Aktuāli tagBizness tagRail Baltica apdraudēts tagKapusvētki 2024 tagTe ir darbs Latvijā! tagIN MEMORIAM

Mums rūp Jūsu viedoklis

Kuru no šiem ēdieniem tu būtu gatavs celt Līgo svētku galdā?

Skatīt vairāk

close
Rezultāti
Surimi plācenīšus
Surimi čipsus
Lavašu ar surimi nūjiņām
Nicas salātus ar surimi
Karsto surimi un siera smēriņu
Lai surimi paliek kā garda uzkoda

nra.lv Dzīvesstils

ZooSargs

Dienas citāts

Bijušais premjers, tagad Saeimas deputāts Krišjānis Kariņš viņa vadītās valdības laikā neesot bijis informēts par to, ka “Rail Baltica” projektā nepieciešams nacionālo valstu finansējums. Nu bet protams. Kariņš arī neko nezināja par to, kā izplatās kovidvīruss, tāpēc izdomāja izolēt datorpeles un zeķubikses. Kariņam nebija ne jausmas par to, ka plivināšanās privātdžetos ir daudzkārt dārgāka par regulāro reisu lidojumiem. Viņam bija pirmā dzirdēšana, ka, lai izveidotu jaunu valdību, iepriekšējai ir jādemisionē. Interesanti, Kariņš vispār zināja, ka viņš ir premjers? Vai arī pārtika vien no pārliecības, ka jāsteidzas ieņemt NATO ģenerālsekretāra vietnieka amatu?
- Elita Veidemane

Nekustamais īpašums - Ritrem

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.

Sabiedriskais transports, izaicinājumi un risinājumi DLRR

Sports

Latvijas vīriešu 3x3 basketbola izlase svētdien Bukarestē Eiropas kausa kvalifikācijā izcīnīja trešo uzvaru, kas ļāva uzreiz nodrošināt vietu pusfinālā, bet Latvijas sieviešu valstsvienība pusfinālu sasniedza pēc uzvaras ceturtdaļfinālā.