Reklāmraksti

22.jan
Jau februārī skaisti, šokolādes brūni augumi krāšņos tērpos virpuļos uz “EROTS 2019” skatuves un pat pašus konservatīvākos apmeklētājus ieraus enerģiski erotiskajos latīņamerikāņu mūzikas ritmos.
 
10.jan
Ikviens dzīvnieku mīļotājs zina, ka priecīgs un veselīgs mājas mīlulis jūsu dzīvesvietā rada brīnišķīgu atmosfēru. Taču nevienam nav noslēpums, ka komplektā ar patīkamajām emocijām jebkurš mājdzīvnieks neizbēgami sniedz saviem saimniekiem arī papildu rūpes un pūliņus.
 
10.jan
Jauna dzīvokļa meklēšana ir pamatīgs izaicinājums ikvienam, jo nav viegli atrast dzīvesvietu, kas atbilst trim galvenajiem pamatprincipiem – Jūsu vajadzībām, vēlmēm un iespējām.
 
10.jan
No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvās izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 valstīs! Vienuviet – visplašākā izvēle, īpaši piedāvājumi, lieliska atmosfēra!
 
6.dec 2018
Ziema – tas nav tikai iestigušu auto un nosalušu pirkstu gadalaiks. Ziema ir kas daudz vairāk par ledus kasīšanu no vējstikla un klusu apņemšanos iegādāties nākamo auto ar iepriekšēju sēdekļu apsildes funkciju.
 
6.dec 2018
Kinoteātrim Splendid Palace ir neatsverama loma Latvijas kultūrā – tas cauri gadu desmitiem veidojis Latvijas sabiedrības kino gaumi, uztveri un kino skatīšanās paradumus, vienmēr piedāvājot kvalitatīvu un augstvērtīgu saturu kā nacionālo, tā ārzemju filmu mīļotājiem.
 
4.dec 2018
Novembra izskaņā Rīgā norisinājās sieviešu pasaules titulmačs, kur par čempiones titulu cīnījās titulētā Latvijas sportise Zoja Golubeva un spēcīgā Polijas dambretiste Natālija Sadovska.
 
21.nov 2018
Gatavoties Ziemassvētkiem, viena no jaukākajām lietām ir dāvanu izvēle, iegāde un saiņošana, jo tas ir veids, kā varam padomāt par katru sev mīļo un tuvo cilvēku, izrādīt viņam uzmanību, iepriecināt.
 
21.nov 2018
Savas 60. jubilejas gadā dziedātāja Ieva Akuratere klausītājus iepriecinās ar jaunu soloalbumu Vēlēšanās, kas tapis sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani.
 
20.nov 2018
Neticami, ka jau pagājuši 43 gadi kopš leģendārās britu rokgrupas SMOKIE pirmā koncerta.
 
15.nov 2018
Balticom klientiem šonedēļ uzsākta pirmā oficiālā televīzijas kanāla raidīšana ULTRA HD kvalitātē.
 
13.nov 2018
Jau 21. novembrī pirmajā zaļās ekonomikas festivālu ievadpasākumā "Green Expo Riga 2018" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā zaļās ekonomikas eksperti un zaļā dzīvesveida atbalstītāji meklēs risinājumus Latvijas ilgtspējīgai attīstībai nākamajā simtgadē.
 
13.nov 2018
Gada tumšākajā un vēsākajā laikā radio “Retro FM” piedāvā visiem izbaudīt 90.gadu ugunīgos ritmus: 8. decembrī visi dejot gribētāji aicināti uz “Arēnu Rīga”, kur par labu noskaņojumu rūpēsies tādas tuvas un iemīļotas mūzikas zvaignes kā East 17, Haddaway, DJ SASH!, Twenty 4 Seven, ICE MC, NANA.
 
13.nov 2018
“Aiz ezera augsti kalni”, “Audēju deja”, “Sasala jūrīna”... šīs un citas iemīļotas vecmeistaru un mūsdienu autoru horeogrāfijas būs skatāmas 22. decembrī Ķīpsalas hallē deju lielkoncertā “Saules spēks”, kurā piedalīsies vairāk nekā 700 dejotāju no Rīgas, Mārupes un Jelgavas.
 
9.nov 2018
Teju ikviens ir dzirdējis par fen šui – seno ķīniešu mācību par to, kā apkārtējās vides enerģijas plūsmas ietekmējot mūsu labklājību. Internetā atrodams liels daudzums materiāla par šo tēmu.
 
22.okt 2018
Svinēt svētkus kopā sirsnīgajos Rīgas Ziemassvētku koncertos 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē aicina ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis, populārā etnomūzikas grupa “Tautumeitas” un izcilie operas solisti Jolanta Strikaite-Lapiņa un Mihails Čuļpajevs.
 
18.okt 2018
Ja ikdienā dod priekšroku dabiskiem un veselīgiem produktiem, tagad arī nomest lieko svaru iespējams, izmantojot simtprocentīgi dabisku organisma attīrīšanas jeb detoksa tēju.
 
10.okt 2018
Turpināsim iepriekšējā rakstā iesāktos padomus, kā projekta izstrādes posmā sabalansēt dizaina fantāzijas ar mājokļa uzkopšanas atvieglošanu nākotnē.
 
13.sep 2018
Somijas uzņēmums piedāvā darbu: Galdniekiem, metinātājiem (ieskaitot manuālu metināšanu), santehniķiem, apmetējiem, iekšdarbu un ārdarbu mūrniekiem; fasādes apdares darbu speciālistiem, jumiķiem, strādniekiem betona elementu rūpnīcā ( ar pieredzi) un citi būvdarbu veikšanas darbi.
 
12.sep 2018
Savā ikdienas darbībā nereti esam saskārušies ar gadījumiem, kad klients, izvēloties sava mājokļa vai biroja arhitektūras un interjera stilu, rēķinājies tikai ar savām vizuālajām izjūtām un gaumi, aizmirstot par sadzīves praktisko pusi un ikdienas uzkopšanu.
 
27.aug 2018
Vai naktīs nomoka bezmiegs, un no rīta sajūta muguras zonā ir tāda, ka desmit minūtes nepieciešams veikt stiepšanās vingrinājumus, lai sāktu normāli staigāt?
 
16.aug 2018
Mūsdienās dzimumu līdztiesība nevienam vairs nav svešs jēdziens, tomēr  mūsu sabiedrībā joprojām valda novecojuši stereotipi, no kuriem izplatītākais - vīrietis ekonomiski un finansiāli nodrošina ģimeni, sievietei jābūt “pavarda sargātājai”.