Vecāku klubs

Vakar, 12:12
Mūsdienās diezgan bieži var atrast pārus, kuri dzīvo kopā ilgu laiku, nenoformējot attiecības, un tajā pašā laikā vīrietis ir absolūti ar visu apmierināts, bet sieviete piedzīvo nemieru, vilšanos un stresu.
15.jun
“Paaudze, kas uzaugusi aizmugurējā sēdeklī” – tā sauc cilvēkus, kuri ir pieraduši paļauties uz vecāku palīdzību un bez tās nevar iztikt. Viņi nespēj patstāvīgi pārvietoties, piemēram, sabiedriskajā transportā.
13.jun
Katru dienu mums ir jārunā un jāieklausās, ko mums saka. Sazinoties ar citiem cilvēkiem, mums ir jāsaņem informācija un jāveido savstarpēja sapratne.
3.jun
“Daudzas ģimenes tieši vasarā dodas aktīvā atpūtā – pie dabas, pie ūdens, kā arī citur. Taču, neatkarīgi, vai jūsu bērni ir jūrā, baseinā, parkā, vietējā pagalmā, kur brauc arī automašīnas, vecākiem ir jābūt gataviem aizsargāt savus bērnus – gan no saules, gan no kukaiņiem, gan arī no dažādām traumām,” raksta extension.usu.edu.
2.jun
Sācies skolēnu vasaras brīvlaiks. 1.jūnijs ir skolēnu gaidīts datums, tā ir diena, kad vairs nav jāiet uz skolu.
1.jun
Mātes loma sievietes dzīvē ir viscēlākā un vienlaikus arī grūtākā loma. Tā atver tādas sirds dzīles un superspējas, par kurām var uzzināt tikai, esot mātes lomā.
31.mai
Labā ziņa ir tā, ka nav tādas izlaiduma kleitas etiķetes, tomēr ir vairāki nerakstīt likumi, ko ievēro skolu beidzējas.
28.mai
Galvenais ir apziņa, ka pastāvīga laime patiesībā nav mērķis. Pastāv izplatīts laimes pārpratums. Tas bieži vien neļauj cilvēkiem patiesi izjust regulāru ikdienas prieku.
25.mai
Vairāk nekā 800 dienas Ukraina cīnās par savu Tēvzemi. Tas ir atstājis sekas Latvijā, arī uz bērniem. 2022.gada 24. februāris šokēja visus. Bailes ir tās, kas neļauj gulēt mierīgi, jo neviens nezina, kas sekos.
23.mai
Pavasara pilnbriedā un ceriņu smaržu reibumā 22.maijā kāzu portāls “Precos” prezentēja savu jaunāko – 25 – numuru.
23.mai
Daudziem bridžs saistās ar veciem detektīvstāstiem Agatas Kristi garā, smalkām tējas dzeršanas pēcpusdienām vai bagātnieku un aristokrātu izklaidēm. Taču Latvijas bridža kopienas biedri ir pārliecināti – tā ir aizraujoša kāršu sporta spēle, kas trenē daudz noderīgu prasmju. Kāpēc bridžs nav tikai izklaide un kāpēc to ir vērts apgūt jau skolā, stāsta bridža spēles skolotāja Ikšķiles vidusskolā, bridža spēlētāja ar 40 gadu stāžu Antra Ilziņa.
15.mai
Šīs trīs zodiaka zīmes saviem mīļajiem sniedz visvairāk siltuma, mīlestības un atbalsta, ar viņām kopā jutīsies vispatīkamāk un komfortablāk.
13.mai
Tā vien šķiet, ka pandēmijas gadi iemācīja rūpēties par savas mājas tīrību vēl cītīgāk. Dezinfekcijas līdzekļi tagad ir kopā ar citiem mazgāšanas līdzekļiem. Turklāt tagad noteikti vairāk apzināmies, ka ir svarīgi dezinficēt un tīrīt savu mājvietu, lai samazinātu saslimšanas riskus.
12.mai
Reizēm, lai apsveiktu māmiņu pietiek ar buču un apskāvienu. Reizēm pietiek ar dāvanu, kas radīta savām rokām. Taču reizēm pietiek ar dziesmu, kur, vārdos ieklausoties, viss ir pateikts.
12.mai
Astrologi uzskata, ka zem šīm zodiaka zīmēm dzimst sievietes, kuru galvenais mērķis ir būt mātei.
12.mai
Ļoti bieži, atbildot uz pateicību par kaut ko, cilvēki saka tieši šo vārdu savienojumu, kāpēc to nedrīkst lietot. Droši vien nav iespējams atrast nevienu cilvēku, kurš savā dzīves laikā nebūtu dzirdējis pateicību savā uzrunā. Vārds “paldies” tiek izrunāts diezgan bieži. Tomēr sliktākais, ko var atbildēt, ir “nav par ko”.
11.mai
Māmiņdiena ir svētku diena, kad varam iepriecināt savas māmiņas un vecmāmiņas ar ko īpašu.
11.mai
Maija otrā svētdiena Latvijā ir Mātes diena, tāpēc pateicamies savām māmiņām. Pirmkārt, par to, ka esam šeit un elpojam un varam piedzīvot šo skaistu ceļojumu, ko saucam par dzīvi. Otrkārt, par beznosacījuma mīlestību, rūpēm un pacietību.
11.mai
Lai gan dažiem cilvēkiem nav problēmu agri pamosties, citiem ir grūti piecelties no gultas.
10.mai
Cik ilgi varat izmantot vienu dvieli? Tiek norādīts, ka uz mitra dvieļa ātri vairojas mikrobi.
6.mai
Ģimene ir svarīgākais, kas var būt, tāpēc par attiecībām un savstarpējo saikni ir jārūpējas pašiem. Mīlestība sākas ģimenē. Tieši vecāki un vecvecāki ir tie, kas bērniem iemāca pirmos dzīves pamatus un vērtības.
30.apr
Cilvēkiem, kuri runā par jums aiz muguras, bet ir draudzīgi, parasti ir 7 īpašas iezīmes.