Reklāmraksti

8:00
Starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras pērle” zvaigznes atkal iedegsies mākslas debesīs, un šoreiz tas notiks Rīgas skatītājiem!
 
28.jūl
Lai arī šobrīd mūs lutina siltā vasaras saulīte, rudens vairs nav aiz kalniem. Tāpēc laicīgi jāsāk gatavoties gan apkures, gan rudens dārza darbu sezonai. Lai gadalaiku maiņa nesagādātu raizes, jau vasarā vari parūpēties par to, lai vēsajos gadalaikos mājās varētu justies silti un omulīgi, kā arī ar rudens sezonu saistītie dārza darbi nesagādātu raizes.
 
27.jūl
Preču iegāde internetā ir kļuvusi par ļoti daudzu cilvēku ierastu ikdienas sastāvdaļu, jo tā palīdz būtiski ietaupīt laiku un nesteidzīgi iepirkties no jebkuras vietas.
 
25.jūl
Darbinieku labklājība ir viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē darba produktivitāti un motivāciju. Kvalitatīvs, drošs un ērts darba tehniskais nodrošinājums var sniegt darbiniekiem patīkamu vidi, kas, savukārt, var rezultēties augstākā darba sniegumā.
 
6.jūl
Divos ekskluzīvos koncertšovos 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē „Pūt, vējiņi!” Latvijai būs iespēja dzirdēt slavenākās disko grupas BONEY M dziesmas programmā - „The Sounds of Boney M”.
 
6.jūl
2019. gada oktobrī ar negaidītām, taču pelnītām ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju koncerts „Taiseits Latgolā!”, kas norisinājās VEF Kultūras pilī. Visas biļetes bija izpārdotas jau mēnesi pirms koncerta. „Tas mūs pašus pārsteidza, bet tajā pašā laikā iedrošināja un pārliecināja, ka ir ļoti liela interese par tāda veida pasākumu,” atzīst pasākuma producenti.
 
4.jūl
No 7.līdz 12.augustam Ikšķilē vairāku dienu garumā norisināsies 4.Starptautiskais Operetes festivāls, piedāvājot krāšņu programmu, kurā būs pārstāvēti dažādi muzikālā teātra žanri, dažādām muzikālajām gaumēm un paaudzēm. Šogad īpašie viesi būs Kijivas Nacionālā Akadēmiskā operetes teātra (Ukraina) vadošie solisti, kuri piedalīsies festivāla kulminācijā – GALĀ koncertā 12.augustā Ikšķiles estrādē. Kā ierasts, Galā koncerts noslēgsies ar romantisku Valšu vakaru.
 
17.jun
Mārtiņa Brauna rokopera “Mauglis”, kas tika atzīta par 2021. gada izcilāko kultūras pasākumu, beidzot būs redzama arī skatītājiem klātienē trīs vērienīgās brīvdabas izrādēs Jelgavā, Rojā un Liepājā.
 
15.jun
Pēc divu gadu pārtraukuma Saldū, Kalnsētas parkā šovasar atgriežas festivāls “Saldus Saule”. Šogad festivāls notiks 22. un 23. jūlijā. Arī šogad uz skatuves kāps gan leģendāras un visiem zināmas zvaigznes, gan arī pavisam nesen iepazīti lieliski mākslinieki.
 
10.jun
Šovasar – jūnijā – uz tirdzniecības centra «Domina Shopping» A autostāvvietas jumta norisināsies trīs dienu «Vasaras mūzikas festivāls». Tas tiks aizvadīts ar trīs populāru grupu koncertiem: 15. jūnijā uzstāsies grupa «Citi zēni», 16. jūnijā – čellu grupa «Dagamba», bet 17. jūnijā – grupa «Musiqq».
 
10.jun
2022. gada 2. jūlijā Lietuvas un Latvijas pierobežā, ļoti skaistā vietā Biržu rajona Kiluču ezera pussalā (Biržu rajonā, Kiluču ciemā, Apaščios ielā) notiks oriģinālā SMOKIE balss KRISA NORMENA dzīvās mūzikas koncerts.
 
1.jun
Ja agrāk pusaudži sapņoja par velosipēdiem, tad šobrīd tiem ir uzradusies nopietna konkurence – elektriskie skrejriteņi. Ērts un aizraujošs pārvietošanās veids, mazs paša braucamrīka svars un piedzīvojuma sajūta katrā braucienā – tās ir vien dažas no priekšrocībām. Izvēloties šādu pārvietošanās veidu, būtiski gan ir atcerēties drošības pamatprincipus, jo īpaši tad, ja “šofera” lomā iejūtas nepilngadīgais.
 
25.mai
Laulību gredzeni vienmēr ir bijuši ļoti īpaši juvelierizstrādājumi, kas simbolizē cilvēku laulības saites un uzticību. To vēsture ir sena un aizraujošiem faktiem pildīta, turklāt, tāpat kā, piemēram, kāzu kleitas un uzvalkus, arī gredzenus skar dažādas modes tendences. Par visu pēc kārtas – šajā rakstā!
 
18.mai
18.jūnijā plkst.20.00 Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē «Mītava», norisināsies par labu tradīciju kļuvušais TV3 Jāņu ielīgošanas koncerts «Gada īsākā nakts».
 
18.mai
Siltā sezona vienmēr nāk ar iedvesmu veidot spilgtus tēlus. Un rotaslietām te iedalīta īpaša loma. Tieši tās ļauj izrādīt gan savu personību, gan šī brīža noskaņu: vai šodien esat romantiskā dāma vai nopietnā biznesa lēdija, vai sirdī iezagusies vasarīga ballīšu vētra vai iestājusies harmonija, kuru vēlaties pasvītrot ar eleganci?
 
12.mai
Vasaras pilnbriedā 1. un 2. jūlijā baušķenieki un pilsētas viesi tiek ielūgti uz vērienīgu divu dienu festivālu “Knifs?” Bauskas Pilskalna parka estrādē. “Piešķil vasarai knifu!” – ar tādu saukli sevi piesaka jauns festivāls, kura idejas autors ir Igo.
 
12.mai
23.jūnijā no plkst.18 Raiskuma parkā (Cēsu novadā) skatītāji tiek aicināti uz vērienīgu Līgo nakts koncertu – veltījumu «Limuzīnam Jāņu nakts krāsā». Tajā dažādu paaudžu aktieri ar dziesmām atgriezīsies filmas «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» mājās – Raiskumā, kur pirms vairāk nekā 40 gadiem uzņemta leģendārā filma. Pēc koncerta – balle līdz rīta gaismai.
 
6.mai
Maijs iesākas ar vieniem no sirsnīgākajiem svētkiem – Mātes dienu! Šī ir diena, kad izrādām mīlestību mammām, omītēm un vecvecmāmiņām. Pasakāmies par rūpēm, zināšanām, kā arī iepriecinām ar dāvanām un apsveikumiem. Iepazīsties ar sešām oriģinālām dāvanu idejām!
 
28.apr
Kantrimūzika, jūras krasts, saulriets, zvejnieku rokām nu pat zvejotas un kūpinātas zivis, romantika, dažādas radošās darbnīcas Boho stilā, dejas, ugunskuri, tērzēšana un fotografēšanās kopā ar grupu “Sestā Jūdze”, pārsteiguma viesi un cerību, mīlestības piepildīta tikko jaušama vasaras dvesma! 
 
26.apr
Mūsdienās cilvēki arvien vairāk laika pavada slēgtās telpās, kas aktualizē arī jautājumu par gaisa kvalitāti tajās.
 
19.apr
Maināmie paklāji vienlaicīgi var pildīt vairākas funkcijas – nodrošināt tīrību, uzlabot darba vidi, veicināt biznesa atpazīstamību. Lasiet un noskaidrojiet, cik daudzveidīgs ir maināmo paklāju piedāvājums, kā arī uzziniet, kurš no tiem ir piemērotākais Jūsu uzņēmējdarbībai!
 
4.apr
Grupa «bet bet» savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021.gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās īstenot pilnvērtīgi, tāpēc 2022.gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! Vērienīgās jubilejas koncerttūres pirmais koncerts notiks jau 3.jūnijā Saulkrastu estrādē.