Vecāku klubs

Vakar, 16:03
Jaunais gads ir svētki, ko daudzi cilvēki labprātāk svin ģimenes vai draugu lokā. Taču pāriem šī diena var būt īpašs gadījums, lai kopā radītu neaizmirstamus mirkļus.
10.dec
Tuvojas mācību gada semestra beigas, kas nozīmē, ka drīz sāksies ilgi gaidītais skolēnu brīvlaiks, kuru lielākā daļa skolēnu, visticamāk, pavadīs ģimenes lokā mājās, kāds varbūt svinēs svētkus siltajās zemēs zem palmas, saņems dāvanas un atpūtīsies. Bet, iespējams, ka daļai bērnu nebūs ko ēst, jo noteiktai sabiedrības grupai ir samazināti sociālie atbalsti.
8.dec
Žurnāliste, tantras trenere un visādi citādi ļoti koša personība Ieva Adamss ciemojas raidījumā "Māmiņu klubs", kur dalās savās pārdomās un zināšanās par sievietes dzīvi.
7.dec
Noteikti pirmais jautājums katrai grūtniecei varētu būt, vai tas ir droši - fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā. Un atbilde ir jā, ja tava grūtniecība ir normāla un nav nekāda apdraudējuma jeb uzraugošais ārsts ir devis atļauju un pati jūties labi.
5.dec
Hendlings ir metode, kas māca mazuļa aprūpes personai, kā pareizi turēt un darboties ar mazuli. Tas ir aprūpes personas jeb vecāku pieskāriens no bērniņa dzimšanas.
5.dec
Uzņēmums saka, ka cer, ka tas palīdzēs cilvēkiem "pieņemt daudzveidību, novērtēt iekļaušanu un novērst stigmatizāciju", raksta “The Guardian”.
3.dec
Gatavošanās Ziemassvētkiem daudzās ģimenēs nav iedomājama bez uzrakstītas vēstules Ziemassvētku vecītim. Tas ir gana atbildīgs uzdevums, tāpēc svarīgi ir vēstuli ne tikai uzrakstīt, savlaicīgi izsūtīt un pareizi noformēt, bet arī kādam no vecākiem iepazīties ar tās saturu, lai gaidītais pārsteigums mazajam vēstules autoram neizvērstos vilšanās sajūtā, norāda
2.dec
Kopīga spēlēšanās ar attīstošām rotaļlietām ne tikai aizrauj, bet arī palīdz bērniem attīstīt telpisko izpratni, loģisko domāšanu un secīgu pieeju problēmu risināšanai. Vai zinājāt, ka šīs prasmes var arī nostiprināt matemātikas zināšanas?
2.dec
Tā dēvētās "mūžīgās ķimikālijas" apdraud augļa veselību un ir saistītas ar priekšlaicīgām dzemdībām un īsāku laktācijas posmu, raksta “The Guardian”.
2.dec
Mēs visi zinām, ka visdārgākajām dāvanām parasti nav cenas. Lai arī vienmēr ir patīkami saņemt kaut ko, ko vēlies, taču attiecībās ir arī citas, daudz svarīgākas "dāvanas", raksta izdevums “Forbes”.
27.nov
“Jums kā grūtniecei būs nepieciešami dažādi svaigi augļi un dārzeņi, īpaši zaļie, lapu dārzeņi, piemēram, kāposti. Pārliecinieties, ka saņemat pietiekami daudz liesu olbaltumvielu, tostarp zivis un jogurtu ar zemu tauku saturu. Ja ievērojat augu izcelsmes diētu, izvēlieties tofu, lēcas, riekstus un citus augu izcelsmes olbaltumvielām bagātus pārtikas produktus. Turklāt neaizmirstiet dzert daudz ūdens, taču tas nebūt nav viss,” raksta healthline.com.
25.nov
Reizēm jaunajām māmiņām ir sajūta, ka no darbu saraksta sajukt prātā ir vieglāk par vieglu, īpaši, ja vēlaties nepazaudēt sevi dekrēta laikā.
20.nov
“Ir svarīgi atzīmēt, ka paaugstināta jutība nav problēma, kas jāatrisina, vai slimība, kas jāārstē. Vecāki un ģimenes cilvēki var palīdzēt bērniem attīstīt spēcīgu pašsajūtu, izprotot un pieņemot viņu unikālās iezīmes,” raksta extension.usu.edu.
19.nov
Šajās svētku brīvdienās ieplānojiet laiku, lai kvalitatīvi pavadītu tās kopā. Parādiet cits citam, ka esat svarīgi, ka jums rūp laiks, ko veltāt mīļajiem. Laiks  steidzas vēja spārniem, tāpēc apstādiniet to.
19.nov
“Cik reizes esat dzirdējis, ka kāds sūdzas par vīramātes iejaukšanos pāra attiecībās vai par sievastēva spītību? Kad divi cilvēki apprecas, viņi attiecībās iesaista savas izcelsmes ģimenes. Tā ir daļa no dzīves. Lai gan to ne vienmēr apzināmies, šī mijiedarbība var būtiski ietekmēt laulību gan pozitīvā, gan negatīvā veidā,” raksta extension.usu.edu.
18.nov
Komanda no Tjaņdzjiņas Medicīnas universitātes Ķīnā atklāja, ka televīzijas skatīšanās piecas stundas dienā palielina demences attīstības risku par gandrīz 50%.
17.nov
“Neatkarīgi no tā, vai jūs joprojām saskaraties ar šoku vai esat gaidījis šo mirkli gadiem ilgi, uzzinot, ka kļūsiet par tēvu, tas ir dzīves noteicošais brīdis. Ir normāli, ja ir satraukums, sākot no tīra prieka līdz šausmu sajūtām, pat bailēm, pat tad, ja tas ir kaut kas tāds, ko vienmēr esat gribējis,” raksta healthline.com.
30.okt
Pēc 55 gadu vecuma cilvēkiem arvien biežāk rodas biedējošas domas par vecumu. Tomēr izrādās, ka daudzi priekšstati par vecumdienām ir nepareizi. Zinātnieki no ASV Nacionālā novecošanas institūta runā par desmit izplatītiem mītiem, kas saistīti ar vecumdienām.
29.okt
“Iedomājieties spiedienu, kāds mūsdienu pasaulē tiek radīts jau pusaudža gados. Cenšoties sekot līdzi skolas darbiem, mājasdarbiem. Tālāk spiediens, kad jauniešiem ir jāizlemj, ko darīt ar savu nākotni pēc 9. vai 12.klases, kāda būs profesija, arī ārpusskolas aktivitāšu līdzsvarošana ar citiem pienākumiem, kas tikai apliecina, ka tīņi mūsdienās saskaras ar daudzām problēmām,” raksta extension.usu.edu.
28.okt
Traumatiski notikumi bērnībā un jaunībā cilvēkam nepaliek bez pēdām. Galvenais ir tos laikus atpazīt un tikt galā ar savām iekšējām problēmām. Slikta pieredze bērnībā var atkal vajāt pieaugušā vecumā, jo tā nopietni ietekmē cilvēka personības veidošanos.
21.okt
“Ja bērns ir izvēlīgs ēdājs, uzkodas un ēdienreizes var radīt lielu stresu vecākiem, īpaši vecvecākiem. Tāpēc, ja ģimenē ir izvēlīgs ēdājs, ir padomi, ko izmantojot, ikdiena manāmi uzlabosies. Tas atvieglos arī finansiālo pusi ģimenē,” raksta extension.usu.edu.
19.okt
No pētījumiem zināms, ka cilvēka izskats var paredzēt viņa vārdu. Tagad zinātnieki nolēmuši sīkāk izprast šīs saiknes būtību un noskaidrot, vai cilvēkiem jau no dzimšanas raksturīgie sejas vaibsti nosaka, kā viņus nosauks vecāki, vai arī viss notiek pretējā secībā.