Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size
Māris Krautmanis
Latvju tauta šonedēļ beidzot ir uzzinājusi Evikas Siliņas (“Jaunā vienotība” (JV)) valdības ministru vārdus un to, ka turpmāk Saeimas spīkere būs Daiga Mieriņa (Zaļo un zemnieku savienība (ZZS)).
Mārtiņš Apinis
Pēdējās nedēļās aizvien lielāku aktualitāti gūst nākamā gada valsts budžeta izstrāde, kas īr īpaši sarežģīta visai nepārliecinošā ekonomiskā fona ietekmē. Tāpat savu aktualitāti nav zaudējuši aizvien dārgākie kredīti Latvijas komercbankās un atziņas par solidaritātes nodokļa ieviešanu no banku virspeļņas. Par to un citiem ekonomikas jautājumiem plašāk intervijā “Neatkarīgajai” stāsta Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.

nra.lv Dzīvesstils

Dienas citāts

Izglītības ministrei Andai Čakšai (JV) ir deviņi padomnieki, kuri palīdzēs valstiski svarīgu lēmumu pieņemšanā. Nesaprotu, kāpēc tikai deviņi – nevis, piemēram, divdesmit deviņi? Padomnieks stratēģiskās komunikācijas jautājumos ir Sergejs Ancupovs, politiku un procesu pārvaldības jautājumos – Raivis Bergs, nozares analītikas jautājumos – Jānis Salmiņš, iekļaujošās izglītības jautājumos – Nellija Repina. Ārštatā darbosies vēl pieci. Par maz, biedri, par maz. Vajadzētu vēl arī padomnieku lauku skolu likvidācijas jautājumos, reizrēķina jautājumos, vēstures nemācīšanas jautājumos, pusaudžu dzimuma maiņas operāciju jautājumos utt. Jo vairāk padomnieku, jo gaišāka nākotne. Ministrei, protams.
- Elita Veidemane