Reklāmraksti

30.sep
Šī gada septembrī personāla atlases kompānija SIA „IG Konsultācijas” ir izveidojusi jaunu darba sludinājumu portālu www.BUILDCV.lv, kas ir paredzēts tieši būvniecības un nekustamā īpašuma nozares darba devējiem un darba ņēmējiem.
 
10.aug
15.oktobrī, VEF Kultūras pilī, plkst.19.00 un plkst.21.00 noritēs grandioza apbalvošanas ceremonija.
 
5.aug
No 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde “Riga Food 2020”, kas nozares profesionāļiem sniegs drošu vidi jauniem darījumiem, bet ikvienam gardēdim piedāvās iepazīt vēl neiepazītas garšas un smelties idejas savai ēdienkartei.
 
19.jun
Šajā vasarā aktuālāks nekā jebkad ir kļuvis atvaļinājums tepat Latvijā. Nu ir iespēja no jauna atklāt sen zināmas vietas. Kūrortpilsētā Jūrmala var pavadīt gan romantisku atpūtu divatā, gan aktīvu ģimenes atpūtu.
 
18.jun
Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa "Sestā Jūdze" dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.
 
18.mai
Uz visiem laikiem atvadīties no tuvinieka katram ir viens no smagākajiem brīžiem dzīvē. Jau tā smago situāciju sarežģī līdz ar Covid 19 pandēmiju ieviestie ierobežojumi un ieteikumi bez nepieciešamības neiet ārā no mājām.
 
14.mai
Teju ikviens sērijveida daudzdzīvokļu mājas iemītnieks zina, ka uz balkona sakrājas daudz dažādu lietu.
 
15.apr
Regulāra mājokļa uzkopšana ir svarīga, un par to diskusiju nav, taču agrāk ikdienā mēs necentāmies aizrauties ar speciāliem virsmu dezinfekcijas pasākumiem. Šobrīd situācija ir mainījusies: visā pasaulē aktīvi plosās koronavīruss.
 
26.mar
Kurš gan ar interesi neatskatās uz spīdīgu, elegantu, bet jau vairākus gadu desmitus senu auto, kurā lepni gozējas kungs cilindrā un dāma ekskluzīvā tērpā. Senais auto – tā nav tikai nauda un tehnika, tās ir sajūtas, un tieši par sajūtām tiek maksāts visvairāk.
 
26.mar
Saglabāt veselību ir daudz vieglāk nekā ārstēt ielaistu slimību – šo patiesību zina ikviens ārsts, bet lēmums par brīvprātīgām pārbaudēm jāpieņem pašam pacientam.
 
17.mar
Jūs esat ilgi un smagi pūlējies, lai savāktu visas savas mantas, pārvestu tās un nogādātu savā jaunajā mājoklī.
 
3.mar
Mobilo tālruņu aplikācija, kuru laidusi klajā AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA), ir ne tikai Baltijā ērtākā un pilnīgākā šāda aplikācija Veselības apdrošināšanas pakalpojumu pieteikšanai un saņemšanai, bet arī solis pretī turpmākai inovāciju iekļaušanai pakalpojumos, tostarp ņemot vērā vispārējo mobilitāti un tirgus tendences.
 
24.feb
Būsim godīgi - mūsdienās spontānie pirkumi ir sava veida izklaide. Jūs ieejat veikalā, lai nopirktu tikai nepieciešamo, bet Jūsu priekšā parādās īpašas atlaides. Tas var šķist izdevīgi - taču lielākoties no tā iegūst tirgotāji, nevis pircēji.
 
18.feb
Pat tad, ja dzīvoklī tiek veikta regulāra ikdienas uzkopšana, putekļi no virsmām noslaucīti, grīdas izmazgātas, agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad ir nepieciešama visaptveroša dzīvokļa ģenerālā tīrīšana.
 
12.feb
No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalā starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2020” apmeklētāji klātienē varēs iepazīties ar pašām jaunākajām Latvijas mācību iestāžu piedāvātajām studiju programmām. Par dažām no tām uzzini jau tagad!
 
21.jan
Pēdējā brīža dāvanu meklēšana nav vieglākais uzdevums. It īpaši, ja plānotā dāvana ir kafijas automāts. Kafijas dzeršanas rituāli ir atšķirīgi, tāpēc izvēlēties piemērotāko kafijas automātu var būt grūtāk, nekā domājam.
 
16.jan
Nevienam nav noslēpums, ka darbavietās mēs pavadām pietiekami daudz laika, lai tīrību un sakoptību nenovērtētu par zemu.
 
15.jan
Ja vēlies mainīt vidi, dzīvot un strādāt ārzemēs un iepazīt jaunu kultūru, tad šis sludinājums ir domāts tieši tev! Atbildīgākā un zaļākā azartspēļu kompānija pasaulē “Paf”, kas bāzējas Ālandu salās, ir jaunu kolēģu meklējumos. Pieejamā vakance - klientu apkalpošanas speciālists/-te.
 
20.dec 2019
Pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti, guļot uz viena un tā paša matrača vai spilvena, ķermenis var sākt sūtīt dažādus signālus. Pat uz jauna miega pamata varat justies neērti, īpaši tad, ja tas izvēlēts neņemot vērā jūsu ķermeņa īpašības. Varbūt miega laikā jūs moka nevēlama mitruma sajūta vai aizlikts deguns?
 
19.dec 2019
Airsoft jeb airsofts vai straikbols ir daudzu iecienīts sporta veids visā pasaulē.
 
13.dec 2019
Gatavojoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem, mūsu prātu pārņem patīkamas raizes. Pacilātā noskaņojumā domājam, kādas dāvanas sarūpēsim tuviniekiem un draugiem, ko celsim galdā, kā izrotāsim mājokli un izgreznosim eglīti.
 
7.nov 2019
Populārais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas labi orientējas mūsu reģiona mainīgajos laika apstākļos un ražo augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgus apģērbus, jaunajā rudens/ziemas sezonā īpašus jaunumus sarūpējis topošajām un jaunajām māmiņām.