Trakas lietas

17.jūl 2012
Visticamāk, alkohols, kas saasinājis ar draugu notikušā konflikta uztveri, licis zem vilciena riteņiem mesties kādam Kokneses pusaudzim. Vietējie gan notikušajā vaino arī zēna māti, kas viņam neesot dāvājusi pietiekami daudz mīlestības.
11.jūl 2012
Kādas dārzkopības sabiedrības iedzīvotājus satriekusi un arī pārbiedējusi 37 gadus vecās Natālijas nāve. Sievieti vasarnīcas guļamistabā atrada nogalinātu– viņas ķermenis bija burtiski sakapāts, visticamāk, ar šķērēm. Slepkava arvien ir brīvībā.
10.jūl 2012
Kibernoziedzniekiem jeb «hakeriem» humora izjūtas trūkumu pārmest grūti: šajā nedēļā no viņu uzbrukuma cietusi aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele.
4.jūl 2012
Šonedēļ Rīgas tiesas apgabala prokuratūrā sākta kriminālvajāšana pret biedrības «Par brīvu Lielā Baltezera krastu» vadītāju Artūru Priedi. Viņš par mediju varoni kļuva jau teju tieši pirms gada, taču pavisam citā sakarā – Priedem tika piedēvētas romantiskas attiecības ar uzņēmēju Elitu Drāki.
3.jūl 2012
Mīklainos apstākļos Aizkrauklē gājis bojā kāds 29 gadus vecs pilsētas iedzīvotājs. Vīrieša līķi piecas dienas pēc viņa pazušanas atrada noslīkušu dīķī. Mamma uz vīrieša sejas pamanījusi sitienu pēdas, tāpēc uzskata, ka dēlam kāds palīdzējis noslīkt.
2.jūl 2012
Nule notikušā 34.Maskavas kino festivāla noslēgumā izcilajai franču aktrisei Katrīnai Denēvai piešķirta balva par aktiermākslas izcilību un uzticību K. Staņislavska aktiermākslas skolas principiem "Ticu. Konstantīns Staņislavskis", ziņo aģentūra Itartass.
27.jun 2012
Neuzmanība un, visticamāk, pārlieku liels ātrums bijis par iemeslu traģiskai autoavārijai netālu no Madlienas. Jauniešu stūrēts mersedess ietriecās vietējā biškopja stūrētā auto, nogalinot 80 gadu veco vīrieti.
25.jun 2012
Sestdien Igaunijā glābjoties no lietus gāzes Tallinas Olympic kazino iegājusi pensionāre un laimējusi gandrīz 400 000 eiro, vēsta Postimees.ee.
20.jun 2012
Visos laikos bijuši cilvēki, kuru ārējais izskats ir krasi atšķīries no vispārpieņemtajiem standartiem par to, kā jāizskatās cilvēkam, kas radīts pēc Dieva ģīmja un līdzības.
18.jun 2012
Kaimiņi un draugi Ozolnieku novadā ir neizpratnē par kāda vīrieša rīcību, kurš ar nazi nodūris savu paziņu: desmit minūtes pēc tam, kad abi uz dīvāna bija mīlinājušies, vīrietis ātri un bez trokšņa sievieti nogalināja.
12.jun 2012
Aptuveni pirms mēneša pamatīgs tracis izcēlies starptautiskajā lidostā «Rīga», un tā epicentrā bijuši neviens cits kā nesen salaulātie Hosams Abu Meri un bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece (nu jau Abu Meri).
11.jun 2012
No dzīvesbiedra naža dūrieniem mirusi kārtējā sieviete – šoreiz drāma risinājusies Ziemeļīrijā.
7.jun 2012
Jau ceturto mēnesi Rīgā, Reiterna namā, darbojas «Latvijas 1. rokkafejnīca», kuras īpašnieki ir liepājnieki – brāļi Mediņi. No Liepājas aizgūti arī vairāki interjera elementi, tostarp milzīgas mūziķu finiera figūras, kas izvietotas pa visu plašo ēku.
1.jun 2012
Dabiskā nāvē šīs nedēļas sākumā Rīgā miris bēdīgi slavenais recidīvists Sergejs Sniedziņš jeb Sņegs. Bijusī kriminālo aprindu autoritāte, kas 90. gados kopā ar domubiedriem veidoja Latvijas organizētās noziedzības kodolu, plašākai sabiedrībai zināms kļuva ne tik daudz izdarīto noziegumu kā savas ekstravagantās uzvedības dēļ.
25.mai 2012
Vīrietis, kurš aizturēts aizdomās par divu sieviešu nogalināšanu, atstājis galanta kavaliera un inteliģenta cilvēka iespaidu, savukārt dzērumā ālējies, apdraudējis līdzcilvēkus un regulāri nonācis policijas iecirknī.
22.mai 2012
Pēc tam, kad tika nogalināts kāds Brunavas iedzīvotājs, vietējie sacēluši pamatīgu ažiotāžu, jo uzskata, ka slepkavībā tiek vainots neīstais. Ļaudis ir pārliecināti, ka īstā slepkava ir vīrieša dzīvesbiedre, kurai ir nosliece uz alkohola lietošanu un agresiju.
16.mai 2012
Kāds 20 gadus vecs bērnunamā audzis jaunietis nežēlīgi nogalinājis savas mātes kaimiņieni, nolaupot viņai maciņu ar pieciem latiem. Iepriekš puisis esot apzadzis savu vecāko māsu.
9.mai 2012
Lapmežciema pludmale tiek piesārņota ar atkritumiem no pārvietojamās pirts, kas izaicinoši piesieta pašā jūras krastā, savukārt vietējie iedzīvotāji pauž neapmierinātību par to, ka, ejot pastaigāties, jāsamierinās ar pliku atpūtnieku klātbūtni.
8.mai 2012
Pusaudža brauciens ar «Mercedes-Benz 250» beidzies ar traģēdiju: no avārijā gūtajām traumām miris auto notriektais velosipēdists, bet avāriju izraisījušā zēna tēvam pēc negadījuma saasinājusies smaga slimība.
3.mai 2012
14 gadus vecas meitenes dzīvība izdzisa pēc tam, kad viņas vadītais kvadricikls ietriecās kokā, bet 11 gadus vecais kaimiņpuika, kuru meitene vizināja, slimnīcā dziedē smagus iekšējo orgānu un galvas sasitumus – tik traģiski beidzies brauciens Bauskas novada Īslīces pagastā.
24.apr 2012
Līdz šim mierīgajā Skultes pagastā notikusi baisa slepkavība – kādai vientuļai sievietei pārgriezta rīkle. Sieviete kopš rudens mitinājusies vasarnīcā un kopā ar vietējiem pudelē slīcinājusi bēdas par pašnāvību izdarījušo dēlu.
21.apr 2012
Maskavā notikusi akcija "Nosūti paciņu Putinam", kurā pagaidām piedalījušies tikai pieci cilvēki, vēsta portāls Ridus.ru