Reklāmraksti

Vakar, 14:40
Ar vienīgo koncertu Baltijā, 26.aprīlī Rīgas Kongresu namā uzstāsies pasaules disko mūzikas slavenākā grupa BONEY M,  prezentējot savu jauno koncertšovu - „The Sounds of Boney M”.
 
15.mar
Mūsdienās kredīti ir dabiska ikdienas parādība. Pēc Latvijas Bankas statistikas, vairāk nekā 600 000 valsts iedzīvotājiem ir noformētas kredītsaistības, un tas nav pārsteigums – ātrie kredīti var būt noderīgi gan negaidīto situāciju risināšanā, gan vērienīgo plānu īstenošanā.
 
8.mar
Pirms būvē, remontē vai labiekārto, iepazīsti jaunākās būvniecības tehnoloģijas un risinājumus Baltijas vadošajā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2019”!
 
6.mar
2019.gada 1.aprīlī Rīgas Kongresu namā ar savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies viena no pasaulē zināmākajām "tribute" grupām BeatLove. Koncerta apmeklējums burtiski aizved klausītājus atpakaļ laikā.
 
27.feb
Latvijā lielākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs AS „Dzintars" atjauno zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu.
 
21.feb
Jau nākamnedēļ, no 1. līdz 3. martam, izstādē “Skola 2019” Ķīpsalā jaunieši varēs konsultēties par pašām jaunākajām Latvijas mācību iestāžu studiju programmām. Kādas tās būs? Uzzini jau tagad!
 
19.feb
“Varbūt vēlreiz iemīlēties...”, “Teātra bērni”, “Grēka un ienaida liesmās”, “Mana Rīga”, “No Raiņa līdz Čakam”, „Lāsts” – tās ir tikai dažas no jaunajām grāmatām, kuras savu debiju piedzīvos “Latvijas Grāmatu izstādē 2019” no 1. līdz 3. martam Ķīpsalā. Izbaudi autoru priekšlasījumus un grāmatu atvēršanas svētkus!
 
14.feb
Iespējams, mūsu sabiedrības kolektīvajā atmiņā vēl palikuši deficīta laika iespaidi, kad pat polietilēna maisiņi nebija tik viegli dabūjami, tie tika mazgāti un atkārtoti lietoti, kamēr sadzeltēja vai izplīsa.
 
22.jan
Jau februārī skaisti, šokolādes brūni augumi krāšņos tērpos virpuļos uz “EROTS 2019” skatuves un pat pašus konservatīvākos apmeklētājus ieraus enerģiski erotiskajos latīņamerikāņu mūzikas ritmos.
 
10.jan
Ikviens dzīvnieku mīļotājs zina, ka priecīgs un veselīgs mājas mīlulis jūsu dzīvesvietā rada brīnišķīgu atmosfēru. Taču nevienam nav noslēpums, ka komplektā ar patīkamajām emocijām jebkurš mājdzīvnieks neizbēgami sniedz saviem saimniekiem arī papildu rūpes un pūliņus.
 
10.jan
Jauna dzīvokļa meklēšana ir pamatīgs izaicinājums ikvienam, jo nav viegli atrast dzīvesvietu, kas atbilst trim galvenajiem pamatprincipiem – Jūsu vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
 
10.jan
No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvās izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 valstīs! Vienuviet – visplašākā izvēle, īpaši piedāvājumi, lieliska atmosfēra!
 
6.dec 2018
Ziema – tas nav tikai iestigušu auto un nosalušu pirkstu gadalaiks. Ziema ir kas daudz vairāk par ledus kasīšanu no vējstikla un klusu apņemšanos iegādāties nākamo auto ar iepriekšēju sēdekļu apsildes funkciju.
 
6.dec 2018
Kinoteātrim Splendid Palace ir neatsverama loma Latvijas kultūrā – tas cauri gadu desmitiem veidojis Latvijas sabiedrības kino gaumi, uztveri un kino skatīšanās paradumus, vienmēr piedāvājot kvalitatīvu un augstvērtīgu saturu kā nacionālo, tā ārzemju filmu mīļotājiem.
 
4.dec 2018
Novembra izskaņā Rīgā norisinājās sieviešu pasaules titulmačs, kur par čempiones titulu cīnījās titulētā Latvijas sportise Zoja Golubeva un spēcīgā Polijas dambretiste Natālija Sadovska.
 
21.nov 2018
Gatavoties Ziemassvētkiem, viena no jaukākajām lietām ir dāvanu izvēle, iegāde un saiņošana, jo tas ir veids, kā varam padomāt par katru sev mīļo un tuvo cilvēku, izrādīt viņam uzmanību, iepriecināt.
 
21.nov 2018
Savas 60. jubilejas gadā dziedātāja Ieva Akuratere klausītājus iepriecinās ar jaunu soloalbumu Vēlēšanās, kas tapis sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani.
 
20.nov 2018
Neticami, ka jau pagājuši 43 gadi kopš leģendārās britu rokgrupas SMOKIE pirmā koncerta.
 
15.nov 2018
Balticom klientiem šonedēļ uzsākta pirmā oficiālā televīzijas kanāla raidīšana ULTRA HD kvalitātē.
 
13.nov 2018
Jau 21. novembrī pirmajā zaļās ekonomikas festivālu ievadpasākumā "Green Expo Riga 2018" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā zaļās ekonomikas eksperti un zaļā dzīvesveida atbalstītāji meklēs risinājumus Latvijas ilgtspējīgai attīstībai nākamajā simtgadē.
 
13.nov 2018
Gada tumšākajā un vēsākajā laikā radio “Retro FM” piedāvā visiem izbaudīt 90.gadu ugunīgos ritmus: 8. decembrī visi dejot gribētāji aicināti uz “Arēnu Rīga”, kur par labu noskaņojumu rūpēsies tādas tuvas un iemīļotas mūzikas zvaignes kā East 17, Haddaway, DJ SASH!, Twenty 4 Seven, ICE MC, NANA.
 
13.nov 2018
“Aiz ezera augsti kalni”, “Audēju deja”, “Sasala jūrīna”... šīs un citas iemīļotas vecmeistaru un mūsdienu autoru horeogrāfijas būs skatāmas 22. decembrī Ķīpsalas hallē deju lielkoncertā “Saules spēks”, kurā piedalīsies vairāk nekā 700 dejotāju no Rīgas, Mārupes un Jelgavas.