Sports

9.jan
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Siguldā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa septītā posma Sprinta kausā, Gints Bērziņš bija sestajā, bet Riks Kristens Rozītis - 15.pozīcijā.

8.jan
Par Latvijas 2021.gada labākajiem sportistiem "Trīs zvaigžņu balvas" pasniegšanas ceremonijā sestdien Rīgā atzīti 3x3 basketbolists Kārlis Pauls Lasmanis un pludmales volejboliste Tīna Laura Graudiņa.

8.jan
Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Siguldas trasē izcīnīja otro vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, bet Mārtiņš Bots un Roberts Plūme ieņēma piekto vietu.

8.jan
Kristers Aparjods sestdien Siguldas trasē uzvarēja Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, astoto vietu ieņēma Riks Kristers Rozītis, desmito - Gints Bērziņš un 19.vietu - Artūrs Dārznieks.

8.jan
Kristers Aparjods sestdien Siguldas trasē pēc pirmā brauciena Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā ieņem pirmo vietu, devīto vietu ieņem Riks Kristers Rozītis, desmito - Gints Bērziņš un 26.vietu - Artūrs Dārznieks.

7.jan
Anastasija Kravčenoka duetā ar austrālieti Fēbi Bellu piektdien pārvarēja "King of the Court" sacensību pusfināla kārtu, iekļūstot finālā.

7.jan
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa septītā posma sacensībās un kļuva par kopvērtējuma līderi, kamēr Tomass Dukurs bija piektajā vietā.

6.jan
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien Melburnas "WTA 250" sērijas turnīra otrās kārtas mačā piekāpās amerikānietei Enai Lī, nespējot iekļūt ceturtdaļfinālā.

5.jan
Pludmales volejbolistam Mārtiņam Pļaviņam veikta ceļgala operācija, bet Jānis Šmēdiņš uz "King of the Court" finālposmu nedosies vēdera vīrusa dēļ, sportisti vēsta sociālajos tīklos.

5.jan
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" trešdien Ufā cieta zaudējumu cīņā pret vietējo "Salavat Julajev", taču guva četrus vārtus vairākumā.

4.jan
"Optibet" Latvijas futbola virslīgas komandu "Riga" turpmāk vadīs Vācijas treneris Torstens Finks, otrdien ziņo vienība.

4.jan
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova otrdien Melburnas "WTA 250" sērijas turnīra pirmajā kārtā ar 6-4, 6-4 pārspēja Francijas tenisisti Karolinu Garsiju.

3.jan
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņģim piemērots Covid-19 protokols, pirmdien ziņo klubs.

3.jan
76 gadu vecumā miris trīskārtējais olimpiskais čempions trīssoļlēkšanā Viktors Saņejevs, ziņo Gruzijas Olimpiskā komiteja.

3.jan
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" pirmdien Nursultanā ielaida septiņus vārtus un cieta graujošu neveiksmi.

3.jan
Valodnieki ekstremālo sporta veidu pārstāvjus iesaka dēvēt par ekstremāļiem vai ekstremālistiem, skaidro Valsts valodas centrs (VVC).

3.jan

2.jan
Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa ekipāža svētdien Siguldā Pasaules kausa bobslejā divnieku sacensībās ierindojās trešajā vietā.

2.jan
Latvijas komanda ar Elīzu Tīrumu, Kristeru Aparjodu un divnieku Mārtiņš Bots/Roberts Plūme svētdien Vinterbergas trasē Vācijā Pasaules kausa kamaniņu sportā posmā uzvarēja komandu stafetē.

1.jan
Ceturtdien 88 gadu vecumā miris Sems Džounss, kurš Bostonas "Cletics" sastāvā kļuva par desmitkārtēju Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu.

1.jan
Latvijas kamaniņu braucēju duets Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Juris un Andris Šici piedzīvoja kritienu un ieņēma 18.vietu, taču saglabāja līderpozīciju kopvērtējumā.

1.jan
Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis karjeru turpinās Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) komandā Jēvles "Brynas IF", informē klubs.