17 kultūras pasākumi līdz 17. maijam, apmeklējami bez maksas

18.lapa

Noklausies! Miks Galvanovskis, patiess un godīgs

Publicitātes foto

Ar telefona lampiņām un skatītāju balsīm ieskauta, mūziķa Mika Galvanovska dziesma “Tā mana dzīve” savu pirmatskaņojumu piedzīvoja koncertā “Bohēmas dienasgrāmata”, kas notika “Palladium Rīga”.

Koncerta noslēgumā Miks (attēlā) atvēra savu dvēseli līdz pēdējai notij un ļāva ikkatram sadziedāties kopā ar viņu jaundarbā, kura piedziedājums ir vienkāršs un tai pat brīdī spēcīgs - tā mana dzīve. Šo sajūtu iespējams sajust un redzēt jaunajā dziesmas koncertierakstā.

Koncerts “Bohēmas dienasgrāmata” piedzīvoja košu un vērienīgu skanējumu. Miks ar savu pavadošo mūziķu sastāvu atskaņoja visas jaunā albuma dziesmas, kā arī dažas “piedevas”, bez kurām nebūtu iedomājama mūziķa karjera.

Koncertam noslēdzoties, mūziķis nostājās uz skatuves mēles gala ar akustisko ģitāru rokās un, vienam gaismas staram spīdot, izdziedāja savu dzīvi - patiesi un godīgi. Akustiskais skanējums, čella piebalsis un ikkatra klausītāja balss, ļāva skudriņām skriet pār kauliem.

“Divas nedēļas pirms koncerta vakarā atgriezos mājās un paņēmu rokās akustisko ģitāru. Iekšā “sēdēja” interesanta sajūta, ko vēlējos atrast melodijā. Pēc brīža tapa “Tā mana dzīve”, tik vienkārši. No rīta pamostoties, turpināju galvā meldiņu griezt uz riņķi, nolēmu nosūtīt tuvākajiem draugiem un kolēģiem, lai izsaka savas domas. Beigu beigās nolēmu iekļaut koncertā, precīzāk, kā “piedevu” koncerta izskaņā. Bez liekiem šova elementiem - tikai es, ģitāra un pūlis. Beigās attapos kopā ar visu pūli dziedam šo frāzi uz riņķi.

Tas bija ļoti sirsnīgi, un tas man nozīmē daudz.”

Dziesma “Tā mana dzīve”:

Dzīvesstils

“Jūsu ķermeņa reakcija uz stresu var izraisīt vairākas fizioloģiskas izmaiņas, kas var ietekmēt imūnsistēmu. Kad jūtat stresu, ķermenī notiek vairākas izmaiņas, lai palīdzētu izdzīvot un pārvarēt uztvertos draudus un šķēršļus. Taču ķermenim ir arī imūnā atbilde stresa reakcijas laikā. Precīzās sekas ir atkarīgas no stresa izraisītāja un tā, cik ilgi esat pakļauts iedarbībai. Tas var veicināt dažādu īstermiņa un ilgtermiņa ietekmi uz veselību, tāpēc ir jāpievērš pastiprināta uzmanība stresa faktoriem,” raksta healthline.com.

Svarīgākais