Reklāmraksti

24.mai
Neskatoties uz to, ka 71% planētas sastāv no ūdens, uzturā lietojamā ūdens apmērs ir krietni mazāks - tikai 0.5% no saldūdens resursiem, tādēļ, pieaugot iedzīvotāju skaitam uz planētas, arvien būtiskāka nozīme ir ūdens rezervju taupīšanai.
 
13.mai
Teju ikviens sērijveida daudzdzīvokļu mājas iemītnieks zina, ka uz balkona sakrājas daudz dažādu lietu.
 
13.mai
Vai varu uzlabot sava dzeramā ūdens kvalitāti un garšu? Vai varu atbrīvoties no kaļķakmens nogulsnēm tējkannā un paildzināt kafijas automāta darbību?
 
26.apr
Nekustamo īpašumu portāls DOMImaps.lv - dzīvokļu, māju, zemes, telpu sludinājumi Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā.
 
12.apr
Plānojot vairāk vai mazāk vērienīgu mājokļa remontu, ģenerālā uzkopšana pēc tā, iespējams, būs pēdējā lieta, par ko domāsiet.
 
11.apr
Simboliski skaistā laikā – Vasarsvētkos, 9. jūnijā, gleznainajā Bruknas muižā labdarības koncertā “Uzcel savu baznīcu!” saplūdīs mūzikas mīļotāji un cēlas idejas atbalstītāji.
 
4.apr
No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais modes un tekstila industrijas pasākums profesionāļiem un interesentiem – “Baltic Fashion & Textile RIGA 2019”
 
1.apr
TDA “Teiksma” 18. maijā plkst. 18.00 Ķīpsalas hallē jau atkal pārsteigs skatītājus ar jaunu un līdz šim vēl neredzētu repertuāru koncertā “Jaunus rakstus izrakstīt”, kurā būs skatāmas septiņu jauno horeogrāfu dejas.
 
1.apr
No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”, kurā jaunie vecāki varēs atrast visu nepieciešamo sava mazuļa pūriņam. Kādām precēm tajā noteikti jābūt?
 
19.mar
Ja jums patīk uzkopšana, ja sistemātiski un rūpīgi visu iztīrāt un šis process sniedz jums prieku un gandarījumu, tad varat uzskatīt sevi par veiksminieku.
 
18.mar
Ar vienīgo koncertu Baltijā, 26.aprīlī Rīgas Kongresu namā uzstāsies pasaules disko mūzikas slavenākā grupa BONEY M,  prezentējot savu jauno koncertšovu - „The Sounds of Boney M”.
 
15.mar
Mūsdienās kredīti ir dabiska ikdienas parādība. Pēc Latvijas Bankas statistikas, vairāk nekā 600 000 valsts iedzīvotājiem ir noformētas kredītsaistības, un tas nav pārsteigums – ātrie kredīti var būt noderīgi gan negaidīto situāciju risināšanā, gan vērienīgo plānu īstenošanā.
 
27.feb
Latvijā lielākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs AS „Dzintars" atjauno zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu.
 
14.feb
Iespējams, mūsu sabiedrības kolektīvajā atmiņā vēl palikuši deficīta laika iespaidi, kad pat polietilēna maisiņi nebija tik viegli dabūjami, tie tika mazgāti un atkārtoti lietoti, kamēr sadzeltēja vai izplīsa.
 
10.jan
Ikviens dzīvnieku mīļotājs zina, ka priecīgs un veselīgs mājas mīlulis jūsu dzīvesvietā rada brīnišķīgu atmosfēru. Taču nevienam nav noslēpums, ka komplektā ar patīkamajām emocijām jebkurš mājdzīvnieks neizbēgami sniedz saviem saimniekiem arī papildu rūpes un pūliņus.
 
10.jan
Jauna dzīvokļa meklēšana ir pamatīgs izaicinājums ikvienam, jo nav viegli atrast dzīvesvietu, kas atbilst trim galvenajiem pamatprincipiem – Jūsu vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
 
6.dec 2018
Ziema – tas nav tikai iestigušu auto un nosalušu pirkstu gadalaiks. Ziema ir kas daudz vairāk par ledus kasīšanu no vējstikla un klusu apņemšanos iegādāties nākamo auto ar iepriekšēju sēdekļu apsildes funkciju.
 
6.dec 2018
Kinoteātrim Splendid Palace ir neatsverama loma Latvijas kultūrā – tas cauri gadu desmitiem veidojis Latvijas sabiedrības kino gaumi, uztveri un kino skatīšanās paradumus, vienmēr piedāvājot kvalitatīvu un augstvērtīgu saturu kā nacionālo, tā ārzemju filmu mīļotājiem.
 
4.dec 2018
Novembra izskaņā Rīgā norisinājās sieviešu pasaules titulmačs, kur par čempiones titulu cīnījās titulētā Latvijas sportise Zoja Golubeva un spēcīgā Polijas dambretiste Natālija Sadovska.
 
21.nov 2018
Gatavoties Ziemassvētkiem, viena no jaukākajām lietām ir dāvanu izvēle, iegāde un saiņošana, jo tas ir veids, kā varam padomāt par katru sev mīļo un tuvo cilvēku, izrādīt viņam uzmanību, iepriecināt.
 
21.nov 2018
Savas 60. jubilejas gadā dziedātāja Ieva Akuratere klausītājus iepriecinās ar jaunu soloalbumu Vēlēšanās, kas tapis sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani.
 
20.nov 2018
Neticami, ka jau pagājuši 43 gadi kopš leģendārās britu rokgrupas SMOKIE pirmā koncerta.