Piektdiena, 9.jūnijs

redeem Gita, Ligita

Lasi ērtāk format_size

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai Krišjānim Kariņam jāturpina darbs premjera amatā?

Balso:

Skatīt vairāk

close
Rezultāti
Andra Ozola
Latvijas Zvērinātu advokātu padome nosūtījusi Tieslietu padomei ierosinājumu veikt pārbaudi par ģenerālprokurora Jura Stukāna izteiktajiem pārmetumiem Jēkabpils novadā nogalinātās sievietes advokātei. Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs sarunā ar "Neatkarīgo" atzīst, ka no advokatūras puses tik ass paziņojums par ģenerālprokuroru izteikts pirmoreiz.
Rolands Pētersons
Latvijas lielāko komercbanku pirmā ceturkšņa darbības rādītāji liecina, ka pērn aizsākusies tendence pelnīt milzu naudu uz EURIBOR likmju kāpuma rēķina, šo kāpumu bez žēlastības piemērojot kredītņēmējiem, šī gada pirmajā ceturksnī ir turpinājusies. Tikmēr gan depozītu likmju pieaugums, gan vēlme izsniegt jaunus kredītus, ko politiķi un Latvijas Banka līdz šim mēģinājuši no komercbankām izdiedelēt, tā arī īpaši nav novērojama.

Dienas citāts

„Progresistu” līdzpriekšsēdētājs Šuvajevs pēc tikšanās ar „Jaunās vienotības” (JV) politiķiem atzīmē: tikšanās laikā pārrunāti vairāki valstī paveicamie darbi, lai izrautos no stagnācijas, kas iezīmējusies pēdējo mēnešu laikā esošās valdības darbā. Jā, „progresisti” tik akūti grib iekļūt „koalīcijā”, ka nejēdz turēt muti, kad JV virsaitis Kariņš ir izvēles procesā: ko ņemt siena gubiņā – „sievu” (NA un AS) vai „mīļāko” (ZZS un Pro). Nu, nevajadzēja „progresistiem” ar pliku pirkstu norādīt uz jaunvienotības tizlumu valsts vadīšanā: var vēl neietapt „koalīcijā”... Bet ko gan prasīt no bezpieredzes pionierīšiem.
- Elita Veidemane

Izklaide

Kur palikt pa nakti? Kā nokļūt līdz festivāla norises vietai? Kur novietot mašīnu? Ja arī tu dodies uz Sarunu festivālu LAMPA un nezini atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, tev noderēs festivāla veidotāju padomi patīkamai pieredzei. Festivāls norisināsies 9. un 10. jūnijā Cēsīs un ir pieejams bez maksas.

Sports

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien palika ārpus pieteikuma arī trešajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas spēlē, viņa pārstāvētajai Vegasas "Golden Knights" komandai piedzīvojot neveiksmi papildlaikā.