Reklāmraksti

11.feb
Modernas dāmas no saviem iemīļotajiem gaida mūsdienīgas dāvanas! Īpaši 14. februārī, un šie romantiskie svētki tūlīt būs klāt.
 
29.jan
Vai esat kādreiz aizdomājušies par siltuma patieso dabu? Silts mājoklis ne vienmēr korelē ar gadalaiku, jo arī vasaras, pavasari un rudeņi Latvijā mēdz būt dažādi, taču vissvarīgākais siltums ir ziemā.
 
19.dec 2020
Iepirkšanās internetā jau ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Iepirkšanās, izmantojot mobilās ierīces – planšetdatori, telefoni – arī ir globāla tendence, kas nemitīgi attīstās.
 
30.sep 2020
Šī gada septembrī personāla atlases kompānija SIA „IG Konsultācijas” ir izveidojusi jaunu darba sludinājumu portālu www.BUILDCV.lv, kas ir paredzēts tieši būvniecības un nekustamā īpašuma nozares darba devējiem un darba ņēmējiem.
 
10.aug 2020
15.oktobrī, VEF Kultūras pilī, plkst.19.00 un plkst.21.00 noritēs grandioza apbalvošanas ceremonija.
 
5.aug 2020
No 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde “Riga Food 2020”, kas nozares profesionāļiem sniegs drošu vidi jauniem darījumiem, bet ikvienam gardēdim piedāvās iepazīt vēl neiepazītas garšas un smelties idejas savai ēdienkartei.
 
19.jun 2020
Šajā vasarā aktuālāks nekā jebkad ir kļuvis atvaļinājums tepat Latvijā. Nu ir iespēja no jauna atklāt sen zināmas vietas. Kūrortpilsētā Jūrmala var pavadīt gan romantisku atpūtu divatā, gan aktīvu ģimenes atpūtu.
 
18.jun 2020
Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa "Sestā Jūdze" dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.
 
18.mai 2020
Uz visiem laikiem atvadīties no tuvinieka katram ir viens no smagākajiem brīžiem dzīvē. Jau tā smago situāciju sarežģī līdz ar Covid 19 pandēmiju ieviestie ierobežojumi un ieteikumi bez nepieciešamības neiet ārā no mājām.
 
14.mai 2020
Teju ikviens sērijveida daudzdzīvokļu mājas iemītnieks zina, ka uz balkona sakrājas daudz dažādu lietu.
 
15.apr 2020
Regulāra mājokļa uzkopšana ir svarīga, un par to diskusiju nav, taču agrāk ikdienā mēs necentāmies aizrauties ar speciāliem virsmu dezinfekcijas pasākumiem. Šobrīd situācija ir mainījusies: visā pasaulē aktīvi plosās koronavīruss.
 
26.mar 2020
Kurš gan ar interesi neatskatās uz spīdīgu, elegantu, bet jau vairākus gadu desmitus senu auto, kurā lepni gozējas kungs cilindrā un dāma ekskluzīvā tērpā. Senais auto – tā nav tikai nauda un tehnika, tās ir sajūtas, un tieši par sajūtām tiek maksāts visvairāk.
 
26.mar 2020
Saglabāt veselību ir daudz vieglāk nekā ārstēt ielaistu slimību – šo patiesību zina ikviens ārsts, bet lēmums par brīvprātīgām pārbaudēm jāpieņem pašam pacientam.
 
17.mar 2020
Jūs esat ilgi un smagi pūlējies, lai savāktu visas savas mantas, pārvestu tās un nogādātu savā jaunajā mājoklī.
 
3.mar 2020
Mobilo tālruņu aplikācija, kuru laidusi klajā AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA), ir ne tikai Baltijā ērtākā un pilnīgākā šāda aplikācija Veselības apdrošināšanas pakalpojumu pieteikšanai un saņemšanai, bet arī solis pretī turpmākai inovāciju iekļaušanai pakalpojumos, tostarp ņemot vērā vispārējo mobilitāti un tirgus tendences.
 
24.feb 2020
Būsim godīgi - mūsdienās spontānie pirkumi ir sava veida izklaide. Jūs ieejat veikalā, lai nopirktu tikai nepieciešamo, bet Jūsu priekšā parādās īpašas atlaides. Tas var šķist izdevīgi - taču lielākoties no tā iegūst tirgotāji, nevis pircēji.
 
18.feb 2020
Pat tad, ja dzīvoklī tiek veikta regulāra ikdienas uzkopšana, putekļi no virsmām noslaucīti, grīdas izmazgātas, agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad ir nepieciešama visaptveroša dzīvokļa ģenerālā tīrīšana.
 
12.feb 2020
No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalā starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2020” apmeklētāji klātienē varēs iepazīties ar pašām jaunākajām Latvijas mācību iestāžu piedāvātajām studiju programmām. Par dažām no tām uzzini jau tagad!
 
21.jan 2020
Pēdējā brīža dāvanu meklēšana nav vieglākais uzdevums. It īpaši, ja plānotā dāvana ir kafijas automāts. Kafijas dzeršanas rituāli ir atšķirīgi, tāpēc izvēlēties piemērotāko kafijas automātu var būt grūtāk, nekā domājam.
 
16.jan 2020
Nevienam nav noslēpums, ka darbavietās mēs pavadām pietiekami daudz laika, lai tīrību un sakoptību nenovērtētu par zemu.
 
15.jan 2020
Ja vēlies mainīt vidi, dzīvot un strādāt ārzemēs un iepazīt jaunu kultūru, tad šis sludinājums ir domāts tieši tev! Atbildīgākā un zaļākā azartspēļu kompānija pasaulē “Paf”, kas bāzējas Ālandu salās, ir jaunu kolēģu meklējumos. Pieejamā vakance - klientu apkalpošanas speciālists/-te.
 
20.dec 2019
Pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti, guļot uz viena un tā paša matrača vai spilvena, ķermenis var sākt sūtīt dažādus signālus. Pat uz jauna miega pamata varat justies neērti, īpaši tad, ja tas izvēlēts neņemot vērā jūsu ķermeņa īpašības. Varbūt miega laikā jūs moka nevēlama mitruma sajūta vai aizlikts deguns?