Piekritīsiet, ka ikviena no mums vēlas, lai pēc dušas āda būtu maiga un zīdaina. Lai sejas āda un ķermenis saņemtu relaksāciju, kas ļautu skaistuma stundai kļūt vēl patīkamākai un pats svarīgākais – nepieciešamai.
Vasaras spožā saule un karstums var būt izaicinājums ādas kopšanā. Kā pēc aizvadītajiem vasaras mēnešiem palutināt ādu, piešķirt tai mirdzumu un palīdzēt atgūt mitruma līmeni?
Žagas, locītavu čīkstēšana, rīboņa vēderā un sirdsklauves ir skaņas, ko mūsu ķermenis rada spontāni. No kurienes tie nāk un kāpēc tas ir “apčī”, nevis kaut kas cits, ko sakām šķaudot.
Kas var palīdzēt sagatavoties saspringtajam skolas sākuma laikam un noderēt mācību gada un rudens sākumā gan vecākiem, gan bērniem, lai stiprinātu organismu un justos labi? Iesaka BENU Aptiekas farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.
Psiholoģija ir salīdzinoši jauna akadēmiskā zinātne, kas parādījās tikai 1879. gadā. Katru dienu tā mums atklāj jaunus noslēpumus par to, kas notiek mūsu galvās. Tomēr starp tās teorijām ir ne tikai nopietnas domas, bet arī ļoti dīvaini un pat smieklīgi zinātniski pieņēmumi.
Pat pēc pāris kilogramu zaudēšanas jūs sāksit pamanīt pozitīvas izmaiņas savā ķermenī. Tas ir fakts – zaudēt svaru nav viegli, it īpaši, ja esat vecāks par 30-40 gadiem. Bet nevajag mest plinti krūmos, pat ja spogulī neredzat nekādas būtiskas izmaiņas un neviens neapbrīno jūsu slaidumu.
Latvijā kliņģerītes ir viens no atpazīstamākajiem un populārākajiem ārstniecības augiem, jo zināmas no senatnes ar to plašo pielietojumu dažādu veselības sūdzību mazināšanai. Par to, kādas ārstnieciskās īpašības piemīt kliņģerītēm un kā tās izmantot, stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.
Veselīgais ieradums no rīta saklāt gultu izrādās kaitīgs jūsu veselībai. Kāpēc ir vērts mainīt ikdienas rīta rituālus? No rīta piecelies un saklāj gultu. Tas ir tas, ko mātes māca saviem bērniem, un virsnieki māca saviem jauniesauktajiem.
Mūsdienās saldo našķu klāsts ir tik plašs, ka ir grūti stāties pretī tā vilinājumam. Turklāt arī ēdieni un našķi, ko neuztveram kā saldumus, var saturēt diezgan lielu cukura daudzumu. Šie faktori veicina to, ka bieži vien ikdienā varam uzņemt par daudz cukura.
Lai efektīvi samazinātu vēdera tauku daudzumu, pēc iespējas vairāk jāizvairās no cukura. No kuriem pārtikas produktiem vēl vajadzētu izvairīties un kādas veselīgas alternatīvas var palīdzēt zaudēt svaru?
Latvijā kumelītes ir viens no atpazīstamākajiem un populārākajiem ārstniecības augiem, jo zināmas no senatnes ar to plašo pielietojumu dažādu veselības sūdzību mazināšanai, lietojot iekšķīgi un ārīgi gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Saskaņā ar statistiku, katram desmitajam dominējošā roka būs kreisā. Bet agrāk padomju laikos kreiļi tika ilgstoši pārkvalificēti. Pārbaudiet sevi, varbūt jūs patiešām esat kreilis. Vai esat pamanījuši no filmām vai televīzijas sižetiem, ka Rietumos ir daudz vairāk kreiļu?
“Vai esi ievērojis, kā dažādu emocionālo situāciju gadījumā mainās tava elpa? Kad tā kļūst ātrāka? Kad aizturi elpu? Un kas ļauj tavai elpai rāmi plūst – kā viļņiem jūrā. Pavēro sevi,” mudina sertificēta fizioterapeite Madara Sirmace.
Šajā brīdī organisms burtiski sāk sabrukt – palielinās Alcheimera slimības un sirds un asinsvadu slimību riski. Tikai divas reizes dzīvē: tiek nosaukts vecums, kad mēs pēkšņi kļūstam veci.
“Jūs varat veikt vingrinājumus, kas sadedzina daudz kaloriju, pat tad, ja jums nav daudz laika. Galvenais ir koncentrēties uz augstas intensitātes treniņiem, kas ātri palielina sirdsdarbības ātrumu,” raksta healthline.com.
Sirds un asinsvadu slimības ir viens no galvenajiem saslimstības un mirstības iemesliem Latvijā un pasaulē. Tās ir visizplatītākais nāves cēlonis Latvijā, veidojot aptuveni pusi no visiem nāves gadījumiem.
Vācijas Uztura biedrība publicējusi jaunus ieteikumus par alkohola lietošanu. Tas viss ir saistīts ar vienu padomu, par ko informē Tengri Life, atsaucoties uz Deutsche Welle.
Cilvēka veselībai un labsajūtai ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes. Sāc ar pastaigām un tu manīsi, kā mainās tava ķermeņa aprises, kā uzlabojas tava labsajūta un cik ciešs miegs būs pēc tam.
Sertificēta fizioterapeite Madara Sirmace stāsta, ka no visām ķermeņa funkcijām elpošana ir unikāla ar to, ka tā var būt gan automātiska, gan arī apzināti kontrolēta.
Jūs esat cīrulis vai tomēr nakts pūce? Vai izvēlētais miega režīms var ietekmēt veselību un labsajūtu visai dienai? Lasiet tālāk un uzziniet, kādas ir atšķirības.