Sports

19.jan
Nepieciešamības gadījumā Latvija būtu gatava vērtēt iespēju pilnībā nodrošināt 2021.gada pasaules hokeja čempionātu Rīgā, norādīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

18.jan
Rīga ir gatava uzņemt visu 2021.gada pasaules čempionātu hokejā vai sadarboties ar kādu citu partneri meistarsacīkšu rīkošanā, sacīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.

18.jan
Pirmdien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Padomes sēdē Minskai atņemtas 2021.gada pasaules čempionāta rīkotāju tiesības, vēsta IIHF.

18.jan
Saeimas Ārlietu komisija pirmdien, 18.janvārī, pieņēma paziņojumu par šī gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem norisi, neatbalstot tā rīkošanu Baltkrievijā un paužot atbalstu Latvijas gatavībai to organizēt Rīgā, informēja komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols.

17.jan
Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā ekipāža svētdien Sanktmoricā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa sezonas otrajās četrinieku sacensībās, kamēr Ralfa Bērziņa kvartets palika 20.pozīcijā.

17.jan
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Vācijas trasē Oberhofā notiekošajā Pasaules kausa (PK) septītajā posmā ieņēma 25.vietu savās sezonas pirmajā 15 kilometru distancē ar kopēju startu.

17.jan
Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne svētdien izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa septītā posma sacensībās, kamēr Elīza Tīruma un Kendija Aparjode bija attiecīgi 12. un 14.pozīcijā.

17.jan
Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Padome pirmdienas pēcpusdienā lems par pasaules čempionāta hokejā atņemšanu Baltkrievijai, ziņo IIHF procesiem pietuvinātais Šveices interneta portāls "Watson.ch".

17.jan
Latviešu basketbolists Rodions Kurucs sestdien piedzīvoja debiju Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Hjūstonas "Rockets", gūstot divus punktus un kopā ar jauno vienību piedzīvojot zaudējumu.

16.jan
Kamaniņu braucēji brāļi Juris un Andris Šici sestdien Vācijā Pasaules kausa septītajā posmā izcīnīja trešo vietu, kamēr vadošajā desmitniekā ielauzties spēja arī Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, ekipāžai ierindojoties astotajā pozīcijā.

16.jan
Gadījumā, ja viena no 2021.gada pasaules čempionāta rīkotājvalstīm tomēr būs Baltkrievija, autobūves kompānijas "Škoda", kas ir turnīra ģenerālsponsors jau 28 gadus, nesniegs tam finansiālu atbalstu, sestdien paziņoja kompānija.

16.jan
Latvijas kamaniņu braucējs Gints Bērziņš sestdien Vācijā Pasaules kausa (PK) septītajā posmā ierindojās septītajā vietā, kamēr Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis palika ārpus vadošā desmitnieka.

16.jan
Latvijas bobsleja divnieks Oskars Melbārdis/Matīss Miknis sestdien Šveicē Pasaules kausa (PK) desmitajā posmā ierindojās sestajā vietā, taču vēl vien ekipāža Ralfs Bērziņš/Arnis Bebrišs sasniedza 16.ātrāko laiku.

16.jan
"Optibet" hokeja līgas (OHL) komandu "Mogo"/LSPA turpmāk trenēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) pieredzi uzkrājušais Ģirts Ankipāns, sestdien ziņo klubs.

16.jan
Piespiedu mājsēde, attālinātas mācības un darbs no mājām šogad vairāk nekā iepriekšējos gados rada vēlmi aktīvi baudīt ziemas priekus. Tā kā populārākās kalnu slēpošanas un snovošanas trases nemaz nevar vienlaikus uzņemt visus slēpotājgribētājus, šajās vietās apmeklētāju plūsmu regulē elektroniskas rindas. Uz distanču slēpošanu gan pagaidām rindā nav jāgaida.

16.jan
Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa komanda Dalasas "Mavericks" viesojās pie Milvoki "Buks".

16.jan
Vācijas uzņēmums "Nivea" nesponsorēs pasaules čempionātu hokejā, ja tas notiks Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, piektdien kompānija publiski paziņoja sociālajā vietnē "Instagram".

15.jan
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" 2021.gada izbraukuma pirmajā spēlē piektdien viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) zaudēja Čerepovecas "Severstaļ".

15.jan
Latvijas vadošais skeletonists Martins Dukurs piektdien Sanktmoricas dabīgajā trasē Pasaules kausa (PK) sestajā posmā izcīnīja otro vietu un tikai par 0,01 sekundi piekāpās uzvarētājam Aleksandram Gasneram no Vācijas.

13.jan
Nacionālā hokeja līgas (NHL) pimssezonas Covid-19 testos konstatēti 27 pozitīvi rezultāti, vēstīts līgas paziņojumā otrdien.

13.jan
Vienkāršākais ceļš būtu pasaules čempionātu hokejā rīkot Latvijā, pēc šonedēļ notikušās Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) vadības vizītes Baltkrievijā sarunā ar Somijas nacionālā radio pārstāvi pavēstīja IIHF viceprezidents no Somijas Kalervo Kummola.

13.jan
Šonakt ar piecām spēlēm trīs ASV un divās Kanādas pilsētās sāksies 2020./2021.gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezona, kuras sākumā četru komandu paspārnē būs pieci Latvijas hokejisti.