Vai ar veselu sirdi ir iespējams nodzīvot līdz sirmam vecumam un kas jādara, lai tā notiktu. Sirdslēkme var atnākt bez sāpēm, tāpēc ārsti iesaka pulsu un asinsspiedienu pēc 40 gadiem mērīt katru dienu.
Svara zaudēšanas atslēga ir kaloriju deficīts, bet diemžēl vienkārši nav cita veida, kā zaudēt šīs papildu kilogramus. Tomēr ir daži noslēpumi, kas ļaus sadedzināt vairāk kaloriju nekā parasti. Uzdevums jāveic radoši!
Kādi tik triki un varoņdarbi sievietēm ir jāpiedzīvo, lai izskatītos jaunākas! Kurš gan vēlas novecot? Lielākā daļa pretnovecošanās procedūru, maigi izsakoties, ir dārgas. Taču ir arī demokrātiskāki varianti.
Iekļaujiet šos produktus savā uzturā, lai izvairītos no nopietnu slimību attīstības. Imunitāte ir ķermeņa aizsardzības sistēma, kas palīdz mums tikt galā ar infekcijām, slimībām un dažādiem patogēniem.
Veselīgs dzīvesveids var ne tikai palīdzēt jums justies labāk, bet arī samazināt dažu slimību risku, pagarināt jūsu dzīves ilgumu, ietaupīt naudu un labvēlīgi ietekmēt vidi. Jūsu veselīga dzīvesveida versija ir tāda, kā to definējat. Nekas nav jādara ar varu, lai būtu vesels.
Palūdziet 50 cilvēkiem definēt, kas ir “veselīgs dzīvesveids”, un, iespējams, saņemsit 50 dažādas atbildes. Tas ir tāpēc, ka nav viena veida, kā būt veselam. Veselīgs dzīvesveids vienkārši nozīmē darīt lietas, kas sagādā prieku un cilvēks jūtas labi.
Diez vai kāds cits ēdiens pēdējos gados ir izraisījis tādu ažiotāžu kā avokado. Ar savu krēmīgo konsistenci un nepārspējamo garšu tas ir kļuvis par iecienītu sastāvdaļu visdažādākajos ēdienos.
Mūsdienu straujajā pasaulē dzīvesveida līdzsvarošana ir kļuvusi kritiskāka nekā jebkad agrāk. Darbs, ģimene, sociālās saistības un personīgā labklājība var būt biedējošs uzdevums, taču līdzsvara sasniegšana ir būtiska fiziskajai un garīgajai veselībai.
Skaistas brīnumpārvērtības veic "Salvijas pārvērtības" Liepājā. Ar meikapa un aksesuāru palīdzību atklāt sievietē skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus.
Nevajadzētu pilnībā atteikties no gaļas un piena produktiem. Saskaņā ar jauniem pētījumiem bez šiem produktiem cilvēka ķermenis ir neaizsargātāks pret cīņu ar vēža šūnām, saka endokrinoloģe, medicīnas zinātņu doktore Zukhra Pavlova.
Mēs joprojām ceram, ka ir veids, kā attīrīt asinsvadus un atjaunot to jaunību. Piemēram, pastāv uzskats, ka megaveselīgā tumšā šokolāde spēj izšķīdināt aterosklerozes plāksnes jeb pangas. Vai tā ir taisnība?
Ik gadu 29. septembrī tiek atzīmēta Pasaules sirds diena, pievēršot īpašu uzmanību sirds slimību profilakses lielajai nozīmei. Viens no būtiskākajiem sirds veselības faktoriem ir savlaicīga vēršanās pie speciālista, pārbaužu veikšana un pacienta līdzestība.
Dusmīgs sekss ir apspiestas agresijas un kaislības iesaistīšanās seksuālo darbību laikā, kas bieži ir mežonīgas un intensīvas. Pāri var iesaistīties dusmīgā seksā pēc milzīgas cīņas, kamēr emocijas joprojām ir augstas, vai arī tas var tikt uzsākts stundas vai dienas vēlāk kā "aplauzuma sekss".
Nāk rudens ar vēsāku laiku, lietu un tumšākiem vakariem. Gribot negribot daudzi no mums šajā laikā sajūt enerģijas krišanos un biežāk izjūt skumjas. Vai tā ir normāla parādība, kā tikt galā ar rudenīgajām skumjām un kā rūpēties par savu emocionālo pašsajūtu, konsultē BENU Aptiekas piesaistītais eksperts, psihoterapeits Andris Veselovskis un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.
Dabā jau jūtamas rudenīgas vēsmas – rīti kļūst dzestrāki, bet vakari – tumšāki. Arvien vairāk apkārt jūtama rudenīga rosība un pārmaiņas. Kā šajā laikā saglabāt možumu, enerģijas līmeni un justies labi gan emocionāli, gan fiziski, noderīgos padomos dalās BENU Aptiekas farmaceite Liene Graudiņa.
Dažādiem mācīšanās un attīstības aspektiem ir dažādi kritiskie periodi. Piemēram, valodas apguves kritiskais periods sniedzas agrīnā pusaudža vecumā. Tas nozīmē, ka, lai gan agrā bērnībā smadzenes joprojām ļoti labi mācās valodas, tās joprojām ir salīdzinoši efektīvas līdz pusaudža gadiem.
“Intuitīva ēšana nodrošina pamatu emocionāli un fiziski veselīgam dzīvesveidam, aicinot cilvēkus ieklausīties savā ķermenī, kad viņi pieņem lēmumus par to, ko un cik daudz viņi ēd. Un, lai gan intuitīvā ēšana ir balstīta uz personisku izvēli attiecībā uz pārtiku, tas ir nedaudz sarežģītāk nekā ēst visu, ko vēlaties,” raksta healthline.com.
“Uzturs, kas bagāts ar veselīgiem taukiem un vitamīniem, var pozitīvi ietekmēt tavu ādas veselību. Daudzi augļi un dārzeņi, arī sarkanās vīnogas un tomāti satur savienojumus, kas var labvēlīgi ietekmēt ādu, taču šie produkti nav vienīgie, kas var palīdzēt ādai starot un būt veselai,” raksta healthline.com.
Kas tu biji iepriekšējā dzīvē? Kleopatra, princis vai viņa zirgs? Vai vispār ir kāda veida “iepriekšējā dzīve”, vai arī tā ir ilūzija? Kas ir regresijas terapija un kad to lieto? Regresijas terapija ir tikai viens no instrumentiem ārsta hipnologa rokās.
Jau kopš mazotnes vecāki, vecvecāki, pēc tam arī bērnudārza audzinātājas un skolotājas sākumskolā uzstāj, ka ir jādzer ūdens. Tā ir mācība, kas apgūstama pietiekami agri, lai saprastu vēlāk, ka ikdiena bez ūdens nav iedomājama. Un tas viss - veselības labad.