Kultūra

Kultūra

Orķestris "Rīga", Aija Vītoliņa un Raimonds Celms aizkustina koncertprogrammā "Latviešu mīlas dziesmas"

Lauma Ozola

Dienu pēc Valentīndienas VEF Kultūras pilī orķestris "Rīga" diriģenta Valda Butāna vadībā kopā ar Latvijā jau iemīļotajiem solistiem - dziedātāju Aiju Vītoliņu un aktieri Raimondu Celmu - atskaņoja latviešu mīlas dziesmas. Programmas gaitā aplausi nerimās un pēc koncerta skatītāji "nelaida" māksliniekus projām, veltot skaļas ovācijas un prieka gaviles.

Šīm zodiaka zīmēm dzīvē veicas visvairāk

Inese Dāvidsone

Šajā dzīvē dažām zodiaka zīmēm ir lemts spīdēt spožāk nekā pārējām. Šīs laimīgās personas piedzīvo veiksmi un labvēlīgus apstākļus savas dzīves ritumā un turklāt daudz biežāk nekā citi.

Romantiskās komēdijas “Gandrīz vecpuisis” pirmizrāde saņem stāvovācijas

Lauma Ozola

Dienu pirms Valentīndienas kinoteātrī “Forum Cinemas” pirmizrādi kopā ar radošo komandu un aktieriem piedzīvoja romantiskā komēdija “Gandrīz vecpuisis”.

Kultūras pasākumi līdz 23. februārim, apmeklējami bez maksas

Santa Raita

Vērts apmeklēt: izstādes, pantomīmas izrāde, saruna un koru kari.

TOP 10 notikumi kultūrā no 17. līdz 23. februārim

Santa Raita

Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Lūsēns un Zālīte, Vaivars un Kalita, Linde un Tropa, Krenberga un Zemītis, Olga un “Baltie lāči”.

“Klejojošais donžuāns” Ģirts Ķesteris: Attiecību līmenī esmu fatālists

Santa Raita

“Ir jāļauj cilvēkam piedzimt un arī novecot. Tas ir bioloģisks process. Neizbēgams,” saka dažādu paaudžu skatītāju mīlētais teātra un TV seriālu aktieris Ģirts Ķesteris. Šodien, 14. februārī, viņš svin savu 60. dzimšanas dienu.

Bez piecām minūtēm Valentīndiena. Ko dāvināt?

Lauma Ozola

Rītdien ir 14. februāris un tas nozīmē, ka pienākusi mīlētāju diena. Vēstures dati liecina, ka pirmās zināmās un oficiālās Svētā Valentīna dienas svinības norisinājās Parīzē 1400. gada 14. februārī.

Mīlestības anatomija. Padomi, kā izprast mīlestības būtību

Sola Rūja

Mīlestības vēsture ir gara un aizraujoša, bet vai mīlestība ir patiesība vai jēdziens? Tas ietver hormonus - testosterons un estrogēns, kā arī neiroķīmiskās vielas, piemēram, dopamīnu un serotonīnu.

Ķīniešu jaunais gads. Gada prognozes katrai zodiaka zīmei

Inese Dāvidsone

Ķīniešu dzīvnieku zodiaks ir 12 gadu atkārtots cikls, kur katrs gads attēlo kādu dzīvnieku un tam piemītošās īpašības. Šīs zīmes ir žurka, vērsis, tīģeris, trusis, pūķis, čūska, zirgs, kaza, pērtiķis, gailis, suns un cūka. To aprēķina pēc Ķīnas Mēness kalendāra.

Romantiskās komēdijas “Gandrīz vecpuisis” režisors Rihards Romušs: Kino ir mana dzīve

Lauma Ozola

Režisors Rihards Romušs Latvijā ir pirmais, kurš tik jaunā vecumā, 25 gados, ir aizvedis savu filmu līdz lielajiem ekrāniem, īstenojot savu 10 gadus veco sapni. Noskatoties romantiskās komēdijas “Gandrīz vecpuisis” treileri, kā arī uzzinot filmas tapšanu, režisors ieintriģē.

Rotu mākslas biedrības izstāde “Skārien-jūtīgs” aicina atklāt rotu pievilcības maģisko spēku

Lauma Ozola

Vērienīgā rotu mākslas izstādē apmeklētāji varēs novērtēt gan vairāku paaudžu un mākslinieku rokrakstu plašo amplitūdu, gan nozares attīstību un pēctecību. 

Jaunais Rīgas teātris raksta vēsturi, prezentējot grāmatu "Kā lēna un mierīga upe ir atgriešanās"

Lauma Ozola

Pirms atgriešanās savās vēsturiskajās mājās Lāčplēša ielā Jaunais Rīgas teātris saviem uzticīgajiem skatītājiem piedāvā grāmatu "Kā lēna un mierīga upe ir atgriešanās".

TOP 10 notikumi kultūrā no 10. līdz 16. februārim

Santa Raita

Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Celms un Vītoliņa, Skutelis un Rudāne, “Ritms” un “Credo”, Šimkus un Lācis, Čipsis un Dullais.

lasītākais