Piektdiena, 29.septembris

redeem Miķelis, Mihails, Miks, Mikus, Miģelis

arrow_downwardTūrisms

Rīgas dome šodien atbalstīja atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevas samazināšanu.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Lielā Liepukalna skatu tornis atkal pieejams apmeklētājiem, aģentūru LETA informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) Latgales reģionālas administrācijas dabas izglītības speciāliste Diāna Selecka.
20.sep Ziņu aģentūra LETA
Otrdien konstatēti tīši bojājumi pastaigu takas kāpnēm Gaujas Nacionālā parka teritorijā, tādēļ uz laiku pastaigu taka slēgta, aģentūru LETA informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) vecākā komunikācijas speciāliste Ilze Reinika.
19.sep Ziņu aģentūra LETA
Gaidāmajā 2024.gada vasaras sezonā lidsabiedrība "airBaltic" plāno sākt lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos, tostarp septiņos no Latvijas, trijos no Igaunijas, divos no Lietuvas un vienā no Tamperes, aģentūrai LETA pavēstīja "ariBaltic" pārstāvji.
19.sep Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā nedēļas nogalē, kad pēc postošās augusta vētras apmeklētājiem atkal bija atvērts Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē, to apmeklēja vairāk nekā 1700 lielu un mazu viesu.
18.sep Portāls nra.lv
Venēcijas varas iestādes beidzot vienojušās par detaļām, kas dod "zaļo gaismu" tūristu nodevas ieviešanai par iebraukšanu pilsētā, vēsta unian.net. Testa režīmā jaunā sistēma sāks darboties jau 2024.gada pavasarī.
16.sep Portāls nra.lv
Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē arvien turpinās postošās augusta vētras seku likvidēšanas darbi, taču pamatdarbi drošai parka apmeklēšanai šonedēļ noslēgušies un jau nedēļas nogalē parks ir atvērts apmeklētājiem.
16.sep Portāls nra.lv
Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" pieprasītākie galamērķi no Rīgas augustā bija Stokholma, Nica un Oslo, informē "airBaltic" pārstāvji.
12.sep Ziņu aģentūra LETA
Tūrisma apritē iesaistījušies vairāki jauni objekti Bauskas novadā, informē Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Cilvēki ceļo visos gadalaikos. Pēc transporta izmaksām otra svarīgākā ceļošanas izdevumu sastāvdaļa ir naktsmītne. “Rus.nra.lv” korespondents pēta, kā, pateicoties klosteru viesnīcām, var ietaupīt naudu un izbaudīt viduslaiku romantisko gaisotni.
26.aug Pāvels Leščinskis, “rus.nra.lv” 
Latgale nav iespējama bez pārsteigumiem. Arī šogad tie bija. Piemēram, Daugavpils. Domājām: latviešu valodu nedzirdēsim. Nē, mēs nedzirdējām krievu valodu. Ak, jā, kāda kundzīte man krieviski pajautāja: kur atrast bankomātu? Es latviski atbildēju: kā, lūdzu? Viņa zibenīgi pārgāja uz latviešu valodu, un viss tika noskaidrots. Protams, tas nav galvenais aspekts, lai raksturotu Latgali, turklāt ne visur viss ir ideāli. Bet ceļojums varēja sākties…
20.aug Elita Veidemane
Šobrīd Ķemeru vēsturiskajā parkā bagātīgi zied vairāk nekā 550 skarainās hortenzijas, kuras rotā parka partera daļu, kopumā 763 m2 platībā. Ķemeros vēl turpina ziedēt arī rozes un ziemciešu dobju augu sortiments ar izteiktu dekorativitāti un krāšņi ziedošiem augiem.
14.aug Portāls nra.lv
Šajā vasarā nolēmām iepazīt nevis tūristu tik populārās dienvidzemes, bet viesoties pie skandināviem. Tā kā mūsu kompānijā ir teju trīsgadnieks Ričards, kā galvenais apskates objekts tika izvēlēta Muminu zeme Somijā. Un kā jauks bonuss visai ģimenei – kuģošana Baltijas jūrā maršrutā Tallina–Helsinki–Turku–Stokholma. Ceļojuma ilgums – četras dienas.
29.jūl Līga Nestere-Nikandrova
Ceļot pa Kirgizstānu nozīmē ceļot pa vēsturi vai ceļot pa Padomju Savienību, turklāt ceļojums būs tīkams un jautrs. Nevar taču dusmoties uz muzeju, pat ja tajā izstādītie vēstures pieminekļi ir Ļeņins, Frunze un viņu laikabiedri – kirgīzu komunisti. Tiem, kas vēlas savām acīm skatīt vēsturi Krievijā, paveras drūms un depresīvs skats. Tie, kas apmeklē Kirgizstānu, ierauga jautrus jaunus cilvēkus, apbrīnojamu laipnību un izpalīdzību, skaistus kalnus, Isikula ezeru un neticamu miksli starp islāmu, komunismu, ticību dižajai Krievijai un Ķīnas preču tirgu.
9.jūl Pēteris Apinis
Latvijas iedzīvotāji pagājušajā gadā devās 9,3 miljonos ceļojumu pa Latviju, kas ir par 12,2% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati.
7.jun Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Piļu un muižu asociācijas (LPMA) organizētajā akcija "Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2023" šogad piedalās 57 muižas un pilis.
3.jun Ziņu aģentūra LETA
Anglis Tomass Millers ar video kameras palīdzību iemūžinājis, kas patiesībā notiek ar nododamo bagāžu lidostā, raksta mirror.co.uk.
24.mai Portāls nra.lv
Lauku ziedēšanas laikā sadarbībā ar lauksaimniekiem visā Latvijā uz laukiem iekārtotas sešas fotografēšanas vietas, aģentūru LETA informēja Apvienība par ilgtspējīgu lauksaimniecību un lauku vidi.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
No 18.līdz 21.maijam Ziemeļlatgalē, Viļakā, notiks nebijis pasākums- Kemperu salidojums, uz kuru dalībnieki jau sāk ierasties, lai piedalītos starptautiskā kemperceļošanas sezonas atklāšanas pasākumā, kurā katru dienu ir paredzētas dažādas aktivitātes gan izklaidei, gan pilsētas iepazīšanai, gan kultūrvēsturisko objektu apskate.
18.mai Portāls nra.lv
photo_camera
Jau trešo gadu iedzīvotāji tiek aicināti svinēt lauku ziedēšanas svētkus. Jau trešo gadu pēc kārtas biedrība “Apvienība par ilgtspējīgu lauksaimniecību un lauku vidi” organizē lauku ziedēšanas svētkus. Šogad sešās vietās Latvijā izvietoti īpaši lielizmēra koka fotorāmji, lai visiem gribētājiem būtu iespēja uzņemt perfekto bildi uz ziedošu lauku fona.
18.mai Portāls nra.lv
Zemgalē svētdien, 21.maijā, notiks itāļu automašīnu pasākums "Itāļu pavasaris", kurā piedalīsies gan antīkas, gan jaunas itāļu automašīnas, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Latvijā 15% iedzīvotāju inflācijas dēļ šogad izvēlas lētākus ceļojumu galamērķus, aģentūru LETA informēja bankas "Citadele" pārstāvji, atsaucoties uz Baltijas ceļotāju aptauju.
14.mai Ziņu aģentūra LETA