Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

ZooSargs

Lidostas drošības darbinieki Maiami pagājušonedēļ savas maiņas laikā sastapušies ar kādu satriecošu pārsteigumu - pasažiera biksēs paslēptu maisu ar čūskām.
14.mai Portāls nra.lv
Maksa Planka Dzīvnieku uzvedības institūta zinātnieki ir paziņojuši par kādu unikālu novērojumu dzīvnieku pasaulē. Indonēzijā ir piefiksēts, kā orangutans ārstē sev brūci, izmantojot tropu augu medicīniskās īpašības.
14.mai Portāls nra.lv
Nedēļas nogalē Sietlas pilsētā Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) tika notverta atlikusī zebra, kas kopā ar savu baru pagājušās nedēļas sākumā bija aizbēgusi no piekabes Vašingtonas štatā.
6.mai Portāls nra.lv
Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) reģistrēts pirmais putnu gripas (H5N1) uzliesmojums liellopu vidū. Infekcija konstatēta 36 piena ganāmpulkos deviņos ASV štatos, savukārt Teksasā ar H5N1 saslimis kāds piena fermas strādnieks.
6.mai Portāls nra.lv
Nelaimīgo putnu cilvēki pamanīja, pastaigājoties gar Rīgas līča krastu Daugavgrīvā. Izrādījās, ka ap gulbja kāju bija aptinusies no neilona izgatavota makšķeres aukla. Nevienaldzīgie ļaudis izsauca VUGD speciālistus.
6.mai Gaļina Moločkova
Dzīvnieku policija vietnē "X" mudina Rīgas domi rīkoties nekavējoties un "novērst nāvējošo slazdu".
5.mai tautaruna.lv
Internetā var atrast miljoniem video ar mājdzīvniekiem, taču ne visi no tiem iegūst milzīgu skatījumu skaitu soctīklos. Bet šis video nepārprotami ir ārpus konkurences!
5.mai tautaruna.lv
Meinkūni zināmi kā vieni no lielākajiem un spēcīgākajiem mājas kaķiem. Arī viņu nagi var būt visai bīstami ne tikai cilvēkam, bet arī nodarīt postījumus dažādām lietām.
1.mai tautaruna.lv
Vēl arvien cilvēki spēj pārsteigt ar neticamu cietsirdību pret "mazajiem brāļiem" - veikala "Depo" apsargs pie durvīm spainī atradis piecus dažas dienas vecus kaķēnus.
1.mai tautaruna.lv
Pagājušajā piektdienā, 26.aprīlī, AS "4finance" darbinieki , devās pavasara talkā uz Slokas dzīvnieku patversmi. Tas ir pirmais uzņēmums, kurš jebkad šajā patversmē ir rīkojis talku.
29.apr Portāls nra.lv
Dzīvnieku policijai bieži ir jāspēj izdomāt neizdomājamo, lai glābtu nelaimē nonākušus dzīvniekus. Milzu pateicību Dzīvnieku policijas darbiniekiem sūta kaķa saimniece, kuras mīlulis bija iekritis nenoslēgtā ēkas ventilācijas šahtā.
28.apr tautaruna.lv
Mēs bieži uzskatām, ka dzīvnieki un putni visas darbības saista tikai ar izdzīvošanu, tomēr tā, iespējams, nav taisnība. diametrāli pretēju vērtējumu var sniegt arī par vārnas izdarībām, kura "izbauda" sniega priekus.
27.apr tautaruna.lv
Amerikas Savienoto Valstu (ASV) Makadillas gaisa spēku bāzē Floridā dienošajiem karavīriem pirms pāris dienām bija negaidīti zvīņains apmeklētājs.
26.apr Portāls nra.lv
Pirms vairāk nekā mēneša no dzīvnieku audzētavas tika izņemti korgiji, šiperkes un citi suņi nonākuši četrās patversmēs. Patversmes suņus ir izpirkušas no valsts, maksājot par katru četrus eiro - šādu cenu noteikusi Nodrošinājuma valsts aģentūra.
24.apr LABĀS MĀJAS
Viens no Japānas ātrgaitas vilcieniem, kas iemantojis pasaules slavu ar savu punktualitāti, šonedēļ piedzīvoja retu 17 minūšu aizkavēšanos, kad pasažieru vagonā tika atrasta čūska.
21.apr Portāls nra.lv
Paleontologi no Flindersas universitātes ir aprakstījuši trīs neparastas jaunas milzu fosilo ķenguru sugas no Austrālijas un Jaungvinejas, atklājot, ka tās ir daudzveidīgākas pēc formas, izplatības un lēciena metodes, nekā tika uzskatīts iepriekš.
20.apr Portāls nra.lv
Zemessargu, kas necilvēcīgi izturējies pret suni, var sodīt. Bet pagaidām tas ir zem jautājuma zīmes…
19.apr kontekst.lv
Bildē redzamā medņu vista katru pavasari klīst pa Pāvilostu. Šis foto uzņemts bērnudārza pagalmā. Putni un dzīvnieki vienmēr mīt blakus cilvēkiem, bet pavasarī, pārošanās laikā, tie kļūst vēl drošāki.
17.apr Redzēt debesis
Atšķirībā no daudziem citiem kukaiņiem, taureņi daudziem patīk un tos slavē skaistuma un harizmas dēļ. Papildus to kultūras nozīmei un estētiskajam šarmam tie sniedz ļoti vērtīgu ieguldījumu visas pasaules ekosistēmās un ir nozīmīgi ekoloģijas, evolūcijas un bioloģijas saglabāšanas un izpētes dzīvnieki.
17.apr Marta Magone
Policijā sākts kriminālprocess par kaķa sašaušanu Jelgavā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
16.apr Ziņu aģentūra LETA