18 notikumi kultūrā līdz 8. maijam, apmeklējami bez maksas

Vērts apmeklēt, piedzīvot, noklausīties: izstādes, krāšņi svētku koncerti, Latvijas filmu maratons, “Senās klēts” 35. gadu jubileja un jauna dziesma Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienā.

Igo Saulkrastu brīvdabas estrādē

Foto: publicitātes

Saulkrastos ar patriotisku dziesmu koncertu svinēs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu

Pirmdien, 4. maijā, plkst. 18.00 Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 36. gadadienai par godu Saulkrastu novada pašvaldība sarūpējusi novada iedzīvotājiem un viesiem svētku koncertu Saulkrastu brīvdabas estrādē.

Par latviski patriotisku noskaņu parūpēsies populārais dziedātājs Igo (attēlā), bet koncertu ieskandinās dziedātāja Asnate Rancāne kopā ar Saulkrastu Pērļu kori no TV3 šova “Koru kari”.

Igo svētku koncertā izpildīs sava zelta repertuāra dziesmas, kuras viņš dziedājis kopā ar grupām “Līvi”, “Remix”, “Liepājas brāļi” un kuras bijušas svarīgas gan Igo pašam, gan Latvijai kopumā.

Kopā ar Igo uz skatuves kāps Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Aivars Meijers (bass), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti) un Māris Kupčs (ģitāra).

Turpinājumu lasi nākamajā lapā