\\Autori

SSSanta Sergejeva

19.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
19.jūl
Veiksmīgā, panākumiem bagātā un tautā mīlētā latviešu rakstniece Nora Ikstena pēc šķiršanās no gruzīnu rakstnieka Levana Beridzes neslēpa, ka ir piedzīvojusi ļoti smagu periodu. Operetes festivālā Ikšķilē Nora burtiski staroja, apmeklējot šo kultūras pasākumu kopā ar šarmantu džentlmeni Janu Klovstadu (Jan Kløvstad) no Norvēģijas.
 
14.jūl
Jau augusta sākumā laulības ostā ieplānojusi iestūrēt ekstravagantā dziedātāja, grupas «Triānas parks» līdere Agnese Rakovska. Kāzu norise ieplānota Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.
 
12.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šīs vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura sarīkojumos un festivālos, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
9.jūl
Gleznotāja un bijušā kamaniņu braucēja un tagadējā trenera Mārtiņa Rubeņa sieva Ieva Rubene 9. jūlijā svinēs 34. dzimšanas dienu.
 
5.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura vasaras pasākumos.
 
30.jun
Miljonāra, AS «ABLV Bank» līdzīpašnieka Oļega Fiļa un uzņēmējas Santas Bernālas (vairāk gan pazīstamas kā Zāmuele) lietas virzās uz priekšu, un patiesība par 2018. gada skaļāko šķiršanos pamazām nāk gaismā.
 
28.jun
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura vasaras pasākumos gan Latvijā, gan dažus desmitus kilometru ārpus tās robežām.
 
21.jun
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
21.jun
Politiskajos kuluāros un Aizsardzības ministrijā arvien straujāt sāk izpaltīties runas, ka aizsardzības ministru Arti Pabriku (53) un viņa biroja vadītāju Neldu Otvari (27) jau kādu laiku vienojot romantiskas jūtas. Turklāt to gluži par dienesta romānu nevarot nosaukt, jo Pabrika kolēģi novērojuši, ka ministrs patiešām esot iemīlējies.
 
14.jun
Piedāvājam ieskatu, kādi izklaides, mūzikas un cita satura notikumi tuvākā un tālākā laika periodā norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
7.jun
Piedāvājam ieskatu, kādi izklaides, mūzikas un cita veida satura sarīkojumi tuvākā un tālākā nākotnē norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā. Tāpat aicinām padomāt par tiem, kam nepieciešama palīdzība, jo, sabiedrībai apvienojoties, var paveikt lielas lietas.
 
6.jun
Televīzijas sievietēm «STV Pirmā!» producente Ieva Brante ir maģiski noslēpumaina. Viņa tik meistarīgi apvieno juteklīgu eleganci ar spēcīgu, pašpietiekamu un neatkarīgu personību, ka vienaldzīgo nav. Gluži tādi ir arī viņas veidotie raidījumi – gan sarunu šovs «Starp mums runājot», kurā ik otrdienas vakaru viegli izklaidējošā noskaņā par aktuālo runā pašmāju slavenības, gan Dainas Jāņkalnes raidījums «Sieviete. Personīgi», kur šķeļas sabiedrībā zināmu personību un ekspertu viedokļi par neērtiem jautājumiem.
 
2.jun
Jau vairākus darba dienu vakarus pie TV3 skatītājiem atgriezies vasaras kaislīgākais seriāls «Viņas melo labāk», kurā jau septīto sezonu Martas lomā iejūtas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte. Tādēļ aprunājāmies ar aktrisi, lai uzzinātu, kā viņa sadzīvo ar seriāla varoni Martu un kāpēc vēl nav pasludināts viņas un dzīvesdrauga, igauņu uzņēmēja Aimura Krūša kāzu datums.
 
31.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
30.mai
Iedvesmojoša, sievišķīga un ar dzirkstošu uguntiņu acīs – tāda ir Zane Vaļicka, kas ik otrdienas vakaru kopā ar Valdi Melderi un Dainu Jāņkalni ļaujas aizraujošām un atklātām sarunām ar pašmāju slavenībām TV kanāla «STV Pirmā!» veidotajā šovā «Starp mums runājot». Zane ir arī aktiermeistarības pasniedzēja un aktrise teātrī «Austrumu robeža», kā arī divu bērnu mamma, kura neprātīgi mīl dzīvi un labprāt metas jaunos izaicinājumos. Arī šoreiz – kopā ar «STV Pirmā!» kolēģēm viņa aizsākusi iniciatīvu «30 dienu kleitās vai svārkos» un aicina arī citas sievietes jūnijā tērpties koši un sievišķīgi, bet bildes ievietot sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #STVUzvelcKleitu. Un, kas zina, – iespējams laimēt pārsteigumu no «STV Pirmā!» un «Rīga Plaza». «Man kleita ir ekskluzīvs apģērbs, jo ikdienas steigā, protams, džinsos ir daudz ērtāk! Taču šī akcija ir lieliska iespēja atgādināt mums, sievietēm, ka esam un jebkurā situācijā paliekam «princeses»! Sievietei jāsteidzas lēnām un jāļauj vīrietim sajust, ka esam gaisīgas un trauslas. Tādas, kuras ir jāpasaudzē un jāpalutina!» iesaistīties akcijā arī citas sievietes uzrunā Zane Vaļicka.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
21.mai
Viņa ir latviešu uzņēmēja un filantrope. No malas nekad nepateiksiet, ka pirms pieciem gadiem allaž veiksmīgās Aivas Vīksnas dzīvē bija iestājusies «melnā strīpa», kuru viņa pārvarēja, iesaistoties katamarānu ražotnes biznesā.
 
19.mai
14. maijā darba dienas garumā Rīgā norisinājās īpašs notikums, proti, jau otro gadu pēc kārtas sievietes no dažādām Latvijas vietām pulcējās VEF Kultūras pilī uz izaugsmes un iedvesmas forumu «Līdere 2019». Pat reanimatologs Pēteris Kļava uz brīdi samulsa, ieraugot skatītāju rindās sēžam tik daudz daiļā dzimuma pārstāvju. Tiesa gan, Kļava bija izņēmums, jo lielākoties ar iedvesmas stāstiem, stiprinošiem vārdiem un noderīgu informāciju dalījās lektores sievietes – savas jomas profesionāles, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas.
 
17.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
10.mai
Piedāvājam ieskatu, kādi izklaides, mūzikas notikumi tuvākā un tālākā nākotnē norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
6.mai
Latvijā iecienītais gastroenterologs Hosams Abu Meri (44) un viņa izredzētā LTV «Rīta panorāmas» moderatore Linda Krūmiņa (39) šovasar gatavojas iestūrēt laulības ostā. Pēc iepriekšējās attiecību pieredzes Hosams šobrīd ļoti nevēlas gari un plaši stāstīt par savām attiecībām un gaidāmajām kāzām, atzīstot, ka savu privāto dzīvi nevēlas darīt visiem zināmu un publisku.