Reklāmraksti

26.mar
Kurš gan ar interesi neatskatās uz spīdīgu, elegantu, bet jau vairākus gadu desmitus senu auto, kurā lepni gozējas kungs cilindrā un dāma ekskluzīvā tērpā. Senais auto – tā nav tikai nauda un tehnika, tās ir sajūtas, un tieši par sajūtām tiek maksāts visvairāk.
 
26.mar
Saglabāt veselību ir daudz vieglāk nekā ārstēt ielaistu slimību – šo patiesību zina ikviens ārsts, bet lēmums par brīvprātīgām pārbaudēm jāpieņem pašam pacientam.
 
17.mar
Jūs esat ilgi un smagi pūlējies, lai savāktu visas savas mantas, pārvestu tās un nogādātu savā jaunajā mājoklī.
 
12.mar
2019.gada oktobrī ar negaidītām, taču pelnītām ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju saiets „Taiseits Latgolā!”, kas norisinājās VEF Kultūras pilī.
 
4.mar
Multimediāls šovs «Multizauri» - tas ir aizraujošs ceļojums dinozauru pasaulē.
 
3.mar
Mobilo tālruņu aplikācija, kuru laidusi klajā AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA), ir ne tikai Baltijā ērtākā un pilnīgākā šāda aplikācija Veselības apdrošināšanas pakalpojumu pieteikšanai un saņemšanai, bet arī solis pretī turpmākai inovāciju iekļaušanai pakalpojumos, tostarp ņemot vērā vispārējo mobilitāti un tirgus tendences.
 
24.feb
Būsim godīgi - mūsdienās spontānie pirkumi ir sava veida izklaide. Jūs ieejat veikalā, lai nopirktu tikai nepieciešamo, bet Jūsu priekšā parādās īpašas atlaides. Tas var šķist izdevīgi - taču lielākoties no tā iegūst tirgotāji, nevis pircēji.
 
18.feb
Pat tad, ja dzīvoklī tiek veikta regulāra ikdienas uzkopšana, putekļi no virsmām noslaucīti, grīdas izmazgātas, agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad ir nepieciešama visaptveroša dzīvokļa ģenerālā tīrīšana.
 
13.feb
No 17. līdz 19. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijas lielākā autoindustrijas izstāde “Auto 2020”, kas jau divdesmit piekto reizi iepazīstinās ar aktualitātēm autoindustrijā un piedāvās plašu jaunāko automodeļu klāstu. Bet kā izvēlēties sev vispiemērotāko?
 
12.feb
No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalā starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2020” apmeklētāji klātienē varēs iepazīties ar pašām jaunākajām Latvijas mācību iestāžu piedāvātajām studiju programmām. Par dažām no tām uzzini jau tagad!
 
21.jan
Pēdējā brīža dāvanu meklēšana nav vieglākais uzdevums. It īpaši, ja plānotā dāvana ir kafijas automāts. Kafijas dzeršanas rituāli ir atšķirīgi, tāpēc izvēlēties piemērotāko kafijas automātu var būt grūtāk, nekā domājam.
 
16.jan
Nevienam nav noslēpums, ka darbavietās mēs pavadām pietiekami daudz laika, lai tīrību un sakoptību nenovērtētu par zemu.
 
15.jan
Ja vēlies mainīt vidi, dzīvot un strādāt ārzemēs un iepazīt jaunu kultūru, tad šis sludinājums ir domāts tieši tev! Atbildīgākā un zaļākā azartspēļu kompānija pasaulē “Paf”, kas bāzējas Ālandu salās, ir jaunu kolēģu meklējumos. Pieejamā vakance - klientu apkalpošanas speciālists/-te.
 
13.jan
Jau 8. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks sporta entuziastu konference ar ekspozīciju “Sports VAR”, kurā varēs uzzināt par talantu izaugsmi, motivāciju, līderību, komandas vadību, sporta mārketingu, partnerību un citām aktuālām tēmām.
 
13.jan
No 31. janvāra līdz 2. februārim notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur par sezonas jaunumiem un iespējām apceļot Latviju stāstīs dalībnieki no visiem novadiem. Turklāt, viesojoties tieši reģionos, top visskaistākās fotogrāfijas!
 
20.dec 2019
Pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti, guļot uz viena un tā paša matrača vai spilvena, ķermenis var sākt sūtīt dažādus signālus. Pat uz jauna miega pamata varat justies neērti, īpaši tad, ja tas izvēlēts neņemot vērā jūsu ķermeņa īpašības. Varbūt miega laikā jūs moka nevēlama mitruma sajūta vai aizlikts deguns?
 
19.dec 2019
Airsoft jeb airsofts vai straikbols ir daudzu iecienīts sporta veids visā pasaulē.
 
13.dec 2019
Gatavojoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem, mūsu prātu pārņem patīkamas raizes. Pacilātā noskaņojumā domājam, kādas dāvanas sarūpēsim tuviniekiem un draugiem, ko celsim galdā, kā izrotāsim mājokli un izgreznosim eglīti.
 
14.nov 2019
Tas nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! Sajūti, piedalies, izzini un baudi pikantu piedzīvojumu pieaugušajiem – “Erots 2020” 21. un 22.februārī Ķīpsalas hallē!
 
7.nov 2019
Populārais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas labi orientējas mūsu reģiona mainīgajos laika apstākļos un ražo augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgus apģērbus, jaunajā rudens/ziemas sezonā īpašus jaunumus sarūpējis topošajām un jaunajām māmiņām.
 
4.nov 2019
Bezkontakta norēķini ir kļuvuši par Latvijas iedzīvotāju maksājumu jauno normu. Aizvien vairāk iedzīvotāju izvēlas par saviem pirkumiem vienkārši nopīkstināt – tas tiešām ir ātri un ērti.
 
18.okt 2019
Ik gadu, termometra stabiņam arvien biežāk nokrītot zem +5 grādu atzīmes un tuvojoties decembrim, sāk sarosīties visi automašīnu īpašnieki.