Īpaši vīriešiem

Īpaši vīriešiem

Kas modē vīriešiem? Atbild pianists un komponists Kristaps Vanadziņš

Lauma Ozola

Mēdz teikt, ka vīrieši savu īsto dabu atklāj mazliet nekaunīgā vienkāršībā. Tad nu Dzīvesstils dosies ekspedīcijā, lai atklātu, kas slēpjas aiz Latvijas talantīgajiem, šarmantajiem un spēcīgajiem vīriešiem. Jautājumi, kas mazliet atgādina vecās labās, bet jau aizmirstās dienasgrāmatas, kurās ikviens varēja būt viņš pats. Līdz pašām sirds dzīlēm!

4 lietas, ko nevajag darīt pēc seksa

Sola Rūja

Dažas izplatītas kļūdas, ko lielākā daļa cilvēku pieļauj uzreiz pēc seksa, kas var izveidot atsvešinātību starp partneriem. Bet jūs taču vēlaties atcerēties savus mīlas priekus, izbaudīt visu jautrību, vai ne?

Matu transplantācija: vai vērts braukt uz Turciju?

Jeļena Vlasova

Jautājums: “Kas notiks, ja es būšu plikpauris?” - kaut reizi mūžā šādu jautājumu sev uzdevis katrs vīrietis. Stiprā dzimuma galveno baiļu sarakstā – būt plikpaurim - ieņem godpilno otro vietu pēc impotences draudiem.

Kā es medīju smokingu prezidenta inaugurācijai

Sola Rūja

Pirms nedēļas draugs atsūtīja whatsapā ziņu: "Kur var dabūt smokingu?" Iegooglēju, redzu, ka kaut kur mūžīgo līgavu rajonā, ir smokingu nomas veikals. Yes! Ir arī telefona numurs. Nosūtu draugam.

Kā noveco vīrietis

Santa Raita

Vīrietim novecojot, organismā notiek tikpat lielas pārmaiņas, kā sievietei menopauzes laikā. Vīrietim “labākajos gados” palēninās vielmaiņa, izsīkst enerģija, samazinās hormona testosterona līmenis, krītas libido un pieaug liekais svars, jo īpaši vēdera zonā. Šie simptomi liecina, ka ir iestājusies andropauze.

Pasaules bīstamākās sievietes - gangsteru sievas

Juliya Verbickaya

Par šīm sievietēm netika publicēti raksti Vogue vai Harper's Bazaar, viņām nesekoja paparaci, viņas tika attēlotas kriminālromānos un fotografētas tikai aresta vai nopratināšanas laikā.

Kā uzlabot spermas kvalitāti, lai labāk sagatavotos bērna ieņemšanai?

Margarita Akmentiņa

Pierasts domāt, ka gatavošanās grūtniecībai ir tikai sievietes atbildība. Tomēr veselīgai bērna attīstībai tikpat būtiski, ka arī topošais tētis sagatavo savu ķermeni šim notikumam. Tā sauktais nultais trimestris ir svarīgs gan sievietei, gan vīrietim.

Kāpēc vīrieši dievina orālo seksu?

Ieva Sīmane

Evolūcijas psiholoģija saka, ka orālais sekss paredzēts, lai stiprinātu emocionālo saikni starp partneriem, samazinot iespēju, ka esošie partneri meklēs citu mīlas materiālu. Tas veicinot arī sievietes apaugļošanu.

Kāpēc vīrieši negrib būt veseli? 

Māris Žunda

Lai arī runājam par vīriešu veselību, visticamāk, ka šo rakstu lasīs sievietes. Ja tev ir radies iespaids, ka apkārt esošie vīrieši krietni mazāk pievērš uzmanību veselības jautājumiem, tad visticamāk, ka tā arī ir patiesība. Dažādi pētījumi liecina, ka vīrieši retāk nekā sievietes apmeklē ārstu, rūpējas par sevi un izvirza veselību kā prioritāti.  

Kosmētika vīriešiem, vīrieši kosmētikai…

Diāna Gulbe

Krēmu bundžiņas, matu ieveidošanas līdzekļi, dekoratīvā kosmētika – visas šīs jaukās lietiņas tagad vairs nav domātas tikai sieviešu izklaidēm vien.

Narcisa anatomija. Kāpēc viņi ir tādi, kādi ir?

Jaroslavs Priedeslaipa

Lasot vārdu narciss, pirmā asociācija varētu būt kāds, kas ir pielipis pie spoguļa un nebeidzami apbrīno savu atspulgu. Taču reālajā dzīvē narciss ir aktieris uz pilnu slodzi, kurš nekad nenokāpj no skatuves un performē visiem sev apkārt, hipnotizējot ar savu viltus šarmu un nevainību.

Vīrieša otrā sirds – prostata. Aizspriedumi un iespējas

Ieva Sīmane

Nesen kāds vīrietis Instagram atrakstīja jautājumu – kāpēc par seksualitāti pārsvarā runā tikai sievietes? Aizdomājos, tiešām – kāpēc? Kāpēc par sievietes baudu vispār runā vairāk nekā par vīrieša baudu? Viņš esot savā barā kaut kad ierunājies par prostatu un saņēmis pamatīgu nosodījumu.

ATP***S NO SEVIS. Izdegšana – mūsdienu cilvēka stāvoklis?

Jaroslavs Priedeslaipa

Kad nepietiek spēka saņemties uzrakstīt e-pastu vai paēst.

lasītākais

Ritrem