Īpaši vīriešiem

Īpaši vīriešiem

Kas modē vīriešiem? Atbild kāzu un pasākumu vadītājs, grupas “Bez PVN” solists Kristaps Rasims

Lauma Ozola

Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu NRA Dzīvesstils, dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!

Kas modē vīriešiem? Atbild “Radio Tev” ētera balss un pasākumu vadītājs Lauris Zalāns

Lauma Ozola

Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu Dzīvesstils dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm.

Maģiskais vai netīrais skvirts? Kas tas ir?

Ieva Sīmane

Uzmini nu – kas tas ir? To piedzīvo ne katra dāma. Manā praksē – apmēram 2-3 sievietes no 10. Ir sievietes, kuras to izjūt kā īpašu baudu, ir dāmas, kurām tas riebjas. Ir dāmas, kurām sanāk nekontrolēti, un ir dāmas, kuras var to piedzīvot pie noteiktas apzinātas stimulācijas. Dažas sievietes to piedzīvo jau no pusaudzes gadiem, citas pēc dzemdībām. Un ir dāmas, kuras atklāj šo baudas veidu pēc menopauzes.

Meklējot G-punktu jeb īpašs sievietes orgasma veids no G-punkta stimulācijas

Ieva Sīmane

Sieviete var izjust daudzveidīgus orgasmus, ja viņa pazīst sevi, savu ķermeni, maņas, emocijas. Viens no īpašiem sievietes baudas un orgasma veidiem ir piedzīvojams no G-punkta stimulācijas.

Das Auto! Das ist Qualität!

Sola Rūja

Vācu automašīnu vēsture līdzinās lielas ģimenes vēsturei, kur attālākie radinieki slēdz vienošanās, 4 pakāpes māsīcas pret 10 pakāpes brālēniem, uzrodas kāds noklīdis radinieks. Tādi ir slaveno spēkratu Mersedes, Audi, Porshe, BMW, Volkswagen, Opel  dzimtas koki.

Lingam jeb dzimumlocekļa masāža- kāpēc ikvienam vīrietim to vajadzētu piedzīvot

Rudīte Rēriha

Šodien es nedaudz pastāstīšu par Lingam masāžu, tās saknēm, nozīmi un kāpēc tā var būt piemērota mūsdienu vīrieša dzīves izaicinājumiem. Tantras tradīcijā jēdziens "Lingam" norāda uz universālo vīrišķo apziņas un radīšanas principu. Tas tiek izmantots arī, apzīmējot vīrieša locekli.

Rietumos ir bums uz dzimumlocekļa palielināšanas operācijām. Bet kā ir Latvijā? Komentē plastikas ķirurgs

Jeļena Vlasova

Eiropā un ASV pēc pandēmijas fiksēts straujš falloplastikas operāciju pieaugums. Vīrieši palielina savus dzimumorgānus gan garumā, gan platumā. Vai šī tendence ir nonākusi līdz Latvijai? Par to portāls nra.lv/DZIVESSTILS aprunājās ar plastikas ķirurgu Jāni Ģīli.

Kas modē vīriešiem? Atbild žurnāla “Klubs” fotogrāfs Uģis Nagliņš

Lauma Ozola

Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu, NRA Dzīvesstils, dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem, kuri braši stāv uz savām kājām. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kur ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!

Sveiciens tētiem!

Sola Rūja

Uzrakstīt par tēti ir grūti. Tas ir kā rakstīt par gaisu vai sauli. Tētis ir cilvēks, bez kura mūs šeit un tagad nebūtu. Pat ja dzīves laikā ir kaut kas nogājis greizi un ceļi ir šķīrušies, tas nemazina tēta lomu.

Smieklīgie politiķu izteicieni

Sola Rūja

Pārteikšanās, nepareiza vārdu izvēle vai vienkārši uzkaršana mirkļa iespaidā – katram ir gadījies pateikt ko tādu, kas tobrīd šķiet apkaunojoši. Pat ja tas paliek atmiņā tikai kā smieklīgs pārpratums, dažreiz būs kāds, kurš par to atgādinās. It īpaši, ja to izdodas nofilmēt.

Kā Latvija kļuva par basketbola lielvalsti?

Sola Rūja

Šis gads mums sportā ir īpašs. Vairāki veiksmīgi vieglatlētikas starti, neaizmirstamās Latvijas hokeja komandas spēles Pasaules čempionātā. Šobrīd visa Latvija dzīvo līdzi mūsējo startiem Pasaules čempionātā basketbolā.

Kas modē vīriešiem? Atbild TV3 personība, “Star FM” ētera balss un pasākumu vadītājs Mārtiņš Spuris

Lauma Ozola

Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu nra.lv/ Dzīvesstils, dosies šajā ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās, labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!

Kas modē vīriešiem? Atbild pianists un komponists Kristaps Vanadziņš

Lauma Ozola

Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu Dzīvesstils dosies ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!

lasītākais