Skaistums&Veselība

16:12
“Lēmumi par pārtikas izvēli ikdienā ir balstīti uz dažādiem faktoriem, arī izmaksām. Daudzi cilvēki uzskata, ka veselīgi pārtikas produkti maksā vairāk nekā pārtikas produkti, kas satur mazāk svarīgas uzturvielas,” raksta extension.usu.edu.
10:12
2014.gada 25. oktobris. Liktenīgs datums, kas frizieres Maijas Kesminas dzīvi mainīja uz visiem laikiem. Maija secina, ka dzīve pati aizveda viņu līdz savam uzņēmumam - skaistumkopšanas salonam “Skaistuma bārs”.
Vakar, 16:18
“Zobu bojājumi ir vieni no visbiežāk sastopamajām hroniskajām slimībām bērnu vidū. Īpaši skolas vecuma bērniem, jo viņi ikdienā patērē daudz saldumu un limonādes, kas satur cukuru.
Vakar, 14:14
Neapšaubāmi šampūns ir matu un galvas ādas kopšanas pamats. Tas ir ikdienas minimums. Turklāt mūsdienās šampūnu izvēle ir tik plaša, ka atrast piemērotāko šampūnu savam matu tipam reizēm var būt izaicinoši.
Vakar, 8:12
Astroloģijas entuziasti uzskata, ka zvaigznes un planētas var ietekmēt mūsu gaumi un vēlmes, pat ja runa ir par frizūrām. Kāda frizūra vai matu griezums vislabāk atbilst katrai no divpadsmit zodiaka zīmēm.
15.jun
“Pētījumi liecina, ka indivīdiem, kuri ievēro bezglutēnu diētu, organismā bieži ir zems noteiktu vitamīnu līmenis, jo bezglutēnu miltu maisījumos un konditorejas izstrādājumos ir mazāk šķiedrvielu, dzelzs, B vitamīnu, cinka, magnija un kalcija nekā glutēnu saturošajos pārtikas produktos,” raksta extension.usu.edu.
15.jun
Runājot vienkāršiem vārdiem, dehidratācija ir maratona skrējēju ienaidnieks, bet hidratācija ir pareiza balansa atrašana maratonu skrējējiem.
14.jun
Proteīns šodien ir viena no apspriestākajām uzturvielām, kas vispār ir proteīns un kāpēc mums tas būtu jāuzņem? Uztura speciālisti vieš skaidrību, ka proteīns jeb olbaltumvielas ir nepieciešams ļoti daudziem procesiem mūsu organismā.
14.jun
Hronisku sāpju ārstēšana ir komplekss process, kurā liela nozīme ir vairāku komponentu apvienošanai, no kuriem svarīgākais ir pacienta līdzestība. Taču nereti hronisku sāpju ārstniecību un arī pacienta līdzestību apgrūtina dažādi mīti.
12.jun
Melanomai var būt dažādi iemesli, taču viens no izraisītājiem var būt saules ultravioletais starojums. Tāpēc visu gadu, bet īpaši siltajos vasaras mēnešos, nedrīkst aizmirst par savas ādas aizsardzību.
11.jun
Kopt no dabas čirkainus, dabīgi lokainus un mazliet pat, kā šo matu īpašnieces saka, "cimperlīgos" matus, ir daudz citādāk, nekā rūpēties par taisniem matiem. Tam piekritīs visas Sprogainītes Sjū.
11.jun
Dušas želeja, kas attīra ādu un padarīs to mīkstu un maigu. Dušas želeja, kas atsvaidzinās ādu. Un dušas želeja, kas smaržo tā, ka sajūta, ka esi nonācis ziedošā pļavā. Skan vilinoši?
10.jun
“Diabēts ir saistīts ar cukuru, kas pazīstams arī kā ogļhidrāti, taču diabēta pārvaldībā ir vairāk nekā tikai izvairīšanās no cukura. Savukārt ogļhidrāti ir cilvēka uztura galvenā sastāvdaļa un ir nepieciešami veselībai. Visi ogļhidrāti, ko mēs ēdam, mūsu organismā tiek pārveidoti par glikozi, jo glikoze ir vienīgais ogļhidrāts, ko mūsu ķermenis var izmantot enerģijas iegūšanai,” raksta extension.usu.edu.
9.jun
“Daži cilvēki nevar patērēt govs piena produktus, alerģijas vai laktozes nepanesības dēļ. Citi cilvēki izvēlas nelietot govs pienu, jo viņi izvēlas augu izcelsmes produktus vai vegānu diētu,” raksta extension.usu.edu.
8.jun
“Ķermeņa attēlam spogulī ir būtiska ietekme uz pusaudžu fizisko un garīgo veselību. Pozitīvu ķermeņa tēlu var veicināt, mācot pusaudžiem koncentrēties uz funkcionalitāti, nevis uz fizisko izskatu, kā arī sniedzot informāciju par veselību, kas nav vērsta uz svaru,” raksta extension.usu.edu.
8.jun
“1944.gadā ASV tika veikts Minesotas bada pētījums par bada ietekmi uz cilvēka organismu un veselību. Šajā pētījumā tika novērots, ka barības vielu trūkums var izraisīt intensīvas fiziskas un psiholoģiskas izmaiņas, piemēram, spēka un izturības samazināšanos, kā arī paaugstinātu nogurumu, aizkaitināmību, depresiju un vispārēju neieinteresētību. Šis bija pirmais šāda veida pētījums, kas demonstrēja saikni starp uzturu un garīgo veselību,” raksta extension.usu.edu.
7.jun
Labāk ir novērst kariesu nekā to ārstēt – kas jādara, lai izvairītos no slimības. Kariess ir nepatīkama lieta. Sākumā tas izskatās pēc neliela plankuma uz zoba, bet ar laiku, ja to neārstē, tas pārvēršas par bedrīti, sāk sāpēt pats zobs un var izkrist. Bet no tā var izvairīties, ja ievēro dažus vienkāršus padomus.
7.jun
“Ikviens vismaz kādu reizi dzīvē ir prātojis, vai etiķete, uz kuras ir rakstīts “pilngraudi”, “daudzgraudi” un “dabīgi”, atbilst patiesībai. Turklāt mūsdienās, kad veikalu plaukti ir raibāki par raibu, ir viegli apjukt,” raksta extension.usu.edu.
7.jun
Karstā laikā un sākoties atvaļinājumiem biežāk dodamies pie dabas un ūdeņiem, noklājam segu un baudām gardu ēdienu kopā ar draugiem un ģimeni.
7.jun
“Šobrīd pievienotais cukurs ir kļuvis par karstu tēmu veselības aprūpes speciālistiem un plašsaziņas līdzekļiem,” raksta extension.usu.edu.
6.jun
“Uztura tauki bieži tiek pārprasti, kas rada nepareizus priekšstatus par to lomu uzturā un to ietekmi uz veselību. Zinātniskie pētījumi ir devuši lielāku izpratni par saistību starp dažāda veida uztura taukiem un to ietekmi uz mūsu labklājību,” raksta extension.usu.edu.
5.jun
Spināti, kivi, savvaļas lasis un eksotiskās acai ogas ir galvenie “spēlētāji” jaunības pagarināšanas produktu reitingos Amerikā.