Skaistums&Veselība

7.mai
Dažiem cilvēkiem vajadzētu atturēties no šī ēdiena ēšanas. 
7.mai
Eksperti ir atklājuši, ka uztura izmaiņas var būt lēta un efektīva hronisku sāpju ārstēšanas metode - pētnieki ir atklājuši saikni starp hroniskām sāpēm un mononātrija glutamātu, labi pazīstamu garšas pastiprinātāju, ziņo “MEDdaily”.
7.mai
Vienkārši soļi novērsīs nepatīkamas sajūtas zarnās. Britu uztura speciālists un fitnesa treneris Džeimss Vaits nosaucis četrus veidus, kā atbrīvoties no vēdera uzpūšanās un gāzēm, raksta bristolpost.co.
6.mai
Neliela daudzuma Monmorensī ķiršu sulas dzeršana ievērojami uzlabo zarnu veselību pacientiem ar vieglām čūlainā kolīta formām, to  atklājusi starptautiska zinātnieku komanda un pētījums tika publicēts autoritatīvā zinātniskajā žurnālā Life.
6.mai
Mūsdienu pasaulē ēšana ceļā ir kļuvusi par ļoti izplatītu parādību - stress, steiga un daudzie pienākumi veselīgu uzturu atstāj otrajā plānā. Tomēr tikai viens vienkāršs ieradums palīdzēs jums ēst mazāk, justies labāk un dzīvot apzinīgāk, raksta “limon.postimees.ee”.
6.mai
Mūsdienu ārsti arvien vairāk atsakās to lietot brūču ārstēšanā, un tam ir pamatoti iemesli. Uzziniet, kāpēc jods var būt bīstams dzīšanai un kādas efektīvas un drošas alternatīvas iesaka mūsdienu medicīna.
6.mai
Ūdens ir būtisks visu mūsu ķermeņa sistēmu pareizai darbībai. Tomēr, neskatoties uz acīmredzamo hidratācijas nozīmi, daudzi cilvēki savos dzeršanas paradumos pieļauj vienu ļoti izplatītu kļūdu.
5.mai
“Man ir 25 gadi, es trenējos, ēdu veselīgi, es neesmu smēķētājs – kāds vēl vēzis?” Šādi domā gandrīz katrs jauns vīrietis. Tomēr diemžēl tā ne vienmēr ir taisnība. Sēklinieku vēzis ir visbiežākais ļaundabīgais audzējs vīriešiem vecumā no 20 līdz 40 gadiem, un tā vidējais diagnosticēšanas vecums ir tikai 33 gadi. Labā ziņa – šo vēzi var atklāt, veicot vienkāršu un regulāru pašpārbaudi. Saslimšanu savlaicīgi atklājot, 95% vīriešu iespējams izārstēt pilnībā, minimāli ietekmējot vīrieša veselību un seksuālās dzīves kvalitāti.
5.mai
Ikviens kādreiz ir piedzīvojis sāpes, un vienmēr tā ir negatīva pieredze. Dažkārt tieši pēc pavasara dārza darbiem pastiprinās arī hroniskas sāpes, ko izraisa artrīts vai reimatisms. Ko vajadzētu zināt par sāpju mehānismu un kā uz tām reaģēt, skaidro neirologs, Veselības centru apvienības (VCA) Neiroloģijas dienesta vadītājs Jānis Mednieks un “Mēness aptiekas” farmaceite Irina Korčagina.
5.mai
Magnētiskās vētras maijā daudziem cilvēkiem liks uztraukties par savu labsajūtu. Šonedēļ zinātnieki prognozē spēcīgu ģeomagnētisko vētru un vairākus vājākus magnētiskos traucējumus.
5.mai
Iespējams, vienkārši daudz strādājat, stāvot kājās, taču pietūkums var arī liecināt par potenciāli nopietnām slimībām.
5.mai
50 procentos gadījumu infarkts, kura galvenais iemesls ir paaugstināts holesterīns, beidzas ar nāvi. Kā noskaidrot un aprēķināt infarkta risku, kas ir labais un sliktais holesterīns – par šiem jautājumiem TV24 raidījumā “Ārsts atbild” stāsta RSU profesors, kardiologs, Skrides Sirds klīnikas vadītājs Andris Skride.
4.mai
Katru reizi, kad iemalkojat ūdeni no atkārtoti lietojamas pudeles, atstājat aiz sevis baktērijas, kas dienas laikā var savairoties miljoniem. Kā ar to cīnīties, jautā “BBC”.
4.mai
Skaistas brīnumpārvērtības veic "Salvijas pārvērtības" Liepājā. Ar meikapa un aksesuāru palīdzību  sievietē atklāt skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus. Un skaistas esam mēs visas, tikai jāprot to pareizi izcelt un parādīt, sevi raksturo "Salvijas pārvērtības".
4.mai
Populāra ēdiena gatavošanas sastāvdaļa, ko izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē, var izraisīt krūts vēzi, brīdinājis britu medicīnas eksperts, raksta izdevums “Mirror”.
4.mai
Olas ir pilnvērtīgs ēdiens, bet vai varat iedomāties, ka tās ēdat katru dienu, un ne tikai vienu vai divas, bet daudz vairāk? Fitnesa entuziasts un emuāru autors Džozefs Everets mēneša laikā apēda 900 olas un pirms un pēc ievietoja fotogrāfijas, lai parādītu, kā tas ietekmēja viņa ķermeni. Ar stāstu dalās “limon.postimees.ee”.
3.mai
Daudziem ir pazīstama roku un kāju nejutīguma sajūta. Vairumā gadījumu tā ir īslaicīga un nav bīstama, taču dažkārt tā var liecināt par nopietnām veselības problēmām.
3.mai
Protams, ķermenī nav nevajadzīgu orgānu, jo katrs no tiem veic noteiktu dzīvības funkciju. Bet, ja veiktu domu eksperimentu un sakārtotu visas mūsu ķermeņa daļas pēc svarīguma, aknas, iespējams, būtu saraksta augšgalā.
3.mai
Tēja ir universāls dzēriens. Tā ne tikai sasilda aukstumā, bet arī no rīta piešķir mundrumu, bet vakarā palīdz noskaņoties miegam. Turklāt tā ir arī noderīga organismam.
3.mai
Mediķi saskatījuši tetovējumos iespējamu onkoloģisko slimību riska faktoru. Jaunākie dati liecina, ka pastāvīgie zīmējumi uz ķermeņa biežāk sastopami cilvēkiem ar limfomu un ādas vēzi – šādu atzinumu snieguši Dānijas speciālisti.
3.mai
Amerikāņu zinātnieki no Vaterlo Universitātes ir veikuši svarīgu atklājumu. Parastie banāni var būt daudz efektīvāki nekā tradicionālais ieteikums izslēgt sāli no uztura augsta asinsspiediena gadījumā.
3.mai
Jaunā pētījumā atklāts, ka sintētiskās ķīmiskās vielas, ko sauc par ftalātiem, kas atrodamas plaša patēriņa precēs, piemēram, pārtikas uzglabāšanas traukos, šampūnos, kosmētikā, smaržās un bērnu rotaļlietās, 2018. gadā, iespējams, ir izraisījušas vairāk nekā 10% no visas pasaules mirstības no sirds slimībām vīriešiem un sievietēm vecumā no 55 līdz 64 gadiem, ziņo “CNN”.