Mode

Mode

Kardašjanu ģimenes biznesa impērija: kā pārdot jebkuru produktu ar Kardašjanu vārdu

Šķiet, ka visi zina nosaukt kaut vienu faktu par Kardašjanu-Dženeru ģimeni vai vismaz ir dzirdējuši par šo slaveno skandalozo ģimeni ar prātam neaptveramiem panākumiem.

Vai apģērbs var padarīt mūs laimīgus?

Daudzus gadus 90 procentu manas garderobes bija melnbaltā krāsā. Es reti iegādājos ko spilgtu un, ja iegādājos, tad lielākoties tikai tāpēc, lai būtu ko uzvilkt ballītēs. Ikdienā parasti ģērbos melnā.

Pārsteidzošākie modes nedēļas šovi: prezervatīvi, roboti, uguns un dubļi

Modes nedēļas vairs sen nav tikai apģērbu demonstrēšanas pasākumi. Tie ir kļuvuši par iespēju zīmoliem nodot sabiedrībai savas filozofijas vēstījumu. Tāpat zīmoli nebeidz pārsteigt ar arvien jauniem, inovatīviem un brīžiem neprātīgiem veidiem, kā mūs pārsteigt.

Kā radušies visiem zināmo zīmolu nosaukumi?

Par to, kā radušies zīmolu nosaukumi, ir daudz interesantu stāstu. Esmu apkopojusi dažus no tiem.

Kā pareizi veikt garderobes revīziju un kādēļ to nepieciešams darīt?

“Nav ko uzvilkt, bet skapis pilns ar drēbēm!” – tā ir problēma, ar kuru periodiski saskaras ikviena sieviete. Ko iesākt, ja jūsu skapī vairs nav palikusi brīva vieta jaunam apģērbam, bet uzvilkt tāpat nav ko. Atbilde būs vienkārša – garderobes revīzija!

Bagātie dod priekšroku… viltojumiem

Amerikāņu elitei uzradusies jauna izklaide – augstas klases viltojumu iegāde. Online komūnā ‘’RepLadies’’, kurš veltīts greznumlietu viltojumiem, pašlaik ir vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku.

Ģeniālais Paco Rabanne

3. februārī 88 gadu vecumā miris franču modes ikona dizainers Paco Rabanne.

Kā modē mainās attieksme pret grūtniecēm? Un kāda loma tajā ir Riannai?

13. februārī pēc septiņu gadu pārtraukuma Rianna pirmo reizi uzstājās lielas auditorijas priekšā - Super Bowl 2023, kas ir viens no lielākajiem sporta notikumiem ASV. Uz skatuves Riri paziņoja par savu otro grūtniecību (pirmo bērnu viņa dzemdēja 2022. gada maijā). Būdama stāvoklī ar savu pirmo bērnu, dziedātāja pilnībā mainīja spēles noteikumus un sarīkoja īstu modes (un ne tikai!) revolūciju.

Spilgtāko modes zīmolu sadarbību tops

Vispirms jāsaprot, ko nozīmē vārds "sadarbība" jeb ‘’kolaborācija’’. Sadarbība ir pagaidu vai pastāvīga sadarbība starp diviem vai vairākiem zīmoliem ar kopīgiem mērķiem, daloties pieredzē un paplašinot auditoriju. Veiksmīgi sadarbojoties, iespējams ne tikai panākt lielāku atpazīstamību, bet arī radīt jaunu un unikālu produktu.

Vai augsto papēžu nāve?

Ar katru gadu arvien vairāk meiteņu dod priekšroku komfortam, tāpēc augstpapēžu kurpes valkā arvien retāk.