Reklāmraksti

10:24
Stīgu kvartets “ALMA” sadarbībā ar “Digital Art House” ielūdz jūs uz Gustava Klimta kustīgo gleznu koncertu "Mīlestības mūzika".
 
17.jan
Laikā, kad dzīvojam materiālā pasaulē, ne mazums pāru laulības laikā iegādājas kopīgu īpašumu, kas dažkārt tiek iegūts ar kredīta vai aizdevuma palīdzību. Labā dzīves scenārijā kredīts vai aizdevums tiek laikus nomaksāts, sliktā - var rasties sarežģījumi, kas ir jāatrisina pārim kopā, bet vēl sliktākā gadījumā kā šķiršanās - jāiet juridisks ceļš. Šāda veida saistības ir jāatmaksā, neskatoties uz pāra finansiālo situāciju vai šķiršanās gadījumu. Laulības šķiršana bieži nemēdz būt mierīgs un pozitīvs notikums un kopējas kredītsaistības šo procesu var radīt vēl sarežģītāku.
 
12.jan
Pārcelšanās ir atbildīgs process, kura laikā jāpieņem vairāki nozīmīgi lēmumi. Mājvieta ir mūsu miera osta, vieta, kur atgūties no ikdienas skrējiena un uzņemt jaunus spēkus, tādēļ tās atrašanās vietai, tehniskajam un vizuālajam stāvoklim ir liela nozīme. Lai atvieglotu Jums šo procesu, un Jūs būtu drošs, ka pārvācaties uz labāko iespējamo mājvietu, esam apkopojuši dažus ieteikumus, kas noderēs!
 
7.jan
2022.gada 7.janvārī nozīmīgu jubileju svin lieliskā latviešu dziedātāja un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere Olga Rajecka. Lai atzīmētu šo notikumu, māksliniece ieplānojusi vairākus lielus koncertus, kuros viņa aicinās piedalīties māksliniekus, ar kuriem krustojušies viņas radošie ceļi.
 
29.dec 2021
Kopš ultravioleto staru atklāšanas 19. gadsimta beigās, tie ir bijuši gan slavas virsotnē, gan arī aizmirstības fāzē. Ja pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados kvarca lampa tika izmantota tuberkulozes un masaliņu apkarošanā, tad divdesmit gadus vēlāk tā jau slīga aizmirstībā pateicoties “uzlecošajām zvaigznēm” - sadzīves ķīmijai un antibiotikām, ko ārstēšanā un slimību profilaksē izmantoja daudz vairāk.
 
29.dec 2021
Ziemassvētki ir laiks, kad varam iepriecināt savus tuviniekus, nolietotās sadzīves tehnikas vietā uzdāvinot jaunu. Tomēr saņemot jauno dāvanu, vienmēr rodas jautājums: „kur likt veco?”
 
17.dec 2021
Ar diviem ekskluzīviem koncertiem 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē “Pūt, vējiņi!” Latvijā viesosies pasaules diskomūzikas slavenākā grupa “BONEY M”, prezentējot koncertšovu “The Sounds of Boney M”. Biļetes tirdzniecībā no 17.decembra visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās.
 
26.nov 2021
Mūsdienās piesaistīt patērētājus ar jaunu produktu ir daudz grūtāk nekā iepriekš. Ar individuālajām atlaidēm, sezonas akcijām un labu produktu vairs nepietiek. Aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta zīmola vērtībām un attieksmei pret globālajām, sociālajām un ekosistēmas problēmām. Šīs izmaiņas patērētāju uzvedībā ir likušas uzņēmumiem pārdomāt ne tikai savas vērtības, bet arī pārdošanas stratēģiju. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ēdiens, apģērbs vai virtuves tehnika, ilgtspējas koncepcija sāk iesakņoties gandrīz visās jomās.
 
26.nov 2021
Pēdējā laikā e-komercijas tirgus ir piedzīvojis milzu izaugsmi, kas neapšaubāmi ir ietekmējis atsevišķu nozaru darbību. Piemēram, lielais pieprasījums pēc precēm tiešsaistē ir palielinājis pieprasījumu pēc kravu pārvadājumu pakalpojumiem. Uzņēmumiem, kas piedāvā šos pakalpojumus, bija jāpielāgojas strauji mainīgajām biznesa vajadzībām un jāpiedāvā paši labākie risinājumi efektīvai preču pārvadāšanai. Tiem, kas kravu transportēšanā izmantoja jaunākās tehnoloģijas, process noritēja daudz efektīvāk.
 
26.nov 2021
Daudzu cilvēku skaistumkopšanas arsenālā ir pat vairākas smaržu pudelītes. Dažas paredzētas īpašiem gadījumiem, citas domātas ikdienai, bet vēl citas – romantiskiem randiņiem. Taču, iestājoties aukstajai sezonai, jums var rasties vēlme savām esošajām smaržu pudelītēm pievienot vēl kādu aromātu, kas ļautu ik pa laikam atpūsties no esošajām smaržām un piešķirtu rudenim un ziemai neatkārtojamu šarmu. Zemāk ir apkopoti daži ieteikumi, kā izvēlēties smaržas aukstajai sezonai.
 
25.okt 2021
Sensacionāla tīrība un iespēja iegūt vēl nebijušu zobu tīrīšanas pieredzi — šīs ir Oral-B iO —vislabākās Oral-B zobu birstes ar novatorisko magnētisko tehnoloģiju — galvenās priekšrocības. “Zobārsti var pārliecinoši ieteikt saviem pacientiem zobu birsti ar magnētisko tehnoloģiju kā vislabāko elektrisko zobu birsti,” tā saka Beāta Golana (Beata Golan), MD, profesionālo un akadēmisko attiecību vadītāja uzņēmumā P&G Poland.
 
7.okt 2021
Vai zini to sajūtu, kad iemīļotākie apavi sevi atkalpojuši un nepieciešams atsvaidzināt kurpju skapi? Tas ir interesants un aizraujošs process, taču jāatzīst, ka piemērotu, kvalitatīvu apavu izvēle prasa arī zināšanas.
 
1.okt 2021
Labi darba apģērbi - tā ir liela daļa no darba efektivitātes garanta, jo tie ir radīti, lai būtu ērti, funkcionāli un kalpotu ilgi, kā arī, lai rūpētos par valkātāja drošību un veselību. Cilvēks nevar ietekmēt laikapstākļus, bet pilnīgi noteikti var ietekmēt to, ka vienlīdz ērti var strādāt saulē, vējā, lietū vai troksnī, saglabājot ērtus un drošus darba apstākļus. Šajā rakstā apskatīsim piecus būtiskus iemeslus, kāpēc ir svarīgi un izdevīgi nodrošināties ar darbam piemērotu, profesionāli pārbaudītu un smagos darba apstākļos testētu darba apģērbu.
 
29.sep 2021
Mārketings spēj sniegt virkni priekšrocību – sākot ar atpazīstamības veicināšanu un beidzot ar ienākumu palielināšanu. Nav noslēpums, ka šobrīd īpaši liela aktivitāte norisinās digitālajā vidē, tāpēc ir tikai loģiski, ka arī digitālais mārketings kļuvis ļoti aktuāls. Lasi un noskaidro, kāpēc tā ir pareizā izvēle arī tavam uzņēmuma
 
10.apr 2021
Darīt kaut ko produktīvu ir lielisks veids, kā atbrīvoties no emocionālā stresa. Liec savam prātam būt produktīvam un nāc mācīties angļu valodas kursus attālināti!
 
23.mar 2021
Videi draudzīgu un “zaļu” uzņēmējdarbību diemžēl vēl nevar uzskatīt par normu, tomēr šajā jomā vērojami arvien lielāki uzlabojumu un pieaugoša interese no uzņēmumiem par to, kā varētu padarīt savu darbību videi draudzīgāku.
 
17.mar 2021
Katru gadu uz Latvijas ceļiem notiek vairāki simti avāriju, kurās iesaistīti dzīvnieki.
 
15.mar 2021
Mājaslapas SEO optimizācija vienmēr bijusi neatņemama digitālā mārketinga sastāvdaļa, ar kuru uzņēmumiem jārēķinās.
 
22.jan 2021
Latvijā mīlētais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas piedāvā mūsu reģiona mainīgajiem laika apstākļiem atbilstošu augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgu apģērbu, jaunajā rudens/ziemas 2021/2022 sezonā sarūpējis siltus un stilīgus apģērbus ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.
 
30.sep 2020
Šī gada septembrī personāla atlases kompānija SIA „IG Konsultācijas” ir izveidojusi jaunu darba sludinājumu portālu www.BUILDCV.lv, kas ir paredzēts tieši būvniecības un nekustamā īpašuma nozares darba devējiem un darba ņēmējiem.