Ghetto podkāsts

"Ghetto Podkāstā" viesojas aktīvākais "picu cilvēks" Latvijā, BMX riteņbraucējs Artis Žentiņš

"Ghetto Podkāstā" viesojas Artis Žentiņš, Vīnkalnu picērijas līdzīpašnieks un BMX riteņbraucējs.

Armands Puče: Es nespēlēju spēli, es tāds esmu

"Ghetto Podkāstā" viesojas žurnālists, grāmatu autors, TV raidījumu vadītājs – Armands Puče. Daudziem viņš ir kā nagla pēcpusē, jo vienmēr izsakās tieši, asi un necimperlējoties.

"Ghetto Podkāstā" viesojas Renārs Zeltiņš

Renārs Zeltiņš ir atpakaļ Ghetto TV! Šoreiz kā Ghetto Podkāsta viesis pie Raimonda Elbakjana. Tā bija Renāra pirmā, bet noteikti ne pēdējā viesošanās šajā podkāstā, jo tik daudz palika neizrunāts.

"Ghetto Podkāstā" viesojas Māris Šlēziņš

"Ghetto" jaunākajā podkāstā pasaules ielu vingrošanas federācijas un Latvijas ielu vingrošanas federācijas dibinātājs, Kenguru Pro līdzīpašnieks Māris Šlēziņš.

"Ghetto Podkāstā" viesojas divkārtējais pasaules čempions kikboksā Zaurs Džavadovs

Uzzini, kāds ir pasaules čempiona grafiks, kā viņam veicās ar pilsonības iegūšanu. Tāpat gūsti ieskatu Zaura Džavadova dzīvē un treniņu procesos, kā arī ieklausies viņa viedoklī par cīņu pasauli.

Ghetto Podkāsts ar slam-dunk zvaigzni Kristapu Dārgo

2024. gadā atgriezīsies ikoniskais slam-dunk šovs "Kings of Air", kurā piedalīsies mūsu nacionālā slam-dunk zvaigzne Kristaps Dārgais!

"Ghetto Podkāstā" viesojas Lauris Zalāns

"Ghetto Podkāsta" viesis ir Radio TEV balss, skatuves un sociālo tīklu satura veidotājs Lauris Zalāns. Šīs epizodes vadītājs pirmo reizi ir Jānis Burmistrs, kurš ir "Ghetto Games" satura veidotājs un jau vairākus gadus piedalās pasākumu organizēšanā.

Maskačkas bandīti, 10 bada gadi, Arēnas koncerts. “Ghetto Podkāsts” ar Māru Upmani – Holšteini

Grupas “Astro’n’out” līdere Māra Upmane – Holšteine sarunā ar senu draugu Edgaru Sniegu atceras “visskaistākos laikus” “Studentu klubā”, bēgšanu no baznīcas laulību dienā, kā arī meklē atbildi uz jautājumu – kā palaist tos, kuri aizgājuši?

"Ghetto Podkāstā" viesojas cīkstonis Aleksandrs Čižovs

Latvijas pusvidējā svara MMA cīkstonis Aleksandrs Čižovs jaunajā Ghetto TV podkāstā atklāti stāsta par laiku, pirms viņš ir parakstījis līgumu ar ASV bāzēto organizāciju “Professional Fighters League”, kā arī dalās ar nākotnes plāniem un personīgajiem ieskatiem MMA pasaulē.

Latvijais bronza Pasaules hokeja čempionātā - par sajūtām un darbiem “Ghetto Podkāstā” runā Renārs Freibergs

Jaunās “Ghetto Podcast” epizodes īpašais viesis ir Latvijas hokeja izlases menedžeris Renārs Freibergs, kas hokeja gaitas uzsāka, pateicoties tētim un jaunākajam brālim Ralfam Freibergam, kurš šobrīd ir izlases spēlētājs. Podkāstā Renārs runā par spilgtākajiem momentiem un emocijām no Pasaules čempionāta hokejā 2023, daloties ar lielākajiem izaicinājumiem ar kuriem saskāries kā izlases menedžeris un cik svarīga bija ticība no visas Latvijas tautas, treneriem un pašiem spēlētājiem, lai piepildītu lielo sapni par medaļu pasaules čempionātā. Viņš saka: “lielākais prieks, ka varējām visiem pierādīt, ka sapņi par kuriem parasti raksta tikai grāmatās, piepildās arī dzīvē.”

Ghetto Podkāsts ar Kristīni Prauliņu

Jaunās “Ghetto Podcast” epizodes īpašais viesis ir latviešu soul sensācija Kristīne Prauliņa, slavena gospeļu un soulmūzikas dziedātāja, kas pazīstama ar savu burvīgo vokālu un retu mūzikas stilu. Tikko prezentējot jauno albumu, Kristīne pievienojas podkāstam, lai dalītos savā radošajā ceļojumā, atklājot iedvesmu aiz viņas jaunākajiem muzikālajiem centieniem un dziļo mīlestību pret soul mūziku.

Ghetto podkāstā viesojas basketbolists Žanis Peiners

Basketbolists Žanis Peiners stāsta par dzīvi Amerikā no cita skatu punkta, karjeras beigām un turpmākajiem mērķiem. Kā arī dalās ar savām domām par naudas nozīmi dzīvē un tās ietekmi uz noskaņojumu – ‘’Vairāk naudas, vairāk atbildības.’’.

Futbola Nākotne Latvijā: “Ghetto Podkāsts” ar LFF Prezidentu Vadimu Ļašenko

Latvijas Futbola Federācijas prezidents Vadims Ļašenko pievienojas jaunākajā “Ghetto Podkāstā”, lai dalītos savā personīgajā ceļā un pieredzē pirms kļūšanas par Latvijas Futbola Federācijas prezidentu. Kādas nozīmīgas izmaiņas un uzlabojumus Vadims ir ieviesis Latvijas futbolā kopš sava amata sākuma?

lasītākais