Piektdiena, 9.jūnijs

redeem Gita, Ligita

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardKomercziņas

Cīņa ar nevēlamajiem matiņiem šķiet nebeidzama, tāpēc meklējam piemērotākos un efektīvākos risinājumus, lai to uzvarētu. Skūšana, vaksēšana, matiņu likvidēšana ar depilācijas krēmu vai epilatoru – tās visas ir metodes, kas atkal un atkal tiek pielietotas, lai iegūtu gludu ādu.
11.aug 2022 Publicitātes materiāls
Starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras pērle” zvaigznes atkal iedegsies mākslas debesīs, un šoreiz tas notiks Rīgas skatītājiem!
8.aug 2022 Natālija ĻEBEDEVA
Lai arī šobrīd mūs lutina siltā vasaras saulīte, rudens vairs nav aiz kalniem. Tāpēc laicīgi jāsāk gatavoties gan apkures, gan rudens dārza darbu sezonai. Lai gadalaiku maiņa nesagādātu raizes, jau vasarā vari parūpēties par to, lai vēsajos gadalaikos mājās varētu justies silti un omulīgi, kā arī ar rudens sezonu saistītie dārza darbi nesagādātu raizes.
28.jūl 2022 Publicitātes materiāls
Preču iegāde internetā ir kļuvusi par ļoti daudzu cilvēku ierastu ikdienas sastāvdaļu, jo tā palīdz būtiski ietaupīt laiku un nesteidzīgi iepirkties no jebkuras vietas.
27.jūl 2022 Publicitātes materiāls
Darbinieku labklājība ir viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē darba produktivitāti un motivāciju. Kvalitatīvs, drošs un ērts darba tehniskais nodrošinājums var sniegt darbiniekiem patīkamu vidi, kas, savukārt, var rezultēties augstākā darba sniegumā.
25.jūl 2022 Publicitātes materiāls
Divos ekskluzīvos koncertšovos 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē „Pūt, vējiņi!” Latvijai būs iespēja dzirdēt slavenākās disko grupas BONEY M dziesmas programmā - „The Sounds of Boney M”.
6.jūl 2022 Publicitātes materiāls
2019. gada oktobrī ar negaidītām, taču pelnītām ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju koncerts „Taiseits Latgolā!”, kas norisinājās VEF Kultūras pilī. Visas biļetes bija izpārdotas jau mēnesi pirms koncerta. „Tas mūs pašus pārsteidza, bet tajā pašā laikā iedrošināja un pārliecināja, ka ir ļoti liela interese par tāda veida pasākumu,” atzīst pasākuma producenti.
6.jūl 2022 Publicitātes materiāls
No 7.līdz 12.augustam Ikšķilē vairāku dienu garumā norisināsies 4.Starptautiskais Operetes festivāls, piedāvājot krāšņu programmu, kurā būs pārstāvēti dažādi muzikālā teātra žanri, dažādām muzikālajām gaumēm un paaudzēm. Šogad īpašie viesi būs Kijivas Nacionālā Akadēmiskā operetes teātra (Ukraina) vadošie solisti, kuri piedalīsies festivāla kulminācijā – GALĀ koncertā 12.augustā Ikšķiles estrādē. Kā ierasts, Galā koncerts noslēgsies ar romantisku Valšu vakaru.
4.jūl 2022 Publicitātes materiāls
Mārtiņa Brauna rokopera “Mauglis”, kas tika atzīta par 2021. gada izcilāko kultūras pasākumu, beidzot būs redzama arī skatītājiem klātienē trīs vērienīgās brīvdabas izrādēs Jelgavā, Rojā un Liepājā.
17.jun 2022 Publicitātes materiāls
Ja agrāk pusaudži sapņoja par velosipēdiem, tad šobrīd tiem ir uzradusies nopietna konkurence – elektriskie skrejriteņi. Ērts un aizraujošs pārvietošanās veids, mazs paša braucamrīka svars un piedzīvojuma sajūta katrā braucienā – tās ir vien dažas no priekšrocībām. Izvēloties šādu pārvietošanās veidu, būtiski gan ir atcerēties drošības pamatprincipus, jo īpaši tad, ja “šofera” lomā iejūtas nepilngadīgais.
1.jun 2022 Publicitātes materiāls
Laulību gredzeni vienmēr ir bijuši ļoti īpaši juvelierizstrādājumi, kas simbolizē cilvēku laulības saites un uzticību. To vēsture ir sena un aizraujošiem faktiem pildīta, turklāt, tāpat kā, piemēram, kāzu kleitas un uzvalkus, arī gredzenus skar dažādas modes tendences. Par visu pēc kārtas – šajā rakstā!
25.mai 2022 Publicitātes materiāls
Siltā sezona vienmēr nāk ar iedvesmu veidot spilgtus tēlus. Un rotaslietām te iedalīta īpaša loma. Tieši tās ļauj izrādīt gan savu personību, gan šī brīža noskaņu: vai šodien esat romantiskā dāma vai nopietnā biznesa lēdija, vai sirdī iezagusies vasarīga ballīšu vētra vai iestājusies harmonija, kuru vēlaties pasvītrot ar eleganci?
18.mai 2022 Publicitātes materiāls
Maijs iesākas ar vieniem no sirsnīgākajiem svētkiem – Mātes dienu! Šī ir diena, kad izrādām mīlestību mammām, omītēm un vecvecmāmiņām. Pasakāmies par rūpēm, zināšanām, kā arī iepriecinām ar dāvanām un apsveikumiem. Iepazīsties ar sešām oriģinālām dāvanu idejām!
6.mai 2022 Publicitātes materiāls
Mūsdienās cilvēki arvien vairāk laika pavada slēgtās telpās, kas aktualizē arī jautājumu par gaisa kvalitāti tajās.
26.apr 2022 Publicitātes materiāls
Maināmie paklāji vienlaicīgi var pildīt vairākas funkcijas – nodrošināt tīrību, uzlabot darba vidi, veicināt biznesa atpazīstamību. Lasiet un noskaidrojiet, cik daudzveidīgs ir maināmo paklāju piedāvājums, kā arī uzziniet, kurš no tiem ir piemērotākais Jūsu uzņēmējdarbībai!
19.apr 2022 Publicitātes materiāls
Grupa «bet bet» savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021.gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās īstenot pilnvērtīgi, tāpēc 2022.gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! Vērienīgās jubilejas koncerttūres pirmais koncerts notiks jau 3.jūnijā Saulkrastu estrādē.
4.apr 2022 Publicitātes materiāls
Divos ekskluzīvos koncertšovos 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē „Pūt, vējiņi!” Latvijai būs iespēja dzirdēt slavenākās disko grupas BONEY M dziesmas programmā - „The Sounds of Boney M”.
4.apr 2022 Publicitātes materiāls
No 8. līdz 10. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “Outdoor Riga 2022”, kas piedāvās plašu motociklu, velosipēdu un ūdenstransporta klāstu, kā arī visu nepieciešamo medniekiem, makšķerniekiem un ceļotājiem. Interesanti atklājumi gaidāmi ikvienam!
30.mar 2022 Publicitātes materiāls
Izcilā operdīva Sonora Vaice ar multimediālo monooperu «Cilvēka balss. Telefons», kas 8.martā saņēma «Lielo Mūzikas balvu» - augstāko mūsu valsts apbalvojumu klasiskās mūzikas žanrā – kategorijā «Gada uzvedums», 5.maijā plkst.19 viesosies Koncertzālē «Cēsis», 7.maijā plkst.19 – Liepājas koncertzālē «Lielais Dzintars». Savukārt Izrādē, kas 11.maijā plkst.19 notiks Rīgā, VEF Kultūras pilī, pirmo un pagaidām vienīgo reizi piedalīsies orķestris un diriģents Jānis Stafeckis.
28.mar 2022 Publicitātes materiāls
Multimediālā izrāde MULTIZAURI notiks 23.aprīlī, VEF Kultūras pilī, plkst.12.00.
14.mar 2022 Publicitātes materiāls
Jau pavisam drīz atkal uz ielām varēs doties ar motocikliem. Lai braukšana būtu droša, nepieciešams izvēlēties arī labākās lietas tavam motociklam. Interneta veikals ‘’Riepas1.lv’’ iesaka dažas no labākajām opcijām šajā jautājumā.
11.mar 2022 Publicitātes materiāls
Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, viens no pasaules vadošajiem alkoholisko dzērienu uzņēmumiem “Stoli Group” mainīs tam piederošā degvīna zīmola “Stolichnaya” nosaukumu. Uzņēmums neizmantos plaši zināmo nosaukumu krievu valodā.
11.mar 2022 Publicitātes materiāls