Skaistums&Veselība

4.apr
Zinātnieki pārbaudīja savu teoriju uz pelēm – efekts viņus pārsteidza. Izrādās, ka tas viss ir saistīts ar dabisko savienojumu luteolīnu. Viela aktīvi cīnās ar iekaisuma procesiem un arī uzlabo izskatu.
3.apr
Šauras uzacis, tāpat kā šauri džinsi tik bieži iziet no stila, neatkarīgi no tā, vai to vēlas vai nē. Taču atšķirībā no modes izmaiņām, ko var mainīt ar ātru iepirkšanos, uzacu izmaiņas var prasīt laiku un pūles, lai atgrieztos pie biezākām.
3.apr
Iespējams, arī jūs lielāko dienas daļu pavadāt sēžot - bet ko patiesībā nozīmē būt pārāk mazkustīgam? Tas ir pavadīt ilgu laiku ar minimālu fizisko aktivitāti, maz kustoties visas dienas garumā, un tas var nopietni ietekmēt jūsu sirds veselību, raksta portāls “nv.ua”.
3.apr
Biotīns ir šobrīd ļoti populāra uzturviela - šim vitamīnam ir pozitīva ietekme uz vairākiem dažādiem veselības aspektiem, tajā skaitā - sirds veselībai un matu skaistumam. Var lietot aptiekā nopērkamos uztura bagātinātājus, bet var arī censties to uzņemt ar ikdienas uzturu, skaidro “Realsimple”.
2.apr
Skaistas brīnumpārvērtības veic "Salvijas pārvērtības" Liepājā. Ar meikapa un aksesuāru palīdzību  sievietē atklāt skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus. Un skaistas esam mēs visas, tikai jāprot to pareizi izcelt un parādīt, sevi raksturo "Salvijas pārvērtības".
2.apr
Izrādās, ka noteikta veida mūzika var ietekmēt cilvēka smadzeņu darbību, padarot tās spēcīgākas, raksta “YourTango”.
2.apr
Ķermeņa patieso stāvokli atspoguļo nevis cipars pasē, bet gan pārbaužu rezultāti. Kādi analīžu rādītāji liecina par aktīviem novecošanas procesiem un ko darīt, ja tie pārsniedz normu.
1.apr
Populārākās brokastu pārslas, pamatojoties uz to uzturvērtību un ieguvumiem veselībai, apkopojis Britu Sirds fonds (BHF). Eksperti ir vērsuši uzmanību uz slēpto cukuru un citām piedevām, kas var noliegt labības labvēlīgās īpašības.
1.apr
Gulēšana ar zeķēm kājās, lai arī netiek uzskatīta par īpaši pievilcīgu, var uzlabot jūsu miega kvalitāti, raksta CNN.
1.apr
Ir pilnīgi iespējams, ka jums ir hronisks miega trūkums un, iespējams, jūs to nezināt, saka eksperti. Cik tas ir bīstami un kāpēc ir vērts atrast laiku vienai papildus miega stundai - skaidro “postimees.ee”.
1.apr
Sirdslēkme var notikt pēkšņi, bet dažos gadījumos no tās var izvairīties, mainot savus ēšanas paradumus. Īpaši piesardzība jāievēro, lietojot enerģijas dzērienus, kas var negatīvi ietekmēt sirds un asinsvadu sistēmu, vēsta Prozoro.
31.mar
Paģiras ir grūts stāvoklis jebkurā vecumā, jo tas ir skaidrs signāls, ka organisms ir saņēmis toksisku alkohola devu. Tomēr noteiktā vecumā paģiras kļūst par vissmagākajām – un saskaņā ar pētījumiem tas nav pusmūžs, vēsta Daily Mail.
31.mar
Vakariņu laiks ir atkarīgs no cilvēka dienas ritma un rutīnas, tomēr ir kāds uzticams noteikums, kas palīdzēs noteikt precīzu vakariņu laiku, raksta izdevums “Nature Communications”.
31.mar
Lietojot medikamentus, ir ļoti svarīgi ievērot lietošanas instrukcijas. Aptieku tīkla “Benu” farmaceite Astrīda Ūlberga skaidro, kādas ir cilvēku biežāk pieļautās kļūdas, raksta “postimees.ee”.
31.mar
Daudzi cilvēki no rīta ūdens vietā izdzer glāzi augļu sulas, tomēr, neskatoties uz plaši izplatīto uzskatu, ka tas ir labi jūsu veselībai, šis ieradums var nodarīt lielu kaitējumu jūsu ķermenim, raksta “Express”.
31.mar
Nav tādas sievietes, kura priecātos par grumbu parādīšanos uz viņas sejas. Tā vai citādi katra dāma cenšas bremzēt novecošanās procesu un nereti šī procesa gaitā tiek izmantoti ārkārtīgi dārgi kosmētikas līdzekļi.
31.mar
Var nodzīvot līdz 100 gadiem, ja ēd pareizi. Ilgmūžības pētnieks Dens Būtners secinājis, ka lielākā daļa cilvēku, kuri sasniedz trīsciparu vecumu, ēdienreizēs koncentrējas uz sarežģītiem ogļhidrātiem. “Mēs noteikti zinām, ka ilgmūžīgie ēd galvenokārt saliktos ogļhidrātus. Piemēram, tās varētu būt pupiņas, veseli graudi, zaļumi, saldie kartupeļi. Problēma ir tā, ka virtuļi, kūkas un konfektes piedod ogļhidrātiem sliktu slavu,” atzīst Būtners.
30.mar
Iespējams, tam, ka bieži redzat murgus, iemesls var būt jūsu gulēšanas poza, ziņo “Unilad”.
30.mar
Noteiktu pārtikas produktu iekļaušana uzturā var palīdzēt samazināt troksnis nepatīkamu troksni ausīs, atklājuši zinātnieki no Apvienotās Karalistes. Pētījumā, kas publicēts zinātniskajā žurnālā BMJ Open, konstatēts, ka regulāra augļu, šķiedrvielu, piena produktu un kofeīna lietošana var pozitīvi ietekmēt cilvēku, kas cieš no šīs slimības, stāvokli.
29.mar
Izrādās, ka no serotonīna pārpalikuma organismā var nomirt. Un, lai to izdarītu, nemaz nevajag pārāk izbaudīt dzīvi – pietiek tikai ar kādu medikamentu lietošanu.
29.mar
Iespējams, viena no slavenajām uztura speciālistēm Anglijā, Nataša Koreta, saka, ka svarīgs jaunības faktors – gan ārējais, gan iekšējais – ir mūsu uzturs. Vai, precīzāk sakot, skābju-sārmu līdzsvars tajā, raksta izdevums “Lady journal”.
29.mar
32 gadus vecā Bronvina Breidija vienmēr sapņoja par meitu, un pat pēc divu dēlu piedzimšanas viņa nekrita izmisumā, bet nolēma mēģināt vēlreiz. Tiesa, šoreiz sieviete ievēroja īpašu diētu, kas it kā garantēja meitiņas piedzimšanu, un... viņai izrādījās taisnība! Ar stāstu dalās “postimees.ee”.