Māja&Interjers

14.jun
Vai cepamā soda augiem ir laba ideja? Kā dārznieki mēs bieži meklējam netoksiskus, ķīmiju nesaturošus veidus, kā parūpēties par saviem augiem. Cepamā soda, izplatīta viela, ir sodas bikarbonāts, savienojums, kas ir bāzisks skalā pH. Cepamā soda paaugstina pH, kas palielina sārmu saturu. Šīs īpašības dēļ cepamo sodu augiem parasti izmanto kā fungicīdu.
12.jun
Kad skudras "iebrūk" mājās, tās var atvairīt lētiem risinājumiem, ko var iegādāties veikalā vai arī tas jau ir mājas pieliekamajā, raksta bhg.com.
10.jun
Pēdējās nedēļas laikā esmu saņēmusi trīs ielūgumus svinēt vasaru. Viens ir vasaras balto nakšu pikniks pludmalē. Draugi ielūgumā norādījuši, ka ierašanās ir saulrietā un ka ballīte ilgs līdz saules ausmai. Otrā ir tepat pilsētas centrā, kur draugi savas mājas pagalmā rīko tādu kā “Mirušo dzejnieku kokteiļu party”.
7.jun
Karstā laikā un sākoties atvaļinājumiem biežāk dodamies pie dabas un ūdeņiem, noklājam segu un baudām gardu ēdienu kopā ar draugiem un ģimeni.
5.jun
Šogad Dabas muzeja lielajā izstāžu zālē apmeklētājiem būs iespēja aplūkot vairāk nekā 100 dažādu krāsu, smaržu, ziedu formu floribundrozes, tējhibrīdrozes, krūmrozes, klājeniskās rozes, vīteņrozes, parka rozes un augststumbra rozes.
4.jun
Veļas mazgāšanas automātam var būt viens mīnuss — dīvaina smaka, kas nāk no veļas mašīnas un tikko izmazgātām drēbēm. Tas var būt no pārāk daudz izmantota mazgāšanas līdzekļa un veļas mīkstinātāja. Veļas mazgāšanas līdzekļu pārpalikums aiztur netīrumus, kas pielīp durvju stikla iekšpusē un aiz gumijas durvju blīvēm, veicinot pelējuma augšanu. Atbrīvojieties no smakas un pelējuma, izmantojot priekšmetus, kas, iespējams, jau ir pa rokai mājās.
4.jun
Parastās pelargoniju ģints pelargonijas ir pievilcīgi podu, konteineru un dobju augi, kas piešķir dārzam krāsu un aromātu visas sezonas garumā, taču vai zināt, ka ir jārūpējas par dažāda veida pelargonijām?
1.jun
Mākslas muzejā «Rīgas birža» no 1.jūnija līdz 20.augustam būs skatāma izstāde «Zili baltās pasaules valdzinājums. Angļu dekolētais fajanss Latvijas muzejos un privātkolekcijās. 18.-21.gadsimts».
28.mai
No rotaslietām līdz javai, vecā zobu birste var kļūt par jauno iecienītāko tīrīšanas līdzekli. Mēs esam stingri pārliecināti, ka nav nepieciešami īpaši instrumenti un piederumi, lai izveidotu tīru, mirdzošu māju.
28.mai
Mēģiniet uzminēt, kādas šķirnes astrologi izvēlējušies Skorpioniem un Jaunavām.
22.mai
Būsiet pārsteigti par visiem šiem sadzīves priekšmetiem, ko var tīrīt un dezinficēt ar šo pulverveida produktu. Iespējams, esat dzirdējuši par citronu izmantošanu kā dabīgu tīrīšanas līdzekli, bet kā ar citronskābi?
19.mai
Mēģiniet uzminēt, kam vislabāk dzīvot penthausā. Kāda veida māja ir vispiemērotākā katras zodiaka zīmes pārstāvjiem, raksta bestlifeonline.com.
18.mai
Ir visdažādākās metodes un paņēmieni, kā notīrīt gandrīz visu - daži no tiem ir efektīvāki nekā citi. Pastāv zelta noteikumi, 15 un 20 minūšu noteikumi un dažādas posmu tīrīšanas metodes, kas paredz veikt divus, trīs vai pat piecus soļus, lai nodrošinātu, ka mājoklis vienmēr ir nevainojami tīrs.
17.mai
Kā atdalīt visas granātābola sēklas, kā sarīvēt pusmīkstos sierus un atdzīvināt novītušus dārzeņus. Lasiet padomus, lai darbi virtuvē būtu vienkārši un ātri.
16.mai
Skaistas, lielas, iespējamas dažādās krāsās un lapu izmēros. Un, ja vien vasaras siltums un garums ļauj, ļoti izteiksmīgi ziedi, kas papildina lapu krāšņumu, tās ir kannas.
15.mai
Ne katrs sadzīves priekšmets gūst labumu no svaigas krāsas kārtas. Nolietota sadzīves priekšmeta vai novecojušas mēbeles apgleznošana var būt lielisks veids, kā par pieņemamu cenu piešķirt tai svaigu un jaunu izskatu.
14.mai
To vidū ir arī maisiņš ar maisiņiem. Uzkopšanas eksperte Džūlija Viljamsone nosaukusi piecu nevajadzīgo lietu veidus, kas atrodas gandrīz katrā virtuvē.
10.mai
Cik ilgi varat izmantot vienu dvieli? Tiek norādīts, ka uz mitra dvieļa ātri vairojas mikrobi.
9.mai
Ikreiz, kad mēs domājam par papīra galda salvetēm, mūsu prātā iešaujas glīti salocīta mīksta balta papīra attēls, ko bieži lietojam pie pusdienām.
28.apr
Gultas blaktis ir Cimex ģints parazītiski kukaiņi, kas ir mikroplēsēji, kas parasti naktīs barojas ar asinīm. Viņu kodumi var izraisīt virkni ietekmi uz veselību, tostarp izsitumus uz ādas, psiholoģiskas sekas un alerģiskus simptomus.
26.apr
Žāvēšana veļas žāvētājā ir ātrākā un intensīvākā mitru priekšmetu žāvēšanas metode. Bet ir svarīgi piebilst, ka lielākā daļa bojājumu rodas žāvētājos, nevis veļas mašīnā.
12.apr
Saglabājiet ledusskapi tīru, izmantojot šos vienkāršos tīrīšanas padomus ikdienas kopšanai un lielākai tīrīšanai.