Ir daudz veidu, kā atbrīvoties no nevēlama sejas apmatojuma, taču ne visi no tiem dos ilgstošu efektu. Sievietēm matiņi aug arī uz sejas. Parasti mēs runājam par tiem matiņiem, kas praktiski ar neapbruņotu aci nav redzami.
Paracetamols, pazīstams arī kā acetaminofēns, ir viens no populārākajiem pretsāpju līdzekļiem pasaulē. Tomēr jaunie Notingemas universitātes pētījumi brīdina, ka ilgstoša šo zāļu lietošana var palielināt nopietnu veselības problēmu risku gados vecākiem cilvēkiem. Pētījums tika publicēts izdevumā “Arthritis Care & Research”.
Ekspertu komanda no Milānas Universitātes Itālijā ir veikusi pārsteidzošu atklājumu par treniņu optimizēšanu, lai sadedzinātu kalorijas. Viņu pētījumu rezultāti publicēti žurnālā “Proceedings of the Royal Society B.”
Desmitiem miljonu amerikāņu, kas dzimuši pirms 1996. gada, cieš no psihiskiem traucējumiem, kas ir tiešs toksiskā svina iedarbības rezultāts, raksta “Daily Mail”.
Šī neticami vienkāršā, bet neticami maigā biskvīta kūkas recepte aizraus ar savu vieglo pagatavošanu un garšīgo garšu. Sastāvdaļu minimums, maksimāla bauda.
Zinātne nestāv uz vietas, un katru gadu zinātnieki uzzina jaunas lietas ne tikai par kosmosu vai senajiem senčiem. Katru gadu arvien labāk izprotam arī paši savu ķermeni. Ko veselības pētījumi teica 2024. gadā? Galvenais ir ne tikai sekot līdzi veselības jaunumiem, bet arī ievērot visus ieteikumus.
Medicīnas speciālists ir atklājis, ka nepietiekama miega daudzums var saīsināt dzīves ilgumu. Šis raksts ir paredzēts visām nakts pūcēm. Iespējams, patiks palikt nomodā līdz agrām rīta stundām, neskatoties uz negatīvo ietekmi uz jums nākamajā rītā, taču ir gūta šokējoša atklāsme par to, ko tas var nodarīt veselībai ilgtermiņā, raksta Ladbible.
Lai arī par veselību jārūpējas visu gadu, ir īpaši aukstajā sezonā ir lietderīgi apsvērt iespēju probiotiku lietošanu. Kāpēc? Vasarā cilvēki ēd vairāk augļus un dārzeņus, kas nodrošina ne tikai vitamīnus, bet arī probiotikas, skaidro ārsti, raksta “limon.postimees.ee”.
Patiesībā ir daudz iemeslu, kāpēc puņķi maina krāsu, kad esat slims. Un deguna gļotu krāsa un konsistence var atklāt informāciju par imūnsistēmu un to, kā ķermenis reaģē uz slimībām.
Iesoļojot 2025. gadā, “Fit Movement” treneris un fitnesa eksperts Nagpols dalījās ar pieciem aplamiem un novecojušiem uzskatiem - no kuriem laiks atvadīties, raksta “Express”.
Lielākā daļa cilvēku kādā dzīves posmā ir piedzīvojuši paģiras. Jauns pētījums atklāj veidu, kā mazināt paģiras - iespējams, daudzi jau intuitīvi nojauta, kāds tas ir, un tas jo īpaši noderēs svētku laikā, raksta “runnersworld.com”.
Mandarīni ir neatņemama gada nogales sastāvdaļa. Šie augļi ir garšīgi, sulīgi un atsvaidzinoši, turklāt tie ir arī veselīgi. Mandarīni satur C, B1 un B2 vitamīnus, beta-karotīnu, šķiedrvielas, antioksidantus un daudzas citas vielas. Taču ne viss ir tik rožaini.
Runājot par sirdij veselīgu brokastu ēšanu, ir daži plaši pazīstami "sliktie" ēdieni, piemēram, bekons vai virtuļi un bulciņas. Un ir arī apšaubāmi produkti, par kuru ieguvumiem vai kaitējumu sirdij ir dažādi viedokļi. Rakstā izdevumam Parade kardiologi atklāj to, kuri brokastu ēdieni atbalsta sirds veselību un kuri ne.
Izdarīto darbu rezumēšanu pirms Jaunā gada mēdz dēvēt par noderīgu tradīciju. Bet ne visi psihologi tam piekrīt. Galu galā cilvēka psihe ir veidota tā, ka uz neveiksmēm mēs reaģējam asāk nekā uz uzvarām.
Droši vien ikviens ir dzirdējis par kumelīšu vai piparmētru tējas nomierinošajām īpašībām, tomēr ir vēl kāda nenovērtēta tēja, kas var palīdzēt pret bezmiegu, raksta “healthdigest.com”, atsaucoties uz pētījumu.
Teju, teju sāksies Jaunais gads! Kā vairot ādas mirdzumu un kādi soļi palīdzēs sagatavot ādu lieliskam Jaungada ballītes grimam? Kas palīdzēs ādai izskatīties labi un veselīgi arī pēc svinībām? Noderīgos padomos dalās BENU Aptiekas kosmētikas speciāliste Marina Kigitoviča.
Tromboze ir izplatīta problēma, ko var novērst. Ieteikums pievērst uzmanību 4 asins retināšanas produktiem. Eksperti noskaidrojuši, ka ķiploki, ingvera sakne un neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa novērš patoloģisku asins recēšanu.
Daudzu cilvēku rituāls ir tase vai pat vairākas kafijas tases dienā, lai saglabātu mundrumu visas dienas garumā, taču jauni pētījumi liecina, ka populārajam dzērienam ir daudz lielāka ietekme uz cilvēka organismu nekā vienkārši mundruma sajūta, vēsta "Science Alert".
Aukstā laikā daudzi cilvēki sāk dzert tējas vairāk nekā ierasts. Un, protams, liela daļa cilvēku katrā krūzē pievieno citrona šķēli, kas dzērienam piešķir īpašu garšu.
Ikviens zina, ka pārmērīga alkohola lietošana ir ārkārtīgi bīstama tā kaitīgās ietekmes dēļ, tostarp, arī uz aknām, taču ir arī bezalkoholiski dzērieni, kas nodara ne mazāku kaitējumu aknām.