Cilvēki, kas iedvesmo

12.mai
Skaistās brīnumpārvērtības veic "Salvijas Pārvērtības" Liepājā. Ar meikapa un aksesuāru palīdzību atklāt sievietē skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus.
9.mai
Lielpilsētas džentelmenis, vientuļais vilks un mentors tiem, kuri apzināti vai neapzināti meklē ceļu uz savu individuālo laimi. Didzis Jonovs ir laimes guru, spoguļterapijas viens no praktizētajiem un metodes pilnveidotājiem Latvijā ciešā sadarbībā ar kolēģi Andi Gesti.
7.mai
Skaistas brīnumpārvērtības veic "Salvijas Pārvērtības" Liepājā. Ar meikapa un aksesuāru palīdzību atklāt sievietē skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus.
3.mai
Nedēļas garumā esam runājuši, par Latvijas neatkarību, kas ir brīvība, kā tā izpaužas un kā to nosargāt. Esam runājuši par tēmām, kas nav ērtas. Tādas, kas sāp un liek birt asarām. Taču tajā pašā laikā mīlestība pret savu dzimto zemi jūtama katrā vārdā un ir ticība savai tautai. Pateicos visiem, kas piekrita pastāstīt par 4.maiju.
3.mai
«Valentīnas Freimanes dzīve bija milzīgs vērtību un cilvēcības kopums. Ja mēs vairāk iedziļinātos un izprastu šādu dzīvesgudru personību dzīvi, pasaulē beigtos kari,» uzskata šarmantā operas dīva Sonora Vaice.
2.mai
Jau parīt Latvija atzīmēs savu neatkarību. Tā ir diena, kad sanāksim kopā un sadosimies rokās. Karogs plīvos un pateicība par brīvu Latviju būs klātesoša. Un kā dziesmā: "Lec saulīte, spīdi spoži. Lec saulīte, tumsu šķel. Tā arī 4.maijs paies, gaismas ceļam pavadot.
1.mai
Jau vairākas dienas 4.maija sleja ļauj apstāties un padomāt, kas ir Latvija, neatkarība, brīvība, kādas ir vērtības, kas ir cieņa un atbildība.
30.apr
Dienas rit straujiem soļiem un drīz pie mājām stalti plīvos Latvijas karogs. 4.maija slejas varoņi katru dienu liek aizdomāties par vērtībām un par atmiņām, kas saistās ar Tēvzemi.
29.apr
Turpinot gaidīt Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu, saruna ar mūziķi Dionu Liepiņu, kurai saistībā ar 4.maiju ir īpašs stāsts, kā dziedātāja izjūt savas saknes un patriotismu.
28.apr
Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, mana varone ir rakstniece Mērija Elizabete Kalniņa. Viņas grāmatas “Sapnis par viņu un mūziklu” un  “Uguns un pulveris” pērn ierindojās pie visvairāk pārdotajiem latviešu daiļdarbiem.
27.apr
Domājot par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un pateicību par mierīgajām debesīm, šie svētki komentārus neprasa. Tieši tāpēc nedēļu būsim kopā ar septiņiem latviešiem, kas mīl savu Tēvzemi līdz kaulam, vairosim piederību savai zemei un savai tautai.
26.apr
«Es nevaru savu dzīvi iedomāties bez fiziskām aktivitātēm un jogas. Vismaz divas reizes nedēļā apmeklēju fiziski un mentāli norūdošas prakses – es ļoti intensīvi strādāju ar savu fizisko ķermeni un tikpat nopietni pieeju garīgām pieredzēm. Tas mani harmonizē un līdzsvaro,» atklāj aktrise Lelde Dreimane.
20.apr
«Ikviens no mums ir svarīgs, ikviens mūsu lēmums ir svarīgs. Un dzīves kompromisos saglabāt ideālus un cilvēcību ir vissvarīgākais,» uzskata kino režisors un producents Andrejs Ēķis.
14.apr
“Bija laiks, kad likās, ka visu laiku kaut ko nokavēšu, taču viss tāpat notiek savā tempā.
13.apr
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu Dzīvesstils atklās, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kur ikviens varēja būt viņš pats.
12.apr
«Man ir diezgan garlaicīgi, nu, loģiski. Neko neredzu, tikai klausos, pamatā – Latvijas Radio 2. Palūdzu, lai man pārslēdz prom no Latvijas Radio 1, jo vairs nespēju klausīties ziņu pārraides – to ārprātu, kas notiek pasaulē, tostarp Ukrainā, Austrumu zemēs, manas smadzenes nespēj aptvert. Tā taču ir sātana agonija!» domā tautā mīlētais aktieris Rūdolfs Plēpis (73).
9.apr
Jau ilgāku laiku uzmanību piesaista ļoti skaistas un starojošas brīnumpārvērtības, ko veic Salvijas pārvērtības Liepājā.
6.apr
"Šodienas tikšanās un sarunas ar Maestro mūsu skolā sablendēja mūziku, atmiņas par līkločiem Maestro pieredzēs un tapa svētki,” tā par 4.aprīļa prātam neaptveramo tikšanos ar Maestro Raimondu Paulu saka Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas direktors Ainars Šablovskis.
28.mar
“Mēs neradām nekādu raķešu zinātni, bet tomēr PLŪKT ir cēlis tējas nozares kvalitāti un latiņu pašmāju un Baltijas tirgū,” intervijā atklāj PLŪKT zīmola vadītāja un līdzdibinātāja Māra Lieplapa.
24.mar
"Izdarīt visu, kas ir manos spēkos. Ja man ir Dieva dots talants, tad tas ir jāizmanto," sarunas gaitā secina mūziķis, dzejnieks un komponists Lauris Valters, kurš šodien svin savu 40. dzimšanas dienu, no kuriem 25 gadi pavadīti uz skatuves.
23.mar
“Es esmu radoša dvēsele, kas caur tekstila mākslu komunicē ar dabu, smeļas no tās mieru, gudrību un iedvesmu, bruģējot pati savu individuālo ceļu dzīvē,” sarunas gaitā atklāj zīmola “DILLES FASHION” radītāja un māksliniece Irīna Abakoka, kura cilvēkos visaugstāk vērtē drosmi novilkt maskas un būt īstam.
17.mar
Viņa ir māksliniece ar lielo burtu. Raksta, glezno, vada kāzu ceremonijas un arī kāzu ballītes. Veido dažādus kāzu konceptus, kā arī runā par tēmām, kas kādam varētu šķist neērtas.