Reklāmraksti

0:05
Siltā sezona vienmēr nāk ar iedvesmu veidot spilgtus tēlus. Un rotaslietām te iedalīta īpaša loma. Tieši tās ļauj izrādīt gan savu personību, gan šī brīža noskaņu: vai šodien esat romantiskā dāma vai nopietnā biznesa lēdija, vai sirdī iezagusies vasarīga ballīšu vētra vai iestājusies harmonija, kuru vēlaties pasvītrot ar eleganci?
 
12.mai
Vasaras pilnbriedā 1. un 2. jūlijā baušķenieki un pilsētas viesi tiek ielūgti uz vērienīgu divu dienu festivālu “Knifs?” Bauskas Pilskalna parka estrādē. “Piešķil vasarai knifu!” – ar tādu saukli sevi piesaka jauns festivāls, kura idejas autors ir Igo.
 
12.mai
23.jūnijā no plkst.18 Raiskuma parkā (Cēsu novadā) skatītāji tiek aicināti uz vērienīgu Līgo nakts koncertu – veltījumu «Limuzīnam Jāņu nakts krāsā». Tajā dažādu paaudžu aktieri ar dziesmām atgriezīsies filmas «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» mājās – Raiskumā, kur pirms vairāk nekā 40 gadiem uzņemta leģendārā filma. Pēc koncerta – balle līdz rīta gaismai.
 
6.mai
Maijs iesākas ar vieniem no sirsnīgākajiem svētkiem – Mātes dienu! Šī ir diena, kad izrādām mīlestību mammām, omītēm un vecvecmāmiņām. Pasakāmies par rūpēm, zināšanām, kā arī iepriecinām ar dāvanām un apsveikumiem. Iepazīsties ar sešām oriģinālām dāvanu idejām!
 
28.apr
Kantrimūzika, jūras krasts, saulriets, zvejnieku rokām nu pat zvejotas un kūpinātas zivis, romantika, dažādas radošās darbnīcas Boho stilā, dejas, ugunskuri, tērzēšana un fotografēšanās kopā ar grupu “Sestā Jūdze”, pārsteiguma viesi un cerību, mīlestības piepildīta tikko jaušama vasaras dvesma! 
 
26.apr
Mūsdienās cilvēki arvien vairāk laika pavada slēgtās telpās, kas aktualizē arī jautājumu par gaisa kvalitāti tajās.
 
22.apr
2022. gada 2. jūlijā Lietuvas un Latvijas pierobežā, ļoti skaistā vietā Biržu rajona Kiluču ezera pussalā (Biržu rajonā, Kiluču ciemā, Apaščios ielā) notiks oriģinālā SMOKIE balss KRISA NORMENA dzīvās mūzikas koncerts.
 
21.apr
Šovasar – jūnijā – uz tirdzniecības centra «Domina Shopping» A autostāvvietas jumta norisināsies trīs dienu «Vasaras mūzikas festivāls». Tas tiks aizvadīts ar trīs populāru grupu koncertiem: 15. jūnijā uzstāsies grupa «Citi zēni», 16. jūnijā – čellu grupa «Dagamba», bet 17. jūnijā – grupa «Musiqq».
 
19.apr
Maināmie paklāji vienlaicīgi var pildīt vairākas funkcijas – nodrošināt tīrību, uzlabot darba vidi, veicināt biznesa atpazīstamību. Lasiet un noskaidrojiet, cik daudzveidīgs ir maināmo paklāju piedāvājums, kā arī uzziniet, kurš no tiem ir piemērotākais Jūsu uzņēmējdarbībai!
 
4.apr
Grupa «bet bet» savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021.gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās īstenot pilnvērtīgi, tāpēc 2022.gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! Vērienīgās jubilejas koncerttūres pirmais koncerts notiks jau 3.jūnijā Saulkrastu estrādē.
 
4.apr
Divos ekskluzīvos koncertšovos 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē „Pūt, vējiņi!” Latvijai būs iespēja dzirdēt slavenākās disko grupas BONEY M dziesmas programmā - „The Sounds of Boney M”.
 
30.mar
No 8. līdz 10. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “Outdoor Riga 2022”, kas piedāvās plašu motociklu, velosipēdu un ūdenstransporta klāstu, kā arī visu nepieciešamo medniekiem, makšķerniekiem un ceļotājiem. Interesanti atklājumi gaidāmi ikvienam!
 
28.mar
Izcilā operdīva Sonora Vaice ar multimediālo monooperu «Cilvēka balss. Telefons», kas 8.martā saņēma «Lielo Mūzikas balvu» - augstāko mūsu valsts apbalvojumu klasiskās mūzikas žanrā – kategorijā «Gada uzvedums», 5.maijā plkst.19 viesosies Koncertzālē «Cēsis», 7.maijā plkst.19 – Liepājas koncertzālē «Lielais Dzintars». Savukārt Izrādē, kas 11.maijā plkst.19 notiks Rīgā, VEF Kultūras pilī, pirmo un pagaidām vienīgo reizi piedalīsies orķestris un diriģents Jānis Stafeckis.
 
14.mar
Multimediālā izrāde MULTIZAURI notiks 23.aprīlī, VEF Kultūras pilī, plkst.12.00.
 
11.mar
Jau pavisam drīz atkal uz ielām varēs doties ar motocikliem. Lai braukšana būtu droša, nepieciešams izvēlēties arī labākās lietas tavam motociklam. Interneta veikals ‘’Riepas1.lv’’ iesaka dažas no labākajām opcijām šajā jautājumā.
 
11.mar
Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, viens no pasaules vadošajiem alkoholisko dzērienu uzņēmumiem “Stoli Group” mainīs tam piederošā degvīna zīmola “Stolichnaya” nosaukumu. Uzņēmums neizmantos plaši zināmo nosaukumu krievu valodā.
 
4.mar
Vai varat īsumā aprakstīt, kādu redzat savu ideālo „es”, raugoties no finansiālās labklājības viedokļa? Noteikti daudzi teiks, ka jāpelna daudz naudas, jo „Naudas nekad nevar būt par daudz”, ar to domājot pastāvīgus un arvien pieaugošus ienākumus. Diemžēl pēdējo desmitgadu pieredze mums rāda, ka dažādiem ekonomiskiem un personiskās dzīves satricinājumiem ir novērojams cikliskums - pēc „treknajiem” labklājības gadiem seko „liesie” izdzīvošanas gadi, kad jātērē tas, kas bijis uzkrāts.
 
25.feb
Vēlies kļūt par ārstu, programmētāju vai skolotāju, bet neesi izvēlējies izglītības iestādi? Vai varbūt vēl nezini, ko studēt? Tad tev no 11. līdz 13. martam ir jāapmeklē izstāde “Skola 2022”! Trīs dienas Ķīpsalā varēs iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, konsultēties ar studentiem, pasniedzējiem un karjeras konsultantiem, apmeklēt izglītojošus seminārus un piedalīties aizraujošās aktivitātēs.
 
21.feb
Pagrabi, autostāvvietas un citas aukstas vietas zem siltām ēkām vietas, kur iespējams ietaupīt enerģiju un uzlabot dzīves kvalitāti. Griestu siltumizolācija pagrabos ir viegli uzstādāma – pat pēc celtniecības darbu pabeigšanas. Tajā pat laikā tā samazina kopējos enerģijas rēķinus, palielina augšējo pārsegumu virsmas temperatūru, palielina ugunsdrošību un samazina trokšņu līmeni pagrabā.
 
18.feb
Mūsdienās ēku apkurē īpašu uzmanību mēs pievēršam diviem dažādiem apkures veidiem: siltumsūknim un gāzes apkurei. Bet kādas ir abu sistēmu stiprās un vājās puses? Un kas ir izdevīgāk: siltumsūknis vai gāzes apkure? Vai arī visprātīgāk ir siltumsūkni apvienot ar gāzes apkuri (hibrīdais siltumsūknis)? Bosch iepazīstinās jūs ar šīm apkures sistēmām.
 
14.feb
Tikko iegādātus mazlietotus auto var arī aprīkot ar dažādiem gadžetiem, kas tādējādi var ļaut vēl komfortablāk pavadīt laiku ceļā. Ir apkopoti arī 2022. gada inovatīvākie gadžeti un, lai tos varētu iegādāties arī tu, lasi zemāk sarakstu ar šajā gadā ieteiktajiem risinājumiem.
 
1.feb
Straujiem soļiem tuvojas 14. februāris, un tas nozīmē, ka pienācis laiks gatavoties romantiskākajiem svētkiem pasaulē – Valentīndienas atzīmēšanai.