Dizainere Iveta Vecmane modes kolekcijā pēta vienādojumu ar nezināmo X

© Dmitrijs Suļžics/MN

Katru gadu Rīgas modes nedēļas koncepts ir unikāls ar savu rokrakstu, ko sniedz vairāki Latvijā iecienīti mākslinieki un dizaineri. Taču šogad var uzteikt vēl ko - kaut ko īpaši pamanītu un pārsteidzošu. Dizaineri domā plašāk, meklē, pēta un analizē, pat filozofē. Arī Iveta Vecmane šogad, piemēram, izvēlējusies pētīt vienādojumu ar nezināmo X.

"Ivetas Vecmanes kolekcija, kas izveidota sadarbībā ar meitu Hannu, pēta radošo vienādojumu ar nezināmo X, turpinot kolekciju sēriju "Melanholija"."

Dmitrijs Suļžics/MN

X nav tikai skaitlis, bet gan lielums, kas mainās atkarībā no apkārtējās vides. Tērpi inirst labā un ļaunā pretrunās, radot tēlu bagātību un uzsverot dialogu starp mūsdienām un tradīcijām.

Katrs kolekcijas elements atklāj filozofiju, kur modes apģērbs kļūst par pašizpausmes un pārdomu līdzekli par dzīvi.

Dzīvesstils

Līderība ir īpašība, kas var izpausties dažādos veidos – no harizmas un spējas iedvesmot citus līdz stratēģiskai plānošanai un disciplīnai. Daži cilvēki ir dabiski līderi, kas jau no mazotnes uzņemas iniciatīvu un prot vest citus sev līdzi, bet citi attīsta savas vadītāja prasmes laika gaitā, iegūstot pieredzi un mācoties no kļūdām.

Svarīgākais