Reklāmraksti

9:05
Svētki ir jāsvin, jo labākais un vērtīgākais, ko varam kādam dāvināt, ir pozitīvas emocijas un mirkļi, ko atcerēties vēl ilgi. Ja mēs, pieaugušie, par savām dzimšanas dienām bieži vien vēlamies piemirst, tad bērni un pusaudži labprāt rīko ballītes kopā ar draugiem.
 
24.nov
Mūsdienās strauji augošo cenu dēļ cilvēki bieži meklē izdevīgus piedāvājumus tiešsaistē, lai viņi varētu ietaupīt naudu, iegādājoties pirmās nepieciešamības preces.
 
21.nov
Atkal ir šis gadalaiks! Lapas krīt, laikapstākļi kļūst vēsāki, un Jūsu āda, iespējams, izjūt to ietekmi. Rudens ir lielisks laiks, lai mainītu savu ādas kopšanas rutīnu un veltītu ādai papildu rūpes. Lūk, rudens rutīna, kas palīdzēs saglabāt Jūsu ādu formā visu sezonu.
 
8.nov
Globālās loģistikas ķēdes un kravu pārvadājumi jau pēdējos gadus saskārās ar dažādiem izaicinājumiem – darba spēka trūkumu un vispasaules pandēmiju. Šī gada februārī jau esošajām problēmām pievienojās arī Krievijas iebrukums Ukrainā.
 
29.sep
Skriešana ir ļoti populārs un izplatīts sporta veids, jo tam nav nepieciešams ne dārgs ekipējums, ne īpaši apstākļi. Nepieciešami tikai skriešanas apavi, lai varētu skriet kur un kā vēlies. Taču iesācējiem bieži vien nav skaidrs, kādus skriešanas apavus labāk izvēlēties, jo ne visi sporta apavi būs vienlīdz labi un piemēroti skriešanai. Pa kādu segumu tu plāno skriet?
 
5.sep
Mūsdienās stabilitāte ir viena no svarīgākajām vērtībām. Taču, cenšoties ietaupīt, pirms pirkuma izdarīšanas nereti prātojam – “Vai tas tiešām ir vajadzīgs - vai tomēr var iztikt? Iespējams, var atrast lētāku variantu...” Būs reizes, kad izdosies, bet ir reizes, kad skopais maksā divreiz… vai pat piecreiz. Tādējādi mēs sevi pakļaujam riskam un neziņai, un pēc tam ciešam vēl lielākus zaudējumus.
 
2.sep
Darba diena var būt gara, intensīva un nogurdinoša. Ir svarīgi atrast īsto līdzsvaru starp savu karjeru un laiku sev. Labākais veids, kā to sākt, ir ieplānojot, kā pavadīsi savus darba dienu vakarus. Dalāmies dažās idejās.
 
25.aug
Neatkarīgi no tā, vai esat jauns uzņēmums vai pieredzējis veterāns uzņēmējdarbības pasaulē, reklāma ir būtisks solis, lai efektīvi attīstītu savu biznesu un pastāstītu par jūsu piedāvājumu plašākai auditorijai. Jebkurš uzņēmums var izmantot reklāmas stendus atbilstoši saviem mērķiem un vajadzībām.
 
16.aug
Labas zobārstniecības meklējumi var būt liels izaicinājums, jo piedāvājums patiešām ir plašs, un ne vienmēr izvēlēto zobārstu apmeklējums var nest pozitīvu pieredzi. Savukārt, nepatīkama pieredze cilvēkiem var radīt bailes un satraukumu, kā arī atturēt no došanās pie zobārsta.
 
15.aug
Elektrība spēlē būtisku lomu mūsu ikdienā un bez tās savu dzīvi nevaram iedomāties, jo lielākā daļa ierīču, kas tiek izmantotas gan darbā, gan mājās, ir elektriskas. Taču, pateicoties augošajām elektrības cenām, arvien aktuālāki kļūst risinājumi, kā šī resursa patēriņu samazināt. Straujais elektroenerģijas cenu kāpums būtiski ietekmē ne tikai mājsaimniecības, bet arī uzņēmumus, kuru elektrības patēriņš parasti ir liels, tāpēc patērētājiem nākas meklēt veidus, kā veiksmīgi pielāgoties cenu izmaiņām.
 
11.aug
Cīņa ar nevēlamajiem matiņiem šķiet nebeidzama, tāpēc meklējam piemērotākos un efektīvākos risinājumus, lai to uzvarētu. Skūšana, vaksēšana, matiņu likvidēšana ar depilācijas krēmu vai epilatoru – tās visas ir metodes, kas atkal un atkal tiek pielietotas, lai iegūtu gludu ādu.
 
8.aug
Starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras pērle” zvaigznes atkal iedegsies mākslas debesīs, un šoreiz tas notiks Rīgas skatītājiem!
 
28.jūl
Lai arī šobrīd mūs lutina siltā vasaras saulīte, rudens vairs nav aiz kalniem. Tāpēc laicīgi jāsāk gatavoties gan apkures, gan rudens dārza darbu sezonai. Lai gadalaiku maiņa nesagādātu raizes, jau vasarā vari parūpēties par to, lai vēsajos gadalaikos mājās varētu justies silti un omulīgi, kā arī ar rudens sezonu saistītie dārza darbi nesagādātu raizes.
 
27.jūl
Preču iegāde internetā ir kļuvusi par ļoti daudzu cilvēku ierastu ikdienas sastāvdaļu, jo tā palīdz būtiski ietaupīt laiku un nesteidzīgi iepirkties no jebkuras vietas.
 
25.jūl
Darbinieku labklājība ir viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē darba produktivitāti un motivāciju. Kvalitatīvs, drošs un ērts darba tehniskais nodrošinājums var sniegt darbiniekiem patīkamu vidi, kas, savukārt, var rezultēties augstākā darba sniegumā.
 
6.jūl
Divos ekskluzīvos koncertšovos 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē „Pūt, vējiņi!” Latvijai būs iespēja dzirdēt slavenākās disko grupas BONEY M dziesmas programmā - „The Sounds of Boney M”.
 
6.jūl
2019. gada oktobrī ar negaidītām, taču pelnītām ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju koncerts „Taiseits Latgolā!”, kas norisinājās VEF Kultūras pilī. Visas biļetes bija izpārdotas jau mēnesi pirms koncerta. „Tas mūs pašus pārsteidza, bet tajā pašā laikā iedrošināja un pārliecināja, ka ir ļoti liela interese par tāda veida pasākumu,” atzīst pasākuma producenti.
 
4.jūl
No 7.līdz 12.augustam Ikšķilē vairāku dienu garumā norisināsies 4.Starptautiskais Operetes festivāls, piedāvājot krāšņu programmu, kurā būs pārstāvēti dažādi muzikālā teātra žanri, dažādām muzikālajām gaumēm un paaudzēm. Šogad īpašie viesi būs Kijivas Nacionālā Akadēmiskā operetes teātra (Ukraina) vadošie solisti, kuri piedalīsies festivāla kulminācijā – GALĀ koncertā 12.augustā Ikšķiles estrādē. Kā ierasts, Galā koncerts noslēgsies ar romantisku Valšu vakaru.
 
17.jun
Mārtiņa Brauna rokopera “Mauglis”, kas tika atzīta par 2021. gada izcilāko kultūras pasākumu, beidzot būs redzama arī skatītājiem klātienē trīs vērienīgās brīvdabas izrādēs Jelgavā, Rojā un Liepājā.
 
1.jun
Ja agrāk pusaudži sapņoja par velosipēdiem, tad šobrīd tiem ir uzradusies nopietna konkurence – elektriskie skrejriteņi. Ērts un aizraujošs pārvietošanās veids, mazs paša braucamrīka svars un piedzīvojuma sajūta katrā braucienā – tās ir vien dažas no priekšrocībām. Izvēloties šādu pārvietošanās veidu, būtiski gan ir atcerēties drošības pamatprincipus, jo īpaši tad, ja “šofera” lomā iejūtas nepilngadīgais.
 
25.mai
Laulību gredzeni vienmēr ir bijuši ļoti īpaši juvelierizstrādājumi, kas simbolizē cilvēku laulības saites un uzticību. To vēsture ir sena un aizraujošiem faktiem pildīta, turklāt, tāpat kā, piemēram, kāzu kleitas un uzvalkus, arī gredzenus skar dažādas modes tendences. Par visu pēc kārtas – šajā rakstā!
 
18.mai
Siltā sezona vienmēr nāk ar iedvesmu veidot spilgtus tēlus. Un rotaslietām te iedalīta īpaša loma. Tieši tās ļauj izrādīt gan savu personību, gan šī brīža noskaņu: vai šodien esat romantiskā dāma vai nopietnā biznesa lēdija, vai sirdī iezagusies vasarīga ballīšu vētra vai iestājusies harmonija, kuru vēlaties pasvītrot ar eleganci?