Īpaši vīriešiem

7.jun
«Viņš ir ļoti bīstams. Viņš neprot signalizēt par savām sajūtām. Viņš ilgi tura sevī lietas, kas viņam nepatīk. Viņš neko nesaka, ciešas un tad vienkārši «aizveras dzelzs priekškars». Viņš var nerunāt vairākas dienas un tad pēkšņi pateikt: «Es eju projām no mājām!».
14.mai
Kādam 16 gadi ir daudz, bet kādam tikai ieskrējiens. Kāds jau zina, ko no dzīves vēlas, bet kādam pat nav ne mazākās nojausmas. Kāds 16 gados ir paspējis piedzīvot gan labu, gan sliktu, bet kāds 16 gados tikai sēž istabā un spēlē datorspēles.
9.mai
Lielpilsētas džentelmenis, vientuļais vilks un mentors tiem, kuri apzināti vai neapzināti meklē ceļu uz savu individuālo laimi. Didzis Jonovs ir laimes guru, spoguļterapijas viens no praktizētajiem un metodes pilnveidotājiem Latvijā ciešā sadarbībā ar kolēģi Andi Gesti.
5.mai
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu, NRA Dzīvesstils, dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kur ikviens varēja būt viņš pats.
30.apr
Arvien lielāku popularitāti iegūst “pašaprūpes” tendence. Tas nav pārsteidzoši – lielā darba slodze un pastāvīgais stress, ar ko saskaras mūsdienu cilvēki, prasa efektīvus veidus, kā uzlabot dzīves kvalitāti, iegūt pārliecību un papildināt savus fiziskos un emocionālos resursus.
29.apr
Motosezona Rīgā atklāta ar motociklu parādi. 
27.apr
Domājot par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un pateicību par mierīgajām debesīm, šie svētki komentārus neprasa. Tieši tāpēc nedēļu būsim kopā ar septiņiem latviešiem, kas mīl savu Tēvzemi līdz kaulam, vairosim piederību savai zemei un savai tautai.
14.mar
Mēdz teikt, ka labs bārddzinis ir gluži kā labākais draugs un psihologs vienlaikus, kas apveltīts ar ķirurga kustību precizitāti, jo visas darbības tiek veiktas ar asu un mazliet pat bīstamu bārdas nazi.
14.jan
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu NRA.lv Dzīvesstils dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kur ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm.
10.dec 2023
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu NRA Dzīvesstils dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kur ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!
5.dec 2023
Ziemassvētku dāvanu pirkšana vīriešiem (arī tiem, kuriem ir viss) izrādās, ir diezgan jautra. Neatkarīgi no tā, vai tavs mīļotais ir kafijas snobs, grāmatu tārps, topošais grila meistars vai tāds, kuram patīk spēlēt tenisu, ir dāvana, kas apmierinās viņa īpašo hobiju vai apsēstību.
12.nov 2023
Vai zinājāt, ka visā pasaulē laiku no novembra līdz pat februārim - Valentīna dienai - mēdz dēvēt par saderināšanās sezonu? Tieši šajā laikā tiek izteikts visvairāk bildinājumu - pēc statistikas datiem ap 40% no visiem bildinājumiem tiek izteikti tieši svētkos.
12.nov 2023
Šogad šis gods tika aktierim Patrikam Dempsijam, kuru Latvijā vislabāk pazīst kā seriāla "Grejas Anatomija" varoni Sapņu princi (McDreamy) jeb dakteri Dereku Šepardu.
5.nov 2023
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu, NRA Dzīvesstils, dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!
21.okt 2023
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu NRA Dzīvesstils dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats.
16.okt 2023
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu NRA Dzīvesstils, dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!
8.okt 2023
Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu Dzīvesstils dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm.
7.okt 2023
Uzmini nu – kas tas ir? To piedzīvo ne katra dāma. Manā praksē – apmēram 2-3 sievietes no 10. Ir sievietes, kuras to izjūt kā īpašu baudu, ir dāmas, kurām tas riebjas. Ir dāmas, kurām sanāk nekontrolēti, un ir dāmas, kuras var to piedzīvot pie noteiktas apzinātas stimulācijas. Dažas sievietes to piedzīvo jau no pusaudzes gadiem, citas pēc dzemdībām. Un ir dāmas, kuras atklāj šo baudas veidu pēc menopauzes.
26.sep 2023
Sieviete var izjust daudzveidīgus orgasmus, ja viņa pazīst sevi, savu ķermeni, maņas, emocijas. Viens no īpašiem sievietes baudas un orgasma veidiem ir piedzīvojams no G-punkta stimulācijas.
24.sep 2023
Vācu automašīnu vēsture līdzinās lielas ģimenes vēsturei, kur attālākie radinieki slēdz vienošanās, 4 pakāpes māsīcas pret 10 pakāpes brālēniem, uzrodas kāds noklīdis radinieks. Tādi ir slaveno spēkratu Mersedes, Audi, Porshe, BMW, Volkswagen, Opel  dzimtas koki.
19.sep 2023
Šodien es nedaudz pastāstīšu par Lingam masāžu, tās saknēm, nozīmi un kāpēc tā var būt piemērota mūsdienu vīrieša dzīves izaicinājumiem. Tantras tradīcijā jēdziens "Lingam" norāda uz universālo vīrišķo apziņas un radīšanas principu. Tas tiek izmantots arī, apzīmējot vīrieša locekli.
13.sep 2023
Eiropā un ASV pēc pandēmijas fiksēts straujš falloplastikas operāciju pieaugums. Vīrieši palielina savus dzimumorgānus gan garumā, gan platumā. Vai šī tendence ir nonākusi līdz Latvijai? Par to portāls nra.lv/DZIVESSTILS aprunājās ar plastikas ķirurgu Jāni Ģīli.