Skaistums&Veselība

13.jan
Amerikāņu ģimenes ārsts Pedi Mirdamadi, kurš dalās ar veselības padomiem vietnē “TikTok”, stāsta par kādu produktu, kas ir izplatīts daudzās mājās un var nopietni kaitēt mūsu veselībai.
13.jan
Vēdera vīrusi var būt ļoti novājinoši un arī kaitinoši, taču savlaicīga rīcība un pareizo līdzekļu lietošana var sniegt atvieglojumu un palīdzēt ātrāk atveseļoties. Farmaceits dalās padomos, kā atpazīt vēdera vīrusus, novērst inficēšanos ar tiem un kā uzveikt slimību, ja tā tomēr piemeklējusi, raksta “limon.postimees.ee”.
13.jan
Ja kafija, pretēji gaidītajam, nepalīdz pamosties, vai kādu iemeslu dēļ to nevarat dzert, izmēģiniet citus produktus un dzērienus - dabiskos enerģijas dzērienus. Daudziem rīta kafijas tase ir rituāls un jaunas dienas sākuma simbols.
13.jan
Saišu plīsumi ir nopietna problēma, kas var ietekmēt ikviena cilvēka ikdienu, neatkarīgi no tā, vai esat sportists vai aktīva dzīvesveida piekritējs. Atveseļošanās process pēc šādas traumas prasa ne tikai pacietību, bet arī strukturētu pieeju.
12.jan
Miljoniem cilvēku cieš no hroniskām galvassāpēm, taču daudzi meklē dabiskas alternatīvas bezrecepšu pretsāpju līdzekļiem.
12.jan
Reģistrēta diētas ārste Destinija Mūdija nosaukusi 10 populārus dzērienus, no kuriem vajadzētu atteikties, ja vēlaties zaudēt vēdera taukus, raksta “eatthis.com”.
11.jan
Labs garastāvoklis ir svarīgs mūsu dzīves aspekts, kas ietekmē mūsu vispārējo labsajūtu un produktivitāti. Laba garastāvokļa uzturēšana prasa zināmu piepūli un uzmanību sev.
11.jan
Spināti ir bagāti ar dabisko taukos šķīstošo pigmentu luteīnu, kas ir spēcīgs antioksidants. Bet ne katra to pagatavošanas metode ir noderīga. Kāds ir vienīgais pareizais veids, kā ēst spinātus, lai iegūtu maksimālu labumu?
10.jan
PVO (Pasaules veselības organizācija) paziņojusi, ka cilvēka metapneimovīruss (hMPV), kas aktīvi izplatās Ķīnā, nerada nopietnus draudus sabiedrības veselībai. Vīruss izraisa elpceļu simptomus, kas līdzīgi saaukstēšanās gadījumiem, un ir īpaši aktīvs ziemas un pavasara mēnešos, kad bieži sastopamas pastiprinātas elpceļu infekcijas, ziņoja PVO savā “X” profilā.
10.jan
Sievietes bieži apgalvo, ka ir izturīgākas pret sāpēm nekā vīrieši, jo var izturēt dzemdības. Tomēr pētījumi liecina, ka viņu tolerances līmenis patiesībā ir zemāks nekā vīriešiem. Zinātniskais darbs pēdējo desmitgadu laikā ir parādījis, ka sievietes sāpes izjūt ievērojami biežāk nekā vīrieši, un daudzi norāda, ka tas ir saistīts ar dažādu hormonu līmeni. Testosterons, kas ir augstāks vīriešiem, nomāc sāpju signālus.
10.jan
Daudzi no mums marinētu ingveru lieto tikai kā piedevu pie suši, lai arī droši vien ikviens ir dzirdējis par ingvera labajām īpašībām. Ar ko marinēts ingvers atšķiras no citiem ingvera veidiem un vai marinētu ingveru ir ieteicams ēst ikdienā? Skaidro “Livestrong.com”.
10.jan
Izdzerot tasi kafijas pareizajā dienas laikā, jūs varat samazināt priekšlaicīgas nāves risku, liecina jauni pētījumi.
10.jan
Lai kaut ko mainītu savā dzīvē uz labo pusi, nav jāgaida līdz jaunajam gadam. Tomēr tas ir arī labs iemesls - piemēram, atteikties no kāda slikta ieraduma vai izveidot jaunus un noderīgus.
9.jan
Pētnieku komanda ir atklājusi radikāli jaunu novecošanas teoriju, kas varētu apgāzt tradicionālo domāšanu par šo procesu. Pēc pētnieku domām, novecošana ir vielmaiņas izmaiņu rezultāts, kas ietekmē gēnus un noved pie pakāpeniskas ķermeņa panīkšanas. Bet labā ziņa ir tā, ka šo procesu var palēnināt vai pat mainīt.
9.jan
Kam pievēršat uzmanību, lai uzlabotu savu veselību? Regulāras fiziskās aktivitātes, protams, arī augu izcelsmes maltītes. Kvalitatīvs miegs, stresa mazināšana, alkohola ierobežošana un saziņa ar citiem cilvēkiem ir vispārzināmi galvenie labklājības uzlabošanas veidi.
9.jan
Lietojot vistas kaulu buljonu katru dienu, tajā esošais kolagēns un aminoskābes var palīdzēt uzlabot ādu, īpaši tad, kad tā saskaras ar pirmajām novecošanās pazīmēm, raksta “healthdigest.com”.
9.jan
Organismā snaudoša herpesvīrusa jeb aukstumpumpas aktivizēšanos ziemas sezonā piedzīvo daudzi.
8.jan
Fiziskām aktivitātēm nav jābūt sarežģītām - pat tikai ātra, desmit minūšu ikdienas pastaiga var sniegt ievērojamus ieguvumus veselībai, samazinot vairāku slimību, tostarp sirds slimību, insulta un vairāku vēža, risku, raksta “Medical Express”. Kā no šīm īsajām pastaigām gūt pēc iespējas lielāku labumu? Lasiet tālāk.
8.jan
Jauns pētījums atklāj, ka Vidusjūras diēta var uzlabot smadzeņu darbību, mainot baktēriju līdzsvaru zarnās, raksta “Medicalexpress”.
8.jan
Pārbaudot kādas grūtnieces asinis 1972. gadā, atklājās, ka viņas sarkano asinsķermenīšu virsmā trūkst vienas molekulas. Piecdesmit gadus vēlāk zinātnieki no Lielbritānijas un Izraēlas, pētot šo neparasto molekulas neesamību, atklāja jaunu asinsgrupu, raksta izdevums “Science Alert”.
8.jan
Janvāris ir ziemas vidus un mēnesis, kad gaišais laiks jau palielinās, lēnām, bet pārliecinoši. Cenšamies pēc ilgākas atpūtas atgriezties darba ritmā. Tāpēc janvāra sezonas produkti ir ļoti ērti – barojoši un kalorijām bagāti.
8.jan
Daudzi ir iecienījuši karstos dzērienus, piemēram, kafiju vai tēju, un kdienā šim procesam parasti neveltām daudz laika - vienkārši nospiežam pogu elektriskajai tējkannai. Tomēr ikvienam būtu svarīgi zināt, kāpēc nav ieteicams vārīt ūdeni divreiz, raksta “unian.net”.