Reklāmraksti

13:19
Ja plāno iegādāties īpašumu, būvēt, remontēt vai labiekārtot savu mājokli, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas, – uzzini daudz noderīga un atrodi  vajadzīgo jaunajā izstādē “ComfortHome 2019” jau no 27. līdz 29. septembrim Ķīpsalā.
 
13.sep
Pirmo reizi plašāka publika varēs iepazīties ar Baltijā pirmo ozona saunas kapsulu – ierīci, kas ļauj izbaudīt ozona labās īpašības patīkamā veidā. To prezentēs 19. un 20. septembrī izstādē “Medbaltica 2019”, kur varēs iepazīt jaunākās medicīnas tehnoloģijas un uzzināt par aktualitātēm nozarē.
 
12.sep
Iepriekšējā rakstā sastādījām plānu, kā soli pa solim organizēt koplietošanas telpu uzkopšanu daudzdzīvokļu namos pašu iedzīvotāju spēkiem. Šoreiz mēģināsim iepazīstināt ar pašu uzkopšanas procesu un paņēmieniem, kā to paveikt.
 
14.aug
Mēs visi novērtējam tīrību un kārtību ne tikai mūsu dzīvoklī vai darba vietā, bet arī tā sauktajās sabiedriskajās vietās – sabiedriskajā transportā, veikalos un, protams, savas dzīvojamās mājas koplietošanas telpās.
 
22.jūl
Kādiem faktoriem būtu jāpievērš uzmanība izvēloties un uzstādot vārtus savai piemājas teritorijai vai garāžai?  Kā iegūt savam īpašumam kvalitatīvus un uzticami kalpojošus vārtus, kas neliks vilties? 
 
17.jūl
Pavisam netālu no skaistās Ventspils, pļavu un mežu ielokā, viesu nams “Bauļi” sniedz lielisku iespēju izbaudīt lauku mieru un burvību.
 
15.jūl
Iepriekšējā rakstā uzskaitījām padomus, kas varētu uzkopšanas procesu padarīt vienkāršāku un ātrāku. Šajā rakstā turpināsim padomu uzskaitījumu.
 
20.jun
Lai uzkopšanas procesu padarītu vienkāršāku un ātrāku, sadzīvē var ieviest nelielas izmaiņas un dažus ieradumus.
 
17.jun
Auto spuldzes ir to spēkrata elementu skaitā, kas, neskatoties uz savu pieticīgo izmēru, spēlē ļoti būtisku lomu drošas un komfortablas braukšanas nodrošināšanā.
 
24.mai
Neskatoties uz to, ka 71% planētas sastāv no ūdens, uzturā lietojamā ūdens apmērs ir krietni mazāks - tikai 0.5% no saldūdens resursiem, tādēļ, pieaugot iedzīvotāju skaitam uz planētas, arvien būtiskāka nozīme ir ūdens rezervju taupīšanai.
 
26.apr
Nekustamo īpašumu portāls DOMImaps.lv - dzīvokļu, māju, zemes, telpu sludinājumi Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā.
 
15.mar
Mūsdienās kredīti ir dabiska ikdienas parādība. Pēc Latvijas Bankas statistikas, vairāk nekā 600 000 valsts iedzīvotājiem ir noformētas kredītsaistības, un tas nav pārsteigums – ātrie kredīti var būt noderīgi gan negaidīto situāciju risināšanā, gan vērienīgo plānu īstenošanā.
 
27.feb
Latvijā lielākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs AS „Dzintars" atjauno zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu.
 
10.jan
Jauna dzīvokļa meklēšana ir pamatīgs izaicinājums ikvienam, jo nav viegli atrast dzīvesvietu, kas atbilst trim galvenajiem pamatprincipiem – Jūsu vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
 
6.dec 2018
Ziema – tas nav tikai iestigušu auto un nosalušu pirkstu gadalaiks. Ziema ir kas daudz vairāk par ledus kasīšanu no vējstikla un klusu apņemšanos iegādāties nākamo auto ar iepriekšēju sēdekļu apsildes funkciju.
 
21.nov 2018
Savas 60. jubilejas gadā dziedātāja Ieva Akuratere klausītājus iepriecinās ar jaunu soloalbumu Vēlēšanās, kas tapis sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani.
 
18.okt 2018
Ja ikdienā dod priekšroku dabiskiem un veselīgiem produktiem, tagad arī nomest lieko svaru iespējams, izmantojot simtprocentīgi dabisku organisma attīrīšanas jeb detoksa tēju.
 
13.sep 2018
Somijas uzņēmums piedāvā darbu: Galdniekiem, metinātājiem (ieskaitot manuālu metināšanu), santehniķiem, apmetējiem, iekšdarbu un ārdarbu mūrniekiem; fasādes apdares darbu speciālistiem, jumiķiem, strādniekiem betona elementu rūpnīcā ( ar pieredzi) un citi būvdarbu veikšanas darbi.
 
27.aug 2018
Vai naktīs nomoka bezmiegs, un no rīta sajūta muguras zonā ir tāda, ka desmit minūtes nepieciešams veikt stiepšanās vingrinājumus, lai sāktu normāli staigāt?
 
16.aug 2018
Jau vairākus mēnešus vadāt automobili ar bojātiem logu tīrītājiem, vai tikai ar vienu priekšējo  lukturi, jo laika apstākļi - labi, un naktī nebraucat?
 
10.jūl 2018
Lai dzīvotu taupīgi, nepieciešams domāt līdzi saviem izdevumiem. Taupīt nenozīmē liegt sev visus dzīves priekus. Taupīt nozīmē tērēt naudu apdomīgi. Kā to darīt un ko īsti nozīmē taupīga dzīvošana?
 
4.jūl 2018
Dienā, kad grupa 100 Debija ir kļuvusi tikai četras reizes jaunāka par mūsu Latviju un šodien, joprojām uzstājoties, būtu varējusi plaši atzīmēt dibināšanas ceturtdaļgadsimta jubileju, es izziņoju sava solo albuma „Lielisko mirkļu albumā…” jaunāko un arī pēdējo vēl nepublicēto singlu „Viņa zin”.