Aktuāli tagBizness tagTuram īkšķus par Latviju! tagSergo meklēšana tagIN MEMORIAM

Mums rūp Jūsu viedoklis

Par kuru no tēmām tu vēlētos saņemt vairāk informāciju portālā nra.lv?

Skatīt vairāk

close
Rezultāti
Kā rūpēties par locītavu veselību un kas to ietekmē?
Vecuma ietekme uz locītavām
Kā pasargāt locītavas fiziskas slodzes laikā?
Par balsta un kustību sistēmai svarīgām minerālvielām un vitamīniem
Par kolagēnu atšķirībām un veidiem
Par visām augstāk minētajām tēmām

Neatkarīgā raksta

Ar iespaidīgu atklāšanas ceremoniju piektdienas vakarā Parīzē atklās 2024. gada vasaras olimpiskās spēles, Latvijas karogu olimpiskajā stadionā ienesīs pludmales volejboliste Tīna Graudiņa un trīs pret trīs basketbola izlases pārstāvis, olimpiskais čempions Nauris Miezis. Mūsu valsts komanda Parīzē ieradusies bez pašpārliecinātības, bet ar neremdināmu vēlmi cīnīties par Latviju, mūsu karogu, ideāliem un izteikt atbalstu Ukrainai.

nra.lv Dzīvesstils

ZooSargs

Dienas citāts

Kaut kāds prokremliskais aktīvists Bukains Latvijā nolaupa bērnu un aizved viņu uz krieviju. Kaut kāda pretvalstiska Ždanoka joprojām klejo pa Eiroparlamenta gaiteņiem, un neviens viņai neko nevar padarīt. Drošības dienests izkrata viņas mājokli Latvijā un atrod tur – ak, kāda veiksme! – bildītes ar pionieriem un krievzemes galvenā fašista ielūgumu uz ballīti. Man ir tikai divi jautājumi. Kad beigsies mūsu tiesībsargājošo iestāžu bezspēcība? Kad šādi bukaini un ždanokas sēdēs cietumā? Baidos, ka jāuzdod arī trešais jautājums: cik vēl tādu bukainždanoku rāpo pa mūsu zemi?
- Elita Veidemane

Nekustamais īpašums - Ritrem

Izklaide

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.

Sabiedriskais transports, izaicinājumi un risinājumi DLRR

Sports

Dānijas tenisists Holgers Rūne plaukstas locītavas savainojuma dēļ atsaucis dalību no Parīzes olimpisko spēļu tenisa turnīra, savukārt Lielbritānijas sportists Endijs Marejs atteicies no dalības vienspēlēs un piedalīsies tikai dubultspēlēs.