Sestdiena, 30.septembris

redeem Elma, Elna, Menarda

arrow_downwardKomercziņas

Lai Latvijas iedzīvotājiem pārtikas produktu un mājsaimniecības preču iepirkumus padarītu pieejamākus un lētākus, “Lidl” turpina samazināt cenas 300 ikdienā plaši izmantotiem produktiem un regulāri papildina šo preču klāstu atbilstoši “Lidl” misijai – nodrošināt klientiem labākās cenas ikdienā, ne tikai cenu akciju laikā. Jaunākais cenu samazinājums dažādās preču grupās ir veikts apjomā līdz pat 30%!
5.aug Publicitātes materiāls
Elektroenerģijas izmaksas var veidot ievērojamu daļu no mājsaimniecības budžeta. Tomēr, veicot dažus vienkāršus pasākumus, jūs varat samazināt šīs izmaksas un padarīt savu enerģijas patēriņu efektīvāku. Šajā rakstā apskatīsim dažus praktiskus padomus, kas palīdzēs jums samazināt izmaksas par elektroenerģiju un veikt ilgtspējīgu ietaupījumu.
3.aug Publicitātes materiāls
Zīmola atpazīstamības veicināšana ir viens no galvenajiem faktoriem, kam ikvienam uzņēmumam nepieciešams pievērst uzmanību. Tas ir būtisks process, kas sniedz iespēju sasniegt lielāku mērķauditoriju un veicināt pozitīvu zīmola tēla veidošanos. Zīmola atpazīstamība uzlabo uzņēmuma konkurētspēju, raisa klientu uzticību un lojalitāti, veicina produktu un pakalpojumu pieprasījumu un beigu beigās palīdz veiksmīgai uzņēmuma attīstībai. Taču ar kādiem paņēmieniem un soļiem veicināt zīmola atpazīstamību? To lasiet tālāk rakstā.
31.jūl Publicitātes materiāls
Azartspēles gadsimtiem ilgi ir bijušas sabiedrības kultūras sastāvdaļa, aizraujot cilvēkus visā pasaulē ar savu riska un nejaušības elementu. Burtiski divus gadu desmitus atpakaļ šķita, viss pārsteidzošais šajā nozarē jau atklāts.
27.jūl Publicitātes materiāls
Mūsdienu kontekstā atjaunīgo resursu izmantošana kļūst arvien aktuālāka. Gan ekonomiskie, gan arī ģeopolitiskie notikumi liek pievērst uzmanību risinājumiem, kas nodrošina lielāku stabilitāti un sniedz finansiālos ieguvumus. Saules enerģija ir viens no atjaunīgajiem resursiem, kas arvien aktīvāk tiek izmantos elektroenerģijas iegūšanai visā pasaulē. Lai arī šim elektroapgādes risinājumiem lielāku uzmanību sākušas pievērst arī mājsaimniecības, tas joprojām aktuālāks ir tieši uzņēmumiem.
27.jūl Publicitātes materiāls
Vasarā, kad saule silda un viss zaļo, cilvēki bieži meklē veidus, kā baudīt brīvo laiku dabā un atveldzēties ūdens tuvumā. Aktīvā atpūta uz ūdens ir ideāls risinājums šādām vasaras dienām. Šis raksts aplūkos dažādas ūdens sporta un atpūtas aktivitātes, kas kļūst aizvien populārākas vasaras sezonā.
27.jūl Publicitātes materiāls
Latvijas uzņēmums Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs (DEAC) un Lietuvas Duomenų Logistikos Centras (DLC) no SEB bankas ir saņēmuši 30 miljonu eiro aizdevumu uz 10 gadiem, lai varētu turpināt Baltijas telekomunikāciju infrastruktūras paplašināšanu, kas paredz jaunu datu centru būvniecību un optisko šķiedru tīklu attīstību.
24.jūl Publicitātes materiāls
Mūsdienu digitālajā pasaulē online azartspēles ir kļuvušas par ļoti iecienītu un viegli pieejamu izklaides veidu. Ja kādreiz tam nācās atsevišķi gatavoties – sagatavot skaidru naudu, apģērbties un vēl aiziet līdz tuvākajai spēļu zālei, tad tagad pat nav jāizkāpj no rīta gultas.
20.jūl Publicitātes materiāls
Mūsdienu tirgus apstākļos digitālais mārketings spēlē nozīmīgu lomu, tādēļ uzņēmumiem ir vērts izmantot priekšrocības, ko sniedz dažādi digitālā mārketinga rīki. To iespējas uz izvēle ir patiešām plaša, tādēļ uzņēmumiem ir svarīgi izvērtēt, kurš no digitālā mārketinga rīkiem ir piemērotāks viņu gadījumā un kurš mērķauditoriju palīdzēs sasniegt pēc iespējas ātrāk, ērtāk un efektīvāk.
19.jūl Publicitātes materiāls
Bezvadu austiņas ir laba izvēle, ja ikdienas gaitās esat iecienījuši klausīties mūziku vai kādus citus audio ierakstus un raidījumus. Jūs varat sportot, doties pastaigā un klausīties savu iecienīto mūziku un justies komfortabli, jo bezvadu austiņas ir praktiskas un tās netraucēs Jums nevienā mirklī.
18.jūl Publicitātes materiāls
Mūsu klimatā vasara ir ar mērenu siltumu un dažiem karstuma periodiem, kad temperatūra turas virs 30 grādiem, taču citur Eiropā jau vairākus gadus pēc kārtas ir novērojams postošs karstums. Klimats mainās, un mums atliek vienīgi tam pielāgoties ar piemērotu apģērbu un apaviem. Galvenais izvēlēties apavus, kas ir viegli, gaisu caurlaidoši un komfortabli Jūsu kājām.
18.jūl Publicitātes materiāls
Azartspēles ir Latvijā populārs izklaides veids – visbiežāk tās tiek spēlētas tieši licencētajās spēļu automātu zālēs vai sporta likmju pieņemšanas punktos. Taču pēdējos gados strauji pieaugusi arī online kazino vietņu popularitāte.
13.jūl Publicitātes materiāls
Datora izmantošana darbam un rotaļām ir lieliski, taču neatkarīgi no tā, vai veicat pamatuzdevumus vai pārvaldāt savu biznesu, agrāk vai vēlāk jums būs nepieciešams produktivitātes komplekts, lai rakstītu, veiktu korektūru, veiktu dažus aprēķinus vai veidotu prezentācijas. Word, Excel un PowerPoint ir nozares standarti, taču maksāt 439,99 $, lai iegūtu Office Suits, lielākajai daļai no mums nav budžeta.
5.jūl Publicitātes materiāls
Lielais notikums ir klāt – sākas Vispārējie Dziesmu un Deju svētki! Šajā laikā smeļamies neizmērāmu emociju daudzumu – iedvesmu, prieku un sirsnību! Vienlaikus ikvienam dalībniekam tas ir lielas rosības laiks, kas prasa daudz spēka – gan fiziska, gan emocionāla. Par savu pieredzi Dziesmu un Deju svētkos stāsta BENU Aptiekas farmaceites, sniedzot arī noderīgus padomus ikvienam dalībniekam.
3.jūl Publicitātes materiāls
Atklājiet jaunu līmeni brīvā dabas izpētē ar elektriskajiem velosipēdiem. Izmantojiet spēcīgo elektrisko palīdzību, lai pārvarētu kalnus, veiktu garus distances braucienus un izbaudītu katru mirkli uz velosipēda. Neatkarība, ērtums un ekoloģija - tie ir tikai daži no ieguvumiem, ko piedāvā elektriskais velosipēds.
28.jun Publicitātes materiāls
Vasara var būt brīnišķīga un saulaina, taču karstais laiks dažreiz var būt nogurdinošs un nepanesams. Lai saglabātu komfortu un atspirdzinātu sevi vasaras karstumā, ir daudzas atveldzēšanās iespējas, kas palīdz izbaudīt šo gadalaiku. Šajā rakstā apskatīsim dažādas metodes un padomus par to, kā atveldzēties un baudīt vasaras karstumu.
28.jun Publicitātes materiāls
Daudzi nozares eksperti un analītiķi uzskata, ka sociālās derības ir nākamais lielākais notikums azartspēļu un sporta derību jomā. Tā kā vienādranga apmaiņa, pateicoties internetam, ir kļuvusi ne tikai iespējama, bet arī pilnīgi dzīvotspējīga, un tajā pat laikā sociālo tīklu platformas dominē mūsdienu cilvēku socializācijas procesu un sociālās mijiedarbības lielākajā daļā, derības savā ziņā ir pielāgotas šim kontekstam.
28.jun Publicitātes materiāls
Kriptovalūtu ieguve ir process, kura laikā tiek izmantota datoru jauda, lai apstrādātu kriptovalūtu darījumus, nodrošinātu tīkla drošību un pievienotu jaunas valūtas monētas ekonomikai.
26.jun Publicitātes materiāls
Ja jums jautātu, no kura sīkrīka būtu visgrūtāk atteikties, iespējams, ka jūs minētu tieši mobilo telefonu. Šīs ierīces ir mērķtiecīgi ieņēmušas savu vietu neaizstājamu ikdienas elektronisko ierīču vidū, un tāpēc pat mazākais mobilā telefona darbības traucējums var sagādāt daudz neērtību.
21.jun Publicitātes materiāls
Iespējams, apmeklējāt Microsoft veikalu, lai iegūtu Microsoft Office 365 produkta atslēgu, taču Microsoft Office 365 ir ikgadējs abonēšanas pakalpojums, un pēc sākotnējās 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijas jūs varētu iztērēt vairāk nekā 69,99 ASV dolārus gadā. Ja vēlaties iegādāties jaunāko Microsoft Office 2021 Pro Plus versiju, sākotnējā cena ir 439,99 USD, kas lielākajai daļai cilvēku ir liela nauda.
12.jun Publicitātes materiāls
Vasaras brīvlaiks ir brīnišķīgs laiks bērniem, bet ar kādām izjūtām to sagaida vecāki? Vecāki bieži vien saskaras ar dilemmu - no vienas puses, gribas arī pašiem “atlaist grožus” un mazliet atpūsties no bērniem, ļaujot viņiem padzīvoties savā vaļā.
6.jun Publicitātes materiāls
Iespējams, Jūs zināt salicilskābi kā pretpūtītes līdzekli, taču šis medikaments var palīdzēt ne tikai sejas ādai.
2.mai Publicitātes materiāls