Skaistums&Veselība

11.jūl
Kā smaržo japāņu sievietes? Būsiet pārsteigti, bet praktiski nekā, izņemot, iespējams, bēdīgi slaveno svaiguma smaržu. Kā viņas to dara?
10.jūl
Sertificēta fizioterapeite Madara Sirmace, kas specializējas psihiskajā veselībā, uzsver: “Sāpes nav norma. Neignorē tās, rīkojies!” Cik daudzi no mums ikdienā par to aizdomājas? Vai tomēr muguras sāpes ir kļuvušas par neatņemamu rutīnas sastāvdaļu? Toties tā nevajadzētu būt. Lasi tālāk un uzzini, kā parūpēties par muguru.
10.jūl
Pēdu veselība ir nepieciešama ikvienam un tā ir ļoti svarīga, tomēr bieži visaizmirstākā ķermeņa zona.
10.jūl
“Jau pašā sākumā svarīgi ir saprast, ka cukurs ir piemērots nelielos daudzumos. Turklāt tas ir jāmāca bērniem kopš mazotnes, jo pārmērīgs cukura patēriņš var radīt nopietnas veselības problēmas. Taču no tām var izvairīties, ja sekosiet savam uzturam līdzi,” secina healthline.com.
9.jūl
Mūsdienās ir izstrādātas daudzas metodes svara zaudēšanai, taču, neskatoties uz to, papildu kilogramu problēma joprojām ir aktuāla.
9.jūl
Ikviens dzīves laikā ir saskāries ar sāpēm. Turklāt sāpes nav un nekad arī nebūs nekāda “medus maize”. Ko sāpes par sevi stāsta? To mums atklās sertificēta fizioterapeite Madara Sirmace, kas specializējas psihiskajā veselībā.
9.jūl
Katram no mums ir citādāka matu struktūra un veselības stāvoklis, bet mūsdienās par to nav  jāuztraucas, jo ir dažādas iespējas, kas ļauj matus atveseļot.
9.jūl
Arvien biežāk tiek runāts par hroniskā noguruma sindromu un tā iespējamajiem iemesliem.
9.jūl
Piecas svarīgas lietas, kas cilvēkam būtu jāzina par herpi. Herpes ir ļoti viegli pārvaldāms ādas stāvoklis, un tas neizraisa iekšējo orgānu bojājumus.
8.jūl
Zema pašcieņa liek cilvēkam sarauties: slinkot un nolaist galvu. Un tas, savukārt, noved pie spriedzes mugurkaula kakla daļā, kas izraisa veselības problēmas un galvassāpes.
8.jūl
Trauksme ir mūsdienu sabiedrības posts. Tomēr papildus tiem cilvēki bieži saskaras ar citiem garīgiem traucējumiem.
7.jūl
“Ja ķermeņa imūnsistēma reaģē uz kaut ko, ko ēdat vai dzerat, to sauc par pārtikas alerģiju. Saskaņā ar statistikas datiem, bērni ar pārtikas alerģijām saskaras visbiežāk,” raksta  healthline.com/health.
7.jūl
Laimīgi tie, kuriem lavandas dārzā aug kā paklājs. Tās ziedi ir ne tikai acij tīkami, bet arī ļoti noderīgi ikdienā.
5.jūl
Šodien, kad iespēju ir daudz, mūsu ikdiena nav iedomāja bez satiksmes – gan uz sauszemes, gan gaisā. Ceļojumi cits par citu krāšņāki un aizraujošāki, bet, lai nonāktu kārotajā galamērķī, visērtāk un bieži vien arī lētāk būs, ja izvēlēsieties lidmašīnu. Taču ir indivīdi, kam lidošana un  vairāku stundu pavadīšana gaisā, sagādā nevis prieku, bet gan mokas.
5.jūl
Kas ir pašmasāža? Masāža ir mehāniska iedarbība uz cilvēka ķermeni, bet pašmasāžā cilvēks pats veic šo mehānisko darbību izmantojot savas rokas, dvieli, ruļļus vai citas palīgierīces.
5.jūl
Kopš seniem laikiem tiek uzskatīts, ka iemesli, kas saistīti ar seksu, ir maz un tie ir vienkārši. Pirmkārt, lai turpinātu paaudzes un, otrkārt, lai piedzīvotu baudu, raksta healthline.com.
4.jūl
Šajā pasaulē ir divu veidu cilvēki: cilvēki, kuri no rīta priecājas dzirdēt putnu dziesmas, un cilvēki, kuri vaid un vēlas, lai putniem būtu skaņas izslēgšanas poga. Agrīnie putni, ko sauc arī par cīruļiem, ietilpst pirmajā kategorijā.
4.jūl
Gaisa kondicionieris maksā milzīgu naudu un patērē elektroenerģijas kilovatus; ventilators arī ir dārgs, turklāt tas vienkārši maisa karstu gaisu, gandrīz nenesot atvieglojumu.
3.jūl
Rozmarīns satur antioksidantus, pretmikrobu un pretiekaisuma savienojumus. Tas var dot labumu veselībai, tostarp samazināt cukura līmeni asinīs un atbalstīt smadzeņu veselību.
3.jūl
Meditācija jeb prāta līdzsvarošana ir nepieciešama, lai izzinātu sevi un iegūtu arī lielāku iekšējā miera izjūtu.
2.jūl
Akcija “10 000 soļu dienā” ir pazīstama jau vairākās valstīs, arī Latvijā. Turklāt tās popularitāte pieaug straujiem soļiem, jo ietekme ir labvēlīga ne tikai uz aktīvāku dzīvesveidu, bet arī uz veselību. 
2.jūl
Karsta vanna nav tikai rituāls, kas atslābina ķermeni un ļauj baudīt skaistuma procedūru. Patīkamā vanna un duša dod laiku, lai mierīgi, nesteidzīgi un uz brīdi ļautos sev. To pusi no stundas vai pat visu stundu, ko apstākļi un cilvēki nereti mēdz paņemt nemanot.