Skaistums&Veselība

Skaistums&Veselība

5 ne tik saldi produkti, kuros ir noslēpies cukurs, un kā samazināt uzņemtā cukura daudzumu?

Šķiet, ka nu jau visi kaut reizi ir dzirdējuši, ka cukura lietošana ir jāierobežo un ka pārmērīga cukura lietošana ietekmē gan svaru, gan ādas stāvokli, pasliktina imunitāti, pašsajūtu un palielina dažādu slimību risku. Cukura un citu vienkāršo ogļhidrātu lietošana veicina straujas glikozes svārstības, kas ne tikai ietekmē veselību, bet arī enerģijas līmeni un apetīti.

Sirreālisms uz nagu galiem

Manikīra meistaru vārdi reti kad ir plašākai publikai zināmi. Gandrīz vienīgais izņēmums ir Losandželosas korejiete Sodžina O, kuru mūsdienās dēvē par galveno sensāciju nagu dizaina pasaulē.

­­­­­Paspilgtini savu orgasmu

Viss, ko turpmāk aprakstu, noderēs visām seksuālām būtnēm, neatkarīgi no dzimuma vai seksuālās orientācijas.

Narcisa anatomija. Kāpēc viņi ir tādi, kādi ir?

Lasot vārdu narciss, pirmā asociācija varētu būt kāds, kas ir pielipis pie spoguļa un nebeidzami apbrīno savu atspulgu. Taču reālajā dzīvē narciss ir aktieris uz pilnu slodzi, kurš nekad nenokāpj no skatuves un performē visiem sev apkārt, hipnotizējot ar savu viltus šarmu un nevainību.

Botokss atkal modē: to injicē pat papēžos

Pasaulē vērojams jauns intereses vilnis par “skaistuma injekcijām”. ASV kā sēnes pēc lietus saradušies beauty bāri un studijas, kur pusdienu pārtraukumā var aiziet iešpricēt nedaudz botoksa. Investori šādās iestādēs iegulda milzu naudu un ir pārliecināti, ka tēriņi atmaksāsies. Pēdējo reizi tāds botoksa injekciju bums bija 2000. gados.

Tavs labākais apzinātības skolotājs - miegs. Miega higiēna veselībai un skaistumam

Visticamāk katram ir diezgan skaidrs, kas ir ķermeņa higiēna - mēs mazgājamies, tīrām zobus, griežam nagus un ķemmējam matus. Arī miegam ir sava higiēna, kas ir tikpat svarīga.

Grūtniecība. Pirmais trimestris

Pirmais trimestris (0. – 13. nedēļa + 6 dienas), tas ir laiks no apaugļotas olšūnas līdz pilnām 13. nedēļām un 6 dienām.

Starpenes muskuļi - tavas labsajūtas un veselības atslēga

Gan sievietes, gan vīrieša ķermenī ir iegurņa pamatnes muskuļi, kuru stāvoklis ietekmē daudzus procesus organismā. Šos muskuļus dēvē arī par starpenes muskuļiem. Skaidrības labad - iegurņa pamatnes muskuļi ir tas pats, kas starpenes muskuļi.

Strīdies gudri. Kā strīdi var uzlabot attiecības

Vai tiešām ir iespējams kaut ko iegūt no konflikta? Jā, tas pat ir ļoti vēlams un nepieciešams, ja mēs gribam piedzīvot tuvas un piepildītas attiecības, augt un attīstīties attiecībās gan kopā, gan katrs individuāli. Spēja risināt konfliktus pētījumos tiek minēts kā viens no svarīgiem priekšnoteikumiem attiecību labbūtībai un partneru apmierinātībai ar attiecībām ilgtermiņā.

Vīrieša otrā sirds – prostata. Aizspriedumi un iespējas

Nesen kāds vīrietis Instagram atrakstīja jautājumu – kāpēc par seksualitāti pārsvarā runā tikai sievietes? Aizdomājos, tiešām – kāpēc? Kāpēc par sievietes baudu vispār runā vairāk nekā par vīrieša baudu? Viņš esot savā barā kaut kad ierunājies par prostatu un saņēmis pamatīgu nosodījumu.

Kakao - dievu dzēriens un atslēga uz tavu sirds telpu

Kakao dēvē par Dievu un Mīlestības dzērienu. Vēsturiskais šā unikālā auga nosaukums ir Theobroma Cacao, kas tulkojumā no grieķu valodas nozīmē “Cacao, Food of the Gods” jeb Dievu ēdiens. Kakao koks aug Amazones mūžamežos un kakao nāk no Peru, Brazīlijas un Kolumbijas.

Sievietes labsajūta, dzīvojot atbilstoši savam ciklam

Ja es tev pajautātu, vai tu pirms sava ikmēneša cikla jūties citādāk nekā pārējo mēnesi, droši vien vairums sieviešu atbildētu apstiprinoši. Un es tev pastāstīšu – kāpēc?

Kā pareizi veikt garderobes revīziju un kādēļ to nepieciešams darīt?

“Nav ko uzvilkt, bet skapis pilns ar drēbēm!” – tā ir problēma, ar kuru periodiski saskaras ikviena sieviete. Ko iesākt, ja jūsu skapī vairs nav palikusi brīva vieta jaunam apģērbam, bet uzvilkt tāpat nav ko. Atbilde būs vienkārša – garderobes revīzija!