Tēja noteikti ir ļoti populārs dzēriens un cienītāju skaita ziņā ieņem otro vietu aiz kafijas. Runājot par šo produktu, mēs visbiežāk domājam zaļo vai melno tēju.
Dziedāšanas iekļaušana savā ikdienas rutīnā var būt pārsteidzošs, taču efektīvs veids, kā mazināt trauksmi un ikdienas stresu, raksta “stormwebtech.com”.
Cilvēkiem, kuri dzīvo līdz 100 gadiem vai vairāk, bieži ir līdzīgi ēšanas paradumi. Viņu uzturs ne tikai uztur labu veselību, bet palēnina novecošanās procesus, stiprina imūnsistēmu un pasargā no nopietnām slimībām.
Pastaigas ir ne tikai labas sunim, bet arī saimnieka ķermenis priecājas par ikdienas pastaigām. Ja tev mājās ir četrkājainais draugs, tev ir ne tikai uzticams kompanjons, kurš vienmēr priecājas, pārnākot mājās, bet tu arī vingro vairāk nekā vidēji.
Svara zaudēšana un nepieņemšanās svarā ir mūžsena problēma ar kuru cīnās daudzi cilvēki visā pasaulē. Zinātnieki nākuši klajā ar labām ziņām, kā ātri zaudēt svaru, raksta "The Sun".
Bez šaubām var teikt, ka sievietes klitors ir pārsteidzošs un aizraujošs bioloģisks mehānisms, jo visi klitori tik tiešām ir pārsteidzoši. Tā ir maģiskā ķermeņa daļa, kuras izpētei visiem seksa partneriem ir jāvelta laiks, jo, kad to izdara, tas ir mājasdarba vērts.
Izvēloties graudaugus maltītes pagatavošanai, lielākā daļa cilvēku izvēlas rīsus vai griķus.
Bez šaubām, šie produkti ir vērtīgi, taču nevajadzētu aizmirst par vēl viena superprodukta esamību, kam arī regulāri jābūt cilvēka uzturā.
Ir parādījušās ziņas par patiesi svarīgu zinātnisku atklājumu, kas potenciāli varētu mainīt insulta rehabilitāciju. To veica Losandželosas Kalifornijas universitātes darbinieki.
Alkoholu nereti lieto brīvajā laikā - cilvēki cenšas atpūsties un atslābināties. Bet cik bieži mēs aizdomājamies par to, kā alkohols ietekmē mūsu organismu - gan lietošanas brīdī, gan ilgtermiņā? Raksta “The Independent”.
Košļājamā gumija, pat tāda, kas apzīmēta kā "dabīga", var izdalīt simtiem vai pat tūkstošiem mikroplastmasas daļiņu siekalās, liecina pētījums, kas veikts Kalifornijas Universitātē Losandželosā, raksta “FoxNews”.
Ziemas mēnešos daudzi no mums kļūst mazāk aktīvi - drēgnie laikapstākļi, tumšie vakari un nogurums bieži mazina vēlmi kustēties. Taču pavasaris ir ideāls laiks savam fizisko aktivitāšu restartam - mostas daba, uzlabojas laikapstākļi, dienas kļūst garākas, un arī ķermenis vairāk alkst pēc kustības un aktivitātēm svaigā gaisā.
Vēlies atrast savu sapņu figūru pirms vasaras atvaļinājuma, bet neesi gatavs ķerties pie stingrām diētām un nogurdinošiem treniņiem? Piecas vienkāršas stratēģijas, kas palīdzēs zaudēt svaru par 10 kg bez īpašiem upuriem, raksta focus.de.
Zinātnieki no Tohoku Universitātes Medicīnas augstskolas Japānā ir identificējuši saikni starp bērniņa ieņemšanas sezonu un pieaugušo vielmaiņas īpašībām. Izrādījās, ka rudenī dzimušajiem bieži ir mazāks ķermeņa svars un mazāk tauku nogulsnēšanās ap iekšējiem orgāniem, salīdzinot ar pavasarī dzimušajiem.
Auzu piens, kas ir īpaši iecienīts tā krēmīgā tekstūras un dabiski saldenās garšas dēļ, ir kļuvis par ikdienas produktu daudzās mājsaimniecībās, tomēr ārsts brīdina - viņš to neizvēlētos izmantot savā uzturā. Kāpēc? Skaidro “express.co.uk”.
Lai arī mēs reti aizdomājamies par melno piparu ieguvumiem veselībai, tomēr zinātniskie pētījumi liecina, ka šī garšviela ir bagāta ar antioksidantiem un citiem organismam būtiskiem savienojumiem, raksta “Eatingwell”.
Hipertensija ievērojami palielina sirds un asinsvadu slimību attīstības risku. Britu Sirds fonda eksperti nosaukuši pārtikas produktus, no kuriem vajadzētu izvairīties, ja jums ir augsts asinsspiediens, norāda bristolpost.
Parkinsona slimība, kas ir visstraujāk augošais neiroloģiskais stāvoklis pasaulē, un šis skaitlis pieaug, 11. aprīlī ir Pasaules Parkinsona slimības diena.