Reklāmraksti

Vakar, 21:42
Pavisam netālu no skaistās Ventspils, pļavu un mežu ielokā, viesu nams “Bauļi” sniedz lielisku iespēju izbaudīt lauku mieru un burvību.
 
15.jūl
Iepriekšējā rakstā uzskaitījām padomus, kas varētu uzkopšanas procesu padarīt vienkāršāku un ātrāku. Šajā rakstā turpināsim padomu uzskaitījumu.
 
20.jun
Lai uzkopšanas procesu padarītu vienkāršāku un ātrāku, sadzīvē var ieviest nelielas izmaiņas un dažus ieradumus.
 
17.jun
Auto spuldzes ir to spēkrata elementu skaitā, kas, neskatoties uz savu pieticīgo izmēru, spēlē ļoti būtisku lomu drošas un komfortablas braukšanas nodrošināšanā.
 
24.mai
Neskatoties uz to, ka 71% planētas sastāv no ūdens, uzturā lietojamā ūdens apmērs ir krietni mazāks - tikai 0.5% no saldūdens resursiem, tādēļ, pieaugot iedzīvotāju skaitam uz planētas, arvien būtiskāka nozīme ir ūdens rezervju taupīšanai.
 
26.apr
Nekustamo īpašumu portāls DOMImaps.lv - dzīvokļu, māju, zemes, telpu sludinājumi Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā.
 
15.mar
Mūsdienās kredīti ir dabiska ikdienas parādība. Pēc Latvijas Bankas statistikas, vairāk nekā 600 000 valsts iedzīvotājiem ir noformētas kredītsaistības, un tas nav pārsteigums – ātrie kredīti var būt noderīgi gan negaidīto situāciju risināšanā, gan vērienīgo plānu īstenošanā.
 
27.feb
Latvijā lielākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs AS „Dzintars" atjauno zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu.
 
10.jan
Jauna dzīvokļa meklēšana ir pamatīgs izaicinājums ikvienam, jo nav viegli atrast dzīvesvietu, kas atbilst trim galvenajiem pamatprincipiem – Jūsu vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
 
6.dec 2018
Ziema – tas nav tikai iestigušu auto un nosalušu pirkstu gadalaiks. Ziema ir kas daudz vairāk par ledus kasīšanu no vējstikla un klusu apņemšanos iegādāties nākamo auto ar iepriekšēju sēdekļu apsildes funkciju.
 
6.dec 2018
Kinoteātrim Splendid Palace ir neatsverama loma Latvijas kultūrā – tas cauri gadu desmitiem veidojis Latvijas sabiedrības kino gaumi, uztveri un kino skatīšanās paradumus, vienmēr piedāvājot kvalitatīvu un augstvērtīgu saturu kā nacionālo, tā ārzemju filmu mīļotājiem.
 
4.dec 2018
Novembra izskaņā Rīgā norisinājās sieviešu pasaules titulmačs, kur par čempiones titulu cīnījās titulētā Latvijas sportise Zoja Golubeva un spēcīgā Polijas dambretiste Natālija Sadovska.
 
21.nov 2018
Gatavoties Ziemassvētkiem, viena no jaukākajām lietām ir dāvanu izvēle, iegāde un saiņošana, jo tas ir veids, kā varam padomāt par katru sev mīļo un tuvo cilvēku, izrādīt viņam uzmanību, iepriecināt.
 
21.nov 2018
Savas 60. jubilejas gadā dziedātāja Ieva Akuratere klausītājus iepriecinās ar jaunu soloalbumu Vēlēšanās, kas tapis sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani.
 
20.nov 2018
Neticami, ka jau pagājuši 43 gadi kopš leģendārās britu rokgrupas SMOKIE pirmā koncerta.
 
15.nov 2018
Balticom klientiem šonedēļ uzsākta pirmā oficiālā televīzijas kanāla raidīšana ULTRA HD kvalitātē.
 
13.nov 2018
Jau 21. novembrī pirmajā zaļās ekonomikas festivālu ievadpasākumā "Green Expo Riga 2018" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā zaļās ekonomikas eksperti un zaļā dzīvesveida atbalstītāji meklēs risinājumus Latvijas ilgtspējīgai attīstībai nākamajā simtgadē.
 
13.nov 2018
Gada tumšākajā un vēsākajā laikā radio “Retro FM” piedāvā visiem izbaudīt 90.gadu ugunīgos ritmus: 8. decembrī visi dejot gribētāji aicināti uz “Arēnu Rīga”, kur par labu noskaņojumu rūpēsies tādas tuvas un iemīļotas mūzikas zvaignes kā East 17, Haddaway, DJ SASH!, Twenty 4 Seven, ICE MC, NANA.
 
13.nov 2018
“Aiz ezera augsti kalni”, “Audēju deja”, “Sasala jūrīna”... šīs un citas iemīļotas vecmeistaru un mūsdienu autoru horeogrāfijas būs skatāmas 22. decembrī Ķīpsalas hallē deju lielkoncertā “Saules spēks”, kurā piedalīsies vairāk nekā 700 dejotāju no Rīgas, Mārupes un Jelgavas.
 
22.okt 2018
Svinēt svētkus kopā sirsnīgajos Rīgas Ziemassvētku koncertos 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē aicina ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis, populārā etnomūzikas grupa “Tautumeitas” un izcilie operas solisti Jolanta Strikaite-Lapiņa un Mihails Čuļpajevs.
 
18.okt 2018
Ja ikdienā dod priekšroku dabiskiem un veselīgiem produktiem, tagad arī nomest lieko svaru iespējams, izmantojot simtprocentīgi dabisku organisma attīrīšanas jeb detoksa tēju.
 
13.sep 2018
Somijas uzņēmums piedāvā darbu: Galdniekiem, metinātājiem (ieskaitot manuālu metināšanu), santehniķiem, apmetējiem, iekšdarbu un ārdarbu mūrniekiem; fasādes apdares darbu speciālistiem, jumiķiem, strādniekiem betona elementu rūpnīcā ( ar pieredzi) un citi būvdarbu veikšanas darbi.