Sestdiena, 2.marts

redeem Laila, Lavīze, Luīze

Jaunākais

nra.lv Dzīvesstils

Sabiedriskais transports, izaicinājumi un risinājumi DLRR

Dienas citāts

Liepājā, Karostā, vandaļi izpostījuši kureliešu piemiņas vietu – norauts akmenī iestiprinātais dzelzs krusts ar uzrakstu “8 kurelieši”. Rīgā pagājušās nedēļas nogalē no Matīsa ielas 65. nama sienas nozagta 2001. gadā uzliktā piemiņas plāksne Latvijas nacionālo partizānu apvienībai: viņus 1946. gadā, “pateicoties” nodevējam Marģeram Vītoliņam, sagūstīja čekas speciālās operācijas laikā. Naktī uz trešdienu Okupācijas muzejā tika iemests “Molotova kokteilis”. Gribētos ticēt, ka policija notvers visus neliešus, kuri paveikuši šos “varoņdarbu”. Acīmredzami, ka valstī ir aktivizējušies Latvijas ienaidnieki. Kas viņus mudina un stiprina? Mūsu valstiskās varas vājums, dzīvošana uz citas planētas un vienaldzība pret notiekošo Latvijā.
- Elita Veidemane

Astroloģija

Mēs nereti varam sajust, ka, lai arī sarunas biedrs neizsakās skaļi, drosmīgi pārliecinoši vai bravurīgi, viņā iekšēji ir burtiski starojoša inteliģence, kas, šķiet, zina atbildes uz visiem jautājumiem un vienkārši ļauj momentam nobriest, lai pareizajā laikā nāktu klajā ar fundamentālu sakāmo, kas veidos pagrieziena punktu, ja ne visā sarunā, tad notikumu pavērsienā kopumā. Inteliģence nav gudrība.

Izklaide

Ik pa laikam aktualizējas jautājums par pilsētas festivālu jeb “asfalta festivālu” rīkošanu Rīgā: vai pēc tiem ir/varētu būt pieprasījums, vai tiem ir nākotne? Lai gan atbilde drīzāk ir negatīva, rīkotāji vienalga nerimst, piedāvājot šajā jomā aizvien jaunas idejas.