Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai atbalstāt, ka valstij piederošo un no valsts budžeta dotēto airBaltic turpina vadīt Martins Gauss, saņemot atalgojumu mēnesī vidēji 69 084 eiro?

Balso:

Skatīt vairāk

close
Rezultāti
Māris Krautmanis
Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” kongresā sestdien pirmā intriga bija tāda, vai vispār kongresam būs kvorums. Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs kopā ar saviem atbalstītājiem kongresa priekšvakarā aicināja boikotēt šo pasākumu, taču, kad tika saskaitītas delegātu balsis, noskaidrojās, ka kvorums ir un kongress būs leģitīms. Rēzekniešu centieni noraut kvorumu nav izdevušies.
Elita Veidemane
Kāds iemesls bija garajām rindām pēc ID kartēm, un kā tiek celts žogs uz Latvijas un Baltkrievijas robežas; cik daudz “bēgļu” katru nakti cenšas iekļūt Latvijā; kāpēc Saeimā joprojām sēž Glorija Grevcova; vai Latvijā ir spiegi? Par šīm un citām tēmām – saruna ar iekšlietu ministru Māri Kučinski (“Apvienotais saraksts”).
Turpinoties niknām kaujām ap Bahmutu, Rietumvalstis paziņojušas par vācu tanku un cita smagā bruņojuma piegādēm Ukrainai. Arī no Latvijas devusies ceļā kārtējā krava ar militāro ekipējumu, un šoreiz tās sastāvā ir mūsu pašu aizsardzības industrijas ražojumi. Lai pastāstītu par savu pieredzi palīdzības vākšanā Ukrainai, šodien esam uz sarunu aicinājuši "Rotary" kluba aktīvisti Inesi Priednieci, kura sagādājusi simmtūkstošus vērtu humāno palīdzību Ukrainai, pie kam starptautiskā mērogā! Vēl pastāstīsim par to, kā ukraiņu volontieri tagad jau ražo ne tikai ierakumu sveces, bet arī dūmu aizsega sveces armijai — jauna lieta, kurā noteikti iesaistīsies arī Latvijas aktīvisti.
Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem #SIF_MAF2022

Ekspresjautājums

Dienas citāts

„Kur tiek slēpti hoholi? Lai nāk ārā!” – kliedza vīrietis („hohols” – rupjš ukraiņu apzīmējums), no sava „kolta” uz mājas logiem izšaujot reizes desmit. Daugavpils tiesa nolēma jau iepriekš sodītajam vīrietim piespriest divu mēnešu ieslodzījumu par huligānismu. Cik labi tomēr, ka pie mums nav naida noziegumu, tas tikai huligānisms! Naida noziegums būtu tad, ja kāds nekrietni paskatītos uz grāmatu ar nosaukumu „Desmit mazi nēģerēni”, bet ne jau tad, kad viens vīriņš miermīlīgi šaudās, meklēdams ukraiņus. Gaidīsim nākamo „huligānismu”, lai varētu ar patiesu gandarījumu pateikt paldies Daugavpils tiesai, kas ir humānākā tiesa pasaulē!
- Elita Veidemane

Izklaide

Ar grupas „Citi zēni” dziesmas „Lieka štuka” uzvaru noslēgusies “Latvijas radio 2” aptauja „Muzikālā banka 2022”. “Zēnu” uzvara – it īpaši pēc iespaidīgā šova finālā koncertā Daugavpils Olimpiskajā centrā – nav milzīgs pārsteigums, bet pārējais goda pjedestāls un šīs aptaujas ierasto favorītu salīdzinoši zemās vietas gan.

Vārds jaunajiem