Reklāmraksti

19.jun
Kurmenes katoļu baznīcas 150 gadu jubileja
 
19.jun
Šajā vasarā aktuālāks nekā jebkad ir kļuvis atvaļinājums tepat Latvijā. Nu ir iespēja no jauna atklāt sen zināmas vietas. Kūrortpilsētā Jūrmala var pavadīt gan romantisku atpūtu divatā, gan aktīvu ģimenes atpūtu.
 
18.jun
Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa "Sestā Jūdze" dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.
 
22.mai
Jau nākamnedēļ, no 29. līdz 31.maijam, āra teritorijā pie Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā notiks gadatirgus “Dārzam un dzīvesstilam”.
 
18.mai
Uz visiem laikiem atvadīties no tuvinieka katram ir viens no smagākajiem brīžiem dzīvē. Jau tā smago situāciju sarežģī līdz ar Covid 19 pandēmiju ieviestie ierobežojumi un ieteikumi bez nepieciešamības neiet ārā no mājām.
 
18.mai
Svētdien, 7.jūnijā, plkst.20.00 interneta pārraidē no Bruknas muižas notiks koncerts „Uzcel savu baznīcu!”.
 
14.mai
Teju ikviens sērijveida daudzdzīvokļu mājas iemītnieks zina, ka uz balkona sakrājas daudz dažādu lietu.
 
27.apr
Izvairīšanās no publiskām vietām un ilgstoša uzturēšanās mājās ļauj pavadīt kopā vairāk laika ar saviem mīluļiem, taču ir vērts apdomāt, vai visu nepieciešamo ilgstošai palikšanai mājās esi sarūpējis arī savam mīlulim.
 
15.apr
Regulāra mājokļa uzkopšana ir svarīga, un par to diskusiju nav, taču agrāk ikdienā mēs necentāmies aizrauties ar speciāliem virsmu dezinfekcijas pasākumiem. Šobrīd situācija ir mainījusies: visā pasaulē aktīvi plosās koronavīruss.
 
26.mar
Kurš gan ar interesi neatskatās uz spīdīgu, elegantu, bet jau vairākus gadu desmitus senu auto, kurā lepni gozējas kungs cilindrā un dāma ekskluzīvā tērpā. Senais auto – tā nav tikai nauda un tehnika, tās ir sajūtas, un tieši par sajūtām tiek maksāts visvairāk.
 
26.mar
Saglabāt veselību ir daudz vieglāk nekā ārstēt ielaistu slimību – šo patiesību zina ikviens ārsts, bet lēmums par brīvprātīgām pārbaudēm jāpieņem pašam pacientam.
 
17.mar
Jūs esat ilgi un smagi pūlējies, lai savāktu visas savas mantas, pārvestu tās un nogādātu savā jaunajā mājoklī.
 
12.mar
2019.gada oktobrī ar negaidītām, taču pelnītām ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju saiets „Taiseits Latgolā!”, kas norisinājās VEF Kultūras pilī.
 
4.mar
Multimediāls šovs «Multizauri» - tas ir aizraujošs ceļojums dinozauru pasaulē.
 
3.mar
Mobilo tālruņu aplikācija, kuru laidusi klajā AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA), ir ne tikai Baltijā ērtākā un pilnīgākā šāda aplikācija Veselības apdrošināšanas pakalpojumu pieteikšanai un saņemšanai, bet arī solis pretī turpmākai inovāciju iekļaušanai pakalpojumos, tostarp ņemot vērā vispārējo mobilitāti un tirgus tendences.
 
24.feb
Būsim godīgi - mūsdienās spontānie pirkumi ir sava veida izklaide. Jūs ieejat veikalā, lai nopirktu tikai nepieciešamo, bet Jūsu priekšā parādās īpašas atlaides. Tas var šķist izdevīgi - taču lielākoties no tā iegūst tirgotāji, nevis pircēji.
 
18.feb
Pat tad, ja dzīvoklī tiek veikta regulāra ikdienas uzkopšana, putekļi no virsmām noslaucīti, grīdas izmazgātas, agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad ir nepieciešama visaptveroša dzīvokļa ģenerālā tīrīšana.
 
13.feb
No 17. līdz 19. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijas lielākā autoindustrijas izstāde “Auto 2020”, kas jau divdesmit piekto reizi iepazīstinās ar aktualitātēm autoindustrijā un piedāvās plašu jaunāko automodeļu klāstu. Bet kā izvēlēties sev vispiemērotāko?
 
12.feb
No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalā starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2020” apmeklētāji klātienē varēs iepazīties ar pašām jaunākajām Latvijas mācību iestāžu piedāvātajām studiju programmām. Par dažām no tām uzzini jau tagad!
 
21.jan
Pēdējā brīža dāvanu meklēšana nav vieglākais uzdevums. It īpaši, ja plānotā dāvana ir kafijas automāts. Kafijas dzeršanas rituāli ir atšķirīgi, tāpēc izvēlēties piemērotāko kafijas automātu var būt grūtāk, nekā domājam.
 
16.jan
Nevienam nav noslēpums, ka darbavietās mēs pavadām pietiekami daudz laika, lai tīrību un sakoptību nenovērtētu par zemu.
 
15.jan
Ja vēlies mainīt vidi, dzīvot un strādāt ārzemēs un iepazīt jaunu kultūru, tad šis sludinājums ir domāts tieši tev! Atbildīgākā un zaļākā azartspēļu kompānija pasaulē “Paf”, kas bāzējas Ālandu salās, ir jaunu kolēģu meklējumos. Pieejamā vakance - klientu apkalpošanas speciālists/-te.