\\Autori

Agnese Ģērmane

13.sep 2016
Adatu vietā izmantojot pirkstus un pareizi masējot punktus, kas atrodas viscaur cilvēka ķermenī, iespējams panākt pozitīvus rezultātus ne tikai vispārējai ķermeņa atslābināšanai, bet arīdzan kopējās imūnsistēmas uzlabošanai.
 
13.sep 2016
«Esmu pārliecināta par kvalitāti, un man tā ir ļoti svarīga. Bet par gaumi – par to var strīdēties,» apgalvo modes dizainere Elīna Vanaga, modes zīmola Deeply Personal radītāja.
 
10.sep 2016
Šefpavārs Endijs Vīnerts, kurš saimnieko restorāna Zoltners virtuvē, uzskata, ka sezonālie produkti ir tieši tik īpaši, lai, gatavojot ēdienus, lielākoties uzsvaru liktu uz tiem.
 
9.sep 2016
Gardas un aromātiskas kafijas noslēpums slēpjas kafijas pupiņās. Nevis iepriekš samaltās un mēnesi nostāvinātās, bet pirms pašas apliešanas sagatavotās. Tikai svaigi maltas pupiņas izdala gāzes, kas atbildīgas par burvīgo aromātu un nepārspējamo garšas buķeti.
 
6.sep 2016
«Rakstīšana ir viens no veidiem, kā es domāju un komunicēju ar pasauli jau no agras bērnības,» saka rakstniece Ieva Melgalve.
 
5.sep 2016
«Manuprāt, katrai sievietei jau kopš bērnības gribas kaut vienu vakaru sajusties kā princesei vai karalienei,» pārliecināta dziedātāja Natālija Tumševica.
 
29.aug 2016
«Vizuālais tēls ir mūzikas daļa. Ir forši to aptvert un atrast arī šajā daļā dziļumu,» saka dziedātāja Kristīne Prauliņa.
 
26.aug 2016
«Ēdiena kultūrā modi diktē skandināvi, bet pamats ir rodams Francijā,» saka šefpavārs Māris Astičs, kurš kopā ar komandu atvēris jaunu restorānu Ferma. Tajā saimnieko viņš pats un seko savam uzskatam, ka cilvēkam jāsniedz labākais, ko piedāvā produkti, pagatavojot porcijās, pēc kurām viesis jūtas paēdis.
 
23.aug 2016
«Ir teiciens, ka apetīte rodas ēdot. Tāpat ir ar gleznām – jo vairāk glezno, jo vairāk rodas. Tomēr, protams, ir brīži, kad negribas,» neslēpj māksliniece Paula Zariņa-Zēmane.
 
22.aug 2016
«Runā, ka bērni paši izvēlas, kur piedzimt. Es izvēlējos piedzimt ļoti muzikālā ģimenē,» saka čellists Valters Pūce.
 
16.aug 2016
«Es atrodu nepilnības un cenšos tās mainīt. Man ir ilgstoši mērķi, ko vēlos sasniegt pašizaugsmes ziņā. Un, ja iekšējās un ārējās nepilnības izdodas pakāpeniski citu pēc citas novērst, tad pašsajūta ir labāka. Tas, kā jūtos fiziski, ir ļoti atkarīgs no mana emocionālā stāvokļa,» saka raidījuma Degpunktā vadītāja Ieva Brante.
 
11.aug 2016
Tērvetes novadā starp kukurūzas laukiem un grants takām ved ceļš uz viesnīcu, alus darītavu un restorānu Zoltners. Vietu, kas nepārprotami liecina par gaumi, pārdomātām detaļām un garantētu atmosfēru.
 
5.aug 2016
Starp tenisa kortiem, Latvijas Nacionālo teātri un vecāko Rīgas parku paslēpies Pagalms – kafejnīca, kurā starp kontrastu pārpilnību rasts balanss, lai savienotu šķietami nesavienojamo – vienkāršību un izsmalcinātību.
 
5.aug 2016
Nav superproduktu, kas nodrošinātu organismu ar visām nepieciešamajām vielām, un īpaši nav ieteicams aizrauties ar monodiētām, kad lieto vienveidīgu uzturu. Galvenais princips – dažādība, mainīt ēdienus katrā produktu grupā. Tomēr ir vērtīgi produkti, kuriem jāatrodas katra aktīva cilvēka ledusskapī.
 
1.aug 2016
«Nekas iedarbīgāks par labu miegu, pastaigām svaigā gaisā, sportu un ūdens uzņemšanu, šķiet, nav izdomāts. Kā veselīgāko paradumu noteikti rekomendētu katru rītu sākt ar ūdens glāzi, izstaipīšanos un tad skatu tieši sev acīs tuvākajā spogulī. Nopētīt, piemiegt ar aci un uzsmaidīt! Jā, sev pašam. Pamēģiniet nedēļu no vietas. Labākā pašmotivācijas programma!» iesaka TV raidījumu un pasākumu vadītāja Lelde Lietaviete.
 
19.jūl 2016
«Es gribētu, lai man būtu daudz, daudz laika rakstīt,» saka fantāzijas žanra grāmatu autore Linda Nemiera. Žurnāls Māja ar rakstnieci tikās dienu pēc viņas jaunākās – sestās – grāmatas Sofijas noslēpums iznākšanas.
 
11.jūl 2016
Māris un Baiba Grīvas izaudzinājuši piecus bērnus; četrus no tiem viņi šogad vēlas redzēt startējam vasaras olimpiskajās spēlēs, kas augustā notiks Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro. Kopējais noskaņojums ir optimistisks, un cerība, ka piepildīsies sportistu lielākais sapnis, ir klātesoša.
 
6.jūl 2016
Visiem, kam apnicis klasiskais modinātāja zvans vai no rītiem celties ir grūtāk par grūtu, jāatrod sev piemērotākais modinātājs no plašā aplikāciju piedāvājumu klāsta, kas tendēts tieši uz atmodināšanu.
 
5.jūl 2016
«Dzeja man nozīmē atslēgties no ikdienas. Bet ir skaisti, ja kāds māk dzīvot dzīvi kā dzeju. Es gan nē. Mani dzīve traumē, un, lai gan tagad jūtos aizvien ērtāk un ērtāk, pirms 12 gadiem jutos ļoti neērti, un dzeja bija vienīgā vieta, kur varēju dzīvot,» saka dzejniece Elīna Bākule-Veira.
 
26.jun 2016
Kā izvairīties no ķibelēm uz jumta, bet, kā rīkoties, kad tās piemeklējušas un nepieciešams risinājums problēmu novēršanai? Atbilde ir vienkārša – uzticēties ekspertiem. Par jumta tehnisko ekspertīzi stāsta Armands Liede, Jumtu ekspertīžu birojs.
 
23.jun 2016
Gaidot vasaras saulgriežus, žurnāls Māja devās tikties ar postfolkloras grupas Daba San dalībniekiem, lai parunātu par svētku tradīcijām.
 
17.jun 2016
Interjeram veltītās aplikācijas ir glābējzvans tiem, kuri iekārtojas jaunā mājvietā un nezina, ko iesākt ar baltajām sienām un tukšajiem istabas stūriem, vai savas ierastās vides nogurdinātajiem, kuri nesaprot, ko pamainīt telpā, lai ieviestu gaumīgas un apmierinošas pārmaiņas.