Reklāmraksti

21.okt
“Psyonix” “Rocket League” spēli izlaida 2015. gadā. Kopš tā laika spēle ir ieguvusi stabilu spēlētāju bāzi un kļuvusi populāra e-sporta pasaulē.
 
7.okt
Vai zini to sajūtu, kad iemīļotākie apavi sevi atkalpojuši un nepieciešams atsvaidzināt kurpju skapi? Tas ir interesants un aizraujošs process, taču jāatzīst, ka piemērotu, kvalitatīvu apavu izvēle prasa arī zināšanas.
 
1.okt
Labi darba apģērbi - tā ir liela daļa no darba efektivitātes garanta, jo tie ir radīti, lai būtu ērti, funkcionāli un kalpotu ilgi, kā arī, lai rūpētos par valkātāja drošību un veselību. Cilvēks nevar ietekmēt laikapstākļus, bet pilnīgi noteikti var ietekmēt to, ka vienlīdz ērti var strādāt saulē, vējā, lietū vai troksnī, saglabājot ērtus un drošus darba apstākļus. Šajā rakstā apskatīsim piecus būtiskus iemeslus, kāpēc ir svarīgi un izdevīgi nodrošināties ar darbam piemērotu, profesionāli pārbaudītu un smagos darba apstākļos testētu darba apģērbu.
 
29.sep
Mārketings spēj sniegt virkni priekšrocību – sākot ar atpazīstamības veicināšanu un beidzot ar ienākumu palielināšanu. Nav noslēpums, ka šobrīd īpaši liela aktivitāte norisinās digitālajā vidē, tāpēc ir tikai loģiski, ka arī digitālais mārketings kļuvis ļoti aktuāls. Lasi un noskaidro, kāpēc tā ir pareizā izvēle arī tavam uzņēmuma
 
28.aug
Digitālās transformācijas laikmetā, kad tehnoloģiju attīstība kļūst arvien straujāka, uzņēmumu vadītājiem un tehnoloģiju profesionāļiem neatņemama darba sastāvdaļa ir jaunu zināšanu apgūšana, sekošana aktuālajām tehnoloģijām un tendencēm. Šogad “RIGA COMM 2021” – 14. un 15. oktobrī – astoņās biznesa tehnoloģiju konferencēs uzstāsies un vērtīgu informāciju sniegs vismaz 100 dažādu jomu eksperti no 12 valstīm.
 
10.apr
Darīt kaut ko produktīvu ir lielisks veids, kā atbrīvoties no emocionālā stresa. Liec savam prātam būt produktīvam un nāc mācīties angļu valodas kursus attālināti!
 
31.mar
Covid 19 laiks ir radījis finansiālas problēmas lielai daļai iedzīvotāju, tāpēc katrs meklē iespēju kā samazināt ikmēneša maksājumus.
 
23.mar
Videi draudzīgu un “zaļu” uzņēmējdarbību diemžēl vēl nevar uzskatīt par normu, tomēr šajā jomā vērojami arvien lielāki uzlabojumu un pieaugoša interese no uzņēmumiem par to, kā varētu padarīt savu darbību videi draudzīgāku.
 
17.mar
Katru gadu uz Latvijas ceļiem notiek vairāki simti avāriju, kurās iesaistīti dzīvnieki.
 
15.mar
Mājaslapas SEO optimizācija vienmēr bijusi neatņemama digitālā mārketinga sastāvdaļa, ar kuru uzņēmumiem jārēķinās.
 
11.feb
Modernas dāmas no saviem iemīļotajiem gaida mūsdienīgas dāvanas! Īpaši 14. februārī, un šie romantiskie svētki tūlīt būs klāt.
 
29.jan
Vai esat kādreiz aizdomājušies par siltuma patieso dabu? Silts mājoklis ne vienmēr korelē ar gadalaiku, jo arī vasaras, pavasari un rudeņi Latvijā mēdz būt dažādi, taču vissvarīgākais siltums ir ziemā.
 
22.jan
Latvijā mīlētais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas piedāvā mūsu reģiona mainīgajiem laika apstākļiem atbilstošu augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgu apģērbu, jaunajā rudens/ziemas 2021/2022 sezonā sarūpējis siltus un stilīgus apģērbus ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.
 
19.dec 2020
Iepirkšanās internetā jau ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Iepirkšanās, izmantojot mobilās ierīces – planšetdatori, telefoni – arī ir globāla tendence, kas nemitīgi attīstās.
 
30.sep 2020
Šī gada septembrī personāla atlases kompānija SIA „IG Konsultācijas” ir izveidojusi jaunu darba sludinājumu portālu www.BUILDCV.lv, kas ir paredzēts tieši būvniecības un nekustamā īpašuma nozares darba devējiem un darba ņēmējiem.