Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_downwardAgnese Ģērmane / Autori

Fizioloģija starp dzimumiem atšķiras, veidojot citādus paradumus un nepieciešamības, tostarp uzturā. Lai gan vairumā gadījumu vīrieši un sievietes pieraduši ēst vienā katlā gatavotu ēdienu, papildus jāuzņem produkti, kas vērtīgi labsajūtai un fiziskai veselībai, pamatojoties uz dzimuma īpatnībām.
25.jun 2018 Agnese Ģērmane
Nav superproduktu, kas nodrošinātu organismu ar visām nepieciešamajām vielām, un īpaši nav ieteicams aizrauties ar monodiētām, kad lieto vienveidīgu uzturu. Galvenais princips – dažādība, mainīt ēdienus katrā produktu grupā.
21.aug 2017 Agnese Ģērmane
Fizioloģija starp dzimumiem atšķiras, veidojot citādus paradumus un nepieciešamības, tostarp uzturā. Lai gan vairumā gadījumu vīrieši un sievietes pieraduši ēst vienā katlā gatavotu ēdienu, papildus jāuzņem produkti, kas vērtīgi labsajūtai un fiziskai veselībai, pamatojoties uz dzimuma īpatnībām.
8.jun 2017 Agnese Ģērmane
Vieglu kūku ar maigu maskarpones siera krēmu un svaigām avenēm piedāvā Sanda Vendta no Cepu tortes.
21.mai 2017 Agnese Ģērmane
Ja ša­jā pa­va­sa­rī ob­li­gā­ti īs­te­no­ja­mo dar­bu sa­rak­stā at­brī­vo­ša­nās no lie­ka­jiem ki­lo­gra­miem ir ap­ņem­ša­nās nu­mur viens, vērts zi­nāt: ne­skai­tā­mo di­ētu ap­so­lī­jums ātr­i pa­tie­šām no­vā­jēt ne vien­mēr vai­na­go­jas pa­nā­ku­miem. Ne­vie­nu di­ētu, lai cik efek­tī­va tā arī bū­tu, nav jē­gas ie­tu­rēt, jo tā drīz ap­nīk, bet strau­ja ka­lo­ri­ju ie­ro­be­žo­ša­na or­ga­nis­mam liek pa­lē­ni­nāt viel­mai­ņu un mak­si­mā­li iz­man­tot vi­su, kas tiek ap­ēsts, tā­pēc ie­vē­rot di­ētu un vien­lai­kus zau­dēt sva­ru ar lai­ku kļūst ar­vien grū­tāk.
2.mar 2017 Agnese Ģērmane, Mar­ga­ri­ta GU­SE­VA
Lai māja kalpotu ilgi un nodrošinātu namīpašnieku komfortu, liela nozīme ir jumta stāvoklim.
17.feb 2017 Agnese Ģērmane
Mīlestība iet caur vēderu. Lūk, četras saldo ēdienu receptes, kas ir kā radītas romantiskām vakariņām divatā.
14.feb 2017 Agnese Ģērmane
«Katrai dziesmai ir savs stāsts, arī mans personīgais. Un stāsts ir pārdzīvojums. Varbūt tāpēc es tik bieži nekoncertēju. Labāk retāk satikties, bet tad justies kā salidojumā vai klases vakarā,» saka mūziķis Dons, kurš ierakstījis jaunu albumu un gatavojas februāra koncertiem Arēnā Rīga.
12.dec 2016 Agnese Ģērmane
Kad vecāki šķiras, bērns paliek pa vidu starp divām pusēm, jo zaudē viņu definējošo vienumu. Turpmāk ikdiena nozīmē atteikšanos un laupītus mirkļus no viena vai otra vecāka, tāpēc katram no viņiem jāspēj sniegt tik daudz, cik šajā situācijā to iespējams darīt, lai bērns nejustos ne tikai vainīgs notikušā dēļ, bet arī pamests.
9.dec 2016 Agnese Ģērmane
«Ja pasaki, ka esi mākslinieks, cilvēkam dod priekšstatu, ko no tevis sagaidīt un kas esi par tipāžu. Bet reizēm esi kas vairāk nekā tikai mākslinieks,» saka gleznotāja Jana Briķe.
6.dec 2016 Agnese Ģērmane
«Uzskatu, ka olimpiskās spēles ir mans sākums. Tagad pasaule mani ir redzējusi un dzirdējusi, tāpēc es varu turpināt iet tālāk. Ar piedalīšanos olimpiādē sasniedzu ļoti augstu līmeni turpmākā sevis motivēšanā,» saka latviešu kārtslēcējs Pauls Pujāts, kurš ieguva 12. vietu šā gada vasaras olimpiskajās spēlēs.
5.dec 2016 Agnese Ģērmane
«Esmu priecīga, ka mani bērni ir pieradināti būt virtuvē. Ģimene iemāca, ka vērtība ir gatavot kopā, nevis sēdēt un pasūtīt mammai ēdienus,» saka Aina Poiša.
23.nov 2016 Agnese Ģērmane
«Sirdī esmu patriote. Vēlētos atgriezties arī tāpēc, ka visi mani tuvinieki dzīvo šeit. Lai gan doma, ka atgriezīšos, ir, jūtu, ka vēl neesmu gatava to darīt. Kad būšu izdauzījusies un izmēģinājusi visu, kas ir izmēģināms, tad,» saka mūziķe Evija Sloka, kura pēc četriem Lielbritānijā pavadītiem gadiem pārvākusies uz Ameriku.
7.nov 2016 Agnese Ģērmane
«Katrs mirklis jāuztver pozitīvi. Katrā no piedzīvotajām lietām apzināti jāierauga labais. Ir viegli noiet no šī ceļa, tāpēc tas ir apzināts darbs,» uzskata Ieva Drāzniece, rokassprādžu zīmola Loop radītāja.
1.nov 2016 Agnese Ģērmane
«Mani interesē veselīgs ēdiens, tāpēc tā ir tēma, par kuru gribētu mācīties vēl un vēl. Vienmēr ar lielu interesi apgūstu, kā veselīgu ēdienu pagatavot garšīgi un interesanti. Noteikti vēlos padziļinātāk izpētīt garšvielu pasauli. Manuprāt, tā ir vesela zinātne, kuru var pētīt visu mūžu. Labprāt vairāk uzzinātu par indiešu virtuvi, jo Indijā katrā reģionā ir atšķirīgas ēst gatavošanas tradīcijas,» saka Katrīna Mame, recepšu bloga Krustnagliņa autore.
27.okt 2016 Agnese Ģērmane
Raimonda Elbakjana stāsts Latvijas mērogā ir unikāls, jo ar apņēmību un smagu darbu viņš radījis sporta kustību Ghetto Games, kas mainījusi daudzu jauniešu dzīves.
19.okt 2016 Agnese Ģērmane
Rebekai Geslerei un Līgai Rīgai ir 23 gadi, un abas ir pazīstamas piecus gadus. Kopš iepazīšanās brīža augstskolā viņas ir nešķiramas un papildina, iedrošina un atbalsta viena otru ne tikai kā draudzenes, bet arī biznesa partneres. Pērn meitenes izstrādāja savu dizaina zīmolu Piparmētra un pamanāmi sevi pieteica, radot plānotāju Svinam dzīvi.
11.okt 2016 Agnese Ģērmane
Zane Ozoliņa ir bloga Našķoties autore, kuras lielākā mīlestība ir maizes un gardu našķu gatavošana, ar kuriem cienāt savus draugus. Bet interesi par ēdienu viņai saglabā neizskaidrojama iedvesma, kas nāk no saules, svaiga gaisa un riteņbraukšanas.
7.okt 2016 Agnese Ģērmane
Dziedātāju Justu Sirmo Latvijā plašākā mērogā iepazina pēc starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija, kurā jaunietis kāpa uz fināla skatuves. Lai gan par laureātu nekļuva un pirmā vieta gāja secen, Justs nesen ieguva citu – daudz lielāku un ilgtermiņā nesalīdzināmi nozīmīgāku balvu – līgumu ar mūzikas industrijas gigantu Sony Music Entertainment ierakstu kompāniju.
6.okt 2016 Agnese Ģērmane
«Jūtos komfortabli starp gaismām un mašīnām, bet arī no tām reizēm nogurstu, tāpēc kontrastam izbaudu gleznot arī mierīgu ainavu vai rīta miglu laukos,» saka gleznotāja Alise Mediņa, kuras gleznās dominē pilsētas skati no daudzām pasaules valstīm.
4.okt 2016 Agnese Ģērmane
«Es palīdzu cilvēkiem, kuri vēlas veikt garīgās prakses,» saka māksliniece Flēra Bīrmane, kas savu aicinājumu atradusi sakrālajā glezniecībā.
27.sep 2016 Agnese Ģērmane
«Nevaru iedomāties, ka es varētu būt citādāka, jo katrs esam radīti tādi, kādi esam. Citreiz, skatoties seriālus vai šķirstot žurnālus, sajūsminos, cik skaistas ir aktrises un modeles, bet saprotu, ka ikvienam no mums ir savi plusi un mīnusi un ar tiem ir jāsadzīvo,» saka šā gada skaistākā jauniete Latvijā – Linda Kinca.
20.sep 2016 Agnese Ģērmane