Mode

Mode

Sezonas “must have” jeb 13 lietas, kam jābūt tavā skapī

Sofija Šellare

Lai arī kā gribētos ātrāk uzvilkt ko plānāku, tomēr mūsu platuma grādos līdz pavasarim vēl ir jāpagaida.

Muļķīgākie modes trendi

Sola Rūja

Mode nepārtraukti attīstās un katru sezonu parādās jaunas tendences. Dažas no šīm tendencēm kļūst par ikoniskām un mūžīgām, bet citas ātri izzūd.

Sievišķība, old money un deviņdesmitie - viss, kas tev jāzina par šā gada modes tendencēm

Sofija Šellare

Jaunais gads ir iesācies, mērķi un vēlēšanās sarakstītas, un cerību pilni ielūkojamies, ko jaunu atnesis šis gads modes pasaulē. Vienmēr ir vērts atcerēties, ka modes trendi ir drīzāk īslaicīga parādība (protams ir izņēmumi, kad trendi iedzīvojas uz ilgāku laiku) un daudz veiksmīgāka izvēle vienmēr ir apģērbs, kas labi sēž uz auguma, izceļot to nevis akla sekošana modes aktualitātēm.

Pilsētas džungļi - modes prognoze 2024. gada pavasarim

Sola Rūja

Modes prognoze 2024. gada pavasarim?  Atbrīvo sevī esošo zvēru. No leoparda plankumiem līdz zebras svītrām – modes podiums šajā sezonā ir kā safari un nedaudz kā Alpu ganības ar savām brūni-melnajām plankumainām govīm.

Kāpēc dažas modes tendences saglabājas, kamēr par citām aizmirst nākamajā sezonā?

Elza Kolomenska

Pirmkārt, kas īsti ir modes tendence? Īsumā, tās ir lietas, stila paņēmieni un kombinācijas, kas ir īpaši aktuālas konkrētā laika periodā.

10 jaunākās manikīra tendences 2024. gadam

Sola Rūja

Kāds ir labākais veids, kā drosmīgi iesākt nākamo gadu, ja ne ar vienu no labākajām manikīra un nagu mākslas idejām?

Papier mâché jeb svētku maska, ko viegli uztaisīt paša rokām

Sofija Šellare

Maska, kā tevi sauc? Ar šādu uzrunu ir pieņemts iepazīties karnevālos. Maska ir prieka, līksmības, neatņemams svētku un karnevāla simbols, kas var kļūt par lielisku Jaunā gada balles tērpa papildinājumu.

Iesoļot Jaunajā gadā ar stilu - kādā krāsā to sagaidīt un aktuālāko svētku tēlu idejas

Sofija Šellare

Astrologi vienā balsī mums katru gadu piekodina - kā Jauno gadu sagaidīsi, tā to pavadīsi. Citiem vārdiem sakot - tērps, kurā sagaidīsi pusnakti, iedos tev emocionālo lādiņu visam gadam. Mantra šā gada nogales svētkiem - samts, fliteri, spalvas, metallic, asimetrija un viegla caurspīdīgums.

Izsmidzināma kleita un meteorīta soma – “Coperni” zīmols pārsteidz pasauli

Elza Kolomenska

Coperni ir jauns zīmols, kas pēdējo pāris sezonu laikā ir šokējis modes pasauli. Ņemot vērā netradicionālās modes skates, inovatīvos dizainus, jaunākās tehnoloģijas un ārkārtīgi talantīgos un radošos dizainerus, modes pasaulē to nav viegli izdarīt.

Kāda ir 2024. gada krāsa?

Elza Kolomenska

Katram gadam tiek piešķirta krāsa. Tā tiek izziņota pirms gads vēl sākas. Daudzi cilvēki šo krāsu piefiksē, uzskatot to par galveno tendenci. Bet vai tā ir?

Šā gada TOP zīmols un viss, kas tev par to ir jāzina

Elza Kolomenska

Loewe ir spāņu zīmols, ko 1846. gadā dibināja Enrike Loewe Rosbergs. Zīmols jau pašos pirmsākumos specializējās ādas izstrādājumu ražošanā.

Dāvanu etiķete un 5 idejas svētku dāvanām, kas tapušas Latvijā

Sofija Šellare

Laba dāvana ir jāprot atrast. Runā, ka vislabāk dāvināt to, kas patīk arī pašam. Domāju, ka šis jāpapildina - ir jādāvina tas, par ko skaidri zini, ka otram patiks. Labāk dāvanas sagatavot jau laikus un pārdomāti, lai nav lieks stress pēdējā brīdī, to meklējot rokā.

Lureksa atgriešanās jeb svētku ballīšu dresskods

Sola Rūja

Darba ballītes vieno kolēģus un nostiprina kopības sajūtu, izmantojot plānoto pasākumu. Tajās nav Hallmark filmu tēmu vai brīvdienu literatūras scenārija, taču tās veido labvēlīgu augsni fantastikai citādai kopā būšanai ar cilvēkiem, ar kuriem pavadām laiku dažkārt vairāk laika nekā ar ģimeni.  

lasītākais