis: Lai mainītos pasaule, pietiek mainīt skatienu uz to

Kristīne Krūze-Hermane, Andra Ozola

Kā saglabāt ticību labajam un gaišajam, kad dabā un pasaulē valda tumsa – Kristīnes Krūzes-Hermanes saruna ar baptistu bīskapu emeritus Pēteri Sproģi.

Kristīne Krūze - Hermane: esmu augusi ģimenē ar vardarbīgu patēvu – noklusēt vardarbību nozīmē to atbalstīt

Ritums Rozenbergs

Par daudziem nezināmo kurlmēmo pasauli, Jaunā Rīgas teātra izrādi “Kurlmēmo zeme”, par sabiedrības nevēlēšanos dzirdēt un redzēt tai netīkamo, par vardarbību, par attiecībām starp aktieriem un to, kāpēc kritiķi nemīl Alvi Hermani, intervijā “Neatkarīgajai” Jaunā Rīgas teātra aktrise un režisore Kristīne Krūze - Hermane.

Saules mūžu, Latvija! Sabiedrībā pazīstami latvieši sveic Tēvzemi

Lauma Ozola

Šodien pār jumtu korēm plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Tas plīvo stalti, brīvi un ar pagātnes vezumu, raugoties nākotnes cerībās. Par laimīgu un mierā ieskautu Tēvzemi.

Atklāj Latviju un tās vēsturi interaktīvā audiostāsta pastaigā, ko radījusi rakstniece Agnese Vanaga

Lauma Ozola

“Būt lepniem, būt laimīgiem un būt labiem citam pret citu,” novēl rakstniece Agnese Vanaga, atzīmējot gan 11. novembri, gan 18. novembri, kas tūlīt jau būs klāt.

lasītākais