Reklāmraksti

27.jūl
Šogad Baltijas nozīmīgākā pārtikas industrijas izstāde “Riga Food 2021” norisināsies trīs dienas – no 9. līdz 11. septembrim – Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Lai apmeklētāji un dalībnieki droši un pilnvērtīgi izbaudītu izstādi – iegūtu jaunus kontaktus un veidotu sadarbību, degustētu, testētu un salīdzinātu, baudītu šovus un smeltos idejas, piedalītos konkursos un meistarklasēs, veicinātu biznesa attīstību – “Riga Food 2021” notiks zaļajā režīmā.
 
10.apr
Darīt kaut ko produktīvu ir lielisks veids, kā atbrīvoties no emocionālā stresa. Liec savam prātam būt produktīvam un nāc mācīties angļu valodas kursus attālināti!
 
31.mar
Covid 19 laiks ir radījis finansiālas problēmas lielai daļai iedzīvotāju, tāpēc katrs meklē iespēju kā samazināt ikmēneša maksājumus.
 
30.mar
Komfortabls mājoklis mūsdienīgam cilvēkam, turklāt ekoloģiski tīrā apkaimē – šāds nams ar Bigbank Latvija finansiālu atbalstu top Mežaparkā.
 
23.mar
Videi draudzīgu un “zaļu” uzņēmējdarbību diemžēl vēl nevar uzskatīt par normu, tomēr šajā jomā vērojami arvien lielāki uzlabojumu un pieaugoša interese no uzņēmumiem par to, kā varētu padarīt savu darbību videi draudzīgāku.
 
17.mar
Katru gadu uz Latvijas ceļiem notiek vairāki simti avāriju, kurās iesaistīti dzīvnieki.
 
15.mar
Mājaslapas SEO optimizācija vienmēr bijusi neatņemama digitālā mārketinga sastāvdaļa, ar kuru uzņēmumiem jārēķinās.
 
11.feb
Modernas dāmas no saviem iemīļotajiem gaida mūsdienīgas dāvanas! Īpaši 14. februārī, un šie romantiskie svētki tūlīt būs klāt.
 
29.jan
Vai esat kādreiz aizdomājušies par siltuma patieso dabu? Silts mājoklis ne vienmēr korelē ar gadalaiku, jo arī vasaras, pavasari un rudeņi Latvijā mēdz būt dažādi, taču vissvarīgākais siltums ir ziemā.
 
19.dec 2020
Iepirkšanās internetā jau ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Iepirkšanās, izmantojot mobilās ierīces – planšetdatori, telefoni – arī ir globāla tendence, kas nemitīgi attīstās.
 
30.sep 2020
Šī gada septembrī personāla atlases kompānija SIA „IG Konsultācijas” ir izveidojusi jaunu darba sludinājumu portālu www.BUILDCV.lv, kas ir paredzēts tieši būvniecības un nekustamā īpašuma nozares darba devējiem un darba ņēmējiem.
 
10.aug 2020
15.oktobrī, VEF Kultūras pilī, plkst.19.00 un plkst.21.00 noritēs grandioza apbalvošanas ceremonija.
 
5.aug 2020
No 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde “Riga Food 2020”, kas nozares profesionāļiem sniegs drošu vidi jauniem darījumiem, bet ikvienam gardēdim piedāvās iepazīt vēl neiepazītas garšas un smelties idejas savai ēdienkartei.
 
19.jun 2020
Šajā vasarā aktuālāks nekā jebkad ir kļuvis atvaļinājums tepat Latvijā. Nu ir iespēja no jauna atklāt sen zināmas vietas. Kūrortpilsētā Jūrmala var pavadīt gan romantisku atpūtu divatā, gan aktīvu ģimenes atpūtu.
 
18.jun 2020
Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa "Sestā Jūdze" dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.
 
18.mai 2020
Uz visiem laikiem atvadīties no tuvinieka katram ir viens no smagākajiem brīžiem dzīvē. Jau tā smago situāciju sarežģī līdz ar Covid 19 pandēmiju ieviestie ierobežojumi un ieteikumi bez nepieciešamības neiet ārā no mājām.
 
14.mai 2020
Teju ikviens sērijveida daudzdzīvokļu mājas iemītnieks zina, ka uz balkona sakrājas daudz dažādu lietu.
 
15.apr 2020
Regulāra mājokļa uzkopšana ir svarīga, un par to diskusiju nav, taču agrāk ikdienā mēs necentāmies aizrauties ar speciāliem virsmu dezinfekcijas pasākumiem. Šobrīd situācija ir mainījusies: visā pasaulē aktīvi plosās koronavīruss.
 
26.mar 2020
Kurš gan ar interesi neatskatās uz spīdīgu, elegantu, bet jau vairākus gadu desmitus senu auto, kurā lepni gozējas kungs cilindrā un dāma ekskluzīvā tērpā. Senais auto – tā nav tikai nauda un tehnika, tās ir sajūtas, un tieši par sajūtām tiek maksāts visvairāk.
 
26.mar 2020
Saglabāt veselību ir daudz vieglāk nekā ārstēt ielaistu slimību – šo patiesību zina ikviens ārsts, bet lēmums par brīvprātīgām pārbaudēm jāpieņem pašam pacientam.
 
17.mar 2020
Jūs esat ilgi un smagi pūlējies, lai savāktu visas savas mantas, pārvestu tās un nogādātu savā jaunajā mājoklī.
 
3.mar 2020
Mobilo tālruņu aplikācija, kuru laidusi klajā AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA), ir ne tikai Baltijā ērtākā un pilnīgākā šāda aplikācija Veselības apdrošināšanas pakalpojumu pieteikšanai un saņemšanai, bet arī solis pretī turpmākai inovāciju iekļaušanai pakalpojumos, tostarp ņemot vērā vispārējo mobilitāti un tirgus tendences.