Sestdiena, 1.aprīlis

redeem Dagne, Dagnis

Lasi ērtāk format_size

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai Egils Levits tiks pārvēlēts uz otro termiņu par Valsts prezidentu?

Balso:

Skatīt vairāk

close
Rezultāti
Inga Paparde
Lai arī Latvijas iedzīvotāju tiesības ir aizstāvēt savu viedokli tiesā, atsevišķos gadījumos tiesas procesus varētu uzskatīt par bezjēdzīgiem. Pirms diviem gadiem valdība izdeva rīkojumu, saskaņā ar kuru darbiniekiem bija jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, ja viņi gribēja turpināt strādāt.
Māris Krautmanis
Apritējis jau vairāk nekā pusgads, kopš iepriekšējais finanšu ministrs Jānis Reirs no amata atstādināja Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi saistībā ar publiski izskanējušajiem apgalvojumiem par iespējamiem VID darbinieku likumpārkāpumiem. Līdz ar ministru maiņām amatā “atpakaļiestādinājās” VID ģenerāldirektore, taču sabiedrībai sešu mēnešu laikā tā arī netika pavēstīts, vai patiesi VID darbojas vai ir darbojies “pasūtījumu” galds pārbaužu lietu un kriminālprocesu uzsākšanai vai to izbeigšanai.

Ekspresjautājums

Dienas citāts

Kāda laime: mēs tomēr drīkstēsim savās plītīs un kamīnos kurināt malku! Eiroparlamentā viņnakt beigušās sarunas par Atjaunojamās enerģijas direktīvu: biomasa, koksne joprojām tikšot uzskatīta par atjaunojamo enerģiju. Nākamā saprāta uzvara būšot attiecībā uz ģērbšanos: trešdienās un ceturtdienās mēs varēsim bikses vilkt, kā esam pieraduši, bet pārējās dienās gan joprojām vajadzēs vilkt pāri galvai. Izskatās, ka Eiropas likteņa lēmējiem joprojām nav, ko darīt, un tie turpina no tukša trauka pārliet caurā. Līdz nākamajai direktīvai. Tad pārlies no caurā trauka tukšā.
- Elita Veidemane

Izklaide

Pēdējā laikā vairākas reizes ceļi krustojušies ar modernā metāla grupu “Sxima” no Rīgas – pagājušajā sestdienā viņi (un “Mindesign”) iesildīja grupu “Māra” tās lielkoncertā klubā “Melnā Piektdiena”, bet ceturtdien, 30. martā, pārliecinoši vinnēja bāra “Nemiers” jauno grupu konkursa “Nemiera blice” pusfinālā. Tas radīja iemeslu parakņāties šīs apvienības ierakstu lauciņos un izrādījās, ka februārī “Sxima” izdevusi savu debijas minialbumu jeb EP ar sešiem skaņdarbiem.