\\Autori

SSSanta Sergejeva

24.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
19.jan
Viena no visbiežāk izskanējušajām Jaungada apņemšanām ir svara korekcija un atbrīvošanās no liekajiem kilogramiem. Dziedātājas Laura Raila-Lakstīgala un Liene Šomase, kā arī horeogrāfs, deju skolas «Dzirnas» izveidotājs un vadītājs Agris Daņiļevičs jauno gadu sākuši ar labiem rezultātiem un jau var lepoties ar nomestajiem kilogramiem. Sarunā ar »Vakara Ziņām« tievētāji dalās ar saviem padomiem, kā izdevies iegūt slaidākas ķermeņa aprises.
 
17.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
17.jan
Sabiedrisko attiecību konsultante Ilze Meirupska Eglīte savu dzimšanas dienu svin 7. janvārī. Pēc Vecgada skaļajām svinībām un notikumiem savu jubileju Ilze svin mierīgākos un klusinātākos toņos.
 
10.jan
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
10.jan
3. janvārī pēc gadu ilgas kopābūšanas Mārupes novada dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija mūziķis Andris Kivičs un skaistumkaraliene un gleznotāja Liene Skulme. Pēc kāzām Liene pārgājusi vīra uzvārdā.
 
3.jan
Īpašajā datumā ‒ 1. janvārī, kad tikko kā esam pavadījuši veco un sagaidījuši jauno gadu, savu jubileju svinēja dziedātāja Laura Raila-Lakstīgala.
 
3.jan
Jau no 1. janvāra skatītāju vērtējumam nodots jaunais pašmāju seriāls «Lielie Muļķi», ko astoņu sēriju garumā varat vērot «Shortcut» lietotnē, kas pieejama arī «Helio iTV». Starp seriāla kolorītajiem varoņiem varam baudīt arī humoristes Jolandas Suvorovas aktierspēli un jokus. Viņa šoreiz iejutusies pagastveča sekretāres tēlā. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Jolanda pastāstīja gan par kreņķiem ar mazo pensiju, 18 gadus veco mazdēlu, kas dzīvo Portugālē, kā arī veselības problēmām un jaunās šovprogrammas izveidi. Taču galvenais akcents – Jolanda sarunas beigās sagatavojās gluži kā radio vai televīzijas intervijai un diktofonā ar lielu nopietnību ierunāja savu novēlējumu visiem »Vakara Ziņu« lasītājiem jaunajā gadā.
 
1.jan
Jau atkal, stāvot uz gadumijas sliekšņa, atskatāmies, kāds bijis aizvadītais? Neparasts, sāpīgs, piedzīvojumiem bagāts un pamācošs. Bijuši prieki un bēdas, skanējuši smiekli un lijušas asaras. Tāda ir dzīve! Taču viens ir skaidrs, aizvadītais bija pārmaiņu gads.
 
31.dec 2019
Bijušais «Latvijas dzelzceļa» vadītājs, tagad Latvijas Dzelzceļa nozares darba devēju organizācijas valdes priekšsēdētājs Andris Zorgevics ar sievu ‒ advokāti Ligitu Zorgevicu ‒ nodevušies mazmeitu audzināšanai.
 
28.dec 2019
Jaunajā latviešu seriālā «Lielie Muļķi», kas uzņemts dokumentālās satīras formātā un ko sāks demonstrēt 2020. gada 1. janvāra «Shortcut» lietotnē, kas pieejama arī Helio iTV, mūziķis Roberts Gobziņš atveido Lielo Muļķu ciemata padomes priekšsēdētāju Alni Muļķi. Savu vizuālo tēlu Roberts izdomājis pats – gan piemeklējis uzvalku, gan akurāti matus pieglaudis.
 
27.dec 2019
Piedāvājam ieskatu, kādus sarīkojumus varat apmeklēt gadu mijā dažādās Latvijas vietās.
 
25.dec 2019
Šomēnes 48. dzimšanas dienu svinēja mūziķu producente, skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate. Taču ne jau pases datiem ir nozīme Kristīnes dzīvē, viņa atzīst, ka jūtas kā 27 gados.
 
23.dec 2019
Lai arī »Vakara Ziņas« jau novembra sākumā ieteica laikus gatavoties gada nogales svētkiem un sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, bet, ja nu tomēr vēl nav izdevies sagādāt visas dāvanas, piedāvājam desmit idejas, kā iepriecināt savus mīļos cilvēkus šajos Ziemassvētkos vai gadu mijā.
 
22.dec 2019
Bijušais satiksmes ministrs, politiķis Uldis Augulis arvien biežāk iziet sabiedrībā ar savu izredzēto, starptautiskās lidostas «Rīga» valdes locekli Laumu Jenču. Skaisti saposušies un rokās sadevušies, viņi arī apmeklēja Uzņēmēju gada balli, kurā tika svinēta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras 85 gadu dibināšanas jubileja.
 
21.dec 2019
Viņa ir triju pieaugušu bērnu – Dženetas, Reičelas un Svena mamma, kas, noticējusi saviem spēkiem, iestājās partijā un kļuva par labklājības ministri. Pēdējā gada laikā saņēmusi daudz negatīvu komentāru, taču tas palīdzējis norūdīt raksturu. Ramona Petraviča jau pavisam drīz sastādīs savu mērķu un sapņu sarakstu 2020. gadam. Taču pirms tam atskatījāmies uz 2019. gadā paveikto un piedzīvoto, parunājām par sievišķību, ģimeni un maģiskām lietām.
 
20.dec 2019
Pirms Ziemassvētkiem un gadumijas uzņēmēja Ingūna Vanzoviča sadarbībā ar pasaulē slaveno kompāniju no Francijas «Aquatique Show International» piedāvā iespaidīgus strūklaku šovus gan bērniem, gan visai ģimenei, kas būs skatāmi Ķīpsalas hallē. Jau nākamās nedēļas sākumā Rīgā ieradīsies milzīgās kravas mašīnas ar strūklaku iekārtām, sūkņiem un ekrāniem no Francijas pilsētas Strasbūras, kur ir strūklaku kompānijas mājvieta.
 
17.dec 2019
Pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo ir viena talantīgākajām jaunajām mūziķēm Latvijas šovbiznesā. Jau šajos Ziemassvētkos, 25. un 26. decembrī, Ķīpsalas hallē izskanēs iecienītie Rīgas Ziemassvētku koncerti, kuros uzstāsies arī Katrīna. Krāšņajā koncertā mākslinieki aicinās ne tikai sapņot, bet arī iedvesmoties lieliem darbiem! Mēģinājumu procesa laikā pirms skaistajiem Ziemassvētku koncertiem aicinājām dziedātāju atklāt tās desmit lietas, kas raksturo viņas personību, pasvītrojot gan rakstura šķautnes, gan to, kas iedvesmo jauniem sapņiem, mērķiem un skaņdarbiem.
 
15.dec 2019
Latvijā radīts jauns seriāls «Lielie Muļķi», kas uzņemts «mocumentary» jeb dokumentālā seriāla satīras formā. Seriāls sekos līdzi trīs labākajiem draugiem, viņu tuvākajiem cilvēkiem un citiem Lielo Muļķu ciema iedzīvotājiem, un pirmizrādi tas piedzīvos jau 2020. gada 1. janvārī. Līdzās jau iepazītām šovbiznesa zvaigznēm un aktieriem iepazīsiet arī jaunus talantus, kas sevi spilgti pieteiks jaunajā seriālā. Piedāvājam jums, »Vakara Ziņu« lasītāji, ekskluzīvu iespēju ielūkoties seriāla «Lielie Muļķi» tapšanas aizkulisēs.
 
14.dec 2019
Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa Nikolaja Gogoļa komēdijā «Revidents», kas nupat kā uzsākusi savu ceļu pie skatītājiem, atveido pilsētas mēra sievu Annu Andrejevnu.
 
13.dec 2019
Piedāvājam ieskatu, kādas koncertprogrammas varēsiet baudīt Ziemassvētku laikā dažādās Latvijas vietās.
 
10.dec 2019
Ieskandinot gadu mijas svētku tuvošanos, «Maxima Latvija» aicināja prominences uz Morberga vasarnīcu Jūrmalā, lai iepazītu dzīves baudīšanas kultūru «Burbuļu Voyage» jeb vakara garumā dotos burbuļu pasaules ceļojumā. Krāšņajā villā viesi baudīja izsmalcinātu mūziku, uzkodas un izzināja «Maxima» pieejamo dzirkstošo dzērienu klāstu.