Nosaukta 2025. gada krāsa

© Foto: publicitātes

Garšīgs, smalks un dārgs — tas ir viss... Pantone institūts nosaucis 2025. gada krāsu. Tas būs tonis 17-1230 “Mocha Mousse”, kas lieliski var iekļaujas katra ikdienā - interjerā, meikapā, aksesuāros, apģērbā, ierīcēs un citur.

Šī krāsa atrodas brūnā un smilškrāsas krustpunktā, kas pārsteidzoši atgādina šokolādes putas vai kafijas putas. Iepriekšējās modes nedēļās šī krāsa vismaz vienu reizi parādījās vadošo dizaineru jaunajās kolekcijās. “Mēs dzīvojam laikā, kad notiek pārāk daudz nopietnu lietu, bet tajā pašā laikā mēs visi vēlamies vieglumu... Izvēlētajā krāsā ir gaisīgums un maigums,” stāsta Pantone pārstāvji.

Vienkāršs un ērts: mīksts, sildoši brūns

Foto: pixabay.com, depositphotos.com

Ar savu izsmalcināto, piezemēto eleganci PANTONE 17-1230 “Mocha Mousse” var būt atsevišķa krāsa vai kalpot kā daudzpusīgs pamats, uzlabojot plašu palešu un lietojumu klāstu — no minimālisma līdz bagātīgi detalizētiem dizainiem — visās nozarēs, kas koncentrējas uz krāsām.

Sildošs, piesātināts brūns tonis, PANTONE 17-1230 "Mocha Mousse" baro ar savu ierosmi apbrīnojamā kakao, šokolādes un kafijas kvalitāte, kas piesaista vēlmi pēc komforta.

Pārdomāta ļaušanās, harmonisks komforts, apmierinātības sajūtas

Foto: pixabay.com

“Pantone 2025. gada krāsai mēs skatāmies uz maigi brūnu nokrāsu, kam raksturīgā bagātība un jutekliskais, un mierinošais siltums vēl vairāk izplatās mūsu vēlmē pēc komforta un vienkāršu prieku baudīšanas, ko varam dāvināt un dalīties ar citiem,” krāsu raksturo Lorija Presmena, Pantone krāsu institūta viceprezidente.

“Izbaudiet savus īpašos mirkļus. “Mocha Mousse”, kas piesātinātas ar sajūtu bagātību, iedvesmo radīt jaunu pieredzi, kas uzlabo personīgo komfortu un labsajūtu. No saldajiem našķiem līdz pastaigām dabā, vienkāršu prieku baudīšanai, ko varam arī dāvināt un dalīties ar citiem,” teikt Pantone mājas lapā.

Kāda bija 2024. gada krāsa lasiet šeit: Kāda ir 2024. gada krāsa?

Dzīvesstils

Interesanti, ka šajā jautājumā un apstiprinošajā atbildē ir dzīvnieku īpašnieku pusē. Pastāv dažādas hipotēzes, kas liecina par šīs parādības cēloņiem. Viena no tās būtībām ir tāda, ka nopietnu slimību beigu stadijā cilvēka organisms izdala noteiktas vielas, kuras kaķi un suņi uztver pēc smaržas.