Reklāmraksti

13.sep
Somijas uzņēmums piedāvā darbu: Galdniekiem, metinātājiem (ieskaitot manuālu metināšanu), santehniķiem, apmetējiem, iekšdarbu un ārdarbu mūrniekiem; fasādes apdares darbu speciālistiem, jumiķiem, strādniekiem betona elementu rūpnīcā ( ar pieredzi) un citi būvdarbu veikšanas darbi.
 
12.sep
Savā ikdienas darbībā nereti esam saskārušies ar gadījumiem, kad klients, izvēloties sava mājokļa vai biroja arhitektūras un interjera stilu, rēķinājies tikai ar savām vizuālajām izjūtām un gaumi, aizmirstot par sadzīves praktisko pusi un ikdienas uzkopšanu.
 
12.sep
Mūzika ir neatņemama jebkuras kultūras sastāvdaļa. Tieši mūzikā, vislabāk izpaužas tautas raksturs, tās tradīcijas un vērtības.
 
27.aug
Vai naktīs nomoka bezmiegs, un no rīta sajūta muguras zonā ir tāda, ka desmit minūtes nepieciešams veikt stiepšanās vingrinājumus, lai sāktu normāli staigāt?
 
16.aug
Mūsdienās dzimumu līdztiesība nevienam vairs nav svešs jēdziens, tomēr  mūsu sabiedrībā joprojām valda novecojuši stereotipi, no kuriem izplatītākais - vīrietis ekonomiski un finansiāli nodrošina ģimeni, sievietei jābūt “pavarda sargātājai”.
 
16.aug
Jau vairākus mēnešus vadāt automobili ar bojātiem logu tīrītājiem, vai tikai ar vienu priekšējo  lukturi, jo laika apstākļi - labi, un naktī nebraucat?
 
30.jūl
Vasara ir īpaša ar silto laiku, daudzveidīgajām āra aktivitātēm, kā arī plašo filmu izvēli kinoteātros, kas iepriecinās skatītājus ar dažādākajām gaumēm. Paslēpies no vasaras tveices kinoteātra zālē un noskaties kādu no aktuālajām vasaras filmām!
 
24.jūl
No 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums –  izstāde  “Riga Food 2018”.
 
10.jūl
Lai dzīvotu taupīgi, nepieciešams domāt līdzi saviem izdevumiem. Taupīt nenozīmē liegt sev visus dzīves priekus. Taupīt nozīmē tērēt naudu apdomīgi. Kā to darīt un ko īsti nozīmē taupīga dzīvošana?
 
4.jūl
Dienā, kad grupa 100 Debija ir kļuvusi tikai četras reizes jaunāka par mūsu Latviju un šodien, joprojām uzstājoties, būtu varējusi plaši atzīmēt dibināšanas ceturtdaļgadsimta jubileju, es izziņoju sava solo albuma „Lielisko mirkļu albumā…” jaunāko un arī pēdējo vēl nepublicēto singlu „Viņa zin”.
 
5.jun
Šoreiz mēģināsim apstrīdēt dažus ar uzkopšanu saistītus mītus.
 
3.mai
Māja vai dzīvoklis nenoliedzami prasa finansiālu ieguldījumu gan tad, ja to remontē, lai pārdotu par dārgāku cenu, gan tad, ja to pienācis atjaunot. Ja budžets ir ierobežots, tad, protams, var rasties situācija, kad naudas pietrūkst. Ko tad darīt? To uzzināsi šajā rakstā.