Svētdiena, 1.oktobris

redeem Lāsma, Zanda, Zandis

arrow_downwardKomercziņas

Telpas mikroklimats ir būtisks elements, kam ir jāpievērš uzmanība, ja vēlaties uzturēties un dzīvot veselīgā vidē, kas Jums ir labvēlīga. Jāatzīst, ka lielāko dienas un arī dzīves daļu mēs pavadām telpās, līdz ar to būtu vēlams, lai mikroklimatu telpā, kur atrodaties ir iespējams regulēt.
25.apr Publicitātes materiāls
Miljoniem bērnu šodien atrodas bērnu namos, un katram no viņiem ir savs stāsts, kuru vajag izdzirdēt. Vairums cilvēku gribētu palīdzēt un atbalstīt bērnus, bet vienkārši nezina, kā to varētu izdarīt. Tāpēc projekts angellatvija.lv ir tik svarīgs mums visiem. Mēs gribam jūs iepazīstināt ar savu iniciatīvu, pierādot, ka darīt labu ir vieglāk, nekā liekas.
17.apr Publicitātes materiāls
Vecpuišu ballīte, iespējams, ir jautrākā un daudziem gaidītākā kāzu daļa. Būt šī pasākuma rīkotājam nozīmē labas organizatora dotības, plānošanas spējas un arī uzticēšanos no līgavaiņa puses, ka pirms iestūrēšanas laulības ostā, viņš varēs kārtīgi atpūsties ar saviem draugiem.
5.apr Publicitātes materiāls
Ledusskapis ir viena no sadzīves tehnikas iekārtām, bez kuras mūsu ikdiena vairs nav iedomājama. Kā jau ikvienai elektroierīcei, arī tai reiz pienāk gals, tāpēc lasi un noskaidro, kurā brīdī ir laiks domāt par jauna ledusskapja iegādi!
31.mar Publicitātes materiāls
Mūsdienu automašīnas ir aprīkotas ar neskaitāmām progresīvām tehnoloģijām un funkcijām. Gadu gaitā automašīnas ir krasi attīstījušās, un līdz ar to ir mainījies arī instrumentu panelis jeb displejs, kas autovadītājam nodod svarīgu informāciju.
29.mar Publicitātes materiāls
Iegādāties perfektu dāvanu īpašai sievietei savā dzīvē, neatkarīgi no tā, vai viņa ir Jūsu mamma, māsa vai draudzene var būt liels izaicinājums. Tas, jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad iepērkaties kādai sievietei, kuras gaumi Jūs tik labi nepazīstat.
1.feb Publicitātes materiāls
Jau kopš profesionālā sporta pirmsākumiem cilvēki ir meklējuši iespēju sanākt kopā un godināt savus iecienītākos sportistus.
30.dec 2022 Publicitātes materiāls
Vai vēlaties aizbēgt no ikdienas rutīnas un doties romantiskā atpūtā vai draudzīgā ģimenes braucienā? Palutiniet sevi un savus tuviniekus ar neaizmirstamu pieredzi, apmetoties elegantajā Skrundas muižā. Šī greznā muiža, kas izvietojusies Latvijas gleznainajā dabas stūrī pie Ventas upes, piedāvā ne tikai komfortablas naktsmītnes, bet arī elpu aizraujošus skatus, izsmalcinātu virtuvi un viesmīlību, kā arī interesantas un jautras aktivitātes bērniem. Rezervējiet atpūtu tagad, un izbaudiet Skrundas Muižas komfortu un SPA kompleksa piedāvāto relaksāciju!
27.dec 2022 Publicitātes materiāls
Fasādes ar apmetumu ir plaši izmantots sienu siltinājuma risinājums gan dzīvojamo, gan sabiedrisko ēku būvniecībā un atjaunošanā. Siltumizolācija ir īpaši svarīga sienas daļa, jo palīdz ietaupīt apkures izmaksas. Akmensvates siltumizolācija ir ugunsdroša, ilgmūžīga, tvaika caurlaidīga, izmēros stabila un efektīva.
5.dec 2022 Normunds Kalniņš, SIA "Paroc"
Svētki ir jāsvin, jo labākais un vērtīgākais, ko varam kādam dāvināt, ir pozitīvas emocijas un mirkļi, ko atcerēties vēl ilgi. Ja mēs, pieaugušie, par savām dzimšanas dienām bieži vien vēlamies piemirst, tad bērni un pusaudži labprāt rīko ballītes kopā ar draugiem.
29.nov 2022 Publicitātes materiāls
Atkal ir šis gadalaiks! Lapas krīt, laikapstākļi kļūst vēsāki, un Jūsu āda, iespējams, izjūt to ietekmi. Rudens ir lielisks laiks, lai mainītu savu ādas kopšanas rutīnu un veltītu ādai papildu rūpes. Lūk, rudens rutīna, kas palīdzēs saglabāt Jūsu ādu formā visu sezonu.
21.nov 2022 Publicitātes materiāls
Globālās loģistikas ķēdes un kravu pārvadājumi jau pēdējos gadus saskārās ar dažādiem izaicinājumiem – darba spēka trūkumu un vispasaules pandēmiju. Šī gada februārī jau esošajām problēmām pievienojās arī Krievijas iebrukums Ukrainā.
8.nov 2022 Publicitātes materiāls
Skriešana ir ļoti populārs un izplatīts sporta veids, jo tam nav nepieciešams ne dārgs ekipējums, ne īpaši apstākļi. Nepieciešami tikai skriešanas apavi, lai varētu skriet kur un kā vēlies. Taču iesācējiem bieži vien nav skaidrs, kādus skriešanas apavus labāk izvēlēties, jo ne visi sporta apavi būs vienlīdz labi un piemēroti skriešanai. Pa kādu segumu tu plāno skriet?
29.sep 2022 Publicitātes materiāls
Mūsdienās stabilitāte ir viena no svarīgākajām vērtībām. Taču, cenšoties ietaupīt, pirms pirkuma izdarīšanas nereti prātojam – “Vai tas tiešām ir vajadzīgs - vai tomēr var iztikt? Iespējams, var atrast lētāku variantu...” Būs reizes, kad izdosies, bet ir reizes, kad skopais maksā divreiz… vai pat piecreiz. Tādējādi mēs sevi pakļaujam riskam un neziņai, un pēc tam ciešam vēl lielākus zaudējumus.
5.sep 2022 Publicitātes materiāls
Darba diena var būt gara, intensīva un nogurdinoša. Ir svarīgi atrast īsto līdzsvaru starp savu karjeru un laiku sev. Labākais veids, kā to sākt, ir ieplānojot, kā pavadīsi savus darba dienu vakarus. Dalāmies dažās idejās.
2.sep 2022 Publicitātes materiāls
Neatkarīgi no tā, vai esat jauns uzņēmums vai pieredzējis veterāns uzņēmējdarbības pasaulē, reklāma ir būtisks solis, lai efektīvi attīstītu savu biznesu un pastāstītu par jūsu piedāvājumu plašākai auditorijai. Jebkurš uzņēmums var izmantot reklāmas stendus atbilstoši saviem mērķiem un vajadzībām.
25.aug 2022 Publicitātes materiāls
Labas zobārstniecības meklējumi var būt liels izaicinājums, jo piedāvājums patiešām ir plašs, un ne vienmēr izvēlēto zobārstu apmeklējums var nest pozitīvu pieredzi. Savukārt, nepatīkama pieredze cilvēkiem var radīt bailes un satraukumu, kā arī atturēt no došanās pie zobārsta.
16.aug 2022 Publicitātes materiāls
Elektrība spēlē būtisku lomu mūsu ikdienā un bez tās savu dzīvi nevaram iedomāties, jo lielākā daļa ierīču, kas tiek izmantotas gan darbā, gan mājās, ir elektriskas. Taču, pateicoties augošajām elektrības cenām, arvien aktuālāki kļūst risinājumi, kā šī resursa patēriņu samazināt. Straujais elektroenerģijas cenu kāpums būtiski ietekmē ne tikai mājsaimniecības, bet arī uzņēmumus, kuru elektrības patēriņš parasti ir liels, tāpēc patērētājiem nākas meklēt veidus, kā veiksmīgi pielāgoties cenu izmaiņām.
15.aug 2022 Publicitātes materiāls
Cīņa ar nevēlamajiem matiņiem šķiet nebeidzama, tāpēc meklējam piemērotākos un efektīvākos risinājumus, lai to uzvarētu. Skūšana, vaksēšana, matiņu likvidēšana ar depilācijas krēmu vai epilatoru – tās visas ir metodes, kas atkal un atkal tiek pielietotas, lai iegūtu gludu ādu.
11.aug 2022 Publicitātes materiāls
Starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras pērle” zvaigznes atkal iedegsies mākslas debesīs, un šoreiz tas notiks Rīgas skatītājiem!
8.aug 2022 Natālija ĻEBEDEVA
Lai arī šobrīd mūs lutina siltā vasaras saulīte, rudens vairs nav aiz kalniem. Tāpēc laicīgi jāsāk gatavoties gan apkures, gan rudens dārza darbu sezonai. Lai gadalaiku maiņa nesagādātu raizes, jau vasarā vari parūpēties par to, lai vēsajos gadalaikos mājās varētu justies silti un omulīgi, kā arī ar rudens sezonu saistītie dārza darbi nesagādātu raizes.
28.jūl 2022 Publicitātes materiāls
Preču iegāde internetā ir kļuvusi par ļoti daudzu cilvēku ierastu ikdienas sastāvdaļu, jo tā palīdz būtiski ietaupīt laiku un nesteidzīgi iepirkties no jebkuras vietas.
27.jūl 2022 Publicitātes materiāls