Reklāmraksti

7.nov
Populārais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas labi orientējas mūsu reģiona mainīgajos laika apstākļos un ražo augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgus apģērbus, jaunajā rudens/ziemas sezonā īpašus jaunumus sarūpējis topošajām un jaunajām māmiņām.
 
4.nov
Bezkontakta norēķini ir kļuvuši par Latvijas iedzīvotāju maksājumu jauno normu. Aizvien vairāk iedzīvotāju izvēlas par saviem pirkumiem vienkārši nopīkstināt – tas tiešām ir ātri un ērti.
 
18.okt
Ik gadu, termometra stabiņam arvien biežāk nokrītot zem +5 grādu atzīmes un tuvojoties decembrim, sāk sarosīties visi automašīnu īpašnieki.
 
16.okt
Jaunākie skaistumkopšanas produkti un pakalpojumi, frizieru, kosmetologu, vizāžistu, spa meistaru un nagu speciālistu konkursi un paraugdemonstrējumi, profesionāļu konsultācijas un aizraujoši šovi.
 
14.okt
Mūsdienās pieejams ļoti plašs grīdas segumu piedāvājumu klāsts, tomēr paklāji daudzos mājokļos joprojām ir visai populāri.
 
14.okt
Dzīvnieku draugi un ģimenes ar bērniem jau 26. un 27. oktobrī ir aicināti apmeklēt rudens pūkaināko izstādi – “ZooExpo 2019” Ķīpsalā.
 
14.okt
Sagaidot jauno mācību gadu, mūsu kaimiņvalsts Igaunijas zīmols Huppa, šoruden pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem piedāvā absolūtu jaunumu – augstvērtīgas trikotāžas krekliņus, džemperus, svārkus, kleitas, legingus, cepures un apļveida šalles.
 
11.okt
Jau no 18. līdz 20. oktobrim izstādes “Design Isle 2019” un “Baltic Furniture 2019” Ķīpsalā pulcēs vēl nebijušu dalībnieku skaitu – vairāk nekā 300 dizainerus un uzņēmumus, kas apmeklētājus iedvesmos ar vismaz 50 zīmolu jaunāko mēbeļu un dizaina kolekcijām.
 
21.sep
Brīžos, kad ir steidzami nepieciešama lielāka naudas summa, var pārņemt panika, jo šķiet, ka situācijai nav risinājuma.
 
12.sep
Iepriekšējā rakstā sastādījām plānu, kā soli pa solim organizēt koplietošanas telpu uzkopšanu daudzdzīvokļu namos pašu iedzīvotāju spēkiem. Šoreiz mēģināsim iepazīstināt ar pašu uzkopšanas procesu un paņēmieniem, kā to paveikt.
 
14.aug
Mēs visi novērtējam tīrību un kārtību ne tikai mūsu dzīvoklī vai darba vietā, bet arī tā sauktajās sabiedriskajās vietās – sabiedriskajā transportā, veikalos un, protams, savas dzīvojamās mājas koplietošanas telpās.
 
22.jūl
Kādiem faktoriem būtu jāpievērš uzmanība izvēloties un uzstādot vārtus savai piemājas teritorijai vai garāžai?  Kā iegūt savam īpašumam kvalitatīvus un uzticami kalpojošus vārtus, kas neliks vilties? 
 
17.jūl
Pavisam netālu no skaistās Ventspils, pļavu un mežu ielokā, viesu nams “Bauļi” sniedz lielisku iespēju izbaudīt lauku mieru un burvību.
 
15.jūl
Iepriekšējā rakstā uzskaitījām padomus, kas varētu uzkopšanas procesu padarīt vienkāršāku un ātrāku. Šajā rakstā turpināsim padomu uzskaitījumu.
 
20.jun
Lai uzkopšanas procesu padarītu vienkāršāku un ātrāku, sadzīvē var ieviest nelielas izmaiņas un dažus ieradumus.
 
17.jun
Auto spuldzes ir to spēkrata elementu skaitā, kas, neskatoties uz savu pieticīgo izmēru, spēlē ļoti būtisku lomu drošas un komfortablas braukšanas nodrošināšanā.
 
24.mai
Neskatoties uz to, ka 71% planētas sastāv no ūdens, uzturā lietojamā ūdens apmērs ir krietni mazāks - tikai 0.5% no saldūdens resursiem, tādēļ, pieaugot iedzīvotāju skaitam uz planētas, arvien būtiskāka nozīme ir ūdens rezervju taupīšanai.
 
26.apr
Nekustamo īpašumu portāls DOMImaps.lv - dzīvokļu, māju, zemes, telpu sludinājumi Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā.
 
15.mar
Mūsdienās kredīti ir dabiska ikdienas parādība. Pēc Latvijas Bankas statistikas, vairāk nekā 600 000 valsts iedzīvotājiem ir noformētas kredītsaistības, un tas nav pārsteigums – ātrie kredīti var būt noderīgi gan negaidīto situāciju risināšanā, gan vērienīgo plānu īstenošanā.
 
27.feb
Latvijā lielākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs AS „Dzintars" atjauno zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu.
 
10.jan
Jauna dzīvokļa meklēšana ir pamatīgs izaicinājums ikvienam, jo nav viegli atrast dzīvesvietu, kas atbilst trim galvenajiem pamatprincipiem – Jūsu vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
 
6.dec 2018
Ziema – tas nav tikai iestigušu auto un nosalušu pirkstu gadalaiks. Ziema ir kas daudz vairāk par ledus kasīšanu no vējstikla un klusu apņemšanos iegādāties nākamo auto ar iepriekšēju sēdekļu apsildes funkciju.
 

Rīgas namu pārvaldnieks