Skaistums&Veselība

Skaistums&Veselība

Padomi locītavu veselībai visos vecumos

SADARBĪBAS PROJEKTS

Ziema var būt izaicinošs gadalaiks locītavu veselībai, īpaši senioriem, jo aukstajā un slidenajā laikā biežāk gribas palikt mājās, tādējādi arī biežāk mēdz izpalikt gan pastaigas svaigā gaisā, gan dažādas citas fiziskās aktivitātes.

D vitamīns – no pirmsākumiem līdz mūsdienām

SADARBĪBAS PROJEKTS

Vāja imunitāte, trausli kauli un slikta pašsajūta? Pie vainas, iespējams, ir D vitamīna deficīts organismā. Šobrīd par D vitamīna nozīmi vispārējās veselības uzlabošanā tiek plaši runāts, taču vai zinājāt, ka D vitamīna ārstniecisko īpašību atklājumi saistīti ar rahīta ārstēšanas iespēju meklējumiem?

Magnijs – kā zināt, ka organismā tā trūkst?

Dzīvesstils

Ja ilgstoši ir nogurums, vājums, trauksme, tam var būt pavisam vienkāršs izskaidrojums. Magnija deficīts organismā ietekmē gandrīz jebkuru funkciju, tādēļ pievērsiet uzmanību, vai ikdienā to uzņemat pietiekami. Vairāk par magnija nozīmi stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Skropstu tuša - skaistumam un ļauno garu atbaidīšanai

Sofija Šellare

Mūsdienās šo dekoratīvās kosmētikas līdzekli lielākoties izmantojam, lai vizuāli modelētu skropstu garumu, apjomu un formu, taču Senajā Ēģiptē skropstas krāsoja ne tikai skaistuma dēļ.

Kā atgūt enerģiju pēc izslimota covid?

Sola Rūja

Sagurums, nespēks, smaguma sajūta slimošanas laikā un pat pēc atveseļošanās nav nekas neparasts.

7 dzīvesveida paradumi, kas bojā dzirdi

Santa Raita

Kamēr sūdzību par dzirdi nav, lielākā daļa cilvēku šo dabas doto maņu uztver tik pašsaprotami, ka par ausu veselību ikdienā īpaši neaizdomājas. Tomēr ir vairāki dzīvesveida paradumi, kas mēdz bojāt dzirdi.

Cilvēka temperatūra - vai mēs atdziestam?

Sola Rūja

Zinātniekiem par lielu pārsteigumu pēdējo 150 gadu laikā vidējā cilvēka temperatūra krītās ar katru nākamo paaudzi. Nav zināms iemesls, bet Stenfordas Universitātes medicīnas nozares pētnieki ir nākuši klajā ar secinājumu, ka veseliem cilvēkiem vidējā temperatūra vairs nav 37 grādi pēc Celsija, kā to 1868. gadā aprakstīja vācu fiziķis Karls Reinholds Augusts Vunderlihs.

“Matcha latte” vai “Washed Denim”- svētku grims, sagaidot jauno Zaļā koka pūķa gadu

Sola Rūja

Aizejošais gads mums ir parādījis, ka iedvesma ideālam grimam ir meklējama...  dzērienos. No espreso un latte kosmētikas līdz zemeņu piena nagiem un cherry cola lūpām.

Vērtīgi “pēdējā brīža” ieteikumi, kā uzmirdzēt svētkos

Santa Raita

Ziemassvētki un gada nogale ir laiks, kad ieplānoti dažādi svētku pasākumi, kuros vēlamies izskatīties īpašāk nekā ikdienā. Protams, lai sejas āda izskatītos kopta un svētku grims labi klātos un izskatītos pēc iespējas labāk, tam jāgatavojas jau laicīgi, pareizi kopjot ādu. Šoreiz daži padomi, ko vēl var pagūt mirkli pirms svētkiem.

Sezonālās skumjas

Jaroslavs Priedeslaipa

Rudens un ziemas mēnešos parasti ir daudz svētku un brīvdienu, taču ir daļa cilvēku, kuru dzīvē šis periods ienes ne tikai svinības un svētku prieku, bet daudz tumšāku periodu, kas izpaužas kā depresija, letarģija un skumjas.

JaunMēness Strēlniekā. Cik spožs būs tavs 2024. gads, novērtē jau tagad

Santa Reisone

JaunMēness ieiet Strēlniekā 2023.gada 13.decembris plkst. 01:32. JaunMēness Strēlniekā iezīmē pēdējo Jaunā Mēness ciklu šajā tradicionālajā gadā. Tā ir iespēja apkopot un atskatīties uz aizgājušo gadu.

6 padomi roku ādas kopšanai ziemas sezonā

Santa Raita

Sausa roku āda ir normāla parādība, ar kuru laiku pa laikam saskaras lielākā daļa cilvēku. Vairumā gadījumu pietiek ar mitrinošu krēmu vai losjonu un mājās pieejamiem līdzekļiem, kas palīdz novērst roku sausumu.

Karmas izaicinājums – Rahu un Ketu maina pozīcijas

Inese Dāvidsone

Lielāko iepriekšējo vai citu dzīvju karmu mums atnes šo ēnu planētu notikumi. Tie ir mistiski un grūti saistāmi ar loģiku. Šonedēļ Rahu un Ketu maina savu atrašanās vietu katra mūsu astroloģiskajā kartē. Uz nākamo pusotru gadu. Ticam mēs tam vai nē. Saprotam mēs to vai nē! Ko tas atnes, ko atņem, ko maina un kā gūt vislielāko labumu?

lasītākais