Vecāku klubs

18:03
Ikviens savas dzīves laikā ir piedzīvojis deguna asiņošanu, taču izrādās, ka par deguna asiņošanu ir vēlams zināt vairāk, īpaši, ja deguna asiņošana atkārtojas.
16:09
“Vai zināji, ka septembris ir ģimeņu maltīšu mēnesis, kas sniedz lielisku iespēju arī Latvijā iedibināt jaunu tradīciju tām ģimenēm, kas šo faktu nezināja, jo pirmsākumi meklējami ASV,” raksta extension.usu.edu.
12:07
Kamēr astrologi apgalvo, ka cilvēka likteni ietekmē viņa dzimšanas datums, zinātnieki uzskata, ka runa nav par to, bet gan par to, kurš pēc kārtas bērns piedzimst ģimenē.
14.sep
Pagaidām, kad saulīte vēl lutina, cilvēkiem ir priecīgs prāts, bet brīdī, kad tumšais un drēgnais rudens būs klāt, garastāvokļa svārstības būs kā sauktas, kas ietekmēs garastāvokli un arī veselību. Tāpēc aplūkosim 10 idejas, kā nepazust rudenī un iemīlēt sevi.
11.sep
Pastāvīga vēlme palīdzēt citiem bieži vien izrādās destruktīva. “Glābēja sindroms” ir psiholoģisks stāvoklis, kad cilvēks cenšas palīdzēt citiem, kaitējot savām interesēm, upurējot sevi citu labā. Šāda veida uzvedība visbiežāk sastopama cilvēkiem, kuriem ir paaugstināta sociālā atbildība, empātija un vēlme būt izpalīdzīgiem.
10.sep
Bieži sastopama apātija, letarģija un miegainība rudens sākumā. Ja skumjām nav citu, būtiskāku iemeslu, tad nervu sistēma var viegli pielāgoties jaunajam režīmam.
9.sep
Visi vēlās, lai bērni izaug gudri un talantīgi. Tomēr dažiem cilvēkiem ir lielākas izredzes kopš dzimšanas nekā citiem. Izrādās, ka to ietekmē arī mātes asinsgrupa.
8.sep
Saspiediet kopā lūpas! Tikai daži ir tādi cilvēki, kuriem nepatīk skūpstīties vai tikt skūpstītam (ja tas ir vienprātīgi), bet, ja jūs par to padomājat, tad tā ir smieklīga uzvedība. Pat cilvēkam, kurš skūpstīšanos uzskata par vienu no savām iecienītākajām izklaidēm, atzīst, ka nekad pārāk aizdomājis par to, kāpēc uzlikt muti citam cilvēkam uz mutes sagādā tādu prieku.
8.sep
Agrāk pētījumi galvenokārt bija vērsti uz mātes ietekmi uz bērnu dzīvi, taču tagad atklāts, ka tēviem ir izšķiroša loma bērnu audzināšanā.
8.sep
Atzīmējot Tēva dienu, saruna ar mākslinieku Emīlu Kivlenieku, kurš audzina divas atvases – meitu Lizeti un dēlu Leo.
3.sep
“Iepirkšanās pirms skolas un pirmajās skolas nedēļās ir ideāls laiks, lai palīdzētu bērniem iemācīties sakārtot apģērbu, pieņemt lēmumus un kļūt par gudriem pircējiem, lai mācību gads izdotos kā cerēts,” uzsver extension.usu.edu.
2.sep
Lai skanīgāko dziesmu ritms un rotaļīgums pavada visu mācību gadu – gan mazus, gan lielus, 1.septembrim ir jāsākas uz pozitīvām, skanīgām un melodijās apvītām notīm. Lai prieks šodien, dodoties uz skolu, pieņemas spēkā, lai dziesmas paceļ garastāvokli.
2.sep
Tradīcijas ir jākopj kopš mazotnes un ģimenē, jo tās ne tikai veido dzīvi, bet arī bagātina ikdienu. Turklāt kopīgi pavadīts laiks ir vērtība jebkuros laikos. Un prieks rada prieku arī 1. septembrī! Tas nu ir skaidrs, tāpēc radiet svētkus sev paši kopā ar savējiem.
1.sep
Piekritīsiet, ka Zinību dienai ir savs šarms. Bērni un jaunieši saposušies, skolotāji arī, direktore ļauj svinīgi izskanēt pirmajam skolas zvanam. Nemaz nerunājot par tiem bērniem, kuriem šogad ir pienācis pats 1. septembris, kas nozīmē, ka svētku brīdis ir arī viņu vecākiem. Pilns neziņas, satraukuma un prieka.
1.sep
Šodien ir 1. septembris, bet kalendārs ir iedevis vēl vienu brīvdienu un skolas gaitas sāksies 2. septembrī, par ko droši vien vasaras cienītājiem prieks, jo kurš gan nevēlas vasaru vēl pagarināt.
30.aug
Pieķeršanās teorija balstās uz domu, ka attiecību veidi, kas mums ir ar mūsu primārajiem aprūpētājiem bērnībā, ietekmē mūsu personību un turpmākās attiecības. Ko var mainīt, kļūstot pieaugušajiem, lai veidotu spēcīgu un uzticamu komunikāciju ar partneriem, kolēģiem un priekšniekiem. 
28.aug
Rit pēdējās augusta dienas, kas nozīmē, ka rudens min uz papēžiem. Taču, neskumstiet, jo vēl ir iespēja izbaudīt vasaras izskaņu pēc sirds patikas.
16.aug
"Spītīgs, tāpat kā mana māte", "Neko nevar izdarīt, es esmu dzimis šāds." Cilvēki, kuri saka šīs frāzes, ir pārliecināti, ka viņi ir dzimuši ar jau attīstītām rakstura iezīmēm. Bet vai tā ir taisnība? Vai raksturs mums ir dots no dzimšanas vai tas tiek veidots visas dzīves garumā?
12.aug
Daudzi cilvēki jautā sev, kā viņi var gūt lielāku gandarījumu un dzīves kvalitāti. Papildus parastajiem padomiem, piemēram, vingrošanai vai meditācijai, iepazīstinām ar piecām netradicionālām idejām, kas var bagātināt ikdienu un vairot gandarījumu, raksta focus.de.
2.aug
“Atklāta komunikācija, zinātkāre, individuālas intereses un komandas darbs ir tikai daži veidi, kā saglabāt ne tikai veselīgas attiecības, bet radīt arī spēcīgu saikni,” raksta healthline.com.
30.jūl
Ko darīt, lai bērns pats sāktu kārtot savas mantas? Ir vairāki pārbaudīti ieteikumi, kas palīdzēs šajā sarežģītajā jautājumā. Tīrības un kārtības problēma bērnu istabā satrauc daudzus vecākus.
28.jūl
Grāmatas "Kā izaudzināt uzņēmēju" autore Margo Maho Bisnova stāstīja par četrām lietām, ko veiksmīgu bērnu vecāki vienmēr darīja, kad viņi bija mazi, vēsta Tengri Life, atsaucoties uz CNBC. Savā grāmatā autore intervēja 70 vecākus, kuri bija izaudzinājuši ļoti veiksmīgus pieaugušos.