Cilvēki, kas iedvesmo

Cilvēki, kas iedvesmo

TV sejas Kristīnes Stakenas 5 labsajūtas noslēpumi

Kristīne Krūze - Hermane

Kristīnes labsajūta, tāpat kā vells slēpjas sīkumos un vispārzināmajās patiesībās - miegs, dienasgrāmata, sports un lasīšana …

Dārtas Danevičas 5 labsajūtas noslēpumi

Kristīne Krūze - Hermane

Manuprāt, labsajūtas avoti ir atrodami vienkāršās, pat ikdienišķās lietās, kuras, regulāri ieplānojot, jau rodas priecīgas gaidas. Spējā atrast skaisto un izbaudīt to.

Agneses Zeltiņas 5 labsajūtas noslēpumi

Kristīne Krūze - Hermane

Mēs dzīvojam tik straujā laikā, ka bieži sanāk par sevi aizmirst. Taču šāds temps rada lielu risku ne tikai vienā brīdī pazaudēties nemitīgajā vāveres ritenī, bet ātri vien iedzīvoties izdegšanā.

Sievietes, kuras iedvesmo

Santa Raita

Sieviete uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sieviete karjerā un ģimenē. Sieviete – līdere. Kāda viņa ir, kā viņai izdodas sabalansēt dažādās lomas, ko uzliek sabiedrība, tradīcijas un viņa pati? Kāda viņa ir? To Dzīvesstils devās skaidrot Iedvesmas un izaugsmes Forumā “Līdere”, kas ar devīzi “Sapņo drošāk, sasniedz vairāk!” šogad notika jau sesto reizi.

Māksliniece Auce Biele atgriezusies no laimes zemes meklējumiem

Santa Raita

“Vienīgais, ko mēs šajā pasaulē līdz galam varam paredzēt, ir tās mainīgums un neparedzamība,” saka māksliniece Auce Biele. Pēc 12 gadiem, kas pavadīti Šveicē un Marokā, viņa šajā pavasarī kopā ar bērniem atgriezusies mājās, Latvijā, un atklājusi savu darbu izstādi Laidu muižas pilī.

Grupas "Tranzīts" solists Ralfs Rubenis: Jūtos novērtēts

Santa Raita

“Manās dziesmās nav ne abstrakciju, ne kādu apzināti veidotu konstrukciju. Es dziedu par to, kas mani uztrauc. Es esmu godīgs un patiess pret sevi un arī savu klausītāju mānīt negribu,” saka populārās deju mūzikas grupas “Tranzīts” solists Ralfs Rubenis.

Tēlnieks Egons Peršēvics: Skaistums dara pasauli labāku

Santa Raita

“Latvijā cenzūra ir aizliegta, bet es, protams, esmu saņēmis mājienus par to, kā man labāk runāt, vai kurus darbus kurā vietā izstādīt vai – neizstādīt. Vairāki no šiem darbiem būs arī šajā izstādē,” saka tēlnieks Egons Peršēvics.

Vilis Daudziņš - pārcēlājs bez patosa

Kristīne Krūze - Hermane

No 26. aprīļa jūs Vili Daudziņu varat sastapt ne tikai uz skatuves dēļiem, bet arī grāmatveikalu plauktos. Ir iznākusi pirmā aktiera Viļa Daudziņa grāmata “Pirmie latviešu dziedāšanas svētki bildēs”.

Andrejs Ēķis: Katru dienu trīs stundas esmu Ukrainas notikumos

Santa Raita

“Katrs no mums kaut kādā veidā var palīdzēt Ukrainai. Mēs no savas puses vēlamies parādīt īstus, patiesus stāstus, kas arī nākotnē paliks arhīvos kā liecība par šo laiku,” saka kino režisors un producents Andrejs Ēķis.

Kristīna Zaharova: Vissvarīgākais ir nezaudēt cilvēcību

Santa Raita

“Mīlestībai ir jābūt viscaur! Jā, to dažkārt ir grūti “saturēt”, jo ir daudz bažīgu izpausmju, pašrefleksijas, trauksmainības un šaubu. Bet uz to ir jātiecas, jo tur, kur ir mīlestība, ir mazāk vietas bailēm, egoismam un nenoteiktām pārdomām,” saka Daugavpils teātra aktrise un dziedātāja Kristīna Zaharova.

Maksims Busels: Neticēju, ka varētu būt Hamlets

Santa Raita

“Katra laba loma man kaut ko iemāca, kaut ko jaunu manī atver. Tagad mēģinu aptvert, ko man māca Hamlets,” saka Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris Maksims Busels. Trešdien, 5. aprīlī, viņam pirmizrāde – titulloma režisora Viestura Kairiša jauniestudējumā “Hamlets”. 18+.

Andrejs Osokins: Tikai kopā varam tuvināt gaismas uzvaru

Santa Raita

“Mūsu atbalsts ukraiņiem sniedz ne tikai ļoti vajadzīgos resursus, lai varētu turpināt cīņu ar ļaunumu, bet arī iedvesmu un pārliecību, ka viņi šajā vājprātā nav vieni,” saka pasaulē pieprasītais pianists Andrejs Osokins.

Ilze Zosule: tiesības uz cieņpilnu nāvi

Kristīne Krūze - Hermane

Latvijas Universitātes Lielajā aulā 22. martā norisināsies nodibinājuma Hospiss rīkotais forums ar nosaukumu “Tiesības uz cieņpilnu nāvi”. Tā mērķis ir veidot sabiedrības, politiķu un ierēdņu izpratni par pasaules labākajai pieredzei atbilstošu hospisa aprūpes ieviešanu Latvijā. Latvija ir viena no divām valstīm visā Eiropā, kur šāds pakalpojums joprojām nav pieejams. Šeit mana saruna ar Ilzi Zosuli, HospissLV vadītāju.

lasītākais

Ritrem