\\Autori

SSSanta Sergejeva

14.sep
Bijušais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks Ainars Pencis pēc piesātinātās karjeras, dienesta un darba mūža varētu mierīgi un rimti baudīt pensijas gadus paša rokām iekoptajā lauku īpašumā Ķeipenē, kā arī nodoties savam vaļaspriekam – medībām, taču pirms pusotra gada pār viņa galvu un labo slavu sāka gāzties nepatiesu apmelojumu lavīna, tāpēc Ainars ir gatavs darīt visu iespējamo, lai attaisnotu savu labo slavu un pastāstītu arī citiem savu stāstu.
 
13.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
6.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
6.sep
Beidzamajā laikā skaistumkonkursu organizatores Kristīnes Lindenblates vārds ierauts notikumu virpulī, kas skar finanšu lietas, – viesnīcas «Hotel Roma» vadītāja Linda Mūrniece apgalvo, ka Kristīnes dibinātā biedrība «Miss&Mrs. Top of the World» nav norēķinājusies par rīkotā skaistumkonkursa dalībnieču izguldīšanu viesnīcā un ka nav samaksājusi aptuveni 3000 eiro. Intervijā ar »Vakara Ziņām« Kristīne izstāsta, kā jūtas pēc visas šīs jezgas, kas izskanējusi plašsaziņas līdzekļos.
 
5.sep
ASV dzīvojošais latviešu režisors Miks Ozoliņš pašmāju skatītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko veikumu – izklaidējošu šovu «Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu».
 
4.sep
Dūdu un bungu grupa «Auļi» gatavojas doties Latvijas koncerttūrē. Pirmais koncerts paredzēts Rīgā 11. septembrī VEF kultūras pilī. Vērienīgās un starptautiskās koncertprogrammas «Senču balsis» mērķis ir iepazīstināt Latvijas un pasaules publiku ar unikālu un jaudīgu bungu un dūdu mūzikas sintēzi ar dažādiem tradicionāliem dziedāšanas veidiem, piemēram, rīkles dziedāšanu. Dalību koncerttūrē ir apstiprinājuši visi projektā iesaistītie viesmākslinieki – Batzorigu Vānčigu no Mongolijas, sāmu joikotājs Kajs Sombijs, jodelētājs no Austrijas Albīns Pauluss un latviešu dziedātājs Edgars Lipors. Pirms grandiozā notikuma rubrikā «Personība» bungu un dūdu mūzikas grupas «Auļi» vadītājs Kaspars Bārbals atklāj savas iedvesmas lietas.
 
2.sep
Sestdien, 24. augustā, Rīgas VEF Kultūras pilī pulcējās Latvijas valsts vienaudži – simtgadnieki – gan tie, kuriem jau vairāk nekā simts, gan tie – kuri gadu simtam ir pavisam tuvu.
 
1.sep
Gan akcijas «Baltijas ceļš» dalībnieki, gan tie, kuri toreiz «Baltijas ceļā» nestāvēja, notikuma trīsdesmitajā gadskārtā bija atkal aicināti tikties pie Brīvības pieminekļa.
 
31.aug
Aizvadītajā nedēļā Liene Zemīte ģimenes un tuvāko draugu lokā svinīgi atklāja sava jaunā koncepta pilsētrestorānu «Lapsas māja». Liene ar savu lolojumu no Āgenskalna, kur mitinājās piecus gadus, ir pārcēlusies uz plašākām telpām Rīgas centrā.
 
30.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
25.aug
Aizvadītās nedēļas nogalē dažādās galvaspilsētas vietās norisinājās Rīgas svētku sarīkojumi, kuros dažādās aktivitātēs iesaistījās arī pašmāju populārie ļaudis.
 
24.aug
Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas svētku sarīkojumu laikā »Vakara Ziņas« sastapa basketbola kluba «VEF Rīga» valdes priekšsēdētāju Edgaru Jaunupu, kas ir idejas autors svētkos notiekošajiem Krasta mačiem. Kā novērojām, Edgara matos iezadzies sirmums, tādēļ taujājām, vai tas saistīts ar daudzajiem darba pienākumiem vai intensīvu publisko dzīvi?
 
23.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
17.aug
«Es personīgi Lindai Mūrniecei neesmu parādā ne centa!» ar šādu komentāru pie pašmāju plašsaziņas līdzekļiem vērsusies skaistumkonkursa «Mrs/Mis Top of the World» organizatore Kristīne Lindenblate, kas komentē publiski izskanējušos apmelojumus viņai piedēvētā krāpniecībā.
 
16.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
16.aug
Latvijā populārais gastroenterologs un Libāna goda konsuls Latvijā Hosams Abu Meri un LTV raidījuma «Rīta panorāma» vadītāja Linda Krūmiņa gredzenus mija 10. augustā. Kāzu ceremonija un svinības notika Mālpils muižā, jo pārim šī vieta likās ļoti romantiska un skaista. Kāzas norisinājās šaurā lokā, uz tām bija aicināti vecāki un tuvākie draugi.
 
14.aug
Latvijas Mākslas akadēmijas asociētā profesore Olga Šilova tiek dēvēta par izcilāko tēlnieci dāmu vidū, kas, sekojot savam sapnim, sasniegusi galvu reibinošus panākumus. Tāpat viņa lauž stereotipus, ka tēlniecība ir tikai vīriešu arods. Nupat kā «Rietumu bankas» galerijā māksliniece atklājusi savu personālizstādi «Ādama ābols».
 
9.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
3.aug
Populārākā Latvijas jaunā rakstniece, zobārste un romantiski erotisko bestselleru «Saplēstās mežģīnes», «Debesis pelnos» un «Samaitātā» autore Karīna Račko nesen atgriezusies no Grieķijas, kur kopā ar vīru Kristapu nosvinēja septīto kāzu gadadienu.
 
2.aug
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
29.jūl
Profesionālais latviešu bokseris un WBC Dimanta jostas īpašnieks Mairis Briedis (34) piedalījās «FIDE World Chess Grand Prix Riga 2019» otrajā posmā, veicot tradicionālo pirmo gājienu. Starp citu, tas nav vienīgais, kas Mairi saista ar šahu.
 
26.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.