Komercziņas

10.apr
Viens no izplatītākajiem redzes zuduma iemesliem gan pasaulē, gan Latvijā ir vecuma izraisīta mākulas deģenerācija, kas neārstēta draud pat ar aklumu.
9.apr
"Maxima Latvija" izveidojusi unikālu karjeras centru jauniešiem ar mērķi papildus augstskolas zināšanām sniegt praktiskas iemaņas mazumtirdzniecībā un biznesa vadībā.
9.apr
Kā ziņo darba portāls "CVKeskus.ee", Igaunijā pirmajā ceturksnī vispieprasītākā darba vakance bijusi datu ievades operators, uz kuru pieteicās vairāk nekā 1100 cilvēku.
8.apr
Rīgas pilsētas tiesa ir pabeigusi skatīt lietu pret medicīnas centru “Veselības Centrs 4” par matu transplantācijas pacientu maldināšanu, negodprātību un nelikumīgu aizsargātas matu transplantācijas preču zīmes Rubenhair izmantošanu.
8.apr
Lai gan šampūnu parasti izmanto matu un galvas ādas attīrīšanai, ir alternatīvas metodes, kā uzturēt matus tīrus un veselīgus, nepaļaujoties uz tradicionālo šampūnu. Šajā rakstā piedāvājam vienkāršu glābiņu taviem matiem.
31.mar
Latvijā 34,3% lietotu automašīnu ievestas no Vācijas, aģentūrai LETA pavēstīja automašīnu vēstures atskaišu izveides platformas "carVertical" pārstāvji, atsaucoties uz platformas datiem.
19.mar
Tu jau zini, ka modē galvenais ir zināt kas Tev patīk un mācēt to pareizi pasniegt. Kā mēdz teikt – mode mainās, bet gaume ir mūžīga. Šis princips attiecas uz pilnīgi visu modes sadaļu tavā dzīvē. Arī uz to, kā pareizi sakombinēt kaklarotas ar izvēlēto apģērbu.
14.mar
Microsoft paziņoja, ka 2025. gada 14. oktobrī pārtrauks atbalstu operētājsistēmai Windows 10, ieskaitot Professional un Home izdevumus. Lai lietotāji varētu būt pilnībā sagatavoti, Microsoft informēja lietotājus vairāk nekā 4 gadus iepriekš. Lielāko daļu Windows 10 lietotāju īpaši neietekmēs Microsoft atbalsta pārtraukšana. Lielākā daļa funkciju joprojām ir pieejamas. Taču drošības ziņā, ja turpināsit lietot operētājsistēmu Windows 10, jūs nevarēsit iegūt ievainojamības ielāpus un sistēmas jaunināšanas atbalstu no Microsoft, kā arī būsiet neaizsargātāks pret vīrusu un hakeru uzbrukumiem.
9.mar
Daudzās mājsaimniecībās saules enerģijas izmantošana kļūst par pievilcīgu risinājumu. Saules paneļu uzstādīšana mājoklim var būt ieguldījums ilgtermiņā, nodrošinot videi draudzīgu un ilgtspējīgu enerģijas avotu. Tomēr, pirms pieņemat lēmumu par šādu ieguldījumu, ir svarīgi apsvērt gan pozitīvos, gan negatīvos aspektus.
8.mar
Eiropas Centrālā banka (ECB) procentlikmes, visticamāk, samazinās pavasarī, piektdien paziņoja Francijas centrālās bankas vadītājs un ECB padomes loceklis Fransuā Vilruā de Galo.
8.mar
Pēdējo gadu laikā, elektriskie automobiļi ir kļuvuši par populāru izvēli starp videi draudzīgiem transportlīdzekļiem, un lietoto elektrisko automobiļu tirgus ir kļuvis aizvien pievilcīgāks.
7.mar
Dārza siltumnīcu var uzskatīt par jebkura dārznieka vai augu mīļotāja vienu no noderīgākajiem ieguldījumiem. Tā nodrošina iespēju audzēt augus un dārzeņus visa gada garumā, sargājot tos no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.
1.mar
Līdz ar ziemas atnākšanu ir pienācis laiks pārveidot savu dzīves telpu par siltuma un mājīguma ostu. Izpētiet šos padomus, lai, neizejot no mājām, izveidotu mājīgu kaktiņu, kas piepildīts ar sezonas burvību.
28.feb
Izmaksu samazināšana ilgtermiņā ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga. Zemākas kredīta izmaksas ne tikai uzlabo uzņēmuma stabilitāti, bet arī sniedz labu pamatu izaugsmei. Lūk, trīs stratēģijas, kā samazināt kredīta izmaksas, padarot uzņēmumu efektīvāku un konkurētspējīgāku.
28.feb
Lietotām automašīnām ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms pieņem lēmumu, vai iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, ir vērts apsvērt abas iespējas. Šajā rakstā mēs aplūkosim lietotu automašīnu plusus un mīnusus, lai palīdzētu tev izdarīt pareizo izvēli.
22.feb
Energoefektivitāte ir būtiska tēma, uz kuru ir vērsta uzmanība, apspriežot cīņu pret klimata pārmaiņām un resursu izmantošanas efektivitāti. Tomēr šīs efektivitātes sasniegšana nav vienkārša, jo tā ietver daudzus izaicinājumus, ar kuriem saskaras uzņēmumi, individuālie patērētāji un valsts. No novecojušas infrastruktūras līdz finansiālajiem ierobežojumiem un zināšanu trūkumam, katrs no šiem izaicinājumiem rada barjeru ceļā uz ilgtspējīgu enerģijas izmantošanu.
18.feb
"Bitcoin" vērtība šonedēļ pirmo reizi vairāk nekā divu gadu laikā pieauga virs 50 000 ASV dolāru, pateicoties investoru optimismam saistībā ar Amerikas Savienoto Valstu (ASV) varas iestāžu atļauju plašākai naudas vienības tirdzniecībai.
17.feb
Apgrozībā esošo viltoto eiro banknošu skaits Vācijā 2023. gadā palielinājies par vairāk nekā ceturto daļu, liecina Bundesbankas dati. Varas iestādes konfiscējušas viltotas banknotes vairāk nekā piecu miljonu eiro vērtībā, raksta DW.
8.feb
Lielāki un mazāki negadījumi, smagas saslimšanas un citas veselības ķibeles cilvēkus visbiežāk piemeklē pilnīgi nesagatavotus un brīžos, kuros nekas nav liecinājis par briestošajām problēmām. Tās var būt sadzīviskas situācijas mājās, uz ielas vai izklaides vietās, un šādi negadījumi notiek dienu no dienas.
2.feb
Finansiālā stabilitāte ir svarīga katras ģimenes prioritāte, tamdēļ ilgtermiņa budžeta plānošana ir ceļš uz drošu un stabilu ekonomisko labklājību. Lai palīdzētu jums izveidot un uzturēt ilgtermiņa budžetu, mēs piedāvājam dažus noderīgus padomus un stratēģijas.
31.jan
Uzņēmējiem ir svarīgi būt informētiem par dažādām finanšu iespējām un jaunākajiem tirgus notikumiem, lai pieņemtu labi pamatotus lēmumus par uzņēmuma finanšu plānošanu. Nereti uzņēmumi saskaras ar nepieciešamību pēc papildu finansējuma, lai veicinātu izaugsmi, ieviestu jauninājumus vai apmaksātu neplānotus izdevumus.