Reklāmraksti

21.jan
Pēdējā brīža dāvanu meklēšana nav vieglākais uzdevums. It īpaši, ja plānotā dāvana ir kafijas automāts. Kafijas dzeršanas rituāli ir atšķirīgi, tāpēc izvēlēties piemērotāko kafijas automātu var būt grūtāk, nekā domājam.
 
20.jan
2019.gada oktobrī ar negaidītām, taču pelnītām ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju saiets „Taiseits Latgolā!”, kas norisinājās VEF Kultūras pilī.
 
16.jan
Nevienam nav noslēpums, ka darbavietās mēs pavadām pietiekami daudz laika, lai tīrību un sakoptību nenovērtētu par zemu.
 
15.jan
Ja vēlies mainīt vidi, dzīvot un strādāt ārzemēs un iepazīt jaunu kultūru, tad šis sludinājums ir domāts tieši tev! Atbildīgākā un zaļākā azartspēļu kompānija pasaulē “Paf”, kas bāzējas Ālandu salās, ir jaunu kolēģu meklējumos. Pieejamā vakance - klientu apkalpošanas speciālists/-te.
 
14.jan
No 28. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks ikgadējā starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2020”, kas tūkstošiem jauniešu piedāvās plašu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, mācībspēku un studentu konsultācijas, profesiju “pielaikošanu” un citas izzinošas, aizraujošas aktivitātes.
 
13.jan
Jau 8. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks sporta entuziastu konference ar ekspozīciju “Sports VAR”, kurā varēs uzzināt par talantu izaugsmi, motivāciju, līderību, komandas vadību, sporta mārketingu, partnerību un citām aktuālām tēmām.
 
13.jan
No 31. janvāra līdz 2. februārim notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur par sezonas jaunumiem un iespējām apceļot Latviju stāstīs dalībnieki no visiem novadiem. Turklāt, viesojoties tieši reģionos, top visskaistākās fotogrāfijas!
 
20.dec 2019
Pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti, guļot uz viena un tā paša matrača vai spilvena, ķermenis var sākt sūtīt dažādus signālus. Pat uz jauna miega pamata varat justies neērti, īpaši tad, ja tas izvēlēts neņemot vērā jūsu ķermeņa īpašības. Varbūt miega laikā jūs moka nevēlama mitruma sajūta vai aizlikts deguns?
 
19.dec 2019
Airsoft jeb airsofts vai straikbols ir daudzu iecienīts sporta veids visā pasaulē.
 
13.dec 2019
Gatavojoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem, mūsu prātu pārņem patīkamas raizes. Pacilātā noskaņojumā domājam, kādas dāvanas sarūpēsim tuviniekiem un draugiem, ko celsim galdā, kā izrotāsim mājokli un izgreznosim eglīti.
 
14.nov 2019
Tas nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! Sajūti, piedalies, izzini un baudi pikantu piedzīvojumu pieaugušajiem – “Erots 2020” 21. un 22.februārī Ķīpsalas hallē!
 
7.nov 2019
Populārais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas labi orientējas mūsu reģiona mainīgajos laika apstākļos un ražo augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgus apģērbus, jaunajā rudens/ziemas sezonā īpašus jaunumus sarūpējis topošajām un jaunajām māmiņām.
 
4.nov 2019
Bezkontakta norēķini ir kļuvuši par Latvijas iedzīvotāju maksājumu jauno normu. Aizvien vairāk iedzīvotāju izvēlas par saviem pirkumiem vienkārši nopīkstināt – tas tiešām ir ātri un ērti.
 
18.okt 2019
Ik gadu, termometra stabiņam arvien biežāk nokrītot zem +5 grādu atzīmes un tuvojoties decembrim, sāk sarosīties visi automašīnu īpašnieki.
 
14.okt 2019
Sagaidot jauno mācību gadu, mūsu kaimiņvalsts Igaunijas zīmols Huppa, šoruden pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem piedāvā absolūtu jaunumu – augstvērtīgas trikotāžas krekliņus, džemperus, svārkus, kleitas, legingus, cepures un apļveida šalles.
 
21.sep 2019
Brīžos, kad ir steidzami nepieciešama lielāka naudas summa, var pārņemt panika, jo šķiet, ka situācijai nav risinājuma.
 
12.sep 2019
Iepriekšējā rakstā sastādījām plānu, kā soli pa solim organizēt koplietošanas telpu uzkopšanu daudzdzīvokļu namos pašu iedzīvotāju spēkiem. Šoreiz mēģināsim iepazīstināt ar pašu uzkopšanas procesu un paņēmieniem, kā to paveikt.
 
14.aug 2019
Mēs visi novērtējam tīrību un kārtību ne tikai mūsu dzīvoklī vai darba vietā, bet arī tā sauktajās sabiedriskajās vietās – sabiedriskajā transportā, veikalos un, protams, savas dzīvojamās mājas koplietošanas telpās.
 
22.jūl 2019
Kādiem faktoriem būtu jāpievērš uzmanība izvēloties un uzstādot vārtus savai piemājas teritorijai vai garāžai?  Kā iegūt savam īpašumam kvalitatīvus un uzticami kalpojošus vārtus, kas neliks vilties? 
 
17.jūl 2019
Pavisam netālu no skaistās Ventspils, pļavu un mežu ielokā, viesu nams “Bauļi” sniedz lielisku iespēju izbaudīt lauku mieru un burvību.
 
15.jūl 2019
Iepriekšējā rakstā uzskaitījām padomus, kas varētu uzkopšanas procesu padarīt vienkāršāku un ātrāku. Šajā rakstā turpināsim padomu uzskaitījumu.
 
20.jun 2019
Lai uzkopšanas procesu padarītu vienkāršāku un ātrāku, sadzīvē var ieviest nelielas izmaiņas un dažus ieradumus.