Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_downwardSanta Sergejeva / Autori

Latviešu saksofoniste Ilze Lejiņa ar dzīvesbiedru franču komponistu, mūziķi un dziedātāju Fredu Ormēnu un meitām Maiju, Ievu un Kristu dzīvo Volmeranžas ciemā, kas ir Francijas ziemeļaustrumos – pie Luksemburgas, Beļģijas un Vācijas robežas. Dzīvesbiedru duets «Viņš un Viņa» bieži sniedza koncertus arī Latvijā, bet nu uz vairākiem mēnešiem par viesošanos Latvijā ir jāaizmirst. Taču ģimene ir pozitīvi noskaņota, priecājas par Francijas pavasari, ziedošajiem ceriņiem un šo izolācijas laiku izmanto lietderīgi, lai būtu kopā, muzicētu, nodarbotos ar meitām, kā arī īstenotu savas radošās ieceres.
8.mai 2020 Santa Sergejeva
Šī brīža labākā Latvijas volejboliste Marta Kamēlija Levinska volejbolistes karjeru apvienos ar psiholoģijas studijām Arizonas štata universitātē.
7.mai 2020 Santa Sergejeva
TV personība un modes eksperte Maija Silova 5. maijā svin dzimšanas dienu. Lai gan valstī joprojām ir ārkārtējā situācija un laiks jāpavada izolēti, Maija sarunā ar »Vakara Ziņām« ir optimisma pilna: «Kā dzīve rāda – labāk neko neplānot, bet skatīties pēc situācijas. Nemainīgi paliek tas, ka mana dzimšanas diena ir plaukstošajā maijā!»
5.mai 2020 Santa Sergejeva
Mūziķis un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks sadarbībā ar aktieri Zigurdu Neimani nofilmējuši satīrisku video. Šajā klipā Kaspars Pudniks atveido latvieša lomu, kurš, krīzes novests, dodas pie Psihā Terapeita, kuru klipā atveido Zigurds Neimanis, lai dalītos ar savu stāstu par notiekošo valstī.
3.mai 2020 Santa Sergejeva
Leģendārā latviešu dziedātāja Ojāra Grīnberga meita Dace Grīnberga jau daudzus gadus par savām mājām sauc Austrāliju. Šobrīd viņa dzīvo Džīlongā, kas ir stundas brauciena attālumā no Melburnas. Arī šeit tāpat kā citviet pasaulē ir ārkārtējā situācija, un Dace ar dzīvesbiedru Kameronu un abu meitiņu Eloru šo laiku pavada mājās. Austrālijā šobrīd ir rudens un jau jūnijā sāksies ziema.
1.mai 2020 Santa Sergejeva
»Vakara Ziņas« apkopoja dažāda satura aktuālu informāciju, kas var jums noderēt un iedvesmot. Ja nevaram šajā laikā apmeklēt koncertus, teātra izrādes un citas saviesīgas tikšanās, tad brīvo laiku var pavadīt lasot, klausoties mūziku, vērojot interesantus un izzinošus sižetus internetā. Galvenais visu darīt apzinīgi – pēc vislabākās sirdsapziņas, ievērojot ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus.
25.apr 2020 Santa Sergejeva
Šī gada 29. aprīlī izcilā un spožā literatūrzinātniece, teātra kritiķe un viedokļa līdere Silvija Radzobe būtu svinējusi apaļo 70. dzimšanas dienu. Taču 21. aprīlī viņas dzīvība izdzisa pēkšņi un negaidīti. Daudzi teātra kritiķes talanta cienītāji sociālajos tīklos rakstīja, ka šī ziņa bija kā zibens no skaidrām debesīm, neticama un neaptverama.
24.apr 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Dziedātājs Intars Busulis nācis klajā ar jaunu dziesmu «Garlaicīgi ir», kuras ierakstā pirmo reizi piedalās arī Intara dēls Lenijs Busulis.
23.apr 2020 Santa Sergejeva
Populārais pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš par iestrēgšanu Ēģiptes kūrortpilsētā Hurgadā nebūt nav pikts. Viņš izmanto šo laiku lietderīgi, pavadot to kopā ar ģimeni – sievu Lieni un trim meitām Keitu, Evu un Elīzu, kā arī centīgi trenējoties un kaļot nākotnes plānus.
22.apr 2020 Santa Sergejeva
Antra Stafecka savā «Instagram» kontā publicējusi ziedošu orhideju podiņā. Dziedātājas mīļākie ziedi ir orhidejas, un viņa ir aizrāvusies ar izsmalcināto, bet arī kaprīzo istabas augu audzēšanu.
21.apr 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Māksliniece Ieva Bondare 20. aprīlī svin 48. dzimšanas dienu. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņa atklāj, ka tieši šajā datumā bieži vien iekrīt Lieldienas, bet vārda diena savukārt ir Ziemassvētkos.
20.apr 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Televīzijas sievietēm «STV Pirmā!» veidotā realitātes šova «Slavenības. Bez filtra» skatītāji no pirmdienas līdz pat ceturtdienai ar aizrautību seko līdzi dzejnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām, viņas meitiņas piedzimšanai un attiecībām ar vīru Žani, tāpat iepazīst dziedātāju Samantu Tīnu, kā arī jūt līdzi Latvijas pirmajai «drag queen» Amunai Davis jeb īstajā vārdā Dāvja Ķimeņa nereti skarbajai un izaicinošajai ikdienai. Ikdienā Dāvis ir šķietami parasts puisis, kas darbojas kā frizieris. Taču viņam ir arī «otra puse» – kaislība, kas padara viņu par vienu no pretrunīgi vērtētākajām Latvijas personībām. Kā vienā personā sadzīvo frizieris Dāvis un tik košā Amuna Davis? Ko nozīmē būt atšķirīgam Latvijā, cik daudz laika un naudas viņš velta sava spilgtā tēla radīšanai?
19.apr 2020 Santa Sergejeva
Krievijā dzīvojošā latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece nākusi klajā ar ļoti drosmīgu stāstu, kurā vēsta, ka viņas bijušais vīrs, arī aktieris, Pāvels Prilučnijs, ar kuru esot šķīrusies šā gada februārī, būdams kunga prātā, pacēlis pret viņu roku, atņēmis mobilo tālruni, kā arī novedis bērnus līdz izmisumam.
19.apr 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova 15. aprīlī atzīmēja 71. dzimšanas dienu. Turklāt estrādes dīvu jau no paša rīta ar sociālo tīklu starpniecību sveica ne tikai ģimene – vīrs, populārais parodiju meistars Maksims Galkins, un pāra dvīņi Elizabete un Harijs, bet arī citas slavenības, kas publicēja attēlus, kuros dažādos laika posmos un sarīkojumos gozējas vienā kadrā ar primadonnu.
18.apr 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
»Vakara Ziņas« apkopoja dažāda satura aktuālu informāciju, kas var jums noderēt un iedvesmot šajā laikā, kamēr valstī un visā pasaulē ir ārkārtas situācija un jāsaudzē gan sava, gan apkārtējo veselība. Ir tik daudz dažādu iespēju, kā sevi pilnveidot un mainīt paradumus.
17.apr 2020 Santa Sergejeva
Līdz ar ārkārtas situācijas ierobežojumiem, kas jāievēro visā pasaulē koronavīrusa izplatības dēļ, šobrīd dīkstāvi Singapūrā piedzīvo arī deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova. Viņa savas deju nodarbības tagad vada tiešsaistē un apsver domu, kamēr pasaulē ir dīkstāve, atlidot uz Latviju, lai šo laiku pavadītu kopā ar ģimeni. Taču pirms tam Aleksandra izrādīja un izstāstīja, kādus ierobežojumus un izmaiņas piedzīvojusi Singapūra.
17.apr 2020 Santa Sergejeva
Laikā, kad neizejam no mājas, šķiet, ka rakstniekiem ir visražīgākais darba laiks, jo viņi nu augām dienām var sēdēt pie saviem datoriem un virpināt notikumus, radot jaunus stāstus un romānus. »Vakara Ziņas« aptaujāja, ko šajā laikā dara un kādi jauni darbi top rakstniekiem, kuru grāmatas izdod apgāds «Zvaigne ABC».
12.apr 2020 Santa Sergejeva
»Vakara Ziņas« apkopoja dažāda satura aktuālu informāciju par to, ko darīt šajā laikā, kā to pavadīt, kamēr valstī un visā pasaulē ir ārkārtas situācija, kas tik drīz vēl nebeigsies, jo jaunais un ļaunais koronavīruss vēl nav apturēts. Tādēļ ir ļoti jāsaudzē sevi un citi un jāuzmanās no saslimšanas.
6.apr 2020 Santa Sergejeva
Nav jau tā, ka viss ir apklusis un nekas vairs nenotiek. Vēl pirms valstī izsludinātās ārkārtas situācijas, dziedātāji Laura Raila un Normunds Rutulis nofilmējās savas jaunās dziesmas «Laiku nevar pazaudēt» videoklipā.
2.apr 2020 Santa Sergejeva
«Latvijas radio 2» ētera personība, Latvijas televīzijas raidījuma «Latvijas sirdsdziesma» vadītāja un dziedātāja Velga Vītola jau daudzus gadus aizraujas un sniedz padomus citiem, kā mājas apstākļos pagatavot skaistas rotas – kroņus, rokassprādzes un kaklarotas.
1.apr 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Grupas «Otra puse» solists Normunds Pauniņš ir dzimis skaistā pavasara dienā 19. martā, un šogad viņš svin 51. dzimšanas dienu.
1.apr 2020 Santa Sergejeva
Uzņēmēja un skaistumkonkursu dalībniece Viktorija Brovuna arī krīzes apstākļos neļaujas izmisumam, bet gan pārorientējusi biznesu, kā šajos apstākļos izdzīvot viņas vadītajam Vecrīgas restorānam «Felicita». Tāpat viņa gatavojas skaistumkonkursam Krievijā, kurā aicināta būt kā neatkarīga žūrijas eksperte.
31.mar 2020 Santa Sergejeva